Меморијални турнир "Бранко М. Драгић" 2018Кањижа

Адреса: Народни парк бб
Датум: 06.05.2018.

Такмичење "Меморијални турнир "Бранко М. Драгић" 2018" одржано је 06.05.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

ЦСМ Арад

Арад


Пријава

15

I

7

II

III

2

V

5

VII

15

7

2

5

2.

Спартак

Суботица


Пријава

18

I

II

8

III

5

V

3

VII

18

8

5

3

3.

Сзјусе

Сегедин


Пријава

8

I

4

II

1

III

3

V

VII

8

4

1

3

4.

Турија

Турија


Пријава

12

I

2

II

4

III

2

V

1

VII

12

2

4

2

1

5.

Морахалми

Морахалми


Пријава

9

I

3

II

2

III

3

V

VII

1

9

3

2

3

1

6.

Ход Спортегјесулет

Ходмезовасармелј


Пријава

10

I

2

II

1

III

7

V

VII

10

2

1

7

7.

Аполон

Марибор


Пријава

9

I

2

II

3

III

3

V

VII

9

2

3

3

8.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

8

I

1

II

3

III

4

V

VII

8

1

3

4

9.

Сириг

Сириг


Пријава

7

I

1

II

4

III

2

V

VII

7

1

4

2

10.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

9

I

3

II

III

3

V

1

VII

9

3

3

1

11.

Џунс

Нови Сад


Пријава

8

I

3

II

III

3

V

1

VII

8

3

3

1

12.

Цемент

Беочин


Пријава

8

I

1

II

3

III

3

V

VII

8

1

3

3

13.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

11

I

II

3

III

4

V

2

VII

11

3

4

2

14.

Подгориа Арад

Арад


Пријава

5

I

3

II

III

V

2

VII

5

3

2

15.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

I

II

1

III

4

V

3

VII

1

9

1

4

3

1

16.

Змај

Српски Крстур


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

3

VII

7

1

1

1

3

17.

ЦС Зеринд

Зерин


Пријава

7

I

II

2

III

2

V

2

VII

7

2

2

2

18.

Рума

Рума


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

19.

Сзегеди

Сегедин


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

20.

Сзолноки

Сзолноки


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

21.

Кањижа

Кањижа


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

22.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

II

1

III

2

V

VII

3

1

2

23.

Безбедност

Нови Сад


Пријава

2

I

II

2

III

V

VII

2

2

24.

Надкањиза

Надкањиза


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

25.

Винцзе

Зирц


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

26.

Винцзе

Зирц


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

27.

БМ. Кано

Бекесцсаба


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

28.

Глориа Арад

Арад


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

29.

Домасзек

Домасзек


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

30.

Тори

Врбас


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

31.

Хегјвидек

Будимпеста


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

32.

Хегјвидек

Будимпеста


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

33.

Домасзек

Домасзек


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1