Меморијални турнир "Бранко М. Драгић" 2018Кањижа

Адреса: Народни парк бб
Датум: 06.05.2018.

Такмичење "Меморијални турнир "Бранко М. Драгић" 2018" одржано је 06.05.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Спартак

Суботица


Пријава

18

М

11

Ж

7

18

11

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипИвановић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ДејанБастић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ИлијаСтокановиц

Млађи дечаци -34кг

0

4.

МихајлоДелић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

НиколаТаталовић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ПатрикТот баги

Млађи дечаци -50кг

0

7.

ПатрикКеченовић

Млађи дечаци -50кг

0

8.

НенадКујунџић

Млађи дечаци -60кг

0

9.

МатејаБоројевић

Млађи дечаци -66кг

0

10.

КриштофКошараш

Старији дечаци -60кг

0

11.

ТиборОлах

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндреаФорго

Старије полетарке -31кг

0

2.

БогларкаФорго

Старије полетарке -34кг

0

3.

ГлориаФеро

Старије полетарке -34кг

0

4.

НиколинаТаталовиЋ

Млађе девојчице -40кг

0

5.

ЈулијаКајари

Млађе девојчице -44кг

0

6.

АнаШтефковић

Старије девојчице -52кг

0

7.

ТамараТанасковиЋ

Старије девојчице -52кг

0

2.

ЦСМ Арад

Арад


Пријава

15

М

12

Ж

3

15

12

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМерцеа

Старији полетарци -34кг

0

2.

АлинТинцу

Старији полетарци -38кг

0

3.

ДавидМаиер

Старији полетарци -42кг

0

4.

ИонутПохаци

Старији полетарци +50кг

0

5.

ЛуцаВоица

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ВладПоп

Млађи дечаци -42кг

0

7.

ДенисМурариу

Млађи дечаци -50кг

0

8.

СебастианПестелеу

Млађи дечаци -66кг

0

9.

ДариусСосиан

Старији дечаци -46кг

0

10.

ФлавиусПоп

Старији дечаци -55кг

0

11.

ГабриелЦалмар

Старији дечаци +73кг

0

12.

ВладЦхитурлеа

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЦристианаМерцеа

Млађе девојчице -40кг

0

2.

АндрадаВоица

Старије девојчице -52кг

0

3.

АндреаЦиопрага

Старије девојчице -63кг

0

3.

Турија

Турија


Пријава

12

М

6

Ж

6

12

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаВираг

Старији полетарци -42кг

0

2.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ДавидЋурчић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

БраниславПрерадов

Млађи дечаци -50кг

0

5.

ФилипЋурчић

Старији дечаци -42кг

0

6.

ЖељкоЈакшић

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаАрбутина

Старије полетарке -28кг

0

2.

ЈованаБегечки

Млађе девојчице -32кг

0

3.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -44кг

0

4.

ЛетициаУхач

Млађе девојчице -56кг

0

5.

ДраганаРакић

Старије девојчице -57кг

0

6.

АнастасијаБелић

Старије девојчице -57кг

0

4.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

11

М

10

Ж

1

11

10

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДаниелБајус

Старији полетарци -25кг

0

2.

РомеоТерењи

Млађи дечаци -42кг

0

3.

АронБичкеи

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ИштванФехер

Старији дечаци -38кг

0

5.

СтефанТолић

Старији дечаци -42кг

0

6.

ТамашФараго

Старији дечаци -42кг

0

7.

АдамФараго

Старији дечаци -46кг

0

8.

ДавидРекецки

Старији дечаци -46кг

0

9.

КриштофДобо

Старији дечаци -66кг

0

10.

МартинМадарас

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РекаДобрички

Старије девојчице +63кг

0

5.

Ход Спортегјесулет

Ходмезовасармелј


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетерПаллаи

Старији полетарци -28кг

0

2.

ГјозоКортвелјессј

Старији полетарци -28кг

0

3.

МатеВида

Старији полетарци -31кг

0

4.

ДоминикВарга

Млађи дечаци -30кг

0

5.

ЗсомборОцсак

Млађи дечаци -50кг

0

6.

ЗеноОцсак

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДораПаллаи

Старије полетарке -28кг

0

2.

АннаХангјаси

Старије полетарке +43кг

0

3.

ПетраЗака

Млађе девојчице -32кг

0

4.

РеберакаЗака

Млађе девојчице -36кг

0

6.

Аполон

Марибор


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈаниЦерне

Старији полетарци -31кг

0

2.

БринКустер

Старији полетарци -34кг

0

3.

НикЕљон

Млађи дечаци -42кг

0

4.

МајКустер

Млађи дечаци -66кг

0

5.

РокКнафлиц

Старији дечаци -38кг

0

6.

ЖигаКолар

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаНовсак

Старије полетарке -34кг

0

2.

ЛараДогса

Старије полетарке -43кг

0

3.

ЛараНовсак

Старије девојчице +63кг

0

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДантеКондић

Старији полетарци -31кг

0

2.

АндрејАнкић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ВукБенгин

Старији полетарци -38кг

0

4.

ВукТанкосић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ВукМомиров

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ДамјанПопетру

Млађи дечаци -42кг

0

7.

НемањаРистић

Млађи дечаци -60кг

0

8.

НемањаРајковић

Млађи дечаци -66кг

0

9.

АлександарРакић

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

8.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

М

8

Ж

1

9

8

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоМладеновић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДушанТопић

Старији полетарци -34кг

0

3.

СергејЗороја

Старији полетарци -38кг

0

4.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

5.

НемањаСтефановић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

НемањаШврака

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ВељкоВулиновић

Млађи дечаци -42кг

0

8.

НиколаНоваковић

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаЋеран

Старије девојчице -63кг

0

9.

Морахалми

Морахалми


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МонокиДавид

Старији полетарци -31кг

0

2.

ЦсабиЛевенте

Старији полетарци -34кг

0

3.

МасаБарна

Старији полетарци -50кг

0

4.

ВласитсАкос

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ГерденицсКоппанј

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ЗсигаЗсомбор

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БудаиБогларка

Старије полетарке -31кг

0

2.

ЦсисзарКинцсо

Старије полетарке -43кг

0

3.

ЦсисзарЦсенге

Млађе девојчице +56кг

0

10.

Цемент

Беочин


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенСавић

Старији полетарци -38кг

0

2.

ЛукаКовачевић

Млађи дечаци +66кг

0

3.

ЈованПролић

Старији дечаци -46кг

0

4.

СрђанАнтељ

Старији дечаци -55кг

0

5.

УрошРаловић

Старији дечаци -66кг

0

6.

ВељкоДомазетовски

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаПролић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АнаШкамла

Млађе девојчице -52кг

0

11.

Џунс

Нови Сад


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаКесански

Старији полетарци -25кг

0

2.

МихаилоДобријевић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ОгњенРадуловић

Старији полетарци -34кг

0

4.

ИлијаМилошевић

Старији полетарци -38кг

0

5.

ПетарВеселиновић

Млађи дечаци -30кг

0

6.

ЈованМићић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаОбадов

Млађе девојчице -44кг

0

2.

ТеодораАлан

Млађе девојчице -52кг

0

12.

Сзјусе

Сегедин


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТулкаинЦсанад

Старији полетарци -25кг

0

2.

НагјБотонд

Старији полетарци -38кг

0

3.

СирианСома

Старији полетарци -42кг

0

4.

РобертВасс

Старији полетарци -50кг

0

5.

КеллерЗсомбор

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ТулканДавид

Млађи дечаци -34кг

0

7.

КлацсакФеренц

Млађи дечаци -46кг

0

8.

СзилагјиКорнел

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

13.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

8

М

3

Ж

5

8

3

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошМишељић

Старији полетарци -38кг

0

2.

ЛукаОстојић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

АлександарПап

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаМалеш

Старије полетарке -31кг

0

2.

АњаАцан

Млађе девојчице -32кг

0

3.

СараОстојић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

ДуњаЈоветић

Млађе девојчице -48кг

0

5.

МилицаЖерађанин

Старије девојчице -57кг

0

14.

Сириг

Сириг


Пријава

7

М

-

Ж

7

7

7

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаРадовић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ДанијелаРадовић

Млађе девојчице -52кг

0

3.

ДејанаКеркез

Старије девојчице -36кг

0

4.

НађаВишнић

Старије девојчице -36кг

0

5.

НевенаМихаљчић

Старије девојчице -48кг

0

6.

ДаницаМарковић

Старије девојчице -48кг

0

7.

АњаЕрцег

Старије девојчице -63кг

0

15.

Змај

Српски Крстур


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејБерчек

Старији полетарци -25кг

0

2.

СавоЗрим

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НатанијелПалић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

КристијанПетровић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШтајнфелд

Старије полетарке -34кг

0

2.

ХанаШтајнфелд

Млађе девојчице -44кг

0

3.

АлександраНиколичин

Старије девојчице -48кг

0

16.

ЦС Зеринд

Зерин


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БалинтЈанос

Старији полетарци -28кг

0

2.

СзолосиФелиx

Старији полетарци -34кг

0

3.

ПредаАлин

Старији полетарци -38кг

0

4.

СзилагкиАндор

Млађи дечаци -38кг

0

5.

КомлосиЕрик

Млађи дечаци -60кг

0

6.

ХорватОзсвар

Старији дечаци -38кг

0

7.

ГалиЗсомбор

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

17.

Надкањиза

Надкањиза


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АронТерењи

Старији полетарци -31кг

0

2.

ГергоРафаи

Старији полетарци -38кг

0

3.

ТамасТолои

Старији полетарци -38кг

0

4.

ГергоКормоци

Старији полетарци -42кг

0

5.

ДоминикКрцпогацин

Старији полетарци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

18.

Подгориа Арад

Арад


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлеxандруЛацатус

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ЦиприанЦорлециуц

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АмелиаПавен

Старије полетарке -43кг

0

2.

ЦаролинаСзабо

Млађе девојчице -36кг

0

3.

АнамариаТудуце

Млађе девојчице -48кг

0

19.

Кањижа

Кањижа


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаМарковић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ОгњенОњин

Старији полетарци -28кг

0

3.

ПетарМаровић

Старији дечаци -38кг

0

4.

ДамирШаботић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Младост

Бечеј


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МирославСтојановић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ДариоМушћет

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ЛеонБенковић

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

21.

Домасзек

Домасзек


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕндреПапп

Старији полетарци -34кг

0

2.

ГаборКатона

Старији полетарци -42кг

0

3.

АлеxСтул

Старији полетарци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Винцзе

Зирц


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОливерКертаи

Старији полетарци -38кг

0

2.

РекаКертаи

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КјраКептаи

Старије полетарке -28кг

0

23.

Рума

Рума


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМладеновић

Старије девојчице -57кг

0

2.

СараЗаскалицки

Старије девојчице +63кг

0

24.

Сзолноки

Сзолноки


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЗаткоГерого

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЦсоргоДорина

Старије девојчице -36кг

0

25.

Сзегеди

Сегедин


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланПолос

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ТамасЦсанји

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

26.

Тори

Врбас


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоБекут

Старији дечаци -55кг

0

2.

СергејКостелник

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

27.

Безбедност

Нови Сад


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараРебрача

Млађе девојчице -52кг

0

2.

МилицаНешковић

Старије девојчице +63кг

0

28.

Домасзек

Домасзек


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФехерКристоф

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

29.

Хегјвидек

Будимпеста


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФелиxсСзилагји

Старије полетарке -22кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

30.

Винцзе

Зирц


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РекаКертаи

Млађе девојчице -44кг

0

31.

Хегјвидек

Будимпеста


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФелиxсСзилагји

Старији полетарци -25кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

БМ. Кано

Бекесцсаба


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ХубаКисс

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

33.

Глориа Арад

Арад


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколасзМуст

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.