ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 30.09.2023.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2023" одржано је 30.09.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

16

I

2

II

1

III

4

V

4

VII

1

16

2

1

4

4

1

2.

Тамиш

Панчево


Пријава

9

I

1

II

2

III

2

V

2

VII

9

1

2

2

2

3.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

4

I

2

II

1

III

1

V

VII

4

2

1

1

4.

7

2

2

2

5.

Жандармерија

Београд


Пријава

8

I

2

II

III

2

V

1

VII

2

8

2

2

1

2

6.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

12

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

3

12

1

1

1

2

3

7.

Партизан

Београд


Пријава

10

I

II

2

III

2

V

VII

2

10

2

2

2

8.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

8

I

1

II

1

III

V

1

VII

4

8

1

1

1

4

9.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

6

I

1

II

III

2

V

VII

6

1

2

10.

5

1

1

1

11.

Џудока

Београд


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

7

1

2

1

1

12.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

13.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

VII

1

6

1

1

1

14.

Раднички

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

15.

Бор

Бор


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

16.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

17.

Цемент

Беочин


Пријава

5

I

II

III

2

V

2

VII

5

2

2

18.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

19.

Вождовац

Београд


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

20.

Алексинац

Алексинац


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

21.

Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

22.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

23.

Спартак

Суботица


Пријава

7

I

II

III

1

V

3

VII

1

7

1

3

1

24.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

6

I

II

1

III

V

VII

3

6

1

3

25.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

26.

Брус

Брус


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

27.

13. мај

Уб


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

28.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

29.

Хајиме

Обреновац


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

2

5

1

1

2

30.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

31.

Фајтер

Обреновац


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

32.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

33.

Џунс

Нови Сад


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

5

1

34.

Рума

Рума


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

35.

Бачка

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

36.

Кучево

Кучево


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

3

2

37.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

38.

13. мај

Јагодина


Пријава

5

I

II

III

V

1

VII

3

5

1

3

39.

Врање

Врање


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

40.

Шогун

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

41.

СУ "Раднички НС 021"

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

42.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

43.

Винча

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

2

2

44.

АС

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

45.

Динамо

Панчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

46.

Ниш

Ниш


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

47.

Банат

Житиште


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

48.

Крушевац

Крушевац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

49.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

50.

Турија

Турија


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

51.

2

52.

Лесковац

Лесковац


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

53.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

54.

Књаз Милош

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

55.

Партизан

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

56.

СУ Круна

Бор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

57.

Војводина

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

58.

Чукарички

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

59.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

60.

Света Србија

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

61.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

62.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

63.

1