Турнир града Руме 2019Рума

Адреса: Вељка Дугошевића 100
Датум: 24.02.2019.

Такмичење "Турнир града Руме 2019" одржано је 24.02.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

39

33

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаМилошевић

Млађи полетарци -25кг

0

2.

ТодорОбрадовић

Млађи полетарци -25кг

0

3.

ЈованБранковић

Млађи полетарци -25кг

0

4.

СтефанТерзић

Млађи полетарци -28кг

0

5.

НиколаМаринковић

Млађи полетарци -31кг

0

6.

ДушанВуковић

Млађи полетарци -31кг

0

7.

ТарекХамада

Млађи полетарци -38кг

0

8.

КонстантинДрагаш

Млађи полетарци -38кг

0

9.

ЛазарВукомановиц

Млађи дечаци -30кг

0

10.

АлександарМаријановић

Млађи дечаци -34кг

0

11.

ДрагишаЛукач

Млађи дечаци -34кг

0

12.

ДушанМарјановић

Млађи дечаци -34кг

0

13.

АндријаМарић

Млађи дечаци -38кг

0

14.

ДушанМанојловић

Млађи дечаци -38кг

0

15.

ПавлеМарковић

Млађи дечаци -38кг

0

16.

УрошУгарак

Млађи дечаци -42кг

0

17.

ВукашинСокић

Млађи дечаци -42кг

0

18.

АлексаСавић

Млађи дечаци -42кг

0

19.

ВукЦуцић

Млађи дечаци -42кг

0

20.

УрошЧолић

Млађи дечаци -50кг

0

21.

ВукшаЈововић

Млађи дечаци -60кг

0

22.

ЈанкоМарјановић

Млађи дечаци -60кг

0

23.

ИлијаНесторовић

Млађи дечаци -60кг

0

24.

ЛукаКноловић

Млађи дечаци +66кг

0

25.

ЛукаБранковић

Старији дечаци -50кг

0

26.

ЈованЈововић

Старији дечаци -60кг

0

27.

АндријаСавић

Старији дечаци -66кг

0

28.

МаркоМарјановић

Старији дечаци -66кг

0

29.

НиколаЋировић

Старији дечаци -66кг

0

30.

МаркоКорица

Старији дечаци -73кг

0

31.

ВојинЋаловић

Старији дечаци -73кг

0

32.

АлександарМаричић

Старији дечаци +73кг

0

33.

МатејаКрагуљ

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕкатеринаПознановић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МашаМилошевић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

ДуњаЛемајић

Млађе девојчице -44кг

0

4.

МинаГачић

Старије девојчице -44кг

0

5.

АнђелаЛолић

Старије девојчице -52кг

0

6.

МаријаМихајловић

Старије девојчице +63кг

0

2.

Динамо

Панчево


Пријава

23

М

18

Ж

5

23

18

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеЋосић

Млађи полетарци -22кг

0

2.

ДавидМамојка

Млађи полетарци -22кг

0

3.

МатијаЦрњин

Млађи полетарци -22кг

0

4.

ПавлеРадивојевић

Млађи полетарци -22кг

0

5.

ИсидорНиколић

Млађи полетарци -25кг

0

6.

ВукашинСтанојковски

Млађи полетарци -28кг

0

7.

ЂорђеЧавоски

Млађи полетарци -28кг

0

8.

ФилипЋирић

Млађи дечаци -30кг

0

9.

НиколаМирковић

Млађи дечаци -38кг

0

10.

НиколаМитић

Млађи дечаци -38кг

0

11.

ЈованБожић

Млађи дечаци -50кг

0

12.

МилошЂорђевић

Старији дечаци -42кг

0

13.

ВладимирБогдановски

Старији дечаци -50кг

0

14.

ФилипФранцуз

Старији дечаци -50кг

0

15.

МатејаЗубовић

Старији дечаци -55кг

0

16.

ЂорђеЈакимовски

Старији дечаци -55кг

0

17.

МилошСтојановић

Старији дечаци -66кг

0

18.

ОгњенЂуришић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДивнаМилановић

Млађе полетарке -28кг

0

2.

ЛенкаСтанковић

Млађе полетарке -28кг

0

3.

МиленаСекуловић

Млађе девојчице -52кг

0

4.

ЈеленаСтојановски

Старије девојчице -40кг

0

5.

МилицаСекуловић

Старије девојчице -44кг

0

3.

22

17

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаМилошевић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ВањаАврамовић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ИлијаПешић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ФилипБенишек

Млађи дечаци -38кг

0

5.

УрошПуповац

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ВасилијеЗабуновић

Млађи дечаци -46кг

0

7.

ВукАврамовић

Млађи дечаци -50кг

0

8.

ВојиславБугарчић

Млађи дечаци -50кг

0

9.

МаркоМилићевић

Млађи дечаци -50кг

0

10.

СергејСкорић

Старији дечаци -38кг

0

11.

ПавлеПетровић

Старији дечаци -46кг

0

12.

МатијаЈеремић

Старији дечаци -50кг

0

13.

НиколаСавићевић

Старији дечаци -50кг

0

14.

СергејТодоров

Старији дечаци -55кг

0

15.

МатејаЧоловић

Старији дечаци -60кг

0

16.

ВојиславАрсенијевић

Старији дечаци -66кг

0

17.

ФилипИвовић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БојанаСавић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЈованаЈововић

Млађе девојчице -36кг

0

3.

АнастасијаЋопић

Млађе девојчице -40кг

0

4.

ИваМилошевић

Старије девојчице -40кг

0

5.

ХеленаЈовић

Старије девојчице -63кг

0

4.

21

18

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованМилићевић

Млађи полетарци -25кг

0

2.

МатејАнтонић

Млађи полетарци -28кг

0

3.

ВасилијеАнђелић

Млађи полетарци -34кг

0

4.

ВукКривокапић

Млађи полетарци -34кг

0

5.

СтрахињаЈовановић

Млађи полетарци +46кг

0

6.

МаркоДјуровиц

Млађи дечаци -30кг

0

7.

ФилипСтојанов

Млађи дечаци -34кг

0

8.

ВладимирМарић

Млађи дечаци -34кг

0

9.

УрошСимић

Млађи дечаци -38кг

0

10.

АлексаМудрић

Млађи дечаци -42кг

0

11.

ДимитријеТрифуновић

Млађи дечаци -46кг

0

12.

СтефанЈовановић

Старији дечаци -46кг

0

13.

МиљанТрајковић

Старији дечаци -46кг

0

14.

АндрејВучковић

Старији дечаци -46кг

0

15.

МихајлоМудрић

Старији дечаци -55кг

0

16.

АлексејНоваковиц

Старији дечаци -60кг

0

17.

ДанилоБрекић

Старији дечаци -60кг

0

18.

МилошСмиљковић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаМиочиновић

Млађе полетарке -25кг

0

2.

НинаКнезевић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

АнаЧобановић

Старије девојчице -40кг

0

5.

20

16

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВањаПирец

Млађи полетарци -25кг

0

2.

СимеонНиколић

Млађи полетарци -25кг

0

3.

СветозарМилић

Млађи полетарци -34кг

0

4.

РасткоНиколић

Млађи дечаци -55кг

0

5.

МилошИсаковић

Млађи дечаци -60кг

0

6.

ВојинМилосевић

Млађи дечаци +66кг

0

7.

СтефанМандић

Млађи дечаци +66кг

0

8.

Ноа ројХогартх

Старији дечаци -42кг

0

9.

ЛазарШапић

Старији дечаци -50кг

0

10.

АндријаЛукавац

Старији дечаци -50кг

0

11.

ТодорКрунић

Старији дечаци -50кг

0

12.

ЂорђеХирцл

Старији дечаци -50кг

0

13.

ЛукаПавловић

Старији дечаци -55кг

0

14.

НовакПећанац

Старији дечаци -60кг

0

15.

ВикторБатизић

Старији дечаци -60кг

0

16.

ЂорђеДакић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈелисаветаМилић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

МашаЈовановић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

Естела радаХогартх

Старије девојчице -52кг

0

4.

МилицаМихајловић

Старије девојчице -57кг

0

6.

Јединство

Качарево


Пријава

20

М

5

Ж

15

20

5

15

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарРаневски

Млађи полетарци -22кг

0

2.

ДамјанМелиш

Млађи полетарци -25кг

0

3.

ВасилијеСтошић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ОгњенЈаћимовски

Млађи дечаци -38кг

0

5.

ДариоБалан

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараБакош

Млађе полетарке -22кг

0

2.

ИваЛотина

Млађе полетарке -25кг

0

3.

НиколинаКаламбура

Млађе полетарке -25кг

0

4.

МаријаВеличковски

Млађе полетарке -25кг

0

5.

ЈанаПејновић

Млађе девојчице -32кг

0

6.

АндреаЂаковић

Млађе девојчице -40кг

0

7.

ЗељанаВелковски

Млађе девојчице -44кг

0

8.

МаријаОстојић

Млађе девојчице -44кг

0

9.

КсениаАврамовски

Млађе девојчице -48кг

0

10.

СараМирков

Млађе девојчице -56кг

0

11.

АнаКовач

Старије девојчице -36кг

0

12.

АндријанаКртенић

Старије девојчице -36кг

0

13.

МартаПешић

Старије девојчице -44кг

0

14.

НиколинаТошић

Старије девојчице -48кг

0

15.

АлександраДимитровски

Старије девојчице -57кг

0

7.

Џудока

Београд


Пријава

20

М

18

Ж

2

20

18

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВидВидаковић

Млађи полетарци -25кг

0

2.

АндрејКрбавац

Млађи полетарци -28кг

0

3.

ДушанЋојановић

Млађи полетарци -28кг

0

4.

СтефанБараћ

Млађи полетарци -28кг

0

5.

ЛазарЈевтић

Млађи полетарци -28кг

0

6.

АндрејИгњатовић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ВукВидаковић

Млађи дечаци -42кг

0

8.

ВасилијеМарић

Млађи дечаци -55кг

0

9.

НиколаАндрић

Млађи дечаци -55кг

0

10.

НемањаМишљен

Старији дечаци -50кг

0

11.

СтефанМишљен

Старији дечаци -50кг

0

12.

МатејаРадић

Старији дечаци -50кг

0

13.

ЂорђеПантић

Старији дечаци -55кг

0

14.

АлексаИвковић

Старији дечаци -60кг

0

15.

МатејаДакић

Старији дечаци -60кг

0

16.

НиколаРакочевић

Старији дечаци -66кг

0

17.

ИгњатМилосављевић

Старији дечаци -73кг

0

18.

ВукЈевтић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЈоцић

Старије девојчице -52кг

0

2.

КристинаКулунџић

Старије девојчице -63кг

0

8.

Винча

Београд


Пријава

19

М

12

Ж

7

19

12

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарЛупулов

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ФилипПрокић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ГвозденЦветковић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

АлексаАндрашевић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

УрошСпасић

Старији дечаци -42кг

0

6.

ЂорђеПоповић

Старији дечаци -50кг

0

7.

ЛазарЂокиц

Старији дечаци -50кг

0

8.

МаркоТесла

Старији дечаци -60кг

0

9.

ВељкоСавић

Старији дечаци -73кг

0

10.

ЛазарГачевић

Старији дечаци -73кг

0

11.

ЛазарИлић

Старији дечаци -73кг

0

12.

АлександарГашић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаПавловић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

КсенијаПоповић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

АндреаПутниковић

Старије девојчице -48кг

0

4.

МилицаЈовановић

Старије девојчице -52кг

0

5.

ИсидораПетровић

Старије девојчице -57кг

0

6.

КристинаЂорђевић

Старије девојчице -57кг

0

7.

ЈованаГрујић

Старије девојчице +63кг

0

9.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

17

М

13

Ж

4

17

13

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукТепшић

Млађи полетарци -28кг

0

2.

ЛукаОгњановац

Млађи полетарци -28кг

0

3.

АндрејМихајловић

Млађи полетарци -31кг

0

4.

КостаКарабашевић

Млађи полетарци -38кг

0

5.

ВукашинБлажић

Млађи полетарци -42кг

0

6.

ВукашинБлитва

Млађи дечаци -34кг

0

7.

ДанилоМагура

Млађи дечаци -34кг

0

8.

СергејБујдошо

Млађи дечаци -38кг

0

9.

ЈованБубуљ

Млађи дечаци -42кг

0

10.

СтрахињаМандарић

Млађи дечаци -42кг

0

11.

ВукашинМагура

Млађи дечаци -42кг

0

12.

ОгњенРадонић

Млађи дечаци -46кг

0

13.

АндрејКостић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараСабадош

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МашаНоваковић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

НаташаШурјанац

Млађе девојчице -40кг

0

4.

ДуњаЗарић

Млађе девојчице -48кг

0

10.

16

12

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСухански

Млађи полетарци -25кг

0

2.

СергејНиколић

Млађи полетарци -25кг

0

3.

ДусанРатковић

Млађи полетарци -28кг

0

4.

АлександарЧабаркапа

Млађи полетарци -28кг

0

5.

МилутинПашић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

МаркоСтанојевић

Млађи дечаци -46кг

0

7.

ЈакшаЧабаркапа

Млађи дечаци -50кг

0

8.

НемањаЈанковић

Млађи дечаци -50кг

0

9.

ЛазарАврамов

Млађи дечаци -66кг

0

10.

АљосаМрдаковић

Млађи дечаци +66кг

0

11.

ИванРадовић

Старији дечаци -66кг

0

12.

ВукашинЂерковић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаБанђур

Млађе полетарке -38кг

0

2.

ТатјанаПетровић

Млађе девојчице -36кг

0

3.

ВањаСухански

Млађе девојчице -36кг

0

4.

ДараСтојковић

Старије девојчице -63кг

0

11.

Џунс

Нови Сад


Пријава

16

М

12

Ж

4

16

12

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КонстантинПавловић

Млађи полетарци -20кг

0

2.

ФилипДобријевић

Млађи полетарци -25кг

0

3.

ИгњатСавчић

Млађи полетарци -25кг

0

4.

РељаМалбаша

Млађи полетарци -25кг

0

5.

СтефанЛукић

Млађи полетарци -28кг

0

6.

ЛукаМијаиловић

Млађи полетарци -31кг

0

7.

ВукашинАнђић

Млађи полетарци -31кг

0

8.

МатиаСтанић

Млађи полетарци -34кг

0

9.

ДавидЂуровић

Млађи полетарци +46кг

0

10.

ЈованМићић

Млађи дечаци -60кг

0

11.

МихајлоМуждека

Старији дечаци -55кг

0

12.

МилошМарић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаПавловић

Млађе полетарке -20кг

0

2.

СтаниславаЈевтовић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

НинаОбадов

Старије девојчице -48кг

0

4.

ТеодораАлан

Старије девојчице -57кг

0

12.

Фајтер

Обреновац


Пријава

15

М

9

Ж

6

15

9

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаДрндаревић

Млађи полетарци -28кг

0

2.

МатијаЂурђевић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ВикторСтојадиновић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ЛукаВеличковић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

АрсенЖивковић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ФилипМаринковић

Млађи дечаци -46кг

0

7.

СтефанКукољ

Млађи дечаци -60кг

0

8.

ВукашинЂурђевић

Старији дечаци -42кг

0

9.

ВукСтепић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаПантелић

Млађе полетарке -22кг

0

2.

ВањаЈовановић

Млађе полетарке -28кг

0

3.

БојанаРадојевић

Млађе девојчице -40кг

0

4.

АнаПантелић

Млађе девојчице -44кг

0

5.

МилицаСтојановић

Млађе девојчице -44кг

0

6.

СташаВеличковић

Старије девојчице -44кг

0

13.

Цемент

Беочин


Пријава

15

М

13

Ж

2

15

13

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанМиљић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

СањинГулић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

СинишаМиљић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

МаркоВојновић

Млађи дечаци -55кг

0

5.

ИсметИбинци

Старији дечаци -38кг

0

6.

НиколаГерманац

Старији дечаци -42кг

0

7.

РашаЈанковић

Старији дечаци -42кг

0

8.

ВукПетровић

Старији дечаци -42кг

0

9.

ШабанДиљај

Старији дечаци -46кг

0

10.

МилошМиљановић

Старији дечаци -50кг

0

11.

ЛазарГулић

Старији дечаци -60кг

0

12.

УрошРаловић

Старији дечаци -73кг

0

13.

ЛукаКовачевић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаПролић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЈованаСтјепановић

Старије девојчице +63кг

0

14.

Партизан

Нови Сад


Пријава

14

М

6

Ж

8

14

6

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаРадошевић

Млађи полетарци -25кг

0

2.

ЛукаАјдић

Млађи полетарци -25кг

0

3.

ОбренЈововић

Млађи полетарци -31кг

0

4.

ВањаПилић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ВасилијеВукадиновић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

МатејВукадиновић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВањаМладеновић

Млађе полетарке -28кг

0

2.

АндрејаХрешчак

Млађе девојчице -32кг

0

3.

ДебораШима

Млађе девојчице -32кг

0

4.

ОлгаОрловић

Млађе девојчице -36кг

0

5.

МилицаМилосављев

Млађе девојчице -40кг

0

6.

ЛанаЈововић

Млађе девојчице -56кг

0

7.

АнастасијаМиленовић

Старије девојчице -48кг

0

8.

МашаТмушић

Старије девојчице +63кг

0

15.

Словен Рума

Рума


Пријава

14

М

13

Ж

1

14

13

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НовакБуцало

Млађи полетарци -25кг

0

2.

УрошМудрић

Млађи полетарци -28кг

0

3.

СтефанСамарџија

Млађи полетарци -31кг

0

4.

ЈованКовачевић

Млађи полетарци -38кг

0

5.

РељаБуцало

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ВељкоПејић

Млађи дечаци -50кг

0

7.

НемањаСимић

Млађи дечаци -55кг

0

8.

ФилипЋорковић

Млађи дечаци -60кг

0

9.

НемањаБјелић

Старији дечаци -34кг

0

10.

УрошЗубовић

Старији дечаци -46кг

0

11.

НемањаПопадић

Старији дечаци -60кг

0

12.

МатејаБуцало

Старији дечаци -73кг

0

13.

СтефанСимић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаБуцало

Млађе девојчице -44кг

0

16.

Бачка

Сомбор


Пријава

13

М

10

Ж

3

13

10

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

МихаилоМладеновић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

АндрејВитковић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

СергејБорковић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

НемањаДрагојевић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ДушанТопић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

МаксимСикима

Млађи дечаци -46кг

0

8.

НиколаНоваковић

Старији дечаци -46кг

0

9.

ВојинВитковић

Старији дечаци -60кг

0

10.

АлексаБјелајац

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаКнежевић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

МилицаТот

Старије девојчице -44кг

0

3.

ЛанаЋеран

Старије девојчице -63кг

0

17.

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејЛабовић

Млађи полетарци -28кг

0

2.

ВукВулићевић

Млађи полетарци -28кг

0

3.

ВојинКочовски

Млађи полетарци -34кг

0

4.

БорисЈанковић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ЂорђеНововић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ВељкоВарницић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

СтефанСтосић

Млађи дечаци -50кг

0

8.

БорисРутовић

Старији дечаци -55кг

0

9.

ТодорМујезиновић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЗоиКомноу

Млађе полетарке -22кг

0

2.

НинаМаринковић

Млађе полетарке -31кг

0

3.

МилицаПавловић

Старије девојчице -57кг

0

18.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

11

М

6

Ж

5

11

6

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеРибић

Млађи полетарци -28кг

0

2.

ДаркоОстојић

Млађи полетарци -28кг

0

3.

ЈованДрезга

Млађи полетарци -31кг

0

4.

ФилипНежић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

ДамјанЉубичић

Млађи дечаци -50кг

0

6.

АндријаВишекруна

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ГеоргинаЈовичић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

НађаГрлица

Млађе девојчице -52кг

0

3.

АњаАцан

Старије девојчице -36кг

0

4.

МилицаЛаврња

Старије девојчице -52кг

0

5.

НађаТекић

Старије девојчице +63кг

0

19.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаТомашевић

Млађи полетарци -25кг

0

2.

ВукТанкосић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ДантеКондић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

АндрејАнкић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

НиколаМедан

Млађи дечаци -46кг

0

6.

МиланБулаја

Старији дечаци -60кг

0

7.

НемањаРистић

Старији дечаци -66кг

0

8.

НемањаРајковић

Старији дечаци -73кг

0

9.

ДраганИсаков

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаКуручев

Млађе девојчице -48кг

0

2.

ДинаТерзин

Старије девојчице +63кг

0

20.

10

2

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданВеличковић

Млађи дечаци -55кг

0

2.

ВукашинПавловић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаСадику

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ТеодораБановачки

Млађе девојчице -36кг

0

3.

КристинаБоровац

Млађе девојчице -36кг

0

4.

МилицаИлић

Млађе девојчице -40кг

0

5.

НевенаПавловић

Млађе девојчице -40кг

0

6.

ДуњаВукићевић

Млађе девојчице -44кг

0

7.

ЈеленаНишавић

Старије девојчице -52кг

0

8.

ДуњаСадику

Старије девојчице -57кг

0

21.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаГајић

Млађи полетарци -28кг

0

2.

АлексаНикић

Млађи полетарци -28кг

0

3.

ЛукаПлос

Млађи полетарци -28кг

0

4.

НемањаРакита

Млађи полетарци -31кг

0

5.

ОгњенРосић

Млађи полетарци -31кг

0

6.

МаксимТомашевић

Млађи полетарци -31кг

0

7.

ГоранХавзи

Млађи полетарци -34кг

0

8.

ЈованБурка

Млађи полетарци -34кг

0

9.

ДушанГајић

Млађи полетарци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаЂорђевић

Млађе полетарке -22кг

0

22.

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипБруић

Млађи полетарци -28кг

0

2.

ОгњенВасилијевић

Млађи полетарци -31кг

0

3.

СтефанРушић

Млађи дечаци -55кг

0

4.

МиланМарковић

Старији дечаци -46кг

0

5.

ФилипРушић

Старији дечаци +73кг

0

6.

БраниславЂурић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаМарковић

Млађе полетарке -20кг

0

2.

МиаФилиповић

Млађе полетарке -22кг

0

3.

СараЛукић

Старије девојчице -40кг

0

23.

Борац

Нови Сад


Пријава

9

М

3

Ж

6

9

3

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошНићетин

Млађи полетарци -28кг

0

2.

АлександарДобромиров

Млађи полетарци -38кг

0

3.

АлексаПротић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаВрчинац

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МиланаВрчинац

Млађе девојчице -32кг

0

3.

СофијаКнежевић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

ПетраКнежевић

Млађе девојчице -44кг

0

5.

ЈованаВрчинац

Старије девојчице -36кг

0

6.

ЈанаЛозанчић

Старије девојчице -63кг

0

24.

Омладинац

Степановићево


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаРадуловић

Млађи полетарци -20кг

0

2.

ЈугВановић

Млађи полетарци -25кг

0

3.

АндрејКрунић

Млађи полетарци -28кг

0

4.

ДушанАмановић

Млађи полетарци -28кг

0

5.

ВладимирРакин

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ВељкоМилановић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

ИванНађ

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаОвука

Млађе полетарке -22кг

0

25.

Тори

Врбас


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошСтепановић

Млађи дечаци +66кг

0

2.

ФилипРогановић

Старији дечаци -46кг

0

3.

МартинСтепановић

Старији дечаци -50кг

0

4.

АндријаХевеши

Старији дечаци -50кг

0

5.

ЛазарСекицки

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелинаСавићевић

Млађе девојчице -48кг

0

2.

АлександраГрдан

Старије девојчице -48кг

0

26.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаНоваковић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

НиколаДиклић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ДавидПерковић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаТомић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ТеодораБаћић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

ДајанаТимић

Старије девојчице -52кг

0

27.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РадуМарис

Млађи полетарци -22кг

0

2.

ВладРобанесцу

Млађи полетарци -31кг

0

3.

РобертБулаи

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НадиаГиуцхин

Млађе полетарке +38кг

0

2.

БрианаСперлеа

Млађе девојчице -32кг

0

3.

ГеоргиаОана

Старије девојчице -57кг

0

28.

Младост

Бечеј


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанијелСтупар

Млађи полетарци -25кг

0

2.

МаркоОсманхаџић

Млађи полетарци -46кг

0

3.

ДариоМушћет

Старији дечаци -55кг

0

4.

ЛеонБенковић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаИванишевић

Старије девојчице -48кг

0

2.

АнђелаПроданов

Старије девојчице -57кг

0

29.

Макикоми

Београд


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПоповић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ЈованЂорђевић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

СтефанПоповић

Млађи дечаци -55кг

0

4.

МиљанШулејић

Старији дечаци -50кг

0

5.

ЛукаПоповић

Старији дечаци -50кг

0

6.

МаркоЈовановић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

30.

Спартак

Суботица


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканСтокановић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ИлијаСтокановиц

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ФилипИвановић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ДеспотВукас

Старији дечаци -55кг

0

5.

МатејаБоројевић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаКајари

Старије девојчице -48кг

0

31.

Исхи

Београд


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаВуковић

Млађи полетарци -22кг

0

2.

ПавлеШљукић

Старији дечаци -38кг

0

3.

ОбрадВуловић

Старији дечаци -46кг

0

4.

АлексаВуковић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваШикопарија

Млађе полетарке -22кг

0

2.

ДаријаПеришић

Млађе полетарке -22кг

0

32.

Браник Брокер

Марибор


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МицхаелХеричек

Млађи полетарци -34кг

0

2.

ДавидХазак

Млађи дечаци -38кг

0

3.

МатевжМариченко

Млађи дечаци -55кг

0

4.

ДмитрјЦхајников

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЗалаМарчинко

Старије девојчице -36кг

0

2.

Ванеса асјаХерич

Старије девојчице +63кг

0

33.

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДаниловићСтрахиња

Млађи дечаци -30кг

0

2.

РанковићЛазар

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НиколаТомић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЛазарВукашиновић

Млађи дечаци -60кг

0

5.

АћимовНикола

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Партизан

Кикинда


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошРакин

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ИванКовачев

Млађи дечаци -38кг

0

3.

МиљанПетковић

Млађи дечаци +66кг

0

4.

СимонПетковић

Млађи дечаци +66кг

0

5.

ВладимирТалијанов

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

Рума

Рума


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМатковић

Старији дечаци -55кг

0

2.

АлександарНоваковић

Старији дечаци -55кг

0

3.

ВикторГагић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаЦиндрић

Старије девојчице -52кг

0

2.

ДуњаМладеновић

Старије девојчице -63кг

0

36.

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејСтојановић

Млађи полетарци -28кг

0

2.

ПоповићЛазар

Млађи полетарци -42кг

0

3.

МињаСтојановиц

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаМијалковић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

АнастасиаОдабашић

Млађе девојчице +56кг

0

37.

Локомотива

Вршац


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСудар

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ВукСтепанов

Старији дечаци -60кг

0

3.

ДанилоЂорђевић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЂекић

Старије девојчице -63кг

0

2.

АњаМартон

Старије девојчице +63кг

0

38.

Јигоро

Кутјево


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејКукић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ВинкоСапина

Млађи дечаци -46кг

0

3.

МаринКнаус

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИвонаШвајда

Млађе полетарке -25кг

0

2.

МартаВидмар

Старије девојчице -44кг

0

39.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејСавић

Млађи полетарци -25кг

0

2.

СтрахињаБировљев

Млађи дечаци -30кг

0

3.

УрошАнтонић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораАнтонић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ИванаАтарац

Старије девојчице -52кг

0

40.

Вогошћа

Сарајево


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТарикБуљубашић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ЕдјМердан

Старији дечаци -34кг

0

3.

ХамзаКовач

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаидаДурмић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

ЏејлаКожљак

Старије девојчице -57кг

0

41.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПредрагКацијан

Старији дечаци -42кг

0

2.

ФилипСпасић

Старији дечаци -46кг

0

3.

МаркоСтана

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаСтригић

Млађе девојчице +56кг

0

42.

Панчево

Панчево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

МатејаКалинић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ВукБабић

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАлбијанић

Старије девојчице -44кг

0

43.

Турија

Турија


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВукашинТробоњача

Старији дечаци -34кг

0

3.

МаркоЂорђевић

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -52кг

0

44.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АбрахамРафаел

Млађи дечаци -38кг

0

2.

АдамКонја

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ФаниКохегји

Старије девојчице -57кг

0

45.

Српски Соко

Зворник


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораБошковић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

СнежанаСавић

Млађе девојчице +56кг

0

3.

АнастасијаМемедовић

Старије девојчице -63кг

0

46.

Партизан

Београд


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеСтељић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ВасилијеГрујичић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаМитровић

Старије девојчице -57кг

0

47.

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејаОбрадовић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

МомчилоМилиџан

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаДрагојловић

Млађе полетарке -28кг

0

48.

Јуниор

Београд


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаРаичевић

Млађи полетарци -25кг

0

2.

СтрахињаБалшић

Млађи полетарци -25кг

0

3.

МатијаМаљковић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

49.

Вождовац

Београд


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаЧепић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаСтанковић

Млађе девојчице +56кг

0

2.

ДуњаРадукић

Старије девојчице -48кг

0

50.

Сириг

Сириг


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДанијелаРадовић

Старије девојчице -57кг

0

2.

НевенаМихаљчић

Старије девојчице -57кг

0

51.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванЧолић

Млађи дечаци -55кг

0

2.

РадославПетровић

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

52.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИванаГајић

Млађе девојчице -48кг

0