Трофеј Ниша 2024Ниш

Адреса: Књажевачка 156
Датум: 03.03.2024.

Трофеј Ниша 2024 одржаће се 03.03.2024. године. На овој страници можете погледати све пријављене клубове и њихове такмичаре.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

40

М

38

Ж

2

40

38

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованЗлатановић

Старији полетарци -22кг

1

2.

ВуканДамњановић

Старији полетарци -25кг

1

3.

ЛазарЂорђевић

Старији полетарци -28кг

5

4.

ВукашинКрстин

Старији полетарци -28кг

7

5.

СтрахињаСтанковић

Старији полетарци -28кг

-

6.

ВукМирковић

Старији полетарци -28кг

-

7.

МатијаЈовановић

Старији полетарци -31кг

6

8.

АлексаЖивковић

Старији полетарци -31кг

7

9.

ЛукаЈовановић

Старији полетарци -31кг

-

10.

ИлијаСтанковић

Старији полетарци -34кг

6

11.

ФилипКовачевић

Старији полетарци -34кг

7

12.

МихајлоПауновић

Старији полетарци -34кг

-

13.

ФилипРадосављевић

Старији полетарци -38кг

5

14.

ИлијаЂорђевић

Старији полетарци -38кг

-

15.

ВуканМитић

Старији полетарци -42кг

2

16.

БранкоПоповић

Старији полетарци -42кг

4

17.

КонстантинМилосављевић

Старији полетарци -46кг

3

18.

ЈанкоЛаковић Пауновић

Млађи дечаци -34кг

-

19.

УрошЈовановић

Млађи дечаци -34кг

-

20.

КонстантинБогић

Млађи дечаци -38кг

-

21.

МијатМитић

Млађи дечаци -42кг

5

22.

СтефанМиленковић

Млађи дечаци -42кг

8

23.

МихајлоФилиповић

Млађи дечаци -46кг

7

24.

ЛазарКрстић

Млађи дечаци -46кг

8

25.

МихаилоПавловић

Млађи дечаци -46кг

-

26.

ДанилоВидовић

Млађи дечаци -46кг

-

27.

ДимитријеМиладиновић

Млађи дечаци -50кг

6

28.

ПетарЦветковић

Млађи дечаци -50кг

8

29.

ВељкоКрстић

Млађи дечаци -50кг

-

30.

АлександарМиљковић

Млађи дечаци -55кг

2

31.

ЈаковГрубор

Млађи дечаци -55кг

3

32.

МатијаНиколић

Старији дечаци -38кг

2

33.

СтефанРанђеловић

Старији дечаци -42кг

3

34.

ПетарМомчиловић

Старији дечаци -50кг

3

35.

АндрејЈанковић

Старији дечаци -50кг

4

36.

ФилипЋирковић

Старији дечаци -55кг

4

37.

ЖељкоМиљковић

Старији дечаци -55кг

6

38.

ОгњенЈанаћковић

Старији дечаци -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИринаРаденковић

Млађе девојчице -36кг

5

2.

ДамјанаПантић

Млађе девојчице -56кг

1

2.

35

32

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукНоваковић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -34кг

1

3.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

3

4.

ДушанБабић

Старији полетарци -34кг

4

5.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -38кг

4

6.

МилутинИвановић

Старији полетарци -38кг

8

7.

МаркоДукић

Старији полетарци +50кг

1

8.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -38кг

2

9.

МилутинВујко

Млађи дечаци -38кг

3

10.

КонстантинМаринковић

Млађи дечаци -38кг

4

11.

АндријаВесић

Млађи дечаци -38кг

8

12.

ЛукаВујко

Млађи дечаци -46кг

1

13.

ИлијаШајфар

Млађи дечаци -46кг

2

14.

МихајлоМаринковић

Млађи дечаци -50кг

3

15.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -50кг

5

16.

ФилипБабић

Млађи дечаци -55кг

1

17.

СтефанРалевић

Млађи дечаци -55кг

4

18.

ПавлеСалатић

Млађи дечаци -55кг

5

19.

СергејМиливојевић

Старији дечаци -34кг

2

20.

ТодорОбрадовић

Старији дечаци -38кг

1

21.

ПетарВагић

Старији дечаци -38кг

3

22.

НиколаДелић

Старији дечаци -42кг

1

23.

СимеонНиколић

Старији дечаци -42кг

6

24.

РасткоПетровић

Старији дечаци -46кг

4

25.

НиколаМаринковић

Старији дечаци -50кг

2

26.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -55кг

1

27.

ФилипШајфар

Старији дечаци -55кг

2

28.

ДавидДелић

Старији дечаци -55кг

3

29.

МатијаРадовановић

Старији дечаци -55кг

-

30.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -60кг

1

31.

КонстантинДрагаш

Старији дечаци -66кг

3

32.

ВасилијеЗорица

Старији дечаци +73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -38кг

3

2.

МилаДрагојловић

Старије девојчице -48кг

1

3.

СараГајић

Старије девојчице -52кг

7

3.

13. мај

Јагодина


Пријава

21

М

17

Ж

4

21

17

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаМихајловић

Старији полетарци -22кг

2

2.

ТадијаДеспотовић

Старији полетарци -25кг

3

3.

ВукРадосављевић

Старији полетарци -28кг

1

4.

АндрејНићифоровић

Старији полетарци -31кг

3

5.

МихајлоМиладиновић

Старији полетарци -34кг

-

6.

АлексаАлексић

Старији полетарци -34кг

-

7.

АлексаЈовановић

Старији полетарци -38кг

-

8.

ВукСтојковић

Старији полетарци -38кг

-

9.

ВукТодоровић

Старији полетарци -42кг

3

10.

СтрахињаРистић

Старији полетарци -46кг

1

11.

АндрејРанђеловић

Млађи дечаци -38кг

-

12.

КостаМијушковић

Млађи дечаци -46кг

4

13.

НиколаХаџић

Млађи дечаци +66кг

1

14.

АлексаРанђеловић

Старији дечаци -55кг

-

15.

ИгњатСимић

Старији дечаци -55кг

-

16.

МихајлоСтевановић

Старији дечаци -55кг

-

17.

МихајлоПешић

Старији дечаци -60кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараЂурковић

Старије полетарке -31кг

2

2.

НиколинаМаксимовић

Млађе девојчице -52кг

1

3.

ИскраПетровић

Млађе девојчице -52кг

2

4.

ЂурђаНићифоровић

Старије девојчице -52кг

1

4.

Илинден

Софиа


Пријава

20

М

15

Ж

5

20

15

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторСтефанов

Старији полетарци -28кг

4

2.

ВладиславГрунцхаров

Старији полетарци -31кг

-

3.

ИлианИгнатов

Старији полетарци -46кг

2

4.

АнтонДраганицхки

Млађи дечаци -30кг

4

5.

КалојанВасилев

Млађи дечаци -30кг

6

6.

ХристианБорисов

Млађи дечаци -34кг

6

7.

МартинСтаврев

Млађи дечаци -34кг

8

8.

АнтонВелинов

Млађи дечаци -42кг

3

9.

СтаниславСтанцхев

Старији дечаци -42кг

4

10.

ИвоПарусхев

Старији дечаци -42кг

7

11.

ЕрикКаратодоров

Старији дечаци -42кг

8

12.

ЈоулианМартинов

Старији дечаци -46кг

6

13.

МеранМехмедов

Старији дечаци -50кг

5

14.

ХорхеЈоумбато

Старији дечаци +73кг

3

15.

НиколаиБорисов

Старији дечаци +73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатринаМинева

Старије полетарке -34кг

1

2.

ЈулиаДавид

Старије полетарке +43кг

4

3.

ХристинаИванова

Старије полетарке +43кг

5

4.

ПетјаКитова

Млађе девојчице -36кг

4

5.

КристинаГрунцхарова

Старије девојчице -57кг

3

5.

Ниш

Ниш


Пријава

17

М

13

Ж

4

17

13

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДамјанСтојановић

Старији полетарци -31кг

1

2.

ЛукаМихајловић

Старији полетарци -31кг

2

3.

ПетарСтојановић

Старији полетарци -31кг

8

4.

АлексејМиленковић

Старији полетарци -34кг

8

5.

АндрејКаличанин

Старији полетарци -38кг

2

6.

ЂорђеЈевремић

Старији полетарци -38кг

6

7.

ВикторМиловановић

Млађи дечаци -34кг

2

8.

ДимитријеМиленковић

Млађи дечаци -34кг

5

9.

ЛукаШемић

Млађи дечаци -34кг

-

10.

ДушанЈанковић

Млађи дечаци -34кг

-

11.

ЛазарМихајловић

Млађи дечаци -38кг

-

12.

ЈованЂорђевић

Старији дечаци -34кг

3

13.

НиколаЦакић

Старији дечаци -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаКаличанин

Старије полетарке -25кг

2

2.

ЕленаТрепшић

Старије полетарке -28кг

2

3.

ДуњаЂорђевић

Старије девојчице -36кг

1

4.

СараМиленковић

Старије девојчице -63кг

2

6.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

16

М

8

Ж

8

16

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатКукаљ

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВукашинСимоновић

Старији полетарци -42кг

1

3.

ПавлеСтанковић

Млађи дечаци -30кг

2

4.

ФилипАрсић

Млађи дечаци -34кг

4

5.

МихајлоЗлатановић

Млађи дечаци -38кг

5

6.

АлексаКукаљ

Млађи дечаци -38кг

7

7.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -42кг

1

8.

УрошЦојић

Старији дечаци -42кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараКукаљ

Старије полетарке -28кг

1

2.

АнђелаТрајковић

Старије полетарке -28кг

3

3.

ДуњаАрсић

Старије полетарке -38кг

1

4.

МилаСтепановић

Старије полетарке +43кг

2

5.

МашаРадосављевић

Млађе девојчице -32кг

2

6.

МилицаЦојић

Млађе девојчице -44кг

1

7.

НевенаРошковић

Старије девојчице -52кг

2

8.

СофијаКостић

Старије девојчице -57кг

4

7.

Алексинац

Алексинац


Пријава

13

М

6

Ж

7

13

6

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеМиленковић

Старији полетарци -38кг

7

2.

ВељкоМанојловић

Млађи дечаци -50кг

2

3.

ЛавИлчић

Старији дечаци -46кг

5

4.

ПетарСтоиљковић

Старији дечаци -50кг

7

5.

ЛавПетровић

Старији дечаци -60кг

3

6.

ЛазарСтаменковић

Старији дечаци -66кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаРусимовић

Старије полетарке +43кг

1

2.

ДуњаДрагићевић

Млађе девојчице -32кг

4

3.

ДуњаИвковић

Млађе девојчице -48кг

1

4.

НаталијаСтојановић

Млађе девојчице -56кг

2

5.

КсенијаПавловић

Старије девојчице -52кг

3

6.

МитраМиливојевић

Старије девојчице -52кг

6

7.

ЈанаМилојковић

Старије девојчице +63кг

2

8.

Бор

Бор


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоСтанковић

Млађи дечаци -34кг

3

2.

ЈованВојновић

Млађи дечаци -38кг

1

3.

МилутинЂенадић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

АндрејПећић

Млађи дечаци -46кг

5

5.

ПавлеНиколић

Старији дечаци -46кг

1

6.

ЛазарЈовановић

Старији дечаци -46кг

7

7.

Теодор-лукаНиколић

Старији дечаци -50кг

1

8.

ВељкоПавлов

Старији дечаци -60кг

5

9.

ВукашинЈовић

Старији дечаци -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаКабач

Млађе девојчице -32кг

3

2.

КристинаТрумић

Млађе девојчице -36кг

3

3.

ПетраДробњаковић

Млађе девојчице -52кг

3

4.

СараКрајњановић

Старије девојчице -52кг

8

9.

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаСедларевић

Старији полетарци -25кг

2

2.

ПетарЛалић

Старији полетарци -28кг

2

3.

ДамјанМуждека

Старији полетарци -28кг

8

4.

ВељкоСтајковић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ЛавАрсенијевић

Млађи дечаци -42кг

2

6.

МатијаСедларевић

Млађи дечаци -42кг

7

7.

ВикторСтојановић

Млађи дечаци -50кг

1

8.

ЈованЂурђевић

Млађи дечаци -50кг

7

9.

ВукАрсенијевић

Старији дечаци -46кг

3

10.

ЛазарКнежевић

Старији дечаци -55кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаСтојановић

Млађе девојчице +56кг

1

2.

ЈеленаВеличковић

Старије девојчице -57кг

2

10.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КонстантинЖивковић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ПетарПрекљушај

Млађи дечаци -30кг

1

3.

АлексаБрадаш

Млађи дечаци -34кг

-

4.

ВукМиловановић

Млађи дечаци -42кг

4

5.

СтрахињаРадосављевић

Млађи дечаци -46кг

6

6.

АлексаСтевановић

Млађи дечаци -66кг

1

7.

ГаврилоФишич

Старији дечаци -46кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЂурђаЗекић

Млађе девојчице -44кг

2

2.

ИваКораћ

Млађе девојчице -44кг

3

11.

Брус

Брус


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтанкоТачић

Млађи дечаци -30кг

5

2.

АлексаПоповић

Млађи дечаци -34кг

1

3.

ЛазарЖиванчевић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ВукашинТачић

Старији дечаци -34кг

1

5.

ЈованВиријевић

Старији дечаци -55кг

7

6.

ЛукаКостић

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаВиријевић

Старије полетарке -38кг

2

2.

МиленаИлић

Млађе девојчице -48кг

2

3.

ЕминаМилетић

Старије девојчице -57кг

6

12.

Шогун

Ниш


Пријава

9

М

3

Ж

6

9

3

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоТошић

Старији дечаци -55кг

8

2.

МихајлоМладеновић

Старији дечаци -55кг

-

3.

АлексаРанђеловић

Старији дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраСтанојковић

Старије полетарке -34кг

2

2.

ПетраЈанковић

Млађе девојчице -36кг

2

3.

СофијаРашић

Старије девојчице -48кг

2

4.

СараДимитријевић

Старије девојчице -52кг

4

5.

МартаЂорђевић

Старије девојчице -52кг

5

6.

МинаДинић

Старије девојчице -57кг

5

13.

Тамиш

Панчево


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаБогдановић

Млађи дечаци -46кг

3

2.

МихајлоЦветковић

Старији дечаци -46кг

2

3.

НовакБогдановић

Старији дечаци -60кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДанинаНиколић

Млађе девојчице -32кг

1

2.

ИскраРаденковић

Млађе девојчице -32кг

5

3.

АнитаЛалић

Старије девојчице -57кг

7

4.

НаталијаНоваковић

Старије девојчице -63кг

1

14.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

7

М

-

Ж

7

7

7

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколијаМилетић

Старије полетарке -22кг

1

2.

ТараАндрејевић

Старије полетарке -31кг

1

3.

МаријаПетковић

Старије полетарке -43кг

1

4.

СараМитић

Млађе девојчице -36кг

1

5.

ДаницаГрозданић

Млађе девојчице -56кг

3

6.

ТијанаЖивановић

Млађе девојчице +56кг

2

7.

НедаМилијић

Старије девојчице -57кг

1

15.

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГвозденСаравија

Старији полетарци -28кг

6

2.

НемањаСтанојевић

Старији полетарци -34кг

5

3.

ВукашинМилановић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ЖикаТрумић

Старији полетарци -50кг

1

5.

ПламенСаравија

Млађи дечаци -38кг

6

6.

МатијаПавловић

Млађи дечаци -50кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаАлексић

Старије полетарке -25кг

1

16.

Нови Пазар

Нови Пазар


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АхмедАличковић

Старији полетарци -31кг

4

2.

АбдулахСмајовић

Старији полетарци -31кг

5

3.

ЕминХашимовић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ДавудШеховић

Млађи дечаци -34кг

7

5.

ДавудУгљанин

Млађи дечаци -42кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

17.

Фајтер

Обреновац


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -34кг

2

2.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -38кг

1

3.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -38кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаЈоксимовић

Старије полетарке +43кг

3

18.

Кодокан 2008

Пазарџик


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванБарабаров

Старији дечаци -42кг

5

2.

ПетјоВарбаков

Старији дечаци -46кг

-

3.

СтефанДамјанов

Старији дечаци -50кг

8

4.

ДениславМедаров

Старији дечаци -60кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукЈевтић

Млађи дечаци -30кг

3

2.

МатејаСтојановић

Старији дечаци -50кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаИвановић

Старије девојчице +63кг

1

20.

Татарстан

Русија


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилГазизов

Старији полетарци -28кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.