Регионално Школско Првенство - ВОЈВОДИНА 2024Нови Сад

Адреса: Сутјеска 2
Датум: 23.04.2024.

Такмичење "Регионално Школско Првенство - ВОЈВОДИНА 2024" одржано је 23.04.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

ОШ Петар Кочић

Темерин


Пријава

33

I

3

II

2

III

6

V

6

VII

33

3

2

6

6

2.

ОШ Растко Немањић – Свети Сава

Нова Пазова


Пријава

22

I

4

II

2

III

4

V

3

VII

2

22

4

2

4

3

2

3.

ОШ Јован Грчић Миленко

Беочин


Пријава

22

I

3

II

2

III

5

V

1

VII

3

22

3

2

5

1

3

4.

ОШ Прва војвођанска бригада

Нови Сад


Пријава

15

I

4

II

1

III

2

V

VII

15

4

1

2

5.

ОШ Соња Маринковић

Нови Сад


Пријава

17

I

2

II

1

III

6

V

1

VII

1

17

2

1

6

1

1

6.

ОШ Север Ђуркић

Бечеј


Пријава

15

I

1

II

4

III

1

V

4

VII

15

1

4

1

4

7.

ОШ Јожеф Атила

Нови Сад


Пријава

12

I

2

II

1

III

3

V

3

VII

12

2

1

3

3

8.

ОШ Светозар Марковић Тоза

Нови Сад


Пријава

11

I

3

II

1

III

1

V

1

VII

1

11

3

1

1

1

1

9.

СШ Светозар Милетић

Нови Сад


Пријава

7

I

3

II

1

III

1

V

1

VII

1

7

3

1

1

1

1

10.

ОШ Жарко Зрењанин Уча

Надаљ


Пријава

18

I

1

II

3

III

2

V

2

VII

1

18

1

3

2

2

1

11.

ОШ Жарко Зрењанин

Качарево


Пријава

10

I

1

II

3

III

2

V

1

VII

1

10

1

3

2

1

1

12.

Гимназија Стеван Пузић

Рума


Пријава

6

I

3

II

III

2

V

1

VII

6

3

2

1

13.

ОШ Марија Трандафил

Ветерник


Пријава

6

I

2

II

1

III

2

V

VII

1

6

2

1

2

1

14.

ОШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

22

I

1

II

2

III

1

V

4

VII

2

22

1

2

1

4

2

15.

Техничка школа

Кикинда


Пријава

9

I

II

3

III

2

V

3

VII

9

3

2

3

16.

Гимназија Светозар Марковић

Нови Сад


Пријава

5

I

2

II

III

3

V

VII

5

2

3

17.

СШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

3

I

3

II

III

V

VII

3

3

18.

ОШ Здравко Гложански

Бечеј


Пријава

12

I

2

II

III

2

V

1

VII

12

2

2

1

19.

ОШ Кокаи Имре

Темерин


Пријава

17

I

1

II

III

3

V

5

VII

2

17

1

3

5

2

20.

ОШ Јован Поповић

Нови Сад


Пријава

13

I

1

II

1

III

2

V

2

VII

13

1

1

2

2

21.

Гимназија Исидора Секулић

Нови Сад


Пријава

10

I

2

II

III

1

V

2

VII

10

2

1

2

22.

Гимназија Вељко Петровић

Сомбор


Пријава

5

I

1

II

1

III

2

V

1

VII

5

1

1

2

1

23.

ОШ Трива Витасовић Лебарник

Лаћарак


Пријава

11

I

1

II

III

4

V

VII

11

1

4

24.

ОШ Петар Петровић Његош

Врбас


Пријава

13

I

2

II

III

V

4

VII

2

13

2

4

2

25.

ОШ Петар Драпшин

Србобран


Пријава

11

I

1

II

1

III

2

V

VII

1

11

1

1

2

1

26.

ОШ Јован Јовановић Змај

Сремска Каменица


Пријава

12

I

II

2

III

2

V

2

VII

1

12

2

2

2

1

27.

Мед. школа Драгиња Никшић

Сремска Митровица


Пријава

3

I

1

II

2

III

V

VII

3

1

2

28.

ОШ Јован Јовановић Змај

Змајево


Пријава

8

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

8

1

1

1

2

29.

ОШ Ђура Јакшић

Каћ


Пријава

18

I

II

2

III

2

V

1

VII

1

18

2

2

1

1

30.

ОШ Никола Тесла

Нови Сад


Пријава

21

I

II

2

III

1

V

4

VII

2

21

2

1

4

2

31.

ОШ Милош Црњански

Нови Сад


Пријава

14

I

2

II

III

V

2

VII

3

14

2

2

3

32.

Елитна приватна ек. шк. и гимназија

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

33.

ОШ Иван Горан Ковачић

Суботица


Пријава

5

I

1

II

III

3

V

VII

5

1

3

34.

ОШ Младост

Вршац


Пријава

8

I

1

II

1

III

1

V

VII

2

8

1

1

1

2

35.

Саобраћајна школа Пинки

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

1

4

1

1

1

1

36.

ОШ Соња Маринковић

Суботица


Пријава

8

I

1

II

1

III

1

V

VII

8

1

1

1

37.

ОШ Др Јован Цвијић

Зрењанин


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

38.

Тех. школа Павле Савић

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

39.

Гимназија Лаза Костић

Нови Сад


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

40.

ОШ Жарко Зрењанин

Нови Сад


Пријава

12

I

1

II

III

2

V

2

VII

12

1

2

2

41.

ОШ Никола Тесла

Нови Бановци


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

42.

ОШ Душан Јерковић

Рума


Пријава

14

I

1

II

III

2

V

1

VII

2

14

1

2

1

2

43.

ОШ Свети Сава

Руменка


Пријава

17

I

II

2

III

1

V

1

VII

2

17

2

1

1

2

44.

ОШ Исидора Секулић

Панчево


Пријава

10

I

II

2

III

1

V

1

VII

2

10

2

1

1

2

45.

ОШ Јован Јовановић Змај

Кањижа


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

1

VII

7

2

1

1

46.

ОШ Вук Караџић

Србобран


Пријава

8

I

1

II

III

2

V

VII

1

8

1

2

1

47.

ОШ Јован Дучић

Петроварадин


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

VII

5

1

2

48.

Тех. школа 23. мај

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

VII

4

1

2

49.

ЕТШ Михајло Пупин

Нови Сад


Пријава

5

I

II

2

III

1

V

VII

1

5

2

1

1

50.

Медицинска школа 7. април

Нови Сад


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

2

VII

5

1

2

2

51.

ОШ Свети Сава

Кикинда


Пријава

11

I

1

II

III

1

V

2

VII

11

1

1

2

52.

ОШ Светозар Милетић

Врбас


Пријава

14

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

14

1

2

1

1

53.

ОШ Васа Стајић

Нови Сад


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

1

VII

7

1

2

1

54.

ОШ Бошко Палковљевић – Пинки

Стара Пазова


Пријава

21

I

II

III

4

V

VII

3

21

4

3

55.

ОШ Јован Јовановић Змај

Суботица


Пријава

6

I

II

III

4

V

VII

1

6

4

1

56.

ОШ Вук Караџић

Бајмок


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

1

VII

7

1

1

1

57.

ОШ Алекса Шантић

Степановићево


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

1

VII

6

1

1

1

58.

ОШ Душан Радовић

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

59.

ОШ Вук Караџић

Вршац


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

60.

ОШ Мирослав Мика Антић

Панчево


Пријава

8

I

II

2

III

V

1

VII

1

8

2

1

1

61.

ОШ Слободан Савковић

Стари Бановци


Пријава

3

I

II

2

III

V

1

VII

3

2

1

62.

ОШ Данило Зеленовић

Сириг


Пријава

9

I

II

1

III

2

V

VII

1

9

1

2

1

63.

Гимназија и ек. шк. Светозар Милетић

Србобран


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

VII

4

1

2

64.

ОШ Змај Јова Јовановић

Рума


Пријава

10

I

1

II

III

1

V

VII

2

10

1

1

2

65.

ОШ Сечењи Иштван

Суботица


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

66.

ОШ Бранко Радичевић

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

1

67.

Ел. школа Никола Тесла

Панчево


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

VII

5

1

1

68.

ОШ 2. октобар

Зрењанин


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

69.

Рачунарска гимназија Смарт

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

70.

ОШ Мирослав Антић

Палић


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

71.

Гимназија Светозар Марковић

Суботица


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

72.

Прва приватна средња мед. шк. Хипократ

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

73.

Гимназија Урош Предић

Панчево


Пријава

5

I

II

2

III

V

VII

5

2

74.

ОШ Млада поколења

Ковачица


Пријава

3

I

II

2

III

V

VII

3

2

75.

ОШ Свети Сава

Панчево


Пријава

6

I

1

II

III

V

2

VII

6

1

2

76.

ОШ Петар Петровић Његош

Зрењанин


Пријава

4

I

1

II

III

V

2

VII

4

1

2

77.

ОШ Ђорђе Натошевић

Нови Сад


Пријава

10

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

10

1

1

1

1

78.

Техничка школа Иван Сарић

Суботица


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

79.

ОШ Коста Трифковић

Нови Сад


Пријава

14

I

II

1

III

V

4

VII

1

14

1

4

1

80.

ОШ Петефи Шандор

Нови Сад


Пријава

11

I

II

III

2

V

3

VII

2

11

2

3

2

81.

ОШ Братство јединство

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

3

1

1

82.

Зрењанинска гимназија

Зрењанин


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

83.

ОШ Иван Гундулић

Нови Сад


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

VII

2

6

1

1

2

84.

ОШ Жарко Зрењанин

Кикинда


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

85.

Хемијско-медицинска школа

Вршац


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

86.

ОШ Јован Стерија Поповић

Вршац


Пријава

7

I

II

1

III

V

3

VII

1

7

1

3

1

87.

ОШ Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

88.

ОШ Десанка Максимовић

Футог


Пријава

5

I

1

II

III

V

VII

5

1

89.

ОШ Свети Сава

Житиште


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

90.

ОШ Јован Јовановић Змај

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

91.

Гимназија Јован Јовановић Змај

Нови Сад


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

92.

Средња тех. шк. Никола Тесла

Сремска Митровица


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

93.

Техничка школа

Зрењанин


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

94.

Ек.-трговинска школа

Бечеј


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

95.

ОШ Доситеј Обрадовић

Зрењанин


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

96.

ОШ Доситеј Обрадовић

Сомбор


Пријава

8

I

II

III

2

V

1

VII

8

2

1

97.

ОШ Јован Микић

Суботица


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

1

4

1

1

1

98.

ОШ 20. октобар

Врбас


Пријава

12

I

II

1

III

V

1

VII

12

1

1

99.

ОШ Мирослав Антић

Чонопља


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

100.

Средња тех. школа

Сомбор


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

101.

ОШ Шаму Михаљ

Бечеј


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

102.

Тех. школа Милева Марић -Ајнштајн

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

103.

Машинска школа Панчево

Панчево


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

104.

ОШ Симеон Араницки

Стара Пазова


Пријава

9

I

II

III

1

V

3

VII

9

1

3

105.

ОШ Бранко Радичевић

Нови Сад


Пријава

4

I

II

1

III

V

VII

1

4

1

1

106.

ОШ Иво Лола Рибар

Нови Сад


Пријава

7

I

II

1

III

V

VII

7

1

107.

ПОШ Тврђава

Петроварадин


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

108.

Гимназија Борислав Петров Браца

Вршац


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

109.

ОШ Бошко Палковљевић – Пинки

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

110.

Ек.-трг. школа Паја Маргановић

Панчево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

111.

Пољ. школа Јосиф Панчић

Панчево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

112.

ОШ Ђуро Салај

Суботица


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

113.

Ек.-трговинска шк. Вук Караџић

Стара Пазова


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

114.

ОШ Никола Вукићевић

Сомбор


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

115.

Гимназија

Бечеј


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

116.

ОШ Братство јединство

Врбас


Пријава

8

I

II

III

1

V

2

VII

8

1

2

117.

ОШ Ђура Јакшић

Кикинда


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

5

1

2

118.

Средња машинска школа

Нови Сад


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

119.

ОШ Ђура Јакшић

Панчево


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

1

3

1

1

1

120.

ОШ Васа Живковић

Панчево


Пријава

8

I

II

III

1

V

1

VII

8

1

1

121.

ОШ Јован Јованович Змај

Сремска Митровица


Пријава

6

I

II

III

1

V

1

VII

6

1

1

122.

ОШ Јован Јовановић Змај

Нови Кнежевац


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

123.

Средња стручна шк. 4. јули

Врбас


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

124.

ОШ Алекса Шантић

Сомбор


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

125.

ОШ Никола Ђуричковић

Фекетић


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

126.

ОШ Вук Караџић

Бачко Добро Поље


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

127.

Гимназија Душан Васиљев

Кикинда


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

128.

ОШ Гоце Делчев

Јабука


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

129.

ОШ Бошко Вребалов

Меленци


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

130.

ОШ Матко Вуковић

Суботица


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

131.

ОШ 22. август

Буковац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

132.

Средња пољ.-прехрамбена шк. Стеван Петровић Бриле

Рума


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

133.

Гимназија

Нови Кнежевац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

134.

Пољопривредна школа

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

135.

ОШ Вук Стефановић Караџић

Старчево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

136.

ОШ Миливој Петковић Фећко

Платичево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

137.

Гимназија Михајло Пупин

Ковачица


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

138.

Шк. за дизајн Богдан Шупут

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

139.

ОШ Свети Сава

Сремска Митровица


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

3

2

140.

Мед. школа Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

141.

ОШ Вељко Дугошевић

Рума


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

1

4

1

1

142.

Средња тех. шк. Миленко Брзак-Уча

Рума


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

143.

ОШ Слободан Пајић Паја

Сремска Митровица


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

144.

ОШ Славко Родић

Бачки Јарак


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

145.

ОШ Иво Лола Рибар

Сомбор


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

146.

ОШ Ђура Даничић

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

147.

ОШ Вук Караџић

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

148.

Гимназија Жарко Зрењанин

Врбас


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

149.

Ек. школа Боса Милићевић

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

150.

ОШ Михајло Пупин

Ветерник


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

151.

ОШ Свети Кирило и Методије

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

152.

СШ Ђура Јакшић

Српска Црња


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

153.

ОШ Матија Губец

Таванкут


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

154.

ОШ Јован Поповић

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

155.

ОШ Никола Тесла

Бачки Брестовац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

156.

ОШ Хуњади Јанош

Чантавир


Пријава

6

I

II

III

V

VII

1

6

1

157.

ОШ Сава Жебељан

Црепаја


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

158.

ОШ Аврам Мразовић

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

159.

СШ Др Лукијан Мушицки

Темерин


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

160.

ОШ Милица Стојадиновић Српкиња

Врдник


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

161.

ОШ Иво Андрић

Будисава


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

162.

Тех. шк. са домом ученика

Апатин


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

163.

ОШ Мајшански пут

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

164.

ОШ Бранко Радичевић

Кузмин


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

165.

ОШ 10. октобар

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

166.

ОШ Јован Јовановић Змај

Србобран


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

167.

СШ унутрашњих послова Јаков Ненадовић

Сремска Каменица


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

168.

ОШ Херој Јанко Чмелик

Стара Пазова


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

169.

ОШ Свети Сава

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

170.

ОШ Фејеш Клара

Кикинда


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

171.

ОШ Жарко Зрењанин

Апатин


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

172.

Основна музичка школа

Кањижа


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

173.

Средња стручна шк. Бранко Радичевић

Рума


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

174.

ОШ Жарко Зрењанин

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

175.

Прех.-шум. и хем. школа

Сремска Митровица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

176.

Средња мед. школа Др Ружица Рип

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

177.

ОШ Кизур Иштван

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

178.

ОШ Славко Родић

Банатско Велико Село


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

179.

ОШ 4. октобар

Војвода Степа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

180.

ОШ Братство јединство

Сомбор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

181.

ОШ 23. октобар

Сремски Карловци


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

182.

ОШ Светозар Марковић Тоза

Елемир


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

183.

ОШ Јован Поповић

Сремска Митровица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

184.

Гимназија Бранко Радичевић

Стара Пазова


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

185.

Техничка школа

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

186.

Ек.-трговинска шк.

Сента


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

187.

ОШ Антон Павлович Чехов

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1