Регионално Школско Првенство - ВОЈВОДИНА 2024Нови Сад

Адреса: Сутјеска 2
Датум: 23.04.2024.

Такмичење "Регионално Школско Првенство - ВОЈВОДИНА 2024" одржано је 23.04.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

ОШ Петар Кочић

Темерин


Пријава

33

М

18

Ж

15

33

18

15

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарТодоровић

Ученици И -25кг

5

2.

МаксимПеришић

Ученици И -28кг

-

3.

УрошПоповић

Ученици И -31кг

-

4.

ВукашинТанкосић

Ученици И -34кг

-

5.

МиланПланинчић

Ученици ИИ -31кг

1

6.

ВукВировац

Ученици ИИ -31кг

8

7.

АлексејЛичина

Ученици ИИ -38кг

-

8.

УрошЂуричић

Ученици ИИ -38кг

-

9.

АдријанЕрдеи

Ученици ИИ -42кг

4

10.

ЈованРодић

Ученици ИИ -50кг

6

11.

МилошКовачевић

Ученици ИИ +50кг

3

12.

МаркоРанђеловић

Ученици ИИ +50кг

-

13.

ЛукаКостић

Ученици ИИИ -34кг

-

14.

ТадијаРибић

Ученици ИИИ -42кг

-

15.

ВасилијеРибић

Ученици ИИИ -50кг

-

16.

ЛукаДувњак

Ученици ИИИ -66кг

1

17.

ЛазарМалић

Ученици ИВ -66кг

8

18.

АлексаКараћ

Ученици ИВ -81кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИванаПеришић

Ученице И -25кг

-

2.

АнђелаЂуричић

Ученице И -25кг

-

3.

ХеленаЛичина

Ученице И -31кг

2

4.

МилаПађан

Ученице И -31кг

4

5.

МашаШтефановић

Ученице ИИ -34кг

-

6.

МиаШтефановић

Ученице ИИ -38кг

-

7.

АлександраЋоћкало

Ученице ИИ -43кг

2

8.

ВишњаОбрадовић

Ученице ИИ -43кг

7

9.

АнђелаРамач

Ученице ИИ +43кг

2

10.

ТатјанаЈагодић

Ученице ИИИ -48кг

5

11.

ЛанаЈоветић

Ученице ИИИ -52кг

1

12.

ЈованаБогуновић

Ученице ИИИ +56кг

1

13.

АнаВлајков

Ученице ИИИ +56кг

2

14.

ТијанаСовић

Ученице ИВ -52кг

7

15.

МиаМалеш

Ученице ИВ -57кг

3

2.

ОШ Растко Немањић – Свети Сава

Нова Пазова


Пријава

22

М

13

Ж

9

22

13

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанЂурић

Ученици И -25кг

-

2.

ДанилоВујовић

Ученици И -25кг

-

3.

ЈованЛазаревић

Ученици И -28кг

-

4.

ЛазарБједов

Ученици И -38кг

4

5.

ПетарСтојковић

Ученици ИИ -38кг

1

6.

ЛукаСвиленковић

Ученици ИИ -42кг

-

7.

АлексаПилиповић

Ученици ИИ +50кг

8

8.

ЛазарТица

Ученици ИИИ -66кг

-

9.

ВукашинВукајловић

Ученици ИИИ +66кг

2

10.

ВањаКовачевић

Ученици ИИИ +66кг

-

11.

ЛукаДангубић

Ученици ИВ -50кг

-

12.

ВукДангубић

Ученици ИВ -55кг

-

13.

ДанилоБулић

Ученици ИВ -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаЈовановић

Ученице И -28кг

-

2.

ХанаШушњар

Ученице И -31кг

8

3.

МајдаЈанковић

Ученице И +38кг

6

4.

ИваШаровић

Ученице ИИ -38кг

4

5.

АтинаСтанковић

Ученице ИИ -43кг

5

6.

ДуњаКостић

Ученице ИИ -43кг

8

7.

ТараЈанковић

Ученице ИИ +43кг

-

8.

ЕмилијаШаровић

Ученице ИИИ -52кг

5

9.

СофијаСтанковић

Ученице ИИИ -52кг

-

3.

ОШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

22

М

20

Ж

2

22

20

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошПејак

Ученици И -22кг

8

2.

МиланНиколић

Ученици И -25кг

-

3.

ДамјанВуковић

Ученици И -28кг

2

4.

МихајлоВлашки

Ученици И -31кг

-

5.

МихајлоГрбић

Ученици И -34кг

4

6.

ИлијаПејак

Ученици ИИ -28кг

5

7.

ВељкоГрбић

Ученици ИИ -31кг

-

8.

МатејаПетровић

Ученици ИИ -34кг

-

9.

УрошМоравац

Ученици ИИ -38кг

6

10.

МаркоКесић

Ученици ИИ -38кг

-

11.

АлексаЂорђевић

Ученици ИИ -42кг

-

12.

МихаилоПрњаворац

Ученици ИИ -46кг

1

13.

МихајлоРацков

Ученици ИИ -46кг

-

14.

ЈолеЖивкович

Ученици ИИИ -50кг

1

15.

ПавлеЂогаш

Ученици ИИИ -66кг

7

16.

ОгњенХрешчак

Ученици ИВ -46кг

8

17.

ДушанНиколић

Ученици ИВ -55кг

8

18.

ЛукаМоравац

Ученици ИВ -55кг

-

19.

АлексаИвановић

Ученици ИВ -66кг

-

20.

ПавлеКецојевић

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаИвановић

Ученице И -38кг

5

2.

ДоротеаВуковић

Ученице ИИ +43кг

-

4.

ОШ Јован Грчић Миленко

Беочин


Пријава

22

М

13

Ж

9

22

13

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоСавић

Ученици И -28кг

5

2.

РадованТомашевић

Ученици И -31кг

-

3.

КостаСтарчевић

Ученици ИИ -34кг

5

4.

ДимитријеШипка

Ученици ИИ -34кг

-

5.

МихаилоИлић

Ученици ИИИ -42кг

-

6.

АлексаИвковић

Ученици ИИИ -42кг

-

7.

ПредрагКовачевић

Ученици ИИИ -42кг

-

8.

ЛазарЈокић

Ученици ИИИ -46кг

4

9.

МихајлоМиљановић

Ученици ИВ -50кг

6

10.

СаваПушић

Ученици ИВ -60кг

-

11.

МиланДимшић

Ученици ИВ -66кг

-

12.

УрошЈалић

Ученици ИВ -66кг

-

13.

ДавидМикец

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МањаНоваковић

Ученице И -25кг

1

2.

МиланаМиљановић

Ученице И -25кг

3

3.

АнђелаИлић

Ученице ИИ -28кг

-

4.

ДаријаБахат

Ученице ИИ -34кг

7

5.

ЈованаТомашевић

Ученице ИИ -38кг

-

6.

МиленаБојанић

Ученице ИИ -38кг

-

7.

ЛараЈокић

Ученице ИИ -43кг

1

8.

ГоранаИлић

Ученице ИИИ -52кг

4

9.

АндреаЂуриш

Ученице ИВ -57кг

1

5.

ОШ Бошко Палковљевић – Пинки

Стара Пазова


Пријава

21

М

12

Ж

9

21

12

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошНоваковић

Ученици И -28кг

7

2.

ВукашинКрсмановић

Ученици И -31кг

5

3.

БошкоПетровић

Ученици И -31кг

-

4.

ВукашинКраљевић

Ученици И -34кг

8

5.

ЈаковПиљикић

Ученици И -42кг

5

6.

МилошПап

Ученици И -46кг

-

7.

МатејаТакић

Ученици ИИ -38кг

-

8.

АлексаВлајић

Ученици ИИ +50кг

-

9.

ФилипКњиса

Ученици ИИИ -34кг

2

10.

ВукМрдја

Ученици ИВ -46кг

3

11.

ТодорЧортан

Ученици ИВ -55кг

-

12.

МихајлоТакић

Ученици ИВ -81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЈовановић

Ученице И -28кг

4

2.

ХеленаТакић

Ученице И -28кг

-

3.

ДуњаЈовановић

Ученице И -38кг

6

4.

ТалијаДјекић

Ученице И -38кг

-

5.

ЈањаМиладиновић

Ученице ИИ -28кг

3

6.

СофијаРанисављевић

Ученице ИИ -34кг

-

7.

КалинаШавија

Ученице ИИ +43кг

8

8.

ДуњаВерић

Ученице ИИИ -36кг

-

9.

ЛаураБугарски

Ученице ИИИ -40кг

8

6.

ОШ Никола Тесла

Нови Сад


Пријава

21

М

18

Ж

3

21

18

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанКрешталица

Ученици И -28кг

-

2.

МаркоБулајић

Ученици И -31кг

2

3.

ПетарМарјановић

Ученици И -34кг

-

4.

АлексаКовачевић

Ученици ИИ -28кг

6

5.

ВојинКалембер

Ученици ИИ -31кг

2

6.

ИванГрујичић

Ученици ИИ -31кг

-

7.

ОгњенВасовић

Ученици ИИ -31кг

-

8.

ВукашинБјелић

Ученици ИИ -38кг

-

9.

СтефанВеличковић

Ученици ИИ -42кг

-

10.

МаксимНаранчић

Ученици ИИИ -34кг

-

11.

ВељкоЋириловић

Ученици ИИИ -38кг

-

12.

ОгњенРосић

Ученици ИИИ -42кг

-

13.

ДанилоЛоврин

Ученици ИИИ -46кг

1

14.

БогданПеторвич

Ученици ИИИ -46кг

2

15.

ЂорђијеСтанковић

Ученици ИИИ -50кг

6

16.

АлексаНикић

Ученици ИИИ -55кг

-

17.

СтефанЛукић

Ученици ИИИ -55кг

-

18.

ВукЂоковић

Ученици ИВ -60кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаЛукић

Ученице И -31кг

6

2.

ЕленаБукинац

Ученице ИИ -38кг

1

3.

ХанаПете

Ученице ИИИ +56кг

8

7.

ОШ Ђура Јакшић

Каћ


Пријава

18

М

13

Ж

5

18

13

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаРодић

Ученици И -46кг

6

2.

ДраганЈованов

Ученици И +46кг

1

3.

МихајлоМилић

Ученици ИИ -38кг

-

4.

ВукашинВулић

Ученици ИИ -42кг

6

5.

ДраганМалеш

Ученици ИИ -50кг

5

6.

СтефанБаника

Ученици ИИИ -38кг

3

7.

ГеоргијеТанасић

Ученици ИИИ -42кг

-

8.

ЈованТанасић

Ученици ИИИ -46кг

5

9.

ЛукаШишарица

Ученици ИИИ -55кг

2

10.

МаркоЛончар

Ученици ИИИ -66кг

6

11.

МилошМишић

Ученици ИВ -60кг

-

12.

БорисГрубер

Ученици ИВ -66кг

2

13.

ПетарКрстин

Ученици ИВ -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаМишић

Ученице ИИ -28кг

6

2.

АнастасијаБаника

Ученице ИИ -31кг

5

3.

КристинаЂокић

Ученице ИИ -38кг

-

4.

ЉубицаЈованов

Ученице ИИИ +56кг

7

5.

МаријаБаника

Ученице ИВ -63кг

1

8.

ОШ Жарко Зрењанин Уча

Надаљ


Пријава

18

М

8

Ж

10

18

8

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошГаџић

Ученици И -28кг

-

2.

МаркоСавков

Ученици ИИ -31кг

4

3.

МиланМарјанов

Ученици ИИ -42кг

1

4.

НиколаСтанимиров

Ученици ИИ -46кг

7

5.

СрђанГрујић

Ученици ИИИ -34кг

-

6.

СтрахињаГрујић

Ученици ИИИ -38кг

4

7.

ГорданАвдић

Ученици ИИИ -50кг

-

8.

МилошСавков

Ученици ИВ -60кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаСкендеровић

Ученице И -25кг

-

2.

АлександраМилиновић

Ученице И -38кг

8

3.

ИсидораКовачевић

Ученице И +38кг

3

4.

ВањаСкендеровић

Ученице И +38кг

5

5.

ТамараВираг

Ученице ИИ -31кг

2

6.

МинаТепић

Ученице ИИ -31кг

-

7.

НевенаПешић

Ученице ИИ -34кг

5

8.

АндреаАвдић

Ученице ИИ -34кг

-

9.

АнђелаГајиновић

Ученице ИИИ -32кг

1

10.

БожанаЈовановић

Ученице ИВ -48кг

-

9.

ОШ Соња Маринковић

Нови Сад


Пријава

17

М

12

Ж

5

17

12

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЛукић

Ученици ИИ -28кг

-

2.

ВеселинМитровић

Ученици ИИ -31кг

7

3.

ВукНаранчић

Ученици ИИ -38кг

-

4.

АлексаМатовић

Ученици ИИ -38кг

-

5.

ОгњенПајдић

Ученици ИИ -46кг

4

6.

ДавидКантар

Ученици ИИ -46кг

-

7.

НиколајПисаров

Ученици ИИ -50кг

7

8.

СтефанГрајић

Ученици ИИИ -34кг

7

9.

ЛукаМатановић

Ученици ИИИ -34кг

-

10.

РајкоСератлић

Ученици ИИИ -55кг

-

11.

МиленкоМилинковић

Ученици ИВ -55кг

-

12.

МаксимГарић

Ученици ИВ -60кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛуцијаГарић

Ученице И -31кг

7

2.

ЈованаБожовић

Ученице ИИ -34кг

-

3.

МаринаСератлић

Ученице ИИ +43кг

3

4.

КсенијаГарић

Ученице ИИИ -44кг

2

5.

ИскраСтанојевић

Ученице ИИИ +56кг

3

10.

ОШ Кокаи Имре

Темерин


Пријава

17

М

11

Ж

6

17

11

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БенетКиш

Ученици И -25кг

-

2.

МатеКантар

Ученици И -28кг

6

3.

ЗаланТот

Ученици И +46кг

4

4.

ДавидЦигановић

Ученици И +46кг

6

5.

ЛехелБало

Ученици ИИ -34кг

-

6.

МатеТот

Ученици ИИ -42кг

8

7.

ДоминикЦигановић

Ученици ИИИ -42кг

-

8.

ДавидМишколци

Ученици ИИИ -50кг

-

9.

ВикторКантар

Ученици ИВ -50кг

-

10.

АронСитар варга

Ученици ИВ -55кг

7

11.

ЛевентеБало

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартинаМишколци

Ученице ИИИ -36кг

7

2.

ЕникоДоша

Ученице ИИИ -56кг

1

3.

СоњаТот

Ученице ИИИ +56кг

6

4.

ЧенгеБујдошо

Ученице ИВ -48кг

-

5.

ИнесВарга шомођи

Ученице ИВ -57кг

5

6.

РекаЖарко

Ученице ИВ -63кг

5

11.

ОШ Свети Сава

Руменка


Пријава

17

М

14

Ж

3

17

14

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарПознановић

Ученици И -25кг

4

2.

ДушанМиленковић

Ученици И -25кг

-

3.

ФилипЋук

Ученици ИИ -28кг

4

4.

АлексаПетровић

Ученици ИИ -34кг

-

5.

МиљанЂукић

Ученици ИИ -38кг

3

6.

МатијаЛепки

Ученици ИИ -38кг

-

7.

ЈованПопадић

Ученици ИИ -38кг

-

8.

МатејаВуковић

Ученици ИИ -46кг

-

9.

ВукКнежевић

Ученици ИИ +50кг

5

10.

ЈугВановић

Ученици ИИИ -46кг

-

11.

ДамјанАтанацковић

Ученици ИИИ -50кг

-

12.

ВасилијеЈерковић

Ученици ИИИ -55кг

-

13.

ВукашинАнђић

Ученици ИИИ -55кг

-

14.

СтрахињаДамјановић

Ученици ИВ +81кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаПјевач

Ученице ИИИ -44кг

6

2.

ДраганаНовковић

Ученице ИИИ +56кг

-

3.

АндреаАрваи

Ученице ИВ -48кг

6

12.

ОШ Север Ђуркић

Бечеј


Пријава

15

М

8

Ж

7

15

8

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејКрижевац

Ученици И -34кг

3

2.

ФилипВукас

Ученици И -34кг

5

3.

ИгњатОстојић

Ученици И -42кг

2

4.

ЛазарСтојнић

Ученици И +46кг

3

5.

ЛукаЖиванов

Ученици ИИ -34кг

-

6.

ВојиславЈакшић

Ученици ИИ -38кг

-

7.

ВукашинМихајловић

Ученици ИИ +50кг

-

8.

ОгњенОстојић

Ученици ИИИ -46кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СимонаМатић

Ученице И -25кг

-

2.

СараШкондро

Ученице ИИ -28кг

-

3.

КатаринаПерић

Ученице ИИ -38кг

-

4.

ХанаПоучки

Ученице ИИ +43кг

5

5.

НаталијаГужвић

Ученице ИВ -44кг

7

6.

АнастасијаРадовановић

Ученице ИВ -52кг

3

7.

ЛуцијаСремчевић

Ученице ИВ -57кг

2

13.

ОШ Прва војвођанска бригада

Нови Сад


Пријава

15

М

12

Ж

3

15

12

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукАндрић

Ученици И -28кг

-

2.

ДушанВучетић

Ученици И -31кг

-

3.

МихајлоМаневски

Ученици ИИ -28кг

2

4.

УрошКостадиновић

Ученици ИИ -31кг

-

5.

АлексејЛисичин

Ученици ИИ -34кг

-

6.

МихајлоАндрић

Ученици ИИ -38кг

8

7.

ДамјанТопић

Ученици ИИ -38кг

-

8.

ТадијаМакарић

Ученици ИИ -38кг

-

9.

ОгњенПоповић

Ученици ИИ -38кг

-

10.

МомчилоДраганић

Ученици ИИ -42кг

-

11.

ДамјанЛончар

Ученици ИИИ -46кг

-

12.

НемањаБркљац

Ученици ИВ -42кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаКнежевић

Ученице И -31кг

5

2.

ТесаПагонис

Ученице ИИ +43кг

6

3.

НинаАндрић

Ученице ИВ -63кг

3

14.

ОШ Коста Трифковић

Нови Сад


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованМаширевић

Ученици И -31кг

7

2.

СтефанМаширевић

Ученици И -31кг

-

3.

ЈаковПантос

Ученици ИИ -31кг

-

4.

АлександарЗечевић

Ученици ИИ -34кг

-

5.

ИгорБреберина

Ученици ИИ -38кг

2

6.

ЛукаСтанојевић

Ученици ИИ -42кг

-

7.

ОгњенДејановић

Ученици ИИ -46кг

3

8.

ФилипЗорић

Ученици ИИИ -38кг

-

9.

ЈугБојановић

Ученици ИИИ -42кг

-

10.

МилошСтанар

Ученици ИИИ -46кг

-

11.

НемањаГрлић

Ученици ИИИ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаГрлић

Ученице ИИ -43кг

4

2.

НинаБошњаковић

Ученице ИИИ -48кг

1

3.

ЕмаКострешевић

Ученице ИВ -57кг

-

15.

ОШ Светозар Милетић

Врбас


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаГајић

Ученици И -25кг

2

2.

НикшаБјелица

Ученици И -28кг

4

3.

МартинЂаконов

Ученици И -46кг

3

4.

СтефанРахман

Ученици ИИ -28кг

1

5.

РељаГојков

Ученици ИИ -34кг

-

6.

МилошЂорђевић

Ученици ИИ -50кг

-

7.

МилутинВулевић

Ученици ИИИ -34кг

-

8.

ВуканБулатовић

Ученици ИИИ -38кг

-

9.

ФилипПарацки

Ученици ИИИ -42кг

7

10.

МашанВулевић

Ученици ИИИ -42кг

-

11.

МитарБулатовић

Ученици ИВ -81кг

2

12.

ВладанКелеман

Ученици ИВ -81кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаРахман

Ученице И -25кг

5

2.

КјараЂаконов

Ученице И -38кг

3

16.

ОШ Милош Црњански

Нови Сад


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаШејат

Ученици И -22кг

7

2.

ОбренСтојановић

Ученици И -28кг

1

3.

ЛукаТерек

Ученици И -38кг

3

4.

ЂорђеКушић

Ученици ИИ -38кг

-

5.

ЛукаРадић

Ученици ИИ -42кг

5

6.

РељаСтефановић

Ученици ИИ -42кг

-

7.

ДимитријеАнгелески

Ученици ИИ -46кг

-

8.

РељаМилосављевиц

Ученици ИИ -46кг

-

9.

ВуканМиловић

Ученици ИИ +50кг

-

10.

МаркоТерек

Ученици ИИИ -66кг

-

11.

МихајлоГрујић

Ученици ИИИ +66кг

7

12.

БоркоКушић

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаЧовић

Ученице ИИ -31кг

1

2.

НаташаЂорђевић

Ученице ИИИ -40кг

7

17.

ОШ Душан Јерковић

Рума


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЋирић

Ученици И -28кг

-

2.

ЛукаСавић

Ученици И -31кг

-

3.

ПавлеСамарџија

Ученици И -38кг

-

4.

ВукашинЋирић

Ученици ИИ -42кг

-

5.

АлексаБалог

Ученици ИИ -46кг

-

6.

УрошМрачајевић

Ученици ИИ -46кг

-

7.

ФилипМићановић

Ученици ИИИ -38кг

5

8.

ЈованМићановић

Ученици ИИИ -38кг

-

9.

МаркоМаринковић

Ученици ИИИ -46кг

-

10.

СтефанСамарџија

Ученици ИИИ -60кг

2

11.

ЈованКовачевић

Ученици ИИИ +66кг

8

12.

АлександарМатковић

Ученици ИВ -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаМићановић

Ученице И -25кг

4

2.

ДанкаМатковић

Ученице ИИ -38кг

-

18.

ОШ Петар Петровић Његош

Врбас


Пријава

13

М

7

Ж

6

13

7

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанЛопушина

Ученици И -31кг

-

2.

ДушанЈанковић

Ученици И -38кг

2

3.

ИгњатМилић

Ученици И -42кг

4

4.

СимеонМиловић

Ученици ИИ -31кг

5

5.

МилошЈоковић

Ученици ИИ -38кг

-

6.

ВучетаЦвелф

Ученици ИИ +50кг

6

7.

ВукНовковиц

Ученици ИВ +81кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаМартиновић

Ученице И -25кг

2

2.

ЕмилијаМартиновић

Ученице И -28кг

6

3.

МилицаКлинец

Ученице И -31кг

1

4.

ТараМиловић

Ученице И -31кг

3

5.

АдријанаКузек

Ученице И -34кг

1

6.

ИваБалић

Ученице И -38кг

2

19.

ОШ Јован Поповић

Нови Сад


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладЗубенко

Ученици И -25кг

-

2.

ДеспотЛекић

Ученици И -31кг

-

3.

ВељкоШућак

Ученици И -31кг

-

4.

ДушанЧонић

Ученици ИИ -28кг

-

5.

ВукКудус

Ученици ИИ -42кг

2

6.

БалшаРаонић

Ученици ИИИ -38кг

-

7.

АндријаПоповић

Ученици ИИИ -46кг

-

8.

АлексаСлијепчевић

Ученици ИИИ -46кг

-

9.

ВуканЛекић

Ученици ИИИ -50кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаИрић

Ученице ИИ -25кг

1

2.

МилаСимић

Ученице ИИ -31кг

6

3.

ИваЦвјетићанин

Ученице ИИИ -36кг

2

4.

ЛараЦвјетићанин

Ученице ИИИ -44кг

3

20.

ОШ Јожеф Атила

Нови Сад


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВујадинЈововић

Ученици ИИ -42кг

-

2.

ИлијаСтаматовић

Ученици ИИ -42кг

-

3.

СтефанЈакшић

Ученици ИИ +50кг

-

4.

СлавкоВрекић

Ученици ИИИ -42кг

-

5.

УрошБорош

Ученици ИИИ -42кг

-

6.

ОбренЈововић

Ученици ИИИ -55кг

6

7.

АндрејКертес

Ученици ИИИ -60кг

3

8.

НесторАндрић

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВасилисаКравић

Ученице ИИ -43кг

-

2.

НинаКупрешак

Ученице ИИ -43кг

-

3.

МашаДрача

Ученице ИИИ -48кг

4

4.

ЛанаКупрешак

Ученице ИВ -44кг

6

21.

ОШ Здравко Гложански

Бечеј


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарМиљуш

Ученици И -22кг

6

2.

ПетарРадановић

Ученици И -38кг

6

3.

ВањаЛепеш ковач

Ученици ИИ -31кг

-

4.

АлександарЂапић

Ученици ИИ -34кг

2

5.

НемањаМандић

Ученици ИИ -42кг

-

6.

ФилипПопов

Ученици ИИИ -30кг

3

7.

ДушанМиљуш

Ученици ИИИ -34кг

-

8.

МартенГрцић

Ученици ИИИ -38кг

1

9.

НемањаМарић

Ученици ИИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаЈанковић

Ученице И -38кг

7

2.

НедаМладеновић

Ученице ИИ -31кг

-

3.

СлавицаВасић

Ученице ИИИ -44кг

4

22.

ОШ 20. октобар

Врбас


Пријава

12

М

6

Ж

6

12

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаксимНиколић

Ученици ИИИ -38кг

7

2.

МаркоРадовановић

Ученици ИВ -55кг

-

3.

НикшаТоповић

Ученици ИВ -73кг

4

4.

МилошВукобратовић

Ученици ИВ -81кг

8

5.

ЛукаДацић

Ученици ИВ -81кг

-

6.

ОгњенЂедовић

Ученици ИВ +81кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаВарга

Ученице И -28кг

2

2.

ЈеленаМијановић

Ученице ИИ -28кг

-

3.

ТијанаМијановић

Ученице ИИ -31кг

7

4.

ДушицаТијанић

Ученице ИИ -38кг

-

5.

ДуњаМијановић

Ученице ИВ -52кг

-

6.

НинаСрдановић

Ученице ИВ -57кг

6

23.

ОШ Јован Јовановић Змај

Сремска Каменица


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданМрђа

Ученици И -22кг

1

2.

НемањаСелак

Ученици И -25кг

-

3.

ЛазарСтанојевић

Ученици ИИ -34кг

6

4.

ДимитријеШавија

Ученици ИИ -42кг

-

5.

ФилипТот

Ученици ИИИ -42кг

-

6.

УросНоваковић

Ученици ИВ -42кг

6

7.

ЕмилВеселиновиц

Ученици ИВ -50кг

4

8.

ВељкоСелак

Ученици ИВ -60кг

-

9.

ВукашинБлажић

Ученици ИВ -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДраганаСтанојевић

Ученице И -25кг

8

2.

ЛазаријаМрђа

Ученице ИИ -25кг

2

3.

СараПејин

Ученице ИИИ -52кг

8

24.

ОШ Жарко Зрењанин

Нови Сад


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДрагутинНинковић

Ученици И -31кг

6

2.

СтефанМартиновић

Ученици И -31кг

-

3.

НикшаЂукановић

Ученици И -34кг

-

4.

ВукМитрић

Ученици ИИ -34кг

-

5.

ДушанТерзић

Ученици ИИ -38кг

4

6.

НиколаИлић

Ученици ИИ -38кг

-

7.

ИванВик

Ученици ИИ -38кг

-

8.

МаркоДавидовић

Ученици ИИ -38кг

-

9.

ОбрадЈованчевић

Ученици ИИ -50кг

4

10.

АндрејВукоје

Ученици ИИИ -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БранкицаМилосевиц

Ученице ИИ -34кг

-

2.

ЕленаПавловић

Ученице ИИИ -36кг

8

25.

ОШ Светозар Марковић Тоза

Нови Сад


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МињаТепшић

Ученици И -25кг

-

2.

ЛазарСимовић

Ученици ИИ -34кг

4

3.

МихајлоБубања

Ученици ИИ -38кг

5

4.

НиколаПродановић

Ученици ИИИ -50кг

7

5.

ВукТепшић

Ученици ИИИ -50кг

-

6.

УрошНићетин

Ученици ИИИ -55кг

3

7.

ЛукаМијаиловић

Ученици ИИИ -55кг

5

8.

ЛукаВлаховић

Ученици ИИИ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаНићетин

Ученице ИИ -38кг

5

2.

БојанаБатинић

Ученице ИИИ -44кг

5

3.

ИсидораИлијин

Ученице ИВ -48кг

3

26.

ОШ Петефи Шандор

Нови Сад


Пријава

11

М

10

Ж

1

11

10

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејМикулић

Ученици И -28кг

-

2.

НовакКурјаков

Ученици ИИ -38кг

-

3.

АндријаМилошевић

Ученици ИИ -42кг

-

4.

БорисЈукић

Ученици ИИИ -46кг

-

5.

ВукашинКричковић

Ученици ИИИ -55кг

-

6.

УрошАбеди

Ученици ИИИ -60кг

6

7.

ФилипДобријевић

Ученици ИИИ -66кг

-

8.

АндрејБујдошо

Ученици ИВ -42кг

2

9.

ДанилоТрговчић

Ученици ИВ -81кг

-

10.

ПетарМилошевић

Ученици ИВ +81кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаСтефановић

Ученице ИВ -48кг

4

27.

ОШ Петар Драпшин

Србобран


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоСтанков

Ученици И -28кг

-

2.

МатеаМилосављевић

Ученици И -46кг

2

3.

СофијаМедурић

Ученице И -28кг

3

4.

ОгњенЈовановић

Ученици ИИ -38кг

7

5.

НиколаСтевановић

Ученици ИИ -42кг

-

6.

СтефанЂисалов

Ученици ИИИ +66кг

-

7.

СтефанЈовановић

Ученици ИВ -50кг

5

8.

СветозарМалишевић

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МињаМедурић

Ученице ИИ -34кг

-

2.

МиаМилосављевић

Ученице ИИИ -52кг

7

3.

ЈованаЈовановић

Ученице ИВ -63кг

2

28.

ОШ Свети Сава

Кикинда


Пријава

11

М

6

Ж

5

11

6

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинГрбић

Ученици И -31кг

1

2.

ФилипГачка

Ученици И -42кг

6

3.

ОгњенМитровић

Ученици ИИ -46кг

-

4.

РељаПетровић

Ученици ИИИ -42кг

-

5.

НемањаГалић

Ученици ИВ -50кг

-

6.

НемањаПетров

Ученици ИВ -81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаМикалачки

Ученице И +38кг

7

2.

СањаОлајић

Ученице ИИИ +56кг

5

3.

АњаМортвански

Ученице ИВ -44кг

2

4.

КатаринаИсаков

Ученице ИВ -44кг

5

5.

СараБањац

Ученице ИВ -52кг

6

29.

ОШ Трива Витасовић Лебарник

Лаћарак


Пријава

11

М

4

Ж

7

11

4

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаБерток

Ученици И -31кг

8

2.

ОгњенСандић

Ученици И -31кг

-

3.

ВикторОбрат

Ученици И -34кг

6

4.

ДимитријеОпачић

Ученици ИИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈасминаРаковић

Ученице И -28кг

1

2.

ТатјанаРаковић

Ученице ИИ -38кг

3

3.

ТамараКрстић

Ученице ИИИ -32кг

4

4.

ЖељкаПурешевић

Ученице ИИИ -36кг

1

5.

АнастасијаПурешевић

Ученице ИВ -48кг

1

6.

ЈованаВоркапић

Ученице ИВ -48кг

8

7.

МашаПилиповић

Ученице ИВ +63кг

1

30.

Гимназија Исидора Секулић

Нови Сад


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаГецић

Ученици В -55кг

2

2.

МаркоГојковиц

Ученици В -60кг

6

3.

ВељкоЛабус

Ученици В -60кг

8

4.

БранкоКрсмановић

Ученици В -66кг

-

5.

НиколаПерушковић

Ученици В -66кг

-

6.

АтанасијеКурбалија

Ученици В -81кг

-

7.

ДанилоРацић

Ученици ВИ -66кг

8

8.

УрошГорановић

Ученици ВИ -73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараДјудјар

Ученице ВИ -57кг

1

2.

ОлгаОрловић

Ученице ВИ -63кг

2

31.

ОШ Жарко Зрењанин

Качарево


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаСтанојковић

Ученици И -25кг

3

2.

НовакИлић

Ученици И -25кг

-

3.

ЛукаКркобабић

Ученици И -34кг

-

4.

НемањаЈовановски

Ученици ИИ -34кг

-

5.

ЂорђеИвановић

Ученици ИИ -46кг

-

6.

ИлијаАнђеловић

Ученици ИВ -46кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраДимитрић

Ученице ИИ -28кг

5

2.

МартаКосановић

Ученице ИИ -34кг

3

3.

ЕмилијаИлић

Ученице ИИ +43кг

4

4.

ДоротеаДеспот

Ученице ИИ +43кг

7

32.

ОШ Ђорђе Натошевић

Нови Сад


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТеодорЈовановић

Ученици И -31кг

3

2.

НиколаБркић

Ученици И -34кг

-

3.

ВладимирМатић

Ученици ИИ -38кг

-

4.

УрошЕрхартић

Ученици ИИ -42кг

-

5.

ВељкоКрсмановић

Ученици ИИ -42кг

-

6.

СтефанЈефтић

Ученици ИИ -46кг

6

7.

МатијаУрошевић

Ученици ИИИ -50кг

-

8.

ЛукаМилошевић

Ученици ИИИ -55кг

7

9.

ФилипУрошевић

Ученици ИВ -50кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаЦураковић

Ученице ИИ -43кг

6

33.

ОШ Исидора Секулић

Панчево


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошТомин

Ученици И -22кг

3

2.

УрошБачевић

Ученици И -25кг

-

3.

УрошЗубовић

Ученици И -31кг

4

4.

ВукашинБачевић

Ученици ИИ -28кг

-

5.

НиколаСерафимовић

Ученици ИИ -38кг

-

6.

ДавидМамојка

Ученици ИИИ -38кг

-

7.

МатејаНиколић

Ученици ИИИ -42кг

-

8.

АлекдандарПоповић

Ученици ИИИ -55кг

4

9.

ФилипФаркаш

Ученици ИИИ -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СташаСиманић

Ученице ИИ -43кг

-

34.

ОШ Змај Јова Јовановић

Рума


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаЛетић

Ученици И -34кг

-

2.

ЛукаТрбојевић

Ученици ИИ -38кг

-

3.

АлександарРадић

Ученици ИИ -42кг

3

4.

АлексаБалог

Ученици ИИ -46кг

2

5.

МихајлоБебић

Ученици ИИ -46кг

8

6.

УрошМрачевић

Ученици ИИ -46кг

-

7.

УрошЋулибрк

Ученици ИИ +50кг

-

8.

СтефанДеспот

Ученици ИВ -50кг

8

9.

ДамјанКалабић

Ученици ИВ -81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВањаМладеновић

Ученице ИИИ -56кг

4

35.

Техничка школа

Кикинда


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаИсаков

Ученици В -60кг

2

2.

МихаилоМиличић

Ученици В -66кг

-

3.

ИванКовачев

Ученици В -73кг

2

4.

ЛукаРистевски

Ученици В -73кг

5

5.

ВладимирТалијанов

Ученици ВИ -60кг

3

6.

МилошРакин

Ученици ВИ -60кг

4

7.

ЛукаМићић

Ученици ВИ -90кг

2

8.

ТиборКалочањ

Ученици ВИ -100кг

1

9.

МаркоМићић

Ученици ВИ -100кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

36.

ОШ Симеон Араницки

Стара Пазова


Пријава

9

М

2

Ж

7

9

2

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејВизи

Ученици ИИИ -42кг

4

2.

ДушанКос

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИскраАнић

Ученице ИИИ -40кг

2

2.

ЕмилијаМилисављевић

Ученице ИИИ -40кг

5

3.

ТатјанаРајшић

Ученице ИИИ -44кг

8

4.

КатаринаНиколић

Ученице ИИИ +56кг

-

5.

СоњаЛазовић

Ученице ИВ -48кг

2

6.

СандраЧигоја

Ученице ИВ +63кг

4

7.

ЈованаРајшић

Ученице ИВ +63кг

7

37.

ОШ Данило Зеленовић

Сириг


Пријава

9

М

3

Ж

6

9

3

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеРадовић

Ученици ИИ -38кг

-

2.

УрошВишковић

Ученици ИИ -38кг

-

3.

РељаМарић

Ученици ИИ +50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаГоведарица

Ученице ИИ -34кг

2

2.

СараНикшић

Ученице ИИ -34кг

4

3.

МиланаРаденковић

Ученице ИИ -34кг

-

4.

ДуњаВигњевић

Ученице ИИ -38кг

2

5.

МаринаМаљковић

Ученице ИИ -43кг

3

6.

АњаКењало

Ученице ИВ -57кг

7

38.

ОШ Јован Јовановић Змај

Змајево


Пријава

8

М

-

Ж

8

8

8

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛунаМартинчевић

Ученице И +38кг

1

2.

АњаМатијашевић

Ученице ИИ -22кг

1

3.

СањаМатијашевић

Ученице ИИ -28кг

-

4.

ЈованаМатијашевић

Ученице ИИ -38кг

8

5.

ВерицаЈованов

Ученице ИИИ -36кг

5

6.

ДаницаОвука

Ученице ИИИ -40кг

3

7.

ДуњаЗорић

Ученице ИИИ -44кг

1

8.

АњаМартинчевић

Ученице ИИИ -48кг

3

39.

ОШ Братство јединство

Врбас


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаФриндик

Ученици ИИ -28кг

-

2.

ВукашинПешић

Ученици ИИ -42кг

-

3.

ВањаЧервењак

Ученици ИИИ -55кг

8

4.

МартинЛехоцки

Ученици ИИИ -55кг

-

5.

СаваКалајџић

Ученици ИИИ -55кг

-

6.

МиланМалиш

Ученици ИИИ -60кг

1

7.

БошкоШћепановић

Ученици ИИИ +66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМалиш

Ученице И -38кг

-

40.

ОШ Мирослав Мика Антић

Панчево


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипРанковић

Ученици И -25кг

6

2.

МихајлоСтојменовић

Ученици И -31кг

-

3.

МаркоСлавковић

Ученици И -38кг

-

4.

АндријаБалан

Ученици И +46кг

5

5.

ЛукаИвановић

Ученици ИИ -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаИвановић

Ученице И -28кг

5

2.

НевенаКовачевић

Ученице И +38кг

4

3.

ХанаГуцуљ

Ученице ИИИ -52кг

3

41.

ОШ Доситеј Обрадовић

Сомбор


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЂапић

Ученици И -25кг

-

2.

РељаКачор

Ученици И -34кг

2

3.

ВасилијеВасилишин

Ученици И -34кг

-

4.

МихаилоКораћ

Ученици ИИ -46кг

-

5.

ЊегошБркић

Ученици ИИ +50кг

-

6.

УгљешаКерезовић

Ученици ИИИ -34кг

4

7.

НиколаПлавшић

Ученици ИИИ -38кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МирјанаШторк

Ученице ИВ -57кг

-

42.

ОШ Младост

Вршац


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕфимЛопукхов

Ученици И -22кг

2

2.

ТомиславСухецки

Ученици ИИ -46кг

-

3.

ВладанМилетић

Ученици ИИ +50кг

1

4.

ЛукаАћимовић

Ученици ИИИ -66кг

2

5.

ВладимирБркљач

Ученици ИВ -60кг

-

6.

ВукАћимовић

Ученици ИВ -73кг

-

7.

ЈованДеспотовић

Ученици ИВ -81кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаБркљач

Ученице ИИ +43кг

1

43.

ОШ Соња Маринковић

Суботица


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМилић

Ученици ИИИ -34кг

-

2.

МихајлоИветић

Ученици ИИИ -34кг

-

3.

НиколаРашовић

Ученици ИИИ -38кг

-

4.

НиколаЋупурдија

Ученици ИИИ -42кг

6

5.

СрђанШврака

Ученици ИИИ -46кг

8

6.

МаркоЛоваш

Ученици ИИИ +66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаТрифуновић

Ученице ИИ -25кг

3

2.

ВидаУзелац

Ученице ИИ -34кг

1

44.

ОШ Васа Живковић

Панчево


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданРадић

Ученици И -25кг

-

2.

ЛазарДобресков

Ученици И -28кг

-

3.

ДимитријеУгљешин

Ученици И -31кг

-

4.

ВасилијеФилиповић

Ученици ИИ -31кг

-

5.

ВасилијеДобресков

Ученици ИИ -34кг

-

6.

АндрејНинић

Ученици ИИИ -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаДимитријевски

Ученице ИИ -31кг

-

2.

АнгелинаРадосављевић

Ученице ИИИ -56кг

3

45.

ОШ Вук Караџић

Србобран


Пријава

8

М

3

Ж

5

8

3

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИсакМарков

Ученици И -28кг

-

2.

МихајлоОлуић

Ученици И -28кг

-

3.

ГригоријБатраков

Ученици ИВ -55кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаБелић

Ученице ИИ -34кг

-

2.

АлисаБелић

Ученице ИИИ -36кг

4

3.

СандраРитер

Ученице ИИИ +56кг

-

4.

БраниславаКрњетин

Ученице ИВ -63кг

4

5.

МирјанаЋелбабин

Ученице ИВ +63кг

6

46.

ОШ Јован Стерија Поповић

Вршац


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаСтанков

Ученици И -22кг

4

2.

ФилипНрецај

Ученици И -34кг

7

3.

ДушанЂекић

Ученици ИИ -50кг

8

4.

НовакЧаркић

Ученици ИИИ -55кг

-

5.

МилошСтанков

Ученици ИВ -60кг

1

6.

АлексаГава

Ученици ИВ -66кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаГојковић

Ученице И -22кг

2

47.

ОШ Иво Лола Рибар

Нови Сад


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванГребелдингер

Ученици ИИ -38кг

-

2.

УрошМалчић

Ученици ИИ -46кг

-

3.

АлександарДобромиров

Ученици ИВ -55кг

-

4.

УрошСавић

Ученици ИВ -60кг

-

5.

ВукСпахић

Ученици ИВ +81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаНишавић

Ученице ИВ -52кг

4

2.

ЈованаЧонкић

Ученице ИВ +63кг

3

48.

ОШ Јован Јовановић Змај

Кањижа


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукХорват

Ученици И -25кг

-

2.

ИгорХанђа

Ученици ИИ -28кг

-

3.

МихајлоЈовичић

Ученици ИИ -34кг

1

4.

ДавидДимовић

Ученици ИИИ -34кг

-

5.

НиколаБилић

Ученици ИВ -50кг

7

6.

ДавидРафаи

Ученици ИВ -55кг

-

7.

ГергеРафаи

Ученици ИВ +81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

49.

ОШ Васа Стајић

Нови Сад


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЗоранТојагић

Ученици И -22кг

-

2.

ВуканДрашковић

Ученици И -28кг

-

3.

СергејТравар

Ученици И -28кг

-

4.

СтефанМихајловић

Ученици И -31кг

-

5.

КостаТешовић

Ученици И -34кг

-

6.

МиланДрасковиц

Ученици ИИ -46кг

5

7.

ЈорданСтакић

Ученици ИИИ -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

50.

СШ Светозар Милетић

Нови Сад


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоМагура

Ученици В -60кг

3

2.

МаркоВукоје

Ученици В -66кг

-

3.

ИванКузмановић

Ученици ВИ -73кг

4

4.

АлександарЈуришић

Ученици ВИ -81кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаВрчинац

Ученице В -52кг

1

2.

ЕнаКупрешак

Ученице В -52кг

4

3.

ДушкаБеквалац

Ученице ВИ -70кг

2

51.

ОШ Вук Караџић

Бајмок


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоРадаковић

Ученици ИИ -31кг

3

2.

ОливерТотх

Ученици ИИИ -42кг

8

3.

БогданДевић

Ученици ИИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлизТотх

Ученице ИИ -28кг

8

2.

ЛеаМарковић

Ученице ИИИ -48кг

2

3.

АнђелаРадаковић

Ученице ИИИ -48кг

7

4.

ЕминаМезеи

Ученице ИВ -57кг

8

52.

ОШ Иван Гундулић

Нови Сад


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоПејић

Ученици ИИ -50кг

2

2.

ИванГундулић

Ученици ИИИ -34кг

6

3.

СретенМијатовић

Ученици ИИИ -42кг

-

4.

ОгњенЗорић

Ученици ИВ -60кг

5

5.

БогољубЛемајић

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаМијатовић

Ученице ИИ -28кг

1

53.

ОШ Марија Трандафил

Ветерник


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаТрифковић

Ученици И -28кг

-

2.

АлександарВукосављев

Ученици ИИ -28кг

-

3.

АлексаТрифковић

Ученици ИИИ -34кг

3

4.

ОгњенБабовић

Ученици ИИИ -55кг

-

5.

ДавидЂуровић

Ученици ИИИ +66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнаЧадевски

Ученице ИИ -34кг

6

54.

ОШ Јован Јовановић Змај

Суботица


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанЈевић

Ученици ИИ -28кг

7

2.

МихајлоБогић

Ученици ИИ -42кг

-

3.

ДраганРајачић

Ученици ИИ +50кг

2

4.

МаксимМухадиновић

Ученици ИИИ -55кг

-

5.

ДавидКовач

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаБогић

Ученице ИИИ -40кг

4

55.

ОШ Јован Јованович Змај

Сремска Митровица


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УросПетровић

Ученици ИИ -34кг

-

2.

АлександарЈевтић

Ученици ИИИ -42кг

1

3.

ТомиславРаца

Ученици ИИИ -50кг

5

4.

ВасилијеИлић

Ученици ИИИ -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаПетровић

Ученице ИИ -31кг

4

2.

ЛанаНоваковић

Ученице ИВ -57кг

4

56.

ОШ Хуњади Јанош

Чантавир


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЧонгорКемивеш

Ученици ИИ -34кг

-

2.

МатеВереб

Ученици ИИ -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

Хана БианкаФејеш

Ученице ИИ -34кг

8

2.

ХанаДудаш

Ученице ИИ -38кг

-

3.

Лила БогларкаФејеш

Ученице ИИ -43кг

-

4.

ЧенгеКемивеш

Ученице ИИИ -40кг

6

57.

ОШ Свети Сава

Панчево


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТодорДубак

Ученици ИИ -38кг

-

2.

РаданЧигоја

Ученици ИИ +50кг

4

3.

ВелиборГрабунџија

Ученици ИИИ -55кг

1

4.

НемањаЈанковић

Ученици ИИИ -60кг

7

5.

НиколаРаданов

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараГрабунџија

Ученице ИИ -38кг

-

58.

ОШ Алекса Шантић

Степановићево


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданЈагодић

Ученици И -46кг

5

2.

ЈованПепић

Ученици И -46кг

8

3.

АлексаСимиљени

Ученици ИИИ -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЗорицаБогдановски

Ученице ИИ -28кг

-

2.

БојанаСимиљени

Ученице ИИИ -32кг

3

3.

СофијаПанић

Ученице ИВ -57кг

-

59.

Гимназија Стеван Пузић

Рума


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаСимић

Ученици В -90кг

4

2.

ФилипЋорковић

Ученици В +90кг

3

3.

НемањаБјелић

Ученици ВИ -60кг

1

4.

УрошЗубовић

Ученици ВИ -73кг

6

5.

ВикторГагић

Ученици ВИ -90кг

5

6.

МаркоЈанковић

Ученици ВИ -90кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

60.

Ел. школа Никола Тесла

Панчево


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукНиколић

Ученици В -60кг

1

2.

ВукДугић

Ученици В -66кг

6

3.

НиколаМитић

Ученици В -66кг

8

4.

ЂорђеСтевковић

Ученици В +90кг

4

5.

АлексаЂуровић

Ученици ВИ -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

61.

ОШ Душан Радовић

Нови Сад


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаДјурасковиц

Ученици ИИ -42кг

7

2.

МихајлоМургашки

Ученици ИИИ -38кг

-

3.

ЛазарБерић

Ученици ИИИ -46кг

-

4.

ИгнатАкимов

Ученици ИВ -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаШобот

Ученице И -25кг

-

62.

ОШ Десанка Максимовић

Футог


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукНедимовић

Ученици И -25кг

-

2.

СтефанНанић

Ученици ИИ -34кг

-

3.

ФилипВукас

Ученици ИИИ -34кг

-

4.

ЛазарНанић

Ученици ИИИ -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиаНедимовић

Ученице ИИ -31кг

3

63.

ОШ Јован Дучић

Петроварадин


Пријава

5

М

1

Ж

4

5

1

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарГруборовић

Ученици И -25кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраГруборовић

Ученице ИИ -43кг

-

2.

ЕленаМрђа

Ученице ИВ -48кг

7

3.

ЛараМаћешић

Ученице ИВ -52кг

5

4.

ЕленаПротић

Ученице ИВ +63кг

5

64.

ОШ Ђура Јакшић

Кикинда


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НоаБалаж

Ученици И -46кг

-

2.

НемањаРомаков

Ученици ИИИ -50кг

2

3.

МихајлоПоповић

Ученици ИИИ -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиркаПопесков

Ученице И +38кг

2

2.

МилицаПјевић

Ученице ИВ -48кг

5

65.

ОШ Иван Горан Ковачић

Суботица


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирШтајнфелд

Ученици И -25кг

1

2.

ВањаСтешевић

Ученици И -38кг

5

3.

АлександарШтајнфелд

Ученици ИИИ -46кг

-

4.

НемањаНичић

Ученици ИВ -42кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЛончаревић

Ученице И -22кг

1

66.

Медицинска школа 7. април

Нови Сад


Пријава

5

М

1

Ж

4

5

1

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаМатић

Ученици В -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМиљић

Ученице В -57кг

6

2.

СтаниславаЈевтовић

Ученице В -57кг

-

3.

КатаринаГрдан

Ученице В +70кг

2

4.

НаташаШурјанац

Ученице ВИ -57кг

2

67.

Средња машинска школа

Нови Сад


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенКовачевић

Ученици В -60кг

7

2.

СлавкоЛончар

Ученици В -73кг

3

3.

ИсметИбинци

Ученици ВИ -66кг

3

4.

Де анЊу

Ученици ВИ -90кг

3

5.

МихајлоМуждека

Ученици ВИ -90кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

68.

ЕТШ Михајло Пупин

Нови Сад


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МариоПетровић

Ученици В -60кг

5

2.

ВаскоКвргић

Ученици В -73кг

6

3.

ОгњенСавић

Ученици В -81кг

3

4.

МаркоРепац

Ученици В -90кг

2

5.

СтефанМарић

Ученици ВИ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

69.

Гимназија Урош Предић

Панчево


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДејанДолинга

Ученици В -55кг

4

2.

АлексаСудимац

Ученици В -66кг

-

3.

УрошСлијепчевић

Ученици В -81кг

-

4.

НемањаНишић

Ученици ВИ -73кг

8

5.

МаркоРашић

Ученици ВИ -81кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

70.

Гимназија Вељко Петровић

Сомбор


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејВитковић

Ученици В -81кг

8

2.

ИванМрђанов

Ученици В -90кг

5

3.

ДејанНоваковић

Ученици ВИ -60кг

2

4.

ДушанТопић

Ученици ВИ -81кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаЋеран

Ученице ВИ -63кг

1

71.

Техничка школа Иван Сарић

Суботица


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгорБошњак

Ученици В -66кг

3

2.

ИлијаСтокановиц

Ученици В -73кг

1

3.

УрошМихаиловић

Ученици В +90кг

7

4.

ДеспотВукас

Ученици ВИ -81кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаКајари

Ученице ВИ -70кг

1

72.

Гимназија Светозар Марковић

Нови Сад


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоМладеновић

Ученици В -66кг

5

2.

СаваМишић

Ученици ВИ -66кг

7

3.

МилошМарић

Ученици ВИ -81кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМишић

Ученице В -52кг

2

2.

ЕстерФиштеш

Ученице ВИ -52кг

3

73.

ОШ Јован Јовановић Змај

Нови Кнежевац


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанГужвић

Ученици И -42кг

8

2.

НенадНовковић

Ученици ИВ -60кг

-

3.

НемањаОбрадов

Ученици ИВ -66кг

3

4.

НиколаЦветићанин

Ученици ИВ -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараНовковић

Ученице ИИИ -52кг

-

74.

Тех. школа 23. мај

Панчево


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованБожић

Ученици ВИ -73кг

3

2.

ИлијаЗлатевски

Ученици ВИ -81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиленаСекуловић

Ученице В -63кг

2

2.

ЈеленаСтојановски

Ученице ВИ -52кг

5

75.

ОШ Петар Петровић Његош

Зрењанин


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЂаковић

Ученици ИИИ -34кг

-

2.

СергејДеме

Ученици ИИИ -42кг

-

3.

АлекДеме

Ученици ИВ -55кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаСтанчић

Ученице ИИИ -32кг

2

76.

ОШ Јован Микић

Суботица


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоЕркић

Ученици И -31кг

-

2.

МаркоЧонка

Ученици ИИ -34кг

3

3.

ВукашинДјуран

Ученици ИИИ -34кг

1

4.

НовакМамужић

Ученици ИВ -55кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

77.

Елитна приватна ек. шк. и гимназија

Нови Сад


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаТадић

Ученици ВИ -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаКнежевић

Ученице В -57кг

8

2.

ХеленаБјарнадотир

Ученице В -70кг

1

3.

АнђелаПећо

Ученице ВИ -57кг

3

78.

ОШ Алекса Шантић

Сомбор


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоЂукић

Ученици ИИ -34кг

-

2.

ЈованПеришић

Ученици ИИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараКокановић

Ученице ИИ -38кг

7

2.

ТараБојанић

Ученице ИИИ -48кг

6

79.

ОШ Др Јован Цвијић

Зрењанин


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванМекић

Ученици ИИИ -60кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СањаАћић

Ученице ИИИ -52кг

6

2.

МаријаАћић

Ученице ИИИ -56кг

2

3.

ЛенкаСтојанов

Ученице ИВ -52кг

2

80.

Саобраћајна школа Пинки

Нови Сад


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаБировљев

Ученици В -60кг

-

2.

НиколаЈовановић

Ученици В -66кг

2

3.

ВукЗељко

Ученици В -66кг

-

4.

ИванНађ

Ученици ВИ -73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

81.

Средња стручна шк. 4. јули

Врбас


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СинишаУзелац

Ученици В -60кг

-

2.

МаркоНецић

Ученици В -81кг

6

3.

АндријаХевеши

Ученици ВИ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелинаСавићевић

Ученице В -63кг

4

82.

ОШ Слободан Пајић Паја

Сремска Митровица


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеПотколњак

Ученици ИИИ -38кг

2

2.

УрошСкендерија

Ученици ИВ -50кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраКочић

Ученице ИВ -44кг

1

2.

ЈанаПоповић

Ученице ИВ +63кг

2

83.

ОШ Славко Родић

Бачки Јарак


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошКондић

Ученици И -46кг

-

2.

ОгњенМарковић

Ученици ИИ -34кг

7

3.

СтрахињаЋеран

Ученици ИИ -42кг

-

4.

АлексаЛалић

Ученици ИИ +50кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

84.

Тех. школа Павле Савић

Нови Сад


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанВелемиров

Ученици В -66кг

-

2.

ЂорђеЈованов

Ученици ВИ +100кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиланаВрчинац

Ученице В -44кг

1

2.

МаријаДабић

Ученице В +70кг

1

85.

ОШ Бранко Радичевић

Нови Сад


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЈанковић

Ученици ИИ -31кг

-

2.

АндрејРоманкив

Ученици ИИ -31кг

-

3.

АлександарБероња

Ученици ИИ -34кг

-

4.

МаркоНиколић

Ученици ИВ -55кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

86.

ОШ Вук Караџић

Вршац


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеТанацков

Ученици И -25кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаРадосављевић

Ученице ИИ -34кг

-

2.

ЈеленаТанацков

Ученице ИИИ -36кг

6

3.

МаријаТанацков

Ученице ИВ -44кг

4

87.

ОШ Никола Ђуричковић

Фекетић


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛеонВаркула

Ученици ИИ -28кг

8

2.

БалшаРадовић

Ученици ИИ -34кг

-

3.

МаркоШкељић

Ученици ИВ -81кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаВаркула

Ученице ИИИ -44кг

7

88.

ОШ Вељко Дугошевић

Рума


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаДјордјевић

Ученици ИИ -34кг

-

2.

ВукашинЦимеша

Ученици ИИ -42кг

-

3.

УрошМудрић

Ученици ИИИ -46кг

-

4.

МаркоЂорђевић

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

89.

Гимназија и ек. шк. Светозар Милетић

Србобран


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈовановић

Ученици В -81кг

7

2.

ОгњенМићин

Ученици В +90кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаАрбутина

Ученице В -57кг

1

2.

НаташаГаџић

Ученице В -70кг

3

90.

ОШ Вук Караџић

Бачко Добро Поље


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаксимДедеић

Ученици И -28кг

-

2.

СтеванВрекић

Ученици ИИИ -46кг

3

3.

АндрејКрунић

Ученици ИИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелијаКрунић

Ученице И -25кг

7

91.

Мед. школа Драгиња Никшић

Сремска Митровица


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СлавкоЛончаревић

Ученици В +90кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаТомић

Ученице В -48кг

1

2.

ТеодораБаћић

Ученице В -63кг

3

92.

ОШ Свети Сава

Житиште


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЂукић

Ученици ИВ -60кг

-

2.

БогданЛучић

Ученици ИВ -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Ученице ИИИ +56кг

-

93.

ОШ Слободан Савковић

Стари Бановци


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМачкић

Ученици ИВ -60кг

-

2.

СтефанЛукач

Ученици ИВ -73кг

3

3.

МихајлоВучићевић

Ученици ИВ -73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

94.

ОШ Јован Јовановић Змај

Србобран


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РихардБакош

Ученици ИИ -38кг

-

2.

ЗолтанФлајс

Ученици ИИИ -46кг

-

3.

ЛевентеБарна

Ученици ИВ +81кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

95.

ОШ Гоце Делчев

Јабука


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошНиколић

Ученици И -31кг

-

2.

АрсенијеПростран

Ученици И -31кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаПиља

Ученице ИИ +43кг

-

96.

ОШ Шаму Михаљ

Бечеј


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаВењхарт

Ученици ИИИ -38кг

-

2.

ВикторЛакић

Ученици ИВ -55кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СлађанаВењхарт

Ученице ИИ +43кг

-

97.

Гимназија Лаза Костић

Нови Сад


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланСимин

Ученици В -66кг

-

2.

СлободанАндрић

Ученици В -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаОбадов

Ученице ВИ -52кг

1

98.

ОШ Ђура Даничић

Нови Сад


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПецовски

Ученици И -38кг

7

2.

ФилипЈарамаз

Ученици ИИ -42кг

-

3.

АлександарМитровић

Ученици ИИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

99.

Тех. школа Милева Марић -Ајнштајн

Нови Сад


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошСтелкић

Ученици В +90кг

1

2.

РељаРодић

Ученици ВИ -90кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаВрчинац

Ученице ВИ -52кг

4

100.

ОШ Бошко Вребалов

Меленци


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаТомашевић

Ученици ИИИ -38кг

-

2.

МихајлоМилановић

Ученици ИВ -66кг

5

3.

ВукБенгин

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

101.

ОШ Свети Сава

Сремска Митровица


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаИвановић

Ученици ИВ -46кг

2

2.

ЛукаДеспотовић

Ученици ИВ -55кг

6

3.

АлександарДерикоња

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

102.

Гимназија Душан Васиљев

Кикинда


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанМилешевић

Ученици ВИ -81кг

1

2.

СимонПетковић

Ученици ВИ -100кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаМортвански

Ученице В -57кг

7

103.

ОШ Сечењи Иштван

Суботица


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејНемет

Ученици ИВ -50кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаВидосављевић

Ученице И -28кг

8

2.

АнтеаНемет

Ученице ИИИ -40кг

1

104.

ОШ Братство јединство

Панчево


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаПантелић

Ученици И -38кг

-

2.

МатеаМалиновић

Ученици ИИ -28кг

3

3.

КристианЛехни

Ученици ИВ -42кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

105.

ОШ Иво Лола Рибар

Сомбор


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеВојводић

Ученици И -25кг

-

2.

МилошПалић

Ученици И -38кг

1

3.

МиливојеЈефтић

Ученици И -46кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

106.

СШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМилановић

Ученици В -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМилосављев

Ученице В -57кг

3

2.

ТараДјуровиц

Ученице ВИ +78кг

1

107.

ОШ Бранко Радичевић

Панчево


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеРадивојевић

Ученици ИИИ -38кг

-

2.

НиколаДолинга

Ученици ИВ -46кг

5

3.

ДушанДамјановић

Ученици ИВ -60кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

108.

ОШ Млада поколења

Ковачица


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДамианЦицка

Ученици ИИ -34кг

-

2.

ИванГлозик

Ученици ИИ +50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаЦицка

Ученице И -25кг

-

109.

ОШ Јован Јовановић Змај

Панчево


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеЈовић

Ученици И +46кг

2

2.

СрђанРадић

Ученици ИИ -34кг

-

3.

ВукРајковић

Ученици ИИИ +66кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

110.

ОШ Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаАлексовски

Ученици И -31кг

-

2.

МаксимМилошевић

Ученици ИИ -50кг

-

3.

ВасилијеСтајчић

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

111.

СШ унутрашњих послова Јаков Ненадовић

Сремска Каменица


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСтојић

Ученици В -73кг

-

2.

ДавидЂорђевић

Ученици В -81кг

1

3.

НиколаМајсторовић

Ученици В -81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

112.

ОШ Ђура Јакшић

Панчево


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипБогданов

Ученици И -25кг

-

2.

МиланБожић

Ученици ИИ -34кг

8

3.

АлексаШабат

Ученици ИИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

113.

ОШ 22. август

Буковац


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејМићевић

Ученици ИИ -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИринаПоповић

Ученице И -38кг

1

114.

ОШ Жарко Зрењанин

Апатин


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинБалаша

Ученици И -31кг

-

2.

БранкоКнежевић

Ученици ИВ -81кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

115.

Рачунарска гимназија Смарт

Нови Сад


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанМиљић

Ученици В -55кг

1

2.

СинишаМиљић

Ученици В -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

116.

Основна музичка школа

Кањижа


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаМихић

Ученици ИИ -42кг

-

2.

МарцелМолнар

Ученици ИИ +50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

117.

Мед. школа Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2