10. трофеј Партизана - Светислав Ивановић ЕсБеоград

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 22.10.2023.

Такмичење "10. трофеј Партизана - Светислав Ивановић Ес" одржано је 22.10.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

68

I

3

II

5

III

9

V

10

VII

4

68

3

5

9

10

4

2.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

51

I

3

II

1

III

12

V

7

VII

5

51

3

1

12

7

5

3.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

21

I

6

II

III

7

V

3

VII

21

6

7

3

4.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

25

I

4

II

4

III

5

V

3

VII

25

4

4

5

3

5.

Жандармерија

Београд


Пријава

27

I

5

II

2

III

3

V

1

VII

1

27

5

2

3

1

1

6.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

11

I

4

II

2

III

2

V

VII

1

11

4

2

2

1

7.

Џудока

Београд


Пријава

19

I

2

II

4

III

2

V

3

VII

1

19

2

4

2

3

1

8.

Цемент

Беочин


Пријава

12

I

3

II

2

III

3

V

2

VII

12

3

2

3

2

9.

Хајиме

Обреновац


Пријава

9

I

3

II

III

1

V

4

VII

9

3

1

4

10.

Тамиш

Панчево


Пријава

12

I

2

II

1

III

2

V

3

VII

12

2

1

2

3

11.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

5

I

2

II

2

III

1

V

VII

5

2

2

1

12.

13. мај

Уб


Пријава

9

I

II

4

III

1

V

3

VII

9

4

1

3

13.

Раднички

Београд


Пријава

7

I

2

II

1

III

2

V

VII

7

2

1

2

14.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

18

I

2

II

III

1

V

6

VII

2

18

2

1

6

2

15.

Борса

Мостар


Пријава

14

I

1

II

III

5

V

1

VII

3

14

1

5

1

3

16.

Алексинац

Алексинац


Пријава

7

I

1

II

1

III

3

V

VII

7

1

1

3

17.

Топалов

Софиа


Пријава

6

I

II

3

III

2

V

VII

6

3

2

18.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

8

I

1

II

2

III

V

1

VII

8

1

2

1

19.

Вождовац

Београд


Пријава

10

I

II

3

III

1

V

VII

10

3

1

20.

Ибар

Рожаје


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

7

1

1

1

1

21.

Винча

Београд


Пријава

9

I

II

III

4

V

3

VII

9

4

3

22.

Бор

Бор


Пријава

11

I

1

II

III

2

V

1

VII

11

1

2

1

23.

Крајина

Бања Лука


Пријава

11

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

11

1

2

1

1

24.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

I

II

III

4

V

VII

6

4

25.

Омладинац

Степановићево


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

1

VII

1

6

1

1

1

1

26.

Козара

Градишка


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

VII

1

4

1

2

1

27.

Макикоми

Београд


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

VII

7

1

2

28.

5

1

1

29.

Турија

Турија


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

4

1

1

30.

Земун

Београд


Пријава

5

I

II

2

III

V

VII

5

2

31.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

2

VII

1

6

1

1

2

1

32.

Јединство

Качарево


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

2

VII

6

1

1

2

33.

Бања Лука

Бања Лука


Пријава

15

I

II

III

2

V

4

VII

2

15

2

4

2

34.

Царина

Смедерево


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

6

1

1

1

1

35.

Борац

Нови Сад


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

36.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

37.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

4

I

1

II

III

V

1

VII

4

1

1

38.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

7

I

II

III

2

V

1

VII

7

2

1

39.

Соколови

Зворник


Пријава

5

I

II

III

2

V

1

VII

5

2

1

40.

Чукарички

Београд


Пријава

6

I

II

1

III

V

VII

6

1

41.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

42.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

22

I

II

III

1

V

1

VII

22

1

1

43.

Динамо

Панчево


Пријава

10

I

II

III

1

V

1

VII

10

1

1

44.

АС

Београд


Пријава

8

I

II

III

1

V

VII

1

8

1

1

45.

Банат

Житиште


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

46.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

47.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

48.

Херцеговина

Требиње


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

2

5

2

2

49.

6

2

50.

Нови Београд

Београд


Пријава

6

I

II

III

V

1

VII

2

6

1

2

51.

Обреновац

Обреновац


Пријава

7

I

II

III

V

1

VII

7

1

52.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

53.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

54.

Херцеговац

Мостар


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

55.

5

1

56.

Бамби

Пожаревац


Пријава

4

I

II

III

V

VII

1

4

1

57.

3

1

58.

Партизан

Краљево


Пријава

4

I

II

III

V

VII

4

59.

СУ "Нови Сланкамен"

Инђија


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

60.

Крушевац

Крушевац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1