10. трофеј Партизана - Светислав Ивановић ЕсБеоград

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 22.10.2023.

Такмичење "10. трофеј Партизана - Светислав Ивановић Ес" одржано је 22.10.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Партизан

Београд


Пријава

68

М

45

Ж

23

68

45

23

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛеонЛакета

Старији полетарци -25кг

3

2.

НемањаРибић

Старији полетарци -28кг

-

3.

НиколаКутјевац

Старији полетарци -31кг

7

4.

ЛазарМилетић

Старији полетарци -31кг

-

5.

ДјордјеАндрејевић

Старији полетарци -34кг

8

6.

Давид викторДурсун

Старији полетарци -34кг

-

7.

УрошРадовановић

Старији полетарци -38кг

6

8.

ЛазарМеловић

Старији полетарци -38кг

8

9.

ПетарБањац

Старији полетарци -38кг

-

10.

ЛукаРафаиловић

Старији полетарци -38кг

-

11.

ЛукаНешковић

Старији полетарци -50кг

2

12.

ВладимирЂошић

Млађи дечаци -34кг

7

13.

ДанилоСтојковић

Млађи дечаци -42кг

1

14.

ФилипЋурчић

Млађи дечаци -42кг

8

15.

ДимитријеРусић

Млађи дечаци -42кг

-

16.

ЛазарШешум

Млађи дечаци -42кг

-

17.

ГлигоријеПетровић

Млађи дечаци -46кг

-

18.

МитарСтјепановић

Млађи дечаци -46кг

-

19.

СтефанШешум

Млађи дечаци -50кг

4

20.

ЈанкоАтанасовски

Млађи дечаци -55кг

5

21.

ВукашинМилошевић

Млађи дечаци -55кг

7

22.

МихајлоМарић

Млађи дечаци -60кг

1

23.

АлексаБлагојевић

Млађи дечаци -60кг

4

24.

СтрахињаПењишевић

Млађи дечаци -60кг

6

25.

ВукашинВучинић

Старији дечаци -42кг

8

26.

ТадијаЂермановић

Старији дечаци -50кг

3

27.

ЛазарПавловић

Старији дечаци -55кг

4

28.

АлексаАнтић

Старији дечаци -55кг

5

29.

АндрејВидуловић

Старији дечаци -55кг

8

30.

ПетарМаксимовић

Старији дечаци -55кг

-

31.

ЛавИконић

Старији дечаци -55кг

-

32.

АндријаЛугоња

Старији дечаци -55кг

-

33.

ВикторВеличковић

Старији дечаци -55кг

-

34.

ВасилијеВучинић

Старији дечаци -55кг

-

35.

ВојинЉиљанић

Старији дечаци -55кг

-

36.

ЛукаПавловић

Старији дечаци -60кг

1

37.

ВукашинВеличковић

Старији дечаци -60кг

3

38.

УрошМандић

Старији дечаци -60кг

8

39.

АлексаЈовановић

Старији дечаци -60кг

-

40.

АлександарПутниковић

Старији дечаци -60кг

-

41.

ВељкоМандић

Старији дечаци -66кг

-

42.

УрошРибић

Старији дечаци -66кг

-

43.

АндријаЛуковић

Старији дечаци -73кг

7

44.

АлексаБањац

Старији дечаци -73кг

-

45.

ЂорђеМиладиновић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаПетковић

Старије полетарке -31кг

6

2.

ЕмаКривокућа

Старије полетарке -31кг

-

3.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -34кг

1

4.

СараДрљача

Старије полетарке -34кг

8

5.

МинаБлагојевић

Старије полетарке -38кг

2

6.

МилицаЛопичић

Старије полетарке -43кг

7

7.

ЂурђаМањенчић

Старије полетарке -43кг

-

8.

ДуњаМрваљевић

Старије полетарке -43кг

-

9.

ТеодораЦветковић

Старије полетарке -43кг

-

10.

КасијаМирић

Млађе девојчице -36кг

7

11.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -40кг

2

12.

УнаСимовић

Млађе девојчице -44кг

5

13.

УнаТрапара

Млађе девојчице -44кг

-

14.

МиаЋирић

Млађе девојчице -44кг

-

15.

НиколинаВеселиновић

Млађе девојчице -48кг

-

16.

ИваСтанковић

Млађе девојчице +56кг

7

17.

ДариаЈевтић

Старије девојчице -40кг

2

18.

ТеодораПантић

Старије девојчице -44кг

2

19.

СимоновићЛана

Старије девојчице -48кг

4

20.

ДаницаСтојановић

Старије девојчице -57кг

2

21.

АнитаБоровац

Старије девојчице -57кг

5

22.

МилицаСимовић

Старије девојчице -63кг

4

23.

МилицаМилошевић

Старије девојчице -63кг

8

2.

51

42

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарМиновић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ДушанБабић

Старији полетарци -31кг

1

3.

МихајлоВерић

Старији полетарци -31кг

8

4.

ДамјанИваз

Старији полетарци -31кг

-

5.

АлексаВлачо

Старији полетарци -34кг

1

6.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -34кг

3

7.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

-

8.

АндријаВесић

Старији полетарци -34кг

-

9.

КонстантинМаринковић

Старији полетарци -38кг

1

10.

МилутинВујко

Старији полетарци -38кг

5

11.

ШтефанЦук

Старији полетарци -38кг

-

12.

ВикторСимуновић

Старији полетарци -38кг

-

13.

МилеРанђеловић

Старији полетарци -38кг

-

14.

НиколаПеровић

Старији полетарци -46кг

-

15.

ОгњенГуберинић

Старији полетарци -50кг

-

16.

МаркоДукић

Старији полетарци +50кг

8

17.

ДанилоГомбош

Старији полетарци +50кг

-

18.

УгљешаМилошевић

Млађи дечаци -34кг

2

19.

СергејМиливојевић

Млађи дечаци -34кг

5

20.

ТодорОбрадовић

Млађи дечаци -38кг

2

21.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -38кг

5

22.

ЈованБранковић

Млађи дечаци -38кг

-

23.

РасткоПетровић

Млађи дечаци -42кг

2

24.

СимеонНиколић

Млађи дечаци -42кг

4

25.

НиколаДелић

Млађи дечаци -42кг

6

26.

ЛукаВујко

Млађи дечаци -46кг

5

27.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -46кг

7

28.

МаркоПеровић

Млађи дечаци -46кг

-

29.

ВикторЂурић

Млађи дечаци -55кг

4

30.

ДамјанМатић

Млађи дечаци -55кг

6

31.

ФилипБабић

Млађи дечаци -55кг

-

32.

ВојинДјукић

Старији дечаци -38кг

1

33.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -50кг

1

34.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -55кг

3

35.

ФилипШајфар

Старији дечаци -55кг

7

36.

АлександарМаринковић

Старији дечаци -60кг

4

37.

МихајлоМанасијевић

Старији дечаци -66кг

2

38.

ОгњенЋуковић

Старији дечаци -66кг

-

39.

ДавидДелић

Старији дечаци -66кг

-

40.

ТомиславФатић

Старији дечаци -73кг

1

41.

НиколаРадовановић

Старији дечаци -73кг

3

42.

ВасилијеЗорица

Старији дечаци -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаРанисављевић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -34кг

6

3.

ТатјанаРајшић

Старије полетарке -43кг

-

4.

ЕмилијаМилисављевић

Млађе девојчице -40кг

7

5.

ИскраАнић

Млађе девојчице -40кг

-

6.

МилаДрагојловић

Млађе девојчице -44кг

1

7.

ДуњаДрашковић

Млађе девојчице -44кг

8

8.

ТамараЖивковић

Старије девојчице -63кг

1

9.

ЈованаРајшић

Старије девојчице +63кг

2

3.

27

19

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈонић

Старији полетарци -34кг

-

2.

ВукашинРајковић

Старији полетарци -42кг

-

3.

ВукашинСимовић

Старији полетарци -46кг

-

4.

ПетарСтојиљковић

Старији полетарци -50кг

3

5.

НемањаСрнић

Млађи дечаци -30кг

1

6.

ДимитријеБањовић

Млађи дечаци -34кг

-

7.

ЛукаАндјелковић

Млађи дечаци -38кг

7

8.

ЈованМилићевић

Млађи дечаци -38кг

-

9.

БогданДамјановић

Млађи дечаци -42кг

-

10.

ПетарДамјановић

Млађи дечаци -46кг

8

11.

АлексаЗец

Млађи дечаци -55кг

-

12.

СтрахињаСекулић

Млађи дечаци -55кг

-

13.

СтрахињаЈовановић

Млађи дечаци -66кг

1

14.

ФилипСмиљковић

Старији дечаци -55кг

1

15.

СтефанЈонић

Старији дечаци -55кг

-

16.

МихајлоТрајковић

Старији дечаци -55кг

-

17.

МаркоСтојиљковић

Старији дечаци -60кг

-

18.

ЛазарБабовић

Старији дечаци -60кг

-

19.

НемањаЈокић

Старији дечаци -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаМиочиновић

Млађе девојчице -40кг

1

2.

АнастасијаЂурић

Млађе девојчице -40кг

4

3.

МилаЋесаревић

Млађе девојчице -48кг

1

4.

НаталијаАрсић

Млађе девојчице -56кг

1

5.

ЕмилијаМиловановић

Млађе девојчице +56кг

2

6.

ИнаСтојанов

Старије девојчице -44кг

1

7.

НадјаПурић

Старије девојчице -44кг

4

8.

ТијанаЖивановић

Старије девојчице -57кг

1

4.

25

16

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеМаричић

Старији полетарци -38кг

-

2.

МатијаСимоновић

Старији полетарци -42кг

7

3.

РасткоЦвијић

Старији полетарци -46кг

4

4.

ВасилијеБуквић

Старији полетарци -46кг

8

5.

ФилипКачар

Старији полетарци -50кг

4

6.

ВикторЗарић

Старији полетарци -50кг

8

7.

АндрејАлексић

Старији полетарци +50кг

1

8.

БогданКепић

Млађи дечаци -38кг

-

9.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -46кг

2

10.

ДанилоЦурциц

Млађи дечаци -50кг

-

11.

ДимитријеГалац

Млађи дечаци -50кг

-

12.

ПетарНешовић

Млађи дечаци -55кг

-

13.

ЛазарНешовић

Млађи дечаци -60кг

2

14.

НенадПетровић

Старији дечаци -60кг

6

15.

АндрејАнастасов

Старији дечаци -73кг

2

16.

ВасилијеЂековић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаВукићевић

Старије полетарке -34кг

4

2.

ЛараНесовић

Старије полетарке -38кг

3

3.

ХристинаТодоровић

Старије полетарке +43кг

1

4.

АнђелаМаринковић

Млађе девојчице -48кг

4

5.

МилицаАнастасов

Млађе девојчице -48кг

5

6.

НиколинаБанђур

Млађе девојчице -52кг

1

7.

НинаКораћ

Млађе девојчице -52кг

3

8.

СофијаБанђур

Млађе девојчице -52кг

4

9.

СараДимић

Старије девојчице -57кг

7

5.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

22

М

17

Ж

5

22

17

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинКонатар

Старији полетарци -31кг

-

2.

АлексаБрадаш

Старији полетарци -34кг

-

3.

АлексаОстојић

Старији полетарци -34кг

-

4.

МаркоВучковић

Старији полетарци -42кг

5

5.

СтрахињаРадосављевић

Старији полетарци -46кг

7

6.

АндријаМазалица

Старији полетарци -46кг

-

7.

МаркоНиколић

Старији полетарци +50кг

-

8.

ПетарПрекљушај

Млађи дечаци -30кг

2

9.

ВукМиловановић

Млађи дечаци -38кг

-

10.

ГаврилоФишич

Млађи дечаци -42кг

-

11.

МилошКостић

Млађи дечаци -42кг

-

12.

ВељкоИлић

Млађи дечаци -46кг

-

13.

МиланМедић

Млађи дечаци -50кг

8

14.

НиколаБожић

Млађи дечаци -55кг

-

15.

ВељкоЋирић

Старији дечаци -55кг

-

16.

АндријаДинић

Старији дечаци -60кг

-

17.

ДимитријеБабок

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЈовановић

Старије полетарке -38кг

-

2.

ЂурђаЗекић

Старије полетарке -43кг

-

3.

НаталијаСтојилковић

Старије полетарке -43кг

-

4.

КасијаАлимпић

Млађе девојчице -40кг

8

5.

ТараАнтовски

Млађе девојчице -48кг

6

6.

21

17

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошСадиковић

Старији полетарци -31кг

2

2.

СтрахињаТаневски

Старији полетарци -34кг

6

3.

СергејСтанковић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ИлијаБобичић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ИгорВидаковић

Старији полетарци -42кг

2

6.

ЛазарГлухалић

Старији полетарци -42кг

-

7.

ВукПивљанин

Старији полетарци -46кг

-

8.

ВукЈовановић

Млађи дечаци -34кг

8

9.

ВидакКаблар

Млађи дечаци -38кг

1

10.

ВидВидаковић

Млађи дечаци -38кг

8

11.

ЛукаМикшин

Млађи дечаци -50кг

1

12.

ЛукаРакановић

Млађи дечаци -55кг

-

13.

ИлијаВуковић

Млађи дечаци +66кг

1

14.

ЛукаАђанчић

Млађи дечаци +66кг

2

15.

АлексаТанасијевић

Старији дечаци -60кг

2

16.

ФилипПеруничић

Старији дечаци -60кг

7

17.

АндрејАризановић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаКнезовић

Старије полетарке -31кг

-

2.

МиаСтарчевић

Млађе девојчице -32кг

3

3.

АнђелијаМилић

Млађе девојчице -44кг

-

4.

ЕмаБахтјаревић

Старије девојчице -57кг

3

7.

Џудока

Београд


Пријава

19

М

17

Ж

2

19

17

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејНиколић

Старији полетарци -25кг

2

2.

РељаТановић

Старији полетарци -28кг

-

3.

ВањаМихаиловић

Старији полетарци -34кг

7

4.

ВељкоЈовановић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ОгњенМихаиловић

Старији полетарци -38кг

3

6.

ДимитријеМилетић

Старији полетарци -38кг

-

7.

ВукМитрић

Старији полетарци -42кг

1

8.

АндрејЦвијовић

Старији полетарци -46кг

-

9.

ВукашинЧубраковић

Старији полетарци +50кг

-

10.

АлександарБеговић

Млађи дечаци -34кг

3

11.

ВикторСтевановић

Млађи дечаци -34кг

6

12.

БорисСекулић

Млађи дечаци -38кг

3

13.

ДушанЋојановић

Млађи дечаци -42кг

-

14.

ВукашинАрсић

Млађи дечаци -55кг

3

15.

СтефанБараћ

Млађи дечаци -55кг

-

16.

ЈованЧубраковић

Млађи дечаци -66кг

4

17.

ДавидЧолаковић

Старији дечаци -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаИлић

Старије полетарке -31кг

3

2.

ЛенаМилетић

Старије полетарке -34кг

-

8.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

18

М

11

Ж

7

18

11

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанНешић

Старији полетарци -31кг

4

2.

НаумМихаилоски

Старији полетарци -31кг

-

3.

ВојинМладеновић

Старији полетарци -46кг

6

4.

ДушанЧупић

Старији полетарци -46кг

-

5.

БогданЈовановић

Старији полетарци +50кг

2

6.

МатејаГрашић

Старији полетарци +50кг

7

7.

АлексаЦимбаљевић

Млађи дечаци -38кг

-

8.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -42кг

3

9.

НиконМихаилоски

Млађи дечаци -42кг

-

10.

ЛукаБлагојевић

Млађи дечаци -42кг

-

11.

ПетарСтевановић

Млађи дечаци -46кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараСтевановић

Млађе девојчице -36кг

6

2.

ЛенаСтевановић

Млађе девојчице -56кг

2

3.

ЛунаБлагојевић

Млађе девојчице +56кг

4

4.

ЂурђијаЈовановић

Млађе девојчице +56кг

6

5.

КрунаМихаилоски

Старије девојчице -44кг

5

6.

ИскраМихаилоски

Старије девојчице -48кг

5

7.

СоњаСиљиц

Старије девојчице -48кг

7

9.

Бања Лука

Бања Лука


Пријава

15

М

12

Ж

3

15

12

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаТица

Старији полетарци -38кг

-

2.

МатијаКуштриковић

Старији полетарци +50кг

-

3.

АндријаОбрадовић

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ИлијаВујновић

Млађи дечаци -55кг

-

5.

ПетарСтојановић

Млађи дечаци -60кг

7

6.

МихајлоБелецан

Старији дечаци -38кг

3

7.

ЈованГаврановић

Старији дечаци -55кг

-

8.

ЈованПетковић

Старији дечаци -60кг

-

9.

МихајлоЋулум

Старији дечаци -66кг

-

10.

МихајлоКукобат

Старији дечаци -73кг

-

11.

ВукашинГајиловић

Старији дечаци +73кг

-

12.

АндријаСанчанин

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВикторијаВранчић

Старије полетарке -43кг

-

2.

АнаБелецан

Старије девојчице -52кг

6

3.

АнастасијаВујновић

Старије девојчице -57кг

-

10.

Борса

Мостар


Пријава

14

М

8

Ж

6

14

8

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнтеВидовић

Старији полетарци -38кг

-

2.

СтефанАндрић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ДавидМариц

Старији полетарци -46кг

-

4.

НоаСкоко

Млађи дечаци -55кг

-

5.

АнтеСоче

Млађи дечаци -55кг

-

6.

ИваноКнезовиц

Старији дечаци -38кг

5

7.

ЈанБошњак

Старији дечаци -60кг

-

8.

НедељкоМарић

Старији дечаци +73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛуцијаИванковић

Млађе девојчице -40кг

-

2.

КарлаЏидић

Млађе девојчице -52кг

-

3.

ЛеонаЧуљак

Млађе девојчице -56кг

4

4.

ИнаМарић

Млађе девојчице -56кг

6

5.

КатјаЈурић

Старије девојчице -57кг

8

6.

ЕленаБекавац

Старије девојчице +63кг

6

11.

Тамиш

Панчево


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканРаниславић

Старији полетарци -34кг

4

2.

ВукСтанковић

Старији полетарци -38кг

2

3.

ВуканТаушан

Старији полетарци -38кг

-

4.

ЈованВитас

Старији полетарци -50кг

-

5.

ПавлеЋосић

Млађи дечаци -34кг

4

6.

ДавидМамојка

Млађи дечаци -38кг

-

7.

СтрахињаПантић

Млађи дечаци -55кг

2

8.

КристианЛехни

Старији дечаци -38кг

2

9.

ГаврилоБошковић

Старији дечаци -42кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаРанчић

Старије полетарке -38кг

1

2.

ДивнаМилановић

Млађе девојчице -40кг

3

3.

КатаринаКешин

Млађе девојчице -44кг

2

12.

Цемент

Беочин


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтанојевић

Старији полетарци -31кг

5

2.

КостаСтарчевић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ВукашинЈокић

Старији полетарци -31кг

-

4.

АлексаИвковић

Млађи дечаци -38кг

6

5.

ПредрагКовачевић

Млађи дечаци -42кг

5

6.

ЛазарЈокић

Млађи дечаци -42кг

-

7.

СавоПушић

Млађи дечаци -55кг

-

8.

МихајлоМиљановић

Старији дечаци -46кг

2

9.

УрошЈалић

Старији дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаТомашевић

Старије полетарке -34кг

-

2.

МиленаБојанић

Старије полетарке -38кг

7

3.

ГоранаИлић

Млађе девојчице -52кг

2

13.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

11

М

6

Ж

5

11

6

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаПопов

Старији полетарци -28кг

3

2.

ИлијаЋирић

Старији полетарци -28кг

4

3.

ДеспотМарков

Старији полетарци -28кг

8

4.

МилошВејновић

Старији полетарци -31кг

-

5.

ПетарМарковић

Старији дечаци -42кг

2

6.

ВукБенгин

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаСтанчић

Старије полетарке -25кг

2

2.

МиаБодваи

Старије полетарке -28кг

2

3.

ЈеленаСтанчић

Старије полетарке -31кг

1

4.

ЈадранкаПиљевић

Старије полетарке -43кг

4

5.

КатаринаГорановић

Старије девојчице -40кг

1

14.

Бор

Бор


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈовановић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВасилијеМарић

Старији полетарци -38кг

4

3.

НиколаЂорђевић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ВељкоСтанковић

Млађи дечаци -34кг

-

5.

ЈованВојновић

Млађи дечаци -38кг

4

6.

ЛазарЈовановић

Млађи дечаци -46кг

-

7.

ВукашинЈовић

Млађи дечаци -66кг

3

8.

СтрахињаРистић

Старији дечаци -42кг

3

9.

Теодор-лукаНиколић

Старији дечаци -46кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндреаСтевановић

Старије полетарке -38кг

6

2.

ПетраДробњаковић

Старије полетарке +43кг

5

15.

Крајина

Бања Лука


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипНезировиц

Старији полетарци -50кг

-

2.

ЛазарЛатиновић

Старији полетарци +50кг

-

3.

БранкоМарковић

Млађи дечаци -42кг

-

4.

ЛазарШућур

Млађи дечаци -60кг

5

5.

ДавидЋурлиц

Старији дечаци -42кг

-

6.

ВујадинВулин

Старији дечаци -73кг

-

7.

АндријаШућур

Старији дечаци -73кг

-

8.

СтрахињаМихајловић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИренаКовацевиц фурундзиц

Старије полетарке -34кг

-

2.

МиланаЈањетовиц

Старије девојчице -57кг

6

3.

ЈованаПоповиц

Старије девојчице -57кг

-

16.

Вождовац

Београд


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоЈошић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ЈакшаЈапунџа

Старији полетарци -38кг

-

3.

ДушанГњатовић

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ВуканСтанковић

Млађи дечаци -50кг

3

5.

ДушанЛакићевић

Млађи дечаци -55кг

-

6.

ВикторТурковић

Млађи дечаци -66кг

5

7.

БранкоИвановић

Старији дечаци -50кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаГњатовић

Старије полетарке -38кг

-

2.

НинаНасковић

Млађе девојчице -32кг

1

3.

МиаДробњак

Млађе девојчице +56кг

1

17.

Динамо

Панчево


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинБачевић

Старији полетарци -28кг

2

2.

ВасилијеФилиповић

Старији полетарци -31кг

-

3.

СрђанРадић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ЛазарВучковић

Старији полетарци -42кг

3

5.

ЛукаИвановић

Старији полетарци -42кг

-

6.

АлександарПоповић

Млађи дечаци -55кг

8

7.

ВукРајковић

Млађи дечаци -66кг

6

8.

МилошБожић

Старији дечаци -66кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаДимитријевски

Старије полетарке -31кг

7

2.

СташаСиманић

Старије полетарке -43кг

3

18.

13. мај

Уб


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЂорђевић

Млађи дечаци -60кг

3

2.

ОгњенМиленковић

Млађи дечаци -66кг

2

3.

ЛазарЂорђевић

Старији дечаци -46кг

4

4.

НиколаЈелић

Старији дечаци -55кг

2

5.

УросАнтонић

Старији дечаци -55кг

6

6.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МињаМиленковић

Старије полетарке -43кг

5

2.

НевенаДрагићевић

Старије девојчице -48кг

2

3.

ВишњаЈелић

Старије девојчице -48кг

3

19.

Хајиме

Обреновац


Пријава

9

М

2

Ж

7

9

2

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејСтојадиновиц

Старији полетарци -31кг

3

2.

СтрахињаСтојановић

Старији полетарци -50кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаФилиповић

Старије полетарке -31кг

-

2.

НедаМарковић

Млађе девојчице -36кг

2

3.

МиаФилиповић

Млађе девојчице -36кг

5

4.

ИваМаринковић

Старије девојчице -44кг

3

5.

АндјелинаПавловић

Старије девојчице -48кг

1

6.

ТеодораСтајчић

Старије девојчице -52кг

1

7.

ИвонаЛукић

Старије девојчице -63кг

6

20.

Винча

Београд


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарМарковић

Старији полетарци -28кг

-

2.

АлексаЗечевић

Старији полетарци +50кг

-

3.

ВидакНиколић

Млађи дечаци +66кг

5

4.

ПавлеМладеновић

Старији дечаци -60кг

-

5.

ЛукаДелевић

Старији дечаци +73кг

1

6.

ЛазарЖивковић

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЂурђаМилојковић

Старије полетарке -34кг

5

2.

АнђелијаЛазић

Старије полетарке -43кг

8

3.

ЛараМијалковић

Старије девојчице -57кг

4

21.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НенадКрајишник

Млађи дечаци -46кг

-

2.

ЛазарЈоловић

Млађи дечаци -50кг

-

3.

ПавлеШућур

Млађи дечаци -55кг

-

4.

ЛазарЛазаревић

Старији дечаци -55кг

-

5.

ВојинЛаловић

Старији дечаци +73кг

6

6.

АлексаЦуровић

Старији дечаци +73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаКрајишник

Старије девојчице -52кг

5

2.

МилаЈовичић

Старије девојчице -63кг

7

22.

АС

Београд


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанРадишић

Старији полетарци -34кг

-

2.

МилошСтрахинић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ЛукаЛазаревић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ЈованМиленковић

Старији полетарци -50кг

7

5.

КонстантинГордић

Старији полетарци +50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаМаксимовић

Старије полетарке -43кг

2

2.

НађаОбрадовић

Млађе девојчице -40кг

6

3.

ПетраОстојић

Старије девојчице -63кг

5

23.

Раднички

Београд


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЋировић

Старији полетарци -34кг

-

2.

МаксимВуковић

Старији полетарци -38кг

-

3.

РељаМарјановић

Млађи дечаци -60кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаријаПеришић

Млађе девојчице -32кг

2

2.

ИваШикопарија

Млађе девојчице -36кг

4

3.

ДуњаШикопарија

Старије девојчице -52кг

2

4.

ПетраПеришић

Старије девојчице -63кг

2

24.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаЋеран

Старији полетарци -38кг

-

2.

ЈованРодић

Старији полетарци -50кг

6

3.

МаркоРанђеловић

Старији полетарци +50кг

-

4.

ЛукаКостић

Млађи дечаци -30кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаШтефановић

Старије полетарке -34кг

7

2.

МиаШтефановић

Старије полетарке -38кг

8

3.

АнђелаРамач

Старије полетарке -38кг

-

25.

Алексинац

Алексинац


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМанојловић

Млађи дечаци -46кг

1

2.

ПетарСтоиљковић

Млађи дечаци -50кг

2

3.

ЛавПетровић

Старији дечаци -50кг

2

4.

ВукПетровић

Старији дечаци -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаДрагићевић

Старије полетарке -28кг

3

2.

ДуњаИвковић

Старије полетарке -43кг

6

3.

КсенијаПавловић

Млађе девојчице -48кг

3

26.

Макикоми

Београд


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованЂурић

Старији полетарци -38кг

7

2.

ДјурадјКесиц

Старији полетарци -46кг

-

3.

АндрејНинић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

МаркоЦуцић

Старији дечаци -46кг

6

5.

АндријаМисимовић

Старији дечаци -55кг

-

6.

ВидЂурић

Старији дечаци +73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаВукмировић

Старије девојчице -40кг

4

27.

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоТодоровић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ФилипРадојичић

Старији полетарци -38кг

-

3.

МилосМихајловиц

Старији полетарци -42кг

8

4.

ВладимирЛаудановић

Старији полетарци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораАрсовиц

Старије полетарке -28кг

4

2.

МилаЈокановић

Старије полетарке -28кг

5

3.

ДоротеаТомић

Старије девојчице -52кг

8

28.

Ибар

Рожаје


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КалацЕлсан

Старији полетарци -31кг

-

2.

ШахићКадир

Старији полетарци -38кг

-

3.

АлиХадзиц

Млађи дечаци -30кг

4

4.

НедимХадзиц

Млађи дечаци -30кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АсијаДаутовиц

Млађе девојчице -36кг

8

2.

МаидаЧиндрак

Млађе девојчице -44кг

7

3.

АјлаШахиц

Млађе девојчице -48кг

8

29.

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарТешић

Старији полетарци -34кг

-

2.

НикшаЛукач

Старији полетарци -34кг

-

3.

ЂорђеТодровић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

АндријаДејановић

Млађи дечаци -42кг

-

5.

КостаЛазаревић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораЂајић

Старије полетарке +43кг

2

30.

Царина

Смедерево


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂурађПавловић

Старији полетарци -31кг

-

2.

КостаНастић

Млађи дечаци -46кг

-

3.

МатејаТимотијевић

Млађи дечаци +66кг

3

4.

ВојинМудрић

Млађи дечаци +66кг

4

5.

БогданНастић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаЈевремовић

Старије полетарке -31кг

2

31.

Јединство

Качарево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РаданЧигоја

Старији полетарци +50кг

3

2.

ИванГлозик

Старији полетарци +50кг

5

3.

ПетарРаневски

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ИлијаАнђеловић

Старији дечаци -42кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартаКосановић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ЕмилијаИлић

Старије полетарке +43кг

3

32.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеЂорђевић

Млађи дечаци -42кг

7

2.

УгљешаПераловић

Млађи дечаци -50кг

5

3.

ПетарДимитријевић

Млађи дечаци -50кг

6

4.

ОгњенЂокић

Старији дечаци -66кг

4

5.

МихајлоШтибрић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаЂокић

Старије девојчице -63кг

3

33.

Омладинац

Степановићево


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанЂукић

Старији полетарци -42кг

4

2.

АндрејКрунић

Млађи дечаци -46кг

6

3.

ВасилијеЈерковић

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаМатијашевић

Старије полетарке -38кг

5

2.

АњаМартинчевић

Старије полетарке -43кг

-

3.

ДаницаОвука

Млађе девојчице -36кг

3

34.

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛавАрсенијевић

Млађи дечаци -42кг

-

2.

ВикторСтојановић

Млађи дечаци -50кг

-

3.

ВукАрсенијевић

Старији дечаци -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МишаСтајић

Млађе девојчице -52кг

5

2.

АнастасијаЈовановић

Млађе девојчице +56кг

3

3.

АндреаЈањић

Старије девојчице +63кг

1

35.

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанМијалковић

Старији полетарци -28кг

6

2.

ДавидМарковић

Старији полетарци -34кг

5

3.

ВукашинТомић

Млађи дечаци -46кг

-

4.

АндрејСтојановић

Млађи дечаци -46кг

-

5.

СтефанМаксимовић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаАлексић

Млађе девојчице -48кг

-

36.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМалетиц

Старији полетарци -28кг

7

2.

АндрејГрковић

Старији полетарци -42кг

-

3.

МихајлоМитиц

Старији полетарци -46кг

-

4.

ВукМиловановић

Старији дечаци -42кг

5

5.

ГолубСтригић

Старији дечаци -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -36кг

1

37.

Топалов

Софиа


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КирилПапазов

Старији полетарци -34кг

-

2.

ДимитарИванов

Старији дечаци -38кг

4

3.

ДенисМитовски

Старији дечаци -46кг

7

4.

ДејанМилусхев

Старији дечаци -46кг

8

5.

КрумЛазаров

Старији дечаци +73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МариаЦхеркесова

Старије девојчице -52кг

7

38.

Херцеговина

Требиње


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарОкука

Старији полетарци +50кг

-

2.

АнтонТешановић

Млађи дечаци -50кг

-

3.

УрошРатковић

Старији дечаци -46кг

5

4.

МилошДрашковић

Старији дечаци -60кг

-

5.

СергејИлић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

39.

Земун

Београд


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЈеленић

Старији полетарци -28кг

1

2.

МатијаСерцел

Старији полетарци -38кг

-

3.

ЛазарСтојилковић

Старији полетарци -42кг

6

4.

СтефанМиливојевић

Старији полетарци -42кг

-

5.

ЛазарАјзенбајсер

Старији полетарци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеАлексић

Старији полетарци +50кг

4

2.

УрошРистић

Млађи дечаци -34кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаУсаиновић

Старије полетарке -25кг

1

2.

ЈулијанаСтанојевић

Старије полетарке -25кг

4

3.

ТараАндрејевић

Старије полетарке -28кг

1

41.

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЗимовић

Старији полетарци -31кг

6

2.

ЛавМаљковић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ВасилијеСтанојевић

Старији полетарци -38кг

-

5.

ФилипГраховац

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

42.

Борац

Нови Сад


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанВеселиновић

Старији полетарци -28кг

-

2.

СергејМићевић

Старији полетарци -46кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛазаријаМрђа

Старије полетарке -25кг

3

2.

МиаШобот

Млађе девојчице -40кг

-

3.

ЕленаПротић

Старије девојчице +63кг

7

43.

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПламенСаравија

Старији полетарци -34кг

2

2.

НемањаСтанојевић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ВукашинМилановић

Старији полетарци -38кг

-

4.

МатијаПавловић

Старији полетарци -46кг

2

5.

ЖикаТрумић

Старији полетарци -50кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

44.

Соколови

Зворник


Пријава

5

М

-

Ж

5

5

5

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаДрагиц

Млађе девојчице -44кг

-

2.

СофијаТодоровиц

Млађе девојчице -52кг

6

3.

МаријаКовацевиц

Млађе девојчице -56кг

5

4.

КатаринаМијатовиц

Старије девојчице -40кг

3

5.

КристинаЛулеџија

Старије девојчице +63кг

4

45.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МијатМитић

Млађи дечаци -38кг

-

2.

СтефанРанђеловић

Старији дечаци -42кг

7

3.

ВукКрстић

Старији дечаци -66кг

5

4.

ДамјанЗдравковић

Старији дечаци -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

Турија

Турија


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараВираг

Старије полетарке -31кг

5

2.

НаташаМолнар

Старије полетарке -34кг

3

3.

АндреаАвдић

Старије полетарке -34кг

-

4.

ЛеонтинаШућов

Старије полетарке -43кг

-

47.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаГолубовић

Старији полетарци -25кг

1

2.

ЈанкоПотић

Старији полетарци -46кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСандић

Старије полетарке -31кг

4

2.

СараРакић

Старије полетарке -43кг

1

48.

Козара

Градишка


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаЛакић

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЗјајић

Старије девојчице -48кг

6

2.

ЈованаЈањић

Старије девојчице -52кг

4

3.

ЈеленаЦупиц

Старије девојчице +63кг

3

49.

Бамби

Пожаревац


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТадијаДимић

Старији полетарци -28кг

5

2.

ИлијаПавловић

Старији полетарци -46кг

3

3.

ИлијаДедовић

Старији полетарци -46кг

-

4.

ДушанЂорђевић

Старији полетарци +50кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

50.

Партизан

Краљево


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараВучковић

Старије полетарке -31кг

8

2.

МаријаМатовић

Старије полетарке -34кг

2

3.

АњаОбреза

Старије полетарке -38кг

4

4.

ЕленаВучковић

Млађе девојчице -48кг

7

51.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МињаЈанковић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ЛенаМилошевић

Млађе девојчице -40кг

5

3.

ВањаБлагојевић

Млађе девојчице -44кг

4

4.

ТараБлагојевић

Млађе девојчице -56кг

3

52.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукФуруновић

Старији полетарци -46кг

-

2.

ПетарЖижић

Млађи дечаци -46кг

3

3.

МиланСмиљкић

Млађи дечаци -55кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

53.

Младост

Бечеј


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СлађанаВењхарт

Старије полетарке +43кг

4

2.

СлавицаВасић

Млађе девојчице -44кг

3

3.

НаталијаГужвић

Млађе девојчице -44кг

6

54.

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеАлексић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаПетровић

Млађе девојчице -32кг

4

55.

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарПејић

Старији дечаци -42кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЏакула

Старије полетарке -28кг

6

56.

Банат

Житиште


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданЛучић

Старији дечаци -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Млађе девојчице +56кг

5

57.

СУ "Нови Сланкамен"

Инђија


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЖујевић

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ГоранаКривошија

Старије девојчице -57кг

-

58.

Херцеговац

Мостар


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НикоЗовко

Старији полетарци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

59.

Кучево

Кучево


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаРужановић

Млађе девојчице -48кг

2

60.

Крушевац

Крушевац


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МитраМиливојевић

Старије девојчице -48кг

8