ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 30.09.2023.

Такмичење "ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ - МЛАЂИ ДЕЧАCI 2023" одржано је 30.09.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

16

13

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаМилошевић

Млађи дечаци -34кг

6

2.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -38кг

8

3.

РасткоПетровић

Млађи дечаци -42кг

3

4.

СимеонНиколић

Млађи дечаци -42кг

-

5.

НиколаДелић

Млађи дечаци -42кг

-

6.

НиколаМаринковић

Млађи дечаци -46кг

1

7.

НиколаЈВујасин

Млађи дечаци -50кг

-

8.

ПавлеСалатић

Млађи дечаци -50кг

-

9.

МилошТинтор

Млађи дечаци -55кг

5

10.

ВикторЂурић

Млађи дечаци -55кг

8

11.

КонстантинДрагаш

Млађи дечаци -60кг

2

12.

СветозарМилић

Млађи дечаци -60кг

4

13.

ВањаКовачевић

Млађи дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаДрагојловић

Млађе девојчице -44кг

1

2.

ЕмилијаШаровић

Млађе девојчице -48кг

1

3.

СофијаСтанковић

Млађе девојчице -52кг

3

2.

12

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданКепић

Млађи дечаци -38кг

-

2.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -46кг

4

3.

ДанилоЦурциц

Млађи дечаци -46кг

6

4.

АлександарЧабаркапа

Млађи дечаци -55кг

-

5.

ЛазарНешовић

Млађи дечаци -60кг

3

6.

ВуканЂековић

Млађи дечаци -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаМаринковић

Млађе девојчице -48кг

-

2.

НиколинаБанђур

Млађе девојчице -52кг

1

3.

НинаКораћ

Млађе девојчице -52кг

6

4.

СофијаБанђур

Млађе девојчице -52кг

-

5.

АндријанаЋирковић

Млађе девојчице -52кг

-

6.

ЛенаГашић

Млађе девојчице -56кг

5

3.

Партизан

Београд


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоСтојковић

Млађи дечаци -42кг

2

2.

ВукЛиздек

Млађи дечаци -46кг

5

3.

АндријаПетронијевић

Млађи дечаци -50кг

3

4.

СтефанШешум

Млађи дечаци -50кг

-

5.

ЈанкоАтанасовски

Млађи дечаци -55кг

-

6.

МихајлоМарић

Млађи дечаци -60кг

1

7.

АлексаБлагојевић

Млађи дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -40кг

2

2.

УнаСимовић

Млађе девојчице -40кг

3

3.

ИваСтанковић

Млађе девојчице +56кг

-

4.

Тамиш

Панчево


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМамојка

Млађи дечаци -34кг

2

2.

ПавлеЋосић

Млађи дечаци -34кг

5

3.

НовакНедељковић

Млађи дечаци -46кг

7

4.

НовакБогдановић

Млађи дечаци -60кг

7

5.

ЛукаРашић

Млађи дечаци -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДанинаНиколић

Млађе девојчице -32кг

5

2.

ДивнаМилановић

Млађе девојчице -40кг

6

3.

КатаринаКешин

Млађе девојчице -44кг

3

4.

НаталијаНоваковић

Млађе девојчице -56кг

4

5.

8

2

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаСрнић

Млађи дечаци -30кг

5

2.

СтрахињаЈовановић

Млађи дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаМиочиновић

Млађе девојчице -40кг

1

2.

ДуњаСтојковић

Млађе девојчице -40кг

-

3.

МилаЋесаревић

Млађе девојчице -48кг

3

4.

НаталијаАрсић

Млађе девојчице -56кг

1

5.

АњаПродановић

Млађе девојчице -56кг

-

6.

ЕмилијаМиловановић

Млађе девојчице +56кг

2

6.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоЋириловић

Млађи дечаци -34кг

-

2.

АндрејВукоје

Млађи дечаци -38кг

-

3.

ОгњенРосић

Млађи дечаци -42кг

-

4.

ЛазарБерић

Млађи дечаци -46кг

8

5.

АлексаНикић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаЂорђевић

Млађе девојчице -36кг

8

2.

БојанаБатинић

Млађе девојчице -40кг

4

3.

УнаРанковић

Млађе девојчице -40кг

8

7.

Спартак

Суботица


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМилић

Млађи дечаци -30кг

3

2.

НиколаРашовић

Млађи дечаци -34кг

-

3.

МихајлоСтокановић

Млађи дечаци -34кг

-

4.

МаксимМухадиновић

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЧенгеКемивеш

Млађе девојчице -36кг

-

2.

ЈованаБогић

Млађе девојчице -40кг

-

3.

АнђелаРадаковић

Млађе девојчице -44кг

6

8.

Џудока

Београд


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторСтевановић

Млађи дечаци -34кг

-

2.

БорисСекулић

Млађи дечаци -38кг

6

3.

АлександарБеговић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ВукашинАрсић

Млађи дечаци -55кг

7

5.

ЈованЧубраковић

Млађи дечаци -66кг

-

6.

СимеонЧолаковић

Млађи дечаци +66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаЗаконовић

Млађе девојчице -48кг

4

9.

Раковица

Београд


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВидВидаковић

Млађи дечаци -34кг

4

2.

ВидакКаблар

Млађи дечаци -38кг

4

3.

ЛукаМикшин

Млађи дечаци -50кг

1

4.

ЛукаРакановић

Млађи дечаци -50кг

-

5.

ИлијаВуковић

Млађи дечаци +66кг

1

6.

ЛукаАђанчић

Млађи дечаци +66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДораБенишек

Млађе девојчице -44кг

7

10.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЂуров

Млађи дечаци -30кг

6

2.

ВукТошић

Млађи дечаци +66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаНацић

Млађе девојчице -32кг

-

2.

ТараКрстић

Млађе девојчице -36кг

6

3.

МиаНиколић

Млађе девојчице -44кг

2

4.

ТеодораПетровић

Млађе девојчице -56кг

8

11.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаБлагојевић

Млађи дечаци -38кг

-

2.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -42кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараСтевановић

Млађе девојчице -36кг

3

2.

ЛенаСтевановић

Млађе девојчице -56кг

3

3.

ЂурђијаЈовановић

Млађе девојчице +56кг

7

4.

ЛунаБлагојевић

Млађе девојчице +56кг

8

12.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЂаковић

Млађи дечаци -30кг

7

2.

СергејДеме

Млађи дечаци -38кг

2

3.

ИванМекић

Млађи дечаци -55кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаЈандрић

Млађе девојчице -48кг

8

2.

МаријаАћић

Млађе девојчице -48кг

-

3.

СањаАћић

Млађе девојчице -48кг

-

13.

13. мај

Јагодина


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоПешић

Млађи дечаци -55кг

2

2.

ИгњатСимић

Млађи дечаци -55кг

-

3.

ЛазарМаксимовић

Млађи дечаци -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НераСтојковић

Млађе девојчице -40кг

7

2.

НиколинаМаксимовић

Млађе девојчице -52кг

-

14.

Хајиме

Обреновац


Пријава

5

М

1

Ж

4

5

1

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипБруић

Млађи дечаци -42кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаФилиповић

Млађе девојчице -32кг

2

2.

НедаМарковић

Млађе девојчице -36кг

2

3.

СараСтојадиновић

Млађе девојчице -44кг

8

4.

ВалентинаМатић

Млађе девојчице -44кг

-

15.

Цемент

Беочин


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЈокић

Млађи дечаци -38кг

5

2.

АлексаИвковић

Млађи дечаци -38кг

-

3.

ПредрагКовачевић

Млађи дечаци -42кг

-

4.

МиленкоМилинковић

Млађи дечаци -50кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ГоранаИлић

Млађе девојчице -52кг

2

16.

Џунс

Нови Сад


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМијаиловић

Млађи дечаци -55кг

-

2.

ФилипДобријевић

Млађи дечаци -55кг

-

3.

АндрејКертес

Млађи дечаци -60кг

8

4.

ДавидЂуровић

Млађи дечаци +66кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МасаДраца

Млађе девојчице -48кг

-

17.

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеРадивојевић

Млађи дечаци -34кг

1

2.

ВикторСтојановић

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МишаСтајић

Млађе девојчице -52кг

-

2.

АнастасијаЈовановић

Млађе девојчице +56кг

5

3.

ХанаСтојановић

Млађе девојчице +56кг

-

18.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаРадошевић

Млађи дечаци -42кг

4

2.

ВукТепшић

Млађи дечаци -46кг

3

3.

АлексаИвановић

Млађи дечаци -60кг

-

4.

ВукашинБлажић

Млађи дечаци +66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Вождовац

Београд


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканСтанковић

Млађи дечаци -50кг

6

2.

ИлијаЖугић

Млађи дечаци +66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаНасковић

Млађе девојчице -32кг

1

2.

МиаДробњак

Млађе девојчице +56кг

1

20.

Бор

Бор


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоСтанковић

Млађи дечаци -30кг

2

2.

ЈованВојновић

Млађи дечаци -38кг

7

3.

ВељкоПавлов

Млађи дечаци -55кг

1

4.

ВукашинЈовић

Млађи дечаци -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

21.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМатановић

Млађи дечаци -30кг

1

2.

ОбренЈововић

Млађи дечаци -50кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаПавловић

Млађе девојчице -32кг

4

2.

ИсидораИлијин

Млађе девојчице -44кг

4

22.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МијатМитић

Млађи дечаци -34кг

7

2.

ПетарМомчиловић

Млађи дечаци -46кг

-

3.

ФилипЋирковић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДамјанаПантић

Млађе девојчице -52кг

4

23.

Раднички

Београд


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаМарјановић

Млађи дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаријаПеришић

Млађе девојчице -32кг

6

2.

ИваШикопарија

Млађе девојчице -36кг

4

24.

Алексинац

Алексинац


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМанојловић

Млађи дечаци -46кг

2

2.

ПетарСтоиљковић

Млађи дечаци -50кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаПавловић

Млађе девојчице -48кг

-

25.

Брус

Брус


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинТачић

Млађи дечаци -34кг

8

2.

АлексаПоповић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕминаМилетић

Млађе девојчице -48кг

2

26.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМохачи

Млађи дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаМортвански

Млађе девојчице -40кг

-

2.

СањаОлајић

Млађе девојчице -56кг

-

27.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошМудрић

Млађи дечаци -42кг

8

2.

СтефанСамарџија

Млађи дечаци -55кг

-

3.

ЈованКовачевић

Млађи дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Врање

Врање


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаЂорђевић

Млађи дечаци -60кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаЦветковић

Млађе девојчице -40кг

-

2.

НиколијаСтолић

Млађе девојчице +56кг

3

29.

Кучево

Кучево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаваЈовановиц

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаРужановић

Млађе девојчице -48кг

7

2.

МагдаленаЈовић

Млађе девојчице -56кг

2

30.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаПетровиц

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -36кг

1

2.

УнаАнтиц

Млађе девојчице -48кг

-

31.

13. мај

Уб


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоПетровић

Млађи дечаци -46кг

-

2.

ЛукаЂорђевић

Млађи дечаци -60кг

-

3.

ОгњенМиленковић

Млађи дечаци -66кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарШтајнфелд

Млађи дечаци -42кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараБољевић

Млађе девојчице -32кг

-

2.

АнтеаНемет

Млађе девојчице -36кг

5

33.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -38кг

1

2.

УрошЦојић

Млађи дечаци -38кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаКостић

Млађе девојчице -52кг

5

34.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошРистић

Млађи дечаци -34кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаЖивановић

Млађе девојчице +56кг

-

35.

АС

Београд


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСтојковић

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаОбрадовић

Млађе девојчице -40кг

-

36.

Динамо

Панчево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарПоповић

Млађи дечаци -50кг

-

2.

ВукРајковић

Млађи дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

37.

Ниш

Ниш


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованЂорђевић

Млађи дечаци -30кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЂорђевић

Млађе девојчице -32кг

7

38.

Царина

Смедерево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаТимотијевић

Млађи дечаци +66кг

2

2.

ВојинМудрић

Млађи дечаци +66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

39.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанПротић

Млађи дечаци -30кг

-

2.

АндријаПлавшић

Млађи дечаци -30кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Рума

Рума


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВањаМладеновић

Млађе девојчице -52кг

8

2.

ИваЉубичић

Млађе девојчице +56кг

-

41.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЖижић

Млађи дечаци -46кг

-

2.

МиланСмиљкић

Млађи дечаци -55кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

42.

Партизан

Нови Сад


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошБорош

Млађи дечаци -46кг

-

2.

ОгњенБабовић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарВинчић

Млађи дечаци -66кг

6

2.

СтрахињаГргичевић

Млађи дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

44.

Турија

Турија


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанГрујић

Млађи дечаци -30кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СандраРитер

Млађе девојчице +56кг

-

45.

Винча

Београд


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВидакНиколић

Млађи дечаци +66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаСтанковић

Млађе девојчице -56кг

6

46.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоПешић

Млађи дечаци -30кг

8

2.

ДавидСтојковић

Млађи дечаци +66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

47.

Шогун

Ниш


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСтолић

Млађе девојчице -40кг

5

2.

МинаДинић

Млађе девојчице -48кг

6

48.

Фајтер

Обреновац


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаПантелић

Млађе девојчице -48кг

5

2.

ИваПантелић

Млађе девојчице +56кг

6

49.

Лесковац

Лесковац


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈанкоКостић

Млађи дечаци -46кг

-

2.

ЖаркоМичић

Млађи дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

50.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаОвука

Млађе девојчице -36кг

7

2.

ДраганаНовковић

Млађе девојчице +56кг

-

51.

Војводина

Нови Сад


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаГрлић

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

52.

Крушевац

Крушевац


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛавИлчић

Млађи дечаци -42кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

53.

Бачка

Сомбор


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаКерезовић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

54.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаПераловић

Млађи дечаци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

55.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаДејановић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

56.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АленСтанојевић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

57.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарПрекљушај

Млађи дечаци -30кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

58.

СУ "Раднички НС 021"

Нови Сад


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарДобромиров

Млађи дечаци -55кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

59.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКрстициц

Млађе девојчице -36кг

-

60.

Банат

Житиште


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Млађе девојчице +56кг

4

61.

СУ Круна

Бор


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејКнежевић

Млађи дечаци -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

62.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДјордјеБогић

Млађи дечаци +66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

63.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејаЈанићијевић

Млађи дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.