Школско првенство Србије за ученике основних и средњих школа 2022Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 05.05.2022.

Такмичење "Школско првенство Србије за ученике основних и средњих школа 2022" одржано је 05.05.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

8

1

2

3

1

2.

7

2

1

1

2

3.

ОШ Никола Тесла

Винча


Пријава

12

I

2

II

III

3

V

1

VII

12

2

3

1

4.

4

2

1

1

5.

6

3

1

6.

ОШ Прва војвођанска бригада

Нови Сад


Пријава

3

I

2

II

III

1

V

VII

3

2

1

7.

ОШ Десанка Максимовић

Чокот


Пријава

6

I

1

II

2

III

V

VII

6

1

2

8.

ОШ Никола Тесла

Београд


Пријава

6

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

6

1

1

1

1

9.

4

2

1

10.

Техничка школа

Зрењанин


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

11.

ОШ Јован Јовановић Змај

Сремска Каменица


Пријава

3

I

II

3

III

V

VII

3

3

12.

ОШ Краљ Александар И

Пожаревац


Пријава

3

I

2

II

III

V

VII

3

2

13.

Средња школа

Гроцка


Пријава

3

I

2

II

III

V

VII

3

2

14.

Е-гимназија

Нови Сад


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

15.

ОШ Жарко Зрењанин Уча

Надаљ


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

16.

ОШ Вук Стефановић Караџић

Старчево


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

1

17.

3

1

2

18.

ОШ Ђура Даничић

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

19.

Гимназија Лаза Костић

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

20.

Средња тех. шк. Никола Тесла

Сремска Митровица


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

21.

2

1

1

22.

ОШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

2

VII

1

5

1

1

2

1

23.

4

1

2

1

24.

ОШ Јефимија

Београд


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

25.

ОШ Јожеф Атила

Нови Сад


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

26.

Економска школа 9. мај

Сремска Митровица


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

27.

СШ Светозар Милетић

Нови Сад


Пријава

3

I

II

1

III

2

V

VII

3

1

2

28.

ОШ Јован Грчић Миленко

Беочин


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

3

VII

5

1

1

3

29.

ОШ Жарко Зрењанин

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

4

1

1

30.

Мед. школа Драгиња Никшић

Сремска Митровица


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

31.

2

1

1

32.

Медицинска школа

Пожаревац


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

33.

ОШ 2. октобар

Зрењанин


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

34.

Гимназија Стеван Пузић

Рума


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

35.

2

2

36.

Тех. школа Милева Марић -Ајнштајн

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

3

V

1

VII

4

3

1

37.

ОШ Бубањски хероји

Ниш


Пријава

3

I

1

II

III

V

2

VII

3

1

2

38.

Саобраћајна школа Пинки

Нови Сад


Пријава

3

I

1

II

III

V

2

VII

3

1

2

39.

2

1

1

40.

2

1

1

41.

ОШ Душан Јерковић

Рума


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

42.

Ел. школа Никола Тесла

Панчево


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

43.

Техничка школа

Бор


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

44.

2

1

1

45.

Гимназија 9. мај

Ниш


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

46.

ОШ Др Јован Цвијић

Зрењанин


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

47.

ОШ Растко Немањић – Свети Сава

Нова Пазова


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

48.

ОШ Жарко Зрењанин

Качарево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

49.

ОШ Соња Маринковић

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

50.

ОШ Стефан Немања

Ниш


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

51.

ОШ Доситеј Обрадовић

Смедерево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

52.

1

1

53.

СШ "Никола Тесла"

Тутин


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

54.

ОШ Вук Караџић

Вршац


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

55.

Гимназија Жарко Зрењанин

Врбас


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

56.

1

1

57.

Гимназија Светозар Марковић

Ниш


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

58.

Гимназија Светозар Марковић

Суботица


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

59.

ОШ Свети Сава

Панчево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

60.

ОШ Мирослав Антић

Футог


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

61.

ОШ Ђура Јакшић

Зрењанин


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

62.

ЕТШ Мија Станимировић

Ниш


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

63.

ОШ Коста Трифковић

Нови Сад


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

64.

1

1

65.

1

1

66.

Маш-ТШ 14. октобар

Краљево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

67.

1

1

68.

Гимназија Бранко Радичевић

Стара Пазова


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

69.

Машинска школа Панчево

Панчево


Пријава

3

I

II

1

III

V

2

VII

3

1

2

70.

Средња стручна школа

Ниш


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

71.

ОШ Свети Сава

Бор


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

72.

ОШ Душан Радовић

Бор


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

5

2

73.

3

2

74.

3

2

75.

3

2

76.

2

2

77.

2

2

78.

2

2

79.

ОШ Јован Дучић

Петроварадин


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

80.

3

1

81.

2

1

82.

Средња стручна шк. 4. јули

Врбас


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

83.

ОШ Васа Живковић

Панчево


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

84.

Зрењанинска гимназија

Зрењанин


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

85.

2

1

86.

ОШ Вук Караџич

Бор


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

87.

Гимназија

Врњачка Бања


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

88.

ОШ Змај Јова Јовановић

Рума


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

89.

1

1

90.

ОШ Васа Пелагић

Котеж


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

91.

1

1

92.

1

1

93.

ОШ Трива Витасовић Лебарник

Лаћарак


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

94.

Ек.-трг. школа Паја Маргановић

Панчево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

95.

ОШ Др Драгиша Мишовић

Чачак


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

96.

Пожаревачка гимназија

Пожаревац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

97.

Средња стручна шк. Борислав Михајловић Михиз

Ириг


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

98.

1

1

99.

Техничка школа

Зајечар


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

100.

ОШ Вук Караџић

Зрењанин


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

101.

1

1

102.

Гимназија Вељко Петровић

Сомбор


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

103.

1

1

104.

ОШ Десанка Максимовић

Катун


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

105.

ОШ Бошко Ђуричић

Јагодина


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

106.

1

1

107.

Ек. школа Боса Милићевић

Суботица


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

108.

Шк. за дизајн Богдан Шупут

Нови Сад


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

109.

1

1

110.

Гимназија Живорад Јанковић

Нови Сад


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

111.

1

1

112.

5

1

2

113.

ОШ Угрин Бранковић

Кучево


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

4

1

2

114.

СШ Милоје Васић

Велико Градиште


Пријава

3

I

II

III

1

V

2

VII

3

1

2

115.

ОШ Митрополит Михаило

Сокобања


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

116.

ОШ 17. октобар

Јагодина


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

117.

Тех. школа Павле Савић

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

118.

ОШ Дражевац

Дражевац


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

119.

Гимназија Светозар Марковић

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

120.

Ек.-трговинска школа

Бор


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

121.

ОШ Бранко Радичевић

Панчево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

122.

ОШ Иво Лола Рибар

Велико Градиште


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

123.

ОШ Петар Драпшин

Србобран


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

124.

ОШ Младост

Вршац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

125.

ОШ Вожд Карађорђе

Лесковац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

126.

ОШ Љупче Николић

Алексинац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

127.

ОШ Коле Рашић

Ниш


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

128.

Тех. школа 23. мај

Панчево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

129.

Гимназија Бора Станковић

Ниш


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

130.

ОШ Јован Јовановић Змај

Брус


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

131.

ОШ Вук Караџић

Пожаревац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

132.

2

1

133.

ОШ Петар Петровић Његош

Зрењанин


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

134.

Угоститељско-туристичка школа

Врњачка Бања


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

135.

ТШ Прота Стеван Димитријевић

Алексинац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

136.

Хемијско-медицинска школа

Вршац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

137.

ОШ Братство јединство

Панчево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

138.

1

1

139.

Гимназија

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

140.

1

1

141.

ЕШ Никола Тесла

Ниш


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

142.

1

1

143.

СШ Др Лукијан Мушицки

Темерин


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

144.

ОШ Свети Сава

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

145.

ОШ Ђорђе Натошевић

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

146.

Школски центар Никола Тесла

Вршац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

147.

ОШ Милош Црњански

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

148.

ОШ Јован Поповић

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

149.

ОШ Учитељ Таса

Ниш


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

150.

1

1

151.

Гимназија Урош Предић

Панчево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

152.

ОШ Бане Миленковић

Ново Село


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

153.

1

1

154.

1

1

155.

МШ Др Миленко Хаџић

Ниш


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

156.

ОШ Десанка Максимовић

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

157.

1

1

158.

ОШ Свети Сава

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

159.

Техничка школа

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

160.

Гимназија

Краљево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

161.

ОШ Вук Караџић

Бајмок


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

162.

Средња машинска школа

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

163.

ОШ Слободан Пајић Паја

Сремска Митровица


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

164.

ОШ Десанка Максимовић

Зајечар


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

165.

1

1

166.

ОШ Иван Горан Ковачић

Ниш


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

167.

Машинска школа

Ниш


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

168.

ОШ Слободан Савковић

Стари Бановци


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

169.

1

1

170.

ОШ Никола Тесла

Нови Бановци


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

171.

ОШ Петар Петровић Његош

Врбас


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

172.

ОШ Чибуковачки партизани

Краљево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

173.

Средња ек. школа

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

174.

Гимназија Душан Васиљев

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

175.

ОШ Бранко Радичевић

Бор


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

4

2

176.

Економска школа

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

177.

2

2

178.

2

1

1

179.

4

1

180.

ОШ Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

181.

ЕТШ Михајло Пупин

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

182.

ОШ Јосиф Костић

Лесковац


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

183.

2

1

184.

ОШ Вук Караџић

Пирот


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

185.

2

1

186.

2

1

187.

2

1

188.

Мед. школа Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

189.

2

1

190.

ОШ Јован Поповић

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

191.

Гимназија Исидора Секулић

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

192.

ОШ Свети Сава

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

193.

ОШ Вук Караџић

Србобран


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

194.

ОШ 14. октобар

Барич


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

195.

ОШ Доситеј Обрадовић

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

196.

ОШ Алекса Шантић

Степановићево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

197.

ОШ 14. октобар

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

198.

Техничка школа Иван Сарић

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

199.

ОШ Бранко Радичевић

Равно Село


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

200.

1

1

201.

Гимназија Јован Јовановић Змај

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

202.

1

1

203.

ОШ Петар Кочић

Темерин


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

204.

ОШ Ђура Јакшић

Каћ


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

205.

ОШ Јован Јованович Змај

Сремска Митровица


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

206.

ОШ Север Ђуркић

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

207.

1

1

208.

ОШ Чегар

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

209.

ОШ Бранко Радичевић

Разбојна


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

210.

ОШ ИV краљевачки батаљон

Краљево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

211.

ТШ са домом ученика Никола Тесла

Костолац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

212.

1

1

213.

Рачунарска гимназија Смарт

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

214.

1

1

215.

СШ Свети Сава

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

216.

Техничка школа

Пирот


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

217.

ОШ Бранко Радичевић

Стапар


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

218.

1

1

219.

ЕТ и грађ. шк. Никола Тесла

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

220.

ОШ Вожд Крађорђе

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

221.

ОШ Јово Курсула

Краљево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

222.

ОШ Кизур Иштван

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

223.

МШ Др Алекса Савић

Прокупље


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

224.

ОШ Академик Радомир Лукић

Милошевац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

225.

3

1

226.

2

1

227.

ОШ Милан Ракић

Медошевац


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

228.

ОШ Бранко Миљковић

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

229.

1

1

230.

1

1

231.

ПОШ Тврђава

Петроварадин


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

232.

1

1

233.

ОШ Димитрије Давидовић

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

234.

ОШ Бранко Радичевић

Смедерево


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

235.

ОШ Јован Јовановић Змај

Кањижа


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

236.

ОШ 20. октобар

Врбас


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

237.

ОШ Краљ Петар И

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

238.

2

239.

ОШ Вожд Карађорђе

Алексинац


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

240.

ОШ Петефи Шандор

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

241.

1

242.

ОШ Сечењи Иштван

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

243.

1

244.

ОШ Симеон Араницки

Стара Пазова


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

245.

1

246.

1

247.

ОШ Ђура Јакшић

Панчево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

248.

ОШ Доситеј Обрадовић

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

249.

1

250.

ОШ Светозар Марковић Тоза

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

251.

СШ Бранислав Нушић

Сокобања


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

252.

ОШ Доситеј Обрадовић

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

253.

1

254.

Ек.-трговинска школа

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

255.

1

256.

ОШ Жарко Зрењанин

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

257.

ОШ Никола Вукићевић

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

258.

ОШ Милан Мијалковић

Јагодина


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

259.

ОШ Свети Сава

Житиште


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

260.

ОШ Аврам Мразовић

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

261.

ОШ Ћеле Кула

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

262.

Правно-пословна школа

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

263.

ОШ Вук Караџић

Рибница


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

264.

ОШ Иво Лола Рибар

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

265.

ОШ Јован Јовановић Змај

Нови Кнежевац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

266.

Политехничка школа

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

267.

Ек.-трг. школа Славка Ђурђевић

Јагодина


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

268.

1

269.

ОШ Алекса Шантић

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

270.

ОШ 8. септембар

Пирот


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

271.

ОШ 3. октобар

Бор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

272.

ОШ Др Јован Цвијић

Смедерево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

273.

Прва техничка школа

Јагодина


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

274.

ОШ Цар Константин

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

275.

1

276.

ОШ Иван Горан Ковачић

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

277.

ОШ Љубица Радосављевић Нада

Зајечар


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

278.

ОШ Данило Зеленовић

Сириг


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

279.

ОШ Гоце Делчев

Јабука


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

280.

ОШ Здравко Гложански

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

281.

ОШ Светозар Милетић

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

282.

1