Турнир "Гоч 2018"Врњачка Бања

Адреса: Војвођанска
Датум: 14.10.2018.

Такмичење "Турнир "Гоч 2018"" одржано је 14.10.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

13. мај

Јагодина


Пријава

17

М

11

Ж

6

17

11

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаЦветановић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

АндријаНиколић

Млађи дечаци -55кг

0

3.

АлексаОгњановић

Старији дечаци -38кг

0

4.

МатејаБожић

Старији дечаци -38кг

0

5.

ВукОбреновић

Старији дечаци -50кг

0

6.

ВељкоСтојановић

Старији дечаци -60кг

0

7.

ДушанСавић

Старији дечаци -73кг

0

8.

АндрејаМилановић

Старији дечаци +73кг

0

9.

ДимитријеЂорђевић

Кадети -73кг

0

10.

ЂорђеЂокић

Кадети -81кг

0

11.

АндријаСтошић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндјелијаНићифоровић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АњаРајковић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

КристинаПетрови

Млађе девојчице -40кг

0

4.

КатаринаПетковић

Млађе девојчице -56кг

0

5.

МајаРајковић

Старије девојчице -48кг

0

6.

СофијаЖивковић

Старије девојчице -57кг

0

2.

Машинац

Краљево


Пријава

13

М

12

Ж

1

13

12

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСтојић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

МихајлоЛишанин

Млађи дечаци -50кг

0

3.

НиколаЈелић

Млађи дечаци -60кг

0

4.

ЂорђеЉубичић

Старији дечаци -50кг

0

5.

МартинСекулић

Старији дечаци -55кг

0

6.

ДаркоБеговић

Старији дечаци -66кг

0

7.

МиљанКликовац

Старији дечаци -73кг

0

8.

БогданСладоје

Кадети -60кг

0

9.

ЈанкоКликовац

Кадети -66кг

0

10.

НиколаЋирица

Кадети -66кг

0

11.

ДалиборПавловић

Кадети -66кг

0

12.

БогданМарковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаЂуровић

Кадеткиње +70кг

0

3.

Царина

Смедерево


Пријава

12

М

5

Ж

7

12

5

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВојинНиколић

Млађи дечаци -60кг

0

2.

НемањаМартиновић

Старији дечаци -55кг

0

3.

НемањаСтанојевић

Старији дечаци -66кг

0

4.

АдамМилојевић

Кадети -60кг

0

5.

ПетарРаковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаРадојевић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

КристинаСтаменковић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

СараАтанацковић

Млађе девојчице +56кг

0

4.

АнђелаРадојичић

Старије девојчице -57кг

0

5.

ВасилијаГајић

Старије девојчице -57кг

0

6.

МараПавловић

Кадеткиње -57кг

0

7.

МаријаСтанојевић

Кадеткиње -63кг

0

4.

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторБатизић

Млађи дечаци -55кг

0

2.

АндријаЛукавац

Старији дечаци -42кг

0

3.

ФилипТраиловић

Старији дечаци -50кг

0

4.

ДимитријеЈовановић

Старији дечаци -73кг

0

5.

ЂорђеДакић

Старији дечаци +73кг

0

6.

ЂорђеМиланов

Кадети -66кг

0

7.

ВикторЈовић

Кадети -73кг

0

8.

НиколаШапић

Кадети -73кг

0

9.

УрошРадосављевић

Кадети -81кг

0

10.

МатијаЈовановић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

5.

Фајтер

Обреновац


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоДубаић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЛукаВеличковић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ВукашинЂурђевић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ФилипМаринковић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ЈованМунитлак

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаМатић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

БојанаРадојевић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

СташаВеличковић

Старије девојчице -40кг

0

4.

НевенаРадојевић

Старије девојчице -52кг

0

6.

Ниш

Ниш


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарКостадиновић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

МатејаМиловановић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ДаркоВулић

Старији дечаци -42кг

0

4.

АлексаНиколић

Кадети -50кг

0

5.

МихајлоЛазаревић

Кадети -60кг

0

6.

АндријаДимитровски

Кадети -66кг

0

7.

СергејКрстић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаМихаилов

Млађе девојчице -56кг

0

2.

ЈастраМиловановић

Старије девојчице -48кг

0

7.

Бор

Бор


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ВељкоСимић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

СлободанЈовановић

Кадети -50кг

0

4.

АлександарПетровски

Кадети -60кг

0

5.

УрошПетровић

Кадети -73кг

0

6.

ЈованБошков

Кадети -73кг

0

7.

ОбренАнтић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШаиновиц

Млађе девојчице -52кг

0

8.

Алексинац

Алексинац


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоМилићевић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВикторМиленковић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ДавидЈовановић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

ЂорђеСтанковић

Млађи дечаци -50кг

0

6.

ЛазарСтанковић

Старији дечаци -50кг

0

7.

ФилипСтанојев

Старији дечаци +73кг

0

8.

ЗоранТрајковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

9.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенСимић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

АндријаМладеновић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ОбрадПетровић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

СањинЛазић

Млађи дечаци +66кг

0

5.

ОгњенПетровић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаРадоњић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

ДејанаШулић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

АнђелаМиловановић

Старије девојчице -52кг

0

10.

Партизан

Краљево


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВелимирМихаиловић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ДушанПухача

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ВукашинМихаиловић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ФилипГлувчанин

Старији дечаци -50кг

0

5.

СтеванСтанишић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаЛешевић

Старије девојчице -63кг

0

2.

СтефанаСавић

Кадеткиње -57кг

0

11.

13. мај

Уб


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЛукић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ДушанЧиковић

Старији дечаци -50кг

0

3.

МилеКатић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДанијелаЈевтић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

МилицаЈелић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

АнастасијаЈагодић

Старије девојчице -48кг

0

4.

ТамараЂорђевић

Старије девојчице -52кг

0

12.

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанРушић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

АлександарМилић

Млађи дечаци -55кг

0

3.

ФилипРушић

Млађи дечаци +66кг

0

4.

МиланМарковић

Старији дечаци -42кг

0

5.

БраниславЂурић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЛукић

Старије девојчице -40кг

0

13.

Бамби

Пожаревац


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанРајић

Старији дечаци -55кг

0

2.

АндријаАлексић

Кадети -60кг

0

3.

УрошРајић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Старије девојчице -44кг

0

2.

МилицаМанојловић

Кадеткиње -63кг

0

3.

КатаринаСимоновић

Кадеткиње -70кг

0

14.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаПетрашиновић

Старији дечаци -60кг

0

2.

НенадСавковић

Старији дечаци -73кг

0

3.

НемањаМиодраговић

Старији дечаци -73кг

0

4.

СтрахињаСавковић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнитаРадуловић

Кадеткиње -48кг

0

2.

ТијанаПљеваљчић

Кадеткиње -52кг

0

15.

Шогун

Ниш


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошПераловић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

НиколаДимитријевић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

МаркоЗивковић

Старији дечаци -42кг

0

4.

УрошЛазић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаИвановић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АндријанаСмиљковић

Млађе девојчице -48кг

0

16.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанСавовић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

АдамРилак

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраИвановић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МилицаИвковић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

ВалентинаМикић

Кадеткиње -52кг

0

17.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланЋирковић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

МладенОбрадовић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаТимотијевић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АлександраДаниловић

Млађе девојчице -52кг

0

18.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВањаПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

БогданГавриловић

Старији дечаци -50кг

0

3.

АлексаДавитков

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраСтојановић

Млађе девојчице -40кг

0

19.

Крушевац

Крушевац


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаваМиљковић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ВељкоВучковић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ПавлеПавловић

Млађи дечаци -66кг

0

4.

ЛазарБуковац

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипСпасић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

НемањаЈовић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ПредрагКацијан

Старији дечаци -42кг

0

4.

МаркоСтана

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

21.

Игало

Херцег-Нови


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидГајовић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ЛукаЕровић

Кадети -66кг

0

3.

МихајлоМарић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Вук

Ниш


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаЛожајић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ИванЛожајић

Старији дечаци -55кг

0

3.

ВељкоИлић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

Борац

Чачак


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеУрошевић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ПетарБојовић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

МаркоСипетић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

Златар

Нова Варош


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаидКаришик

Млађи дечаци -50кг

0

2.

СеидКаришик

Старији дечаци -73кг

0

3.

БогданШапоњић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

25.

Котор

Котор


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаЂурђевић

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСтојановић

Млађе девојчице -44кг

0

26.

Панчево

Панчево


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарАлбијанић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАлбијанић

Млађе девојчице -40кг

0

27.

Самбо 18

Нови Сад


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЈовић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

СтефанЈовић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Брус

Брус


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаЧикарић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

КристинаДељанин

Кадеткиње -48кг

0