Трофеј Ниша 2024Ниш

Адреса: Књажевачка 156
Датум: 03.03.2024.

Такмичење "Трофеј Ниша 2024" одржано је 03.03.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

30

I

6

II

5

III

8

V

2

VII

1

30

6

5

8

2

1

2.

Џудока

Београд


Пријава

27

I

4

II

3

III

9

V

2

VII

27

4

3

9

2

3.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

16

I

7

II

1

III

5

V

1

VII

16

7

1

5

1

4.

Жандармерија

Београд


Пријава

15

I

5

II

3

III

2

V

3

VII

15

5

3

2

3

5.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

15

I

2

II

5

III

2

V

3

VII

15

2

5

2

3

6.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

15

I

1

II

5

III

4

V

1

VII

1

15

1

5

4

1

1

7.

Илинден

Софиа


Пријава

19

I

3

II

2

III

3

V

4

VII

2

19

3

2

3

4

2

8.

СУ Београдски

Београд


Пријава

22

I

3

II

1

III

3

V

7

VII

22

3

1

3

7

9.

Ниш

Ниш


Пријава

18

I

2

II

2

III

5

V

2

VII

18

2

2

5

2

10.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

14

I

1

II

3

III

3

V

1

VII

14

1

3

3

1

11.

Партизан

Београд


Пријава

6

I

4

II

III

1

V

VII

6

4

1

12.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

30

I

1

II

1

III

4

V

4

VII

4

30

1

1

4

4

4

13.

13. мај

Јагодина


Пријава

18

I

2

II

1

III

1

V

3

VII

1

18

2

1

1

3

1

14.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

14

I

2

II

III

2

V

3

VII

3

14

2

2

3

3

15.

10

3

2

1

1

16.

Бор

Бор


Пријава

13

I

1

II

2

III

1

V

1

VII

13

1

2

1

1

17.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

11

I

1

II

III

4

V

2

VII

11

1

4

2

18.

6

2

2

1

19.

Фајтер

Обреновац


Пријава

4

I

1

II

1

III

2

V

VII

4

1

1

2

20.

Нови Пазар

Нови Пазар


Пријава

9

I

II

1

III

4

V

1

VII

9

1

4

1

21.

Алексинац

Алексинац


Пријава

11

I

II

1

III

3

V

4

VII

11

1

3

4

22.

Винча

Београд


Пријава

7

I

2

II

III

V

1

VII

7

2

1

23.

Брус

Брус


Пријава

8

I

II

1

III

3

V

1

VII

8

1

3

1

24.

Тамиш

Панчево


Пријава

4

I

II

1

III

3

V

VII

4

1

3

25.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

9

I

1

II

1

III

V

1

VII

9

1

1

1

26.

Машинац

Краљево


Пријава

9

I

II

1

III

2

V

VII

9

1

2

27.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

VII

5

1

2

28.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

29.

Кучево

Кучево


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

30.

Младост

Тутин


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

VII

6

1

1

31.

Хасково

Хасково


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

32.

Омега

Ниш


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

33.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

34.

Лесковац

Лесковац


Пријава

4

I

II

1

III

V

2

VII

4

1

2

35.

Кодокан 2008

Пазарџик


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

36.

Борац

Чачак


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

37.

Бамби

Пожаревац


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

38.

Вук

Ниш


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

39.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

40.

БЊЛ

Брасов


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

41.

Тутин

Тутин


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

42.

Шогун

Ниш


Пријава

8

I

II

III

V

2

VII

1

8

2

1