XXXVI Међународни џудо турнир “8. Март” 2018Зрењанин

Адреса: Карађорђев трг бб
Датум: 10.03.2018.

Такмичење "XXXVI Међународни џудо турнир “8. Март” 2018" одржано је 10.03.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

52

М

38

Ж

14

52

38

14

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеНедељковић

Старији полетарци -22кг

0

2.

ЖивкоРакинић

Старији полетарци -25кг

0

3.

АлекДеме

Старији полетарци -28кг

0

4.

СтефанТривуновић

Старији полетарци -28кг

0

5.

ДорианКиш

Старији полетарци -28кг

0

6.

ДантеКондић

Старији полетарци -31кг

0

7.

АндрејАнкић

Старији полетарци -34кг

0

8.

ВукБенгин

Старији полетарци -38кг

0

9.

ИванГуранов

Старији полетарци -38кг

0

10.

НиколаМедан

Старији полетарци -38кг

0

11.

ВукашинСтојковић

Старији полетарци -42кг

0

12.

ОгњенВукобрат

Старији полетарци -42кг

0

13.

ЛазарМалешев

Старији полетарци -50кг

0

14.

НемањаЂукић

Старији полетарци +50кг

0

15.

СаваАдамов

Старији полетарци +50кг

0

16.

НиколаРанисављев

Старији полетарци +50кг

0

17.

ВукТанкосић

Млађи дечаци -30кг

0

18.

ВукашинМијоковић

Млађи дечаци -30кг

0

19.

МилованСавић

Млађи дечаци -34кг

0

20.

ЛазарНедељковић

Млађи дечаци -34кг

0

21.

ВукМомиров

Млађи дечаци -38кг

0

22.

ЈованМијатов

Млађи дечаци -38кг

0

23.

ИлијаМикин

Млађи дечаци -42кг

0

24.

НемањаРистић

Млађи дечаци -55кг

0

25.

ЈованБељуц

Млађи дечаци -60кг

0

26.

НемањаРајковић

Млађи дечаци -66кг

0

27.

ДраганИсаков

Млађи дечаци +66кг

0

28.

ТомиславСтевановић

Млађи дечаци +66кг

0

29.

ИванЕремић

Старији дечаци -34кг

0

30.

МиланЈанков

Старији дечаци -50кг

0

31.

МиланБулаја

Старији дечаци -50кг

0

32.

ДушанМомирски

Старији дечаци -55кг

0

33.

ФилипФекете

Старији дечаци -55кг

0

34.

КрунославПетровић

Старији дечаци -60кг

0

35.

НиколаЂурић

Старији дечаци -66кг

0

36.

НиколаТривуновић

Старији дечаци -73кг

0

37.

НенадБакић

Старији дечаци +73кг

0

38.

МартонНинков

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаСтојанов

Старије полетарке -25кг

0

2.

МионаКаран

Старије полетарке -25кг

0

3.

ЈанаТерзин

Старије полетарке -31кг

0

4.

ЕленаРашков

Старије полетарке -38кг

0

5.

СофијаФекете

Старије полетарке -38кг

0

6.

МилицаРадаковић

Старије полетарке +43кг

0

7.

НинаФилиповић

Старије полетарке +43кг

0

8.

ХеленаКовачевић

Млађе девојчице -32кг

0

9.

МилицаБатањски

Млађе девојчице -32кг

0

10.

АњаПавловић

Млађе девојчице -36кг

0

11.

АњаКуручев

Млађе девојчице -44кг

0

12.

БојанаПрапорски

Старије девојчице -48кг

0

13.

НиколинаБакић

Старије девојчице -57кг

0

14.

ДинаТерзин

Старије девојчице +63кг

0

2.

20

18

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МијатКаблар

Старији полетарци -28кг

0

2.

ВањаАврамовић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ФилипБенишек

Старији полетарци -34кг

0

4.

ЛазарКецојевић

Старији полетарци -34кг

0

5.

УрошПуповац

Старији полетарци -38кг

0

6.

ВељкоМилошевић

Млађи дечаци -34кг

0

7.

СергејСкорић

Млађи дечаци -34кг

0

8.

ПавлеПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

9.

ВојиславБугарчић

Млађи дечаци -42кг

0

10.

МаркоМилићевић

Млађи дечаци -42кг

0

11.

ВукАврамовић

Млађи дечаци -42кг

0

12.

МаркоОстојић

Млађи дечаци -46кг

0

13.

ВојиславАрсенијевић

Млађи дечаци -55кг

0

14.

ЛазарЈововић

Старији дечаци -34кг

0

15.

МаркоЛојаничић

Старији дечаци -46кг

0

16.

СергејТодоров

Старији дечаци -50кг

0

17.

ФилипИвовић

Старији дечаци -55кг

0

18.

МаркоЈеловац

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БојанаСавић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЈованаЈововић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

19

М

15

Ж

4

19

15

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаЗељковић

Старији полетарци -42кг

0

2.

СтефанМајсторовић

Старији полетарци -46кг

0

3.

БранкоБореновић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

МиланСимин

Млађи дечаци -34кг

0

5.

АлексејБеговић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ТеодорТепић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

МаркоВукоје

Млађи дечаци -38кг

0

8.

ВаскоКвргић

Млађи дечаци -46кг

0

9.

ДушанГраховац

Млађи дечаци -46кг

0

10.

СтеванЈајић

Млађи дечаци -55кг

0

11.

ЕдинГаши

Млађи дечаци -55кг

0

12.

АндрејБеговић

Старији дечаци -42кг

0

13.

АлексаБубало

Старији дечаци -46кг

0

14.

МихајлоСимин

Старији дечаци -50кг

0

15.

МилошБабић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАндрић

Старије полетарке -28кг

0

2.

ЕнаКупрешак

Старије полетарке -28кг

0

3.

АлександраАндрић

Старије полетарке -38кг

0

4.

АлександраМајсторовић

Старије полетарке +43кг

0

4.

17

12

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЈокић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ПетарДјуровиц

Старији полетарци -31кг

0

3.

МатејаМиочиновић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ТомиславФатић

Старији полетарци -38кг

0

5.

ОгњенМаријан

Старији полетарци -46кг

0

6.

МаркоДјуровиц

Млађи дечаци -30кг

0

7.

УрошСимић

Млађи дечаци -34кг

0

8.

СтефанЈовановић

Млађи дечаци -38кг

0

9.

АндрејВучковић

Млађи дечаци -42кг

0

10.

ЛукаЈовановић

Млађи дечаци -46кг

0

11.

СинишаМилосевић

Млађи дечаци +66кг

0

12.

ЛукаМалбасић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаЈовановић

Старије полетарке -28кг

0

2.

ТијанаЖивановић

Старије полетарке -34кг

0

3.

АнаЧобановић

Старије девојчице -36кг

0

4.

АњаКостић

Старије девојчице -52кг

0

5.

ЕленаЈанковић

Старије девојчице -63кг

0

5.

Винча

Београд


Пријава

17

М

9

Ж

8

17

9

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЛелић

Старији полетарци -31кг

0

2.

АндријаАндријашевић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ФилипПрокић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ЛазарЖивковић

Старији полетарци -46кг

0

5.

ЛазарЂокиц

Млађи дечаци -46кг

0

6.

МатијаГрујић

Млађи дечаци -50кг

0

7.

ЂорђеПоповић

Старији дечаци -42кг

0

8.

ВељкоСавић

Старији дечаци -66кг

0

9.

ЛазарГачевић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаПавловић

Старије полетарке -25кг

0

2.

ХеленаЂуричић

Старије полетарке -28кг

0

3.

ЛараМијалковић

Старије полетарке -31кг

0

4.

КсенијаПоповић

Млађе девојчице -40кг

0

5.

АњаСтевановић

Старије девојчице -52кг

0

6.

МилицаЈовановић

Старије девојчице -52кг

0

7.

КатаринаНедељковић

Старије девојчице -57кг

0

8.

ЈованаГрујић

Старије девојчице +63кг

0

6.

Аполон

Марибор


Пријава

14

М

9

Ж

5

14

9

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈаниЧерне

Старији полетарци -31кг

0

2.

БринКуштер

Старији полетарци -34кг

0

3.

Ник ељонЈарц

Млађи дечаци -38кг

0

4.

МајКуштер

Млађи дечаци -60кг

0

5.

ЖигаКолар

Старији дечаци -42кг

0

6.

РокКнафлич

Старији дечаци -42кг

0

7.

ТјанГраховац

Старији дечаци -50кг

0

8.

КорабТотај

Старији дечаци -60кг

0

9.

МатијаМесичек

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаНовшак

Старије полетарке -34кг

0

2.

ЛараДогша

Старије полетарке -43кг

0

3.

НежаМесичек

Млађе девојчице -40кг

0

4.

АлинаМајцен

Старије девојчице -44кг

0

5.

ЛараНовшак

Старије девојчице +63кг

0

7.

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈаковМицановић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ФилипДраговић

Старији полетарци -34кг

0

3.

МилошИсаковић

Старији полетарци +50кг

0

4.

ЂорђеХирцл

Млађи дечаци -38кг

0

5.

АлексаВељков

Млађи дечаци -55кг

0

6.

СтефанМандић

Млађи дечаци -66кг

0

7.

ВојинМилосевић

Млађи дечаци +66кг

0

8.

АндријаЛукавац

Старији дечаци -38кг

0

9.

ТодорКрунић

Старији дечаци -46кг

0

10.

ФилипТраиловић

Старији дечаци -46кг

0

11.

ЂорђеДакић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаЛукавац

Старије полетарке -25кг

0

2.

МашаЈовановић

Старије полетарке -38кг

0

3.

ПетраМицановић

Млађе девојчице -32кг

0

8.

Турија

Турија


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанСтојшић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ОгњенМићин

Старији полетарци -38кг

0

3.

НиколаВираг

Старији полетарци -38кг

0

4.

ВукашинТробоњача

Млађи дечаци -34кг

0

5.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

МаркоЂорђевић

Млађи дечаци -34кг

0

7.

БраниславПрерадов

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ВасилијеЈованов

Млађи дечаци -50кг

0

9.

МихајлоШајин

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаАрбутина

Старије полетарке -28кг

0

2.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

АндреаГаџић

Старије девојчице -48кг

0

4.

ДаницаСавић

Старије девојчице -52кг

0

9.

Јудо Академија Амел Мекић

Сарајево


Пријава

13

М

13

Ж

-

13

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДенинЦенгић

Старији полетарци -31кг

0

2.

АдинКатица

Старији полетарци -34кг

0

3.

АрманГлоговић

Старији полетарци -38кг

0

4.

СулејманГусић

Старији полетарци -42кг

0

5.

ЕманАгић

Старији полетарци -46кг

0

6.

РамизПашић

Старији полетарци -46кг

0

7.

МединБећиревић

Млађи дечаци -42кг

0

8.

ХарунМекић

Млађи дечаци -46кг

0

9.

ИмранГусић

Млађи дечаци -50кг

0

10.

АбдуселламОмерагић

Млађи дечаци -55кг

0

11.

АмарХасић

Млађи дечаци -55кг

0

12.

НадирРизво

Млађи дечаци -55кг

0

13.

ФарукМесановић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЛајић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДанилоМагура

Старији полетарци -31кг

0

3.

ВасилијеБлитва

Старији полетарци -31кг

0

4.

МихајлоРаданов

Старији полетарци -34кг

0

5.

ЈованБубуљ

Старији полетарци -38кг

0

6.

ВукашинБлитва

Млађи дечаци -34кг

0

7.

ВукашинМагура

Млађи дечаци -38кг

0

8.

МилошПопов

Старији дечаци -55кг

0

9.

ДанилоКарабашевић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КалинаКарабашевић

Старије полетарке -34кг

0

2.

НаташаШурјанац

Млађе девојчице -36кг

0

3.

ДуњаЗарић

Млађе девојчице -44кг

0

11.

Југовић

Каћ


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаОрлић

Старији полетарци -50кг

0

2.

ДејанЧолић

Старији полетарци +50кг

0

3.

НемањаМатић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ЛукаМалеш

Млађи дечаци -50кг

0

5.

МаркоРепац

Млађи дечаци -60кг

0

6.

ВукБајић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаБаника

Старије полетарке -31кг

0

2.

АнђелаБожић

Старије полетарке +43кг

0

3.

ДушкаБеквалац

Млађе девојчице -40кг

0

4.

НевенаБајић

Млађе девојчице -56кг

0

12.

Динамо

Панчево


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЋирић

Старији полетарци -28кг

0

2.

НиколаМитић

Старији полетарци -34кг

0

3.

МилошЂорђевић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

АлексаЂуровић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

СтефанВасовић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

МатејаЗубовић

Млађи дечаци -46кг

0

7.

ЂорђеЈакимовски

Млађи дечаци -50кг

0

8.

МилошСтојановић

Млађи дечаци -66кг

0

9.

ФилипФранцуз

Старији дечаци -42кг

0

10.

УрошЋућа

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

13.

Цемент

Беочин


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанМиљић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ОгњенСавић

Старији полетарци -38кг

0

3.

СинишаМиљић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ВукПетровић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ЛукаКовачевић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

СрђанАнтељ

Старији дечаци -60кг

0

7.

НиколаМикец

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаГерманац

Старије девојчице -40кг

0

2.

ЈованаСтјепановић

Старије девојчице +63кг

0

14.

Јединство

Качарево


Пријава

9

М

3

Ж

6

9

3

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеСтошић

Старији полетарци -31кг

0

2.

НемањаНишић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

МихајлоАнђеловић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаПејновић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МартаПешић

Старије девојчице -36кг

0

3.

АндријанаКртенић

Старије девојчице -36кг

0

4.

АнаВелићковски

Старије девојчице -48кг

0

5.

НиколинаТошић

Старије девојчице -48кг

0

6.

АлександраДимитровски

Старије девојчице -52кг

0

15.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаДрагојевић

Старији полетарци -31кг

0

2.

МихаилоМладеновић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ДушанТопић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

5.

АндрејВитковић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

НиколаНоваковић

Старији дечаци -38кг

0

7.

ВојинВитковић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаКнежевић

Старије полетарке -34кг

0

2.

ЛанаЋеран

Млађе девојчице +56кг

0

16.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанАдамовић

Старији полетарци -28кг

0

2.

МаксимГарић

Старији полетарци -28кг

0

3.

ЈованЂуровић

Старији полетарци -28кг

0

4.

ВасилијеБерић

Старији полетарци -31кг

0

5.

РадованМеничанин

Старији полетарци -31кг

0

6.

ФилипТесла

Старији полетарци -34кг

0

7.

МихајлоЗелић

Млађи дечаци -34кг

0

8.

ЈованПавловић

Млађи дечаци -42кг

0

9.

ЛукаЛајст

Старији дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

17.

Јигоро

Кутјево


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејКукић

Старији полетарци -38кг

0

2.

МаринКнаус

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ВинкоСапина

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ДанијелМилош

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИвонаБосњак

Старије полетарке -28кг

0

2.

ЕлаСкопец

Старије полетарке -28кг

0

3.

МаријаМаријановић

Млађе девојчице -40кг

0

4.

НинаБарић

Старије девојчице -40кг

0

18.

Словен Рума

Рума


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаСимић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ФилипЋорковић

Старији полетарци +50кг

0

3.

НемањаБјелић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

УрошЗубовић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

СтефанАрбутина

Старији дечаци -60кг

0

6.

СтефанСимић

Старији дечаци -66кг

0

7.

СтефанЗубовић

Старији дечаци -73кг

0

8.

СтефанЋорковић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Џунс

Нови Сад


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаКесански

Старији полетарци -25кг

0

2.

ВукЗељко

Старији полетарци -28кг

0

3.

ИлијаМилошевић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ОгњенРадуловић

Старији полетарци -34кг

0

5.

МихаилоДобријевић

Старији полетарци -34кг

0

6.

МаликАл фарра

Старији полетарци -38кг

0

7.

ВукасинИнђић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Партизан

Кикинда


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаГалић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДалиборСтанимиров

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ЛукаМићић

Старији дечаци -50кг

0

4.

АлександарРођан

Старији дечаци -55кг

0

5.

МаркоМићић

Старији дечаци -55кг

0

6.

ДавидМутавџич

Старији дечаци -66кг

0

7.

ТиборКалочањ

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

21.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РобертБулаи

Старији полетарци -28кг

0

2.

СоринДурнеа

Старији полетарци -38кг

0

3.

МариоЦорсеи

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БрианаСперлеа

Старије полетарке -28кг

0

2.

РалуцаФрентиу

Старије полетарке +43кг

0

3.

ЈаљуелинеДохор

Млађе девојчице -44кг

0

22.

Спартак

Суботица


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипИвановић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ВељкоБоројевић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ДеспотВукас

Млађи дечаци -46кг

0

4.

АлександарСкочајић

Млађи дечаци -55кг

0

5.

МатејаБоројевић

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаКајари

Млађе девојчице -44кг

0

23.

Младост

Бечеј


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЈаћимовски

Старији полетарци -34кг

0

2.

МирославСтојановић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаИванишевић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

НевенаГрбић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

АнђелаПроданов

Млађе девојчице -56кг

0

24.

Топалов

Софиа


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СамуилСтефанов

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ДенисГлабов

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ДесиславАтанасов

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ИванЦеркесов

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

Ана-маријаКоцева

Старије полетарке -38кг

0

25.

Јудо Федерација Малта

Малта


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЦхрисБартоло

Старији дечаци -42кг

0

2.

ДаниелЛауренце

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕлеонорЦастилло

Млађе девојчице -40кг

0

2.

Цхлое аттардБроокс

Млађе девојчице -52кг

0

3.

КирстиЦауцни

Старије девојчице -52кг

0

26.

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈакшаЧабаркапа

Старији полетарци -46кг

0

2.

ЛукаКрстајић

Старији дечаци -50кг

0

3.

МаркоЈовановић

Старији дечаци -55кг

0

4.

ИванРадовић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаВоденицар

Старије полетарке -28кг

0

27.

Равне

Равне На Корошкем


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈанКушеј

Млађи дечаци -60кг

0

2.

ЖакШулер

Старији дечаци -42кг

0

3.

НејцБелај

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕнејаСветец

Старије девојчице -48кг

0

28.

Партизан

Београд


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеЦвијовић

Старији полетарци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораМишковић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

НаташаМитровић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

ВањаСтанисављевић

Старије девојчице -48кг

0

29.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаНоваковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДавидПерковић

Млађи дечаци +66кг

0

3.

ДаркоМатајић

Старији дечаци -60кг

0

4.

ОгњенТрогрлић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

30.

Локомотива

Вршац


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукОжеговић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ДанилоЂорђевић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЂекић

Млађе девојчице -56кг

0

2.

АњаМартон

Млађе девојчице +56кг

0

31.

Змај

Српски Крстур


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејБерчек

Старији полетарци -22кг

0

2.

СавоЗрим

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ДавидХорватов

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраНиколичин

Старије девојчице -48кг

0

32.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаПантелић

Старији полетарци +50кг

0

2.

РасткоНикачевић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

СтефанЂиновић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

33.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараЋеран

Старије полетарке -34кг

0

2.

ИваРомелић

Старије полетарке -38кг

0

3.

ГеоргинаЈовичић

Старије полетарке -43кг

0

34.

Безбедност

Нови Сад


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораТаталовић

Старије полетарке -34кг

0

2.

ТараРебрача

Млађе девојчице -52кг

0

3.

МилицаНешковић

Старије девојчице +63кг

0

35.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоРистов

Старији полетарци -42кг

0

2.

ФилипСпасић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЈоцић

Старије полетарке -25кг

0

36.

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МињаСтојановиц

Старији полетарци -28кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаАлексић

Старије полетарке -34кг

0

2.

АњаМијалковић

Млађе девојчице -32кг

0

37.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтупар

Старији полетарци -28кг

0

2.

НиколаНађ

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

Рума

Рума


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМладеновић

Старије девојчице -57кг

0

2.

ИсидораРадаковић

Старије девојчице +63кг

0

39.

Будапест

Будапест


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнесВарга схомеди

Старије полетарке -31кг

0