Регионално Школско Првенство - Војводина 2022Степановићево

Адреса: 25. октобра бб
Датум: 09.04.2022.

Такмичење "Регионално Школско Првенство - Војводина 2022" одржано је 09.04.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

ОШ Растко Немањић – Свети Сава

Нова Пазова


Пријава

16

I

2

II

4

III

2

V

3

VII

3

16

2

4

2

3

3

2.

ОШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

23

I

2

II

3

III

3

V

5

VII

1

23

2

3

3

5

1

3.

ОШ Жарко Зрењанин

Нови Сад


Пријава

15

I

3

II

2

III

1

V

1

VII

2

15

3

2

1

1

2

4.

ОШ Свети Сава

Панчево


Пријава

10

I

3

II

2

III

1

V

VII

10

3

2

1

5.

ОШ Исидора Секулић

Панчево


Пријава

19

I

3

II

III

4

V

1

VII

2

19

3

4

1

2

6.

ОШ Јован Грчић Миленко

Беочин


Пријава

28

I

1

II

2

III

4

V

4

VII

1

28

1

2

4

4

1

7.

ОШ Јожеф Атила

Нови Сад


Пријава

19

I

2

II

1

III

3

V

3

VII

19

2

1

3

3

8.

ОШ Петар Кочић

Темерин


Пријава

40

I

1

II

1

III

4

V

5

VII

2

40

1

1

4

5

2

9.

ОШ Вук Стефановић Караџић

Старчево


Пријава

21

I

2

II

2

III

1

V

1

VII

1

21

2

2

1

1

1

10.

ОШ Свети Сава

Руменка


Пријава

20

I

1

II

1

III

4

V

3

VII

1

20

1

1

4

3

1

11.

ОШ Жарко Зрењанин Уча

Надаљ


Пријава

30

I

1

II

1

III

4

V

3

VII

30

1

1

4

3

12.

ОШ Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

14

I

II

3

III

3

V

1

VII

1

14

3

3

1

1

13.

Тех. школа Милева Марић -Ајнштајн

Нови Сад


Пријава

9

I

II

2

III

4

V

3

VII

9

2

4

3

14.

ОШ Прва војвођанска бригада

Нови Сад


Пријава

8

I

3

II

III

1

V

VII

8

3

1

15.

Економска школа 9. мај

Сремска Митровица


Пријава

5

I

3

II

III

1

V

VII

5

3

1

16.

ОШ Соња Маринковић

Нови Сад


Пријава

9

I

2

II

1

III

1

V

1

VII

1

9

2

1

1

1

1

17.

ОШ Јован Јовановић Змај

Сремска Каменица


Пријава

11

I

2

II

III

3

V

VII

2

11

2

3

2

18.

ОШ Јован Јовановић Змај

Кањижа


Пријава

18

I

1

II

1

III

2

V

4

VII

2

18

1

1

2

4

2

19.

ОШ Ђура Јакшић

Зрењанин


Пријава

5

I

3

II

III

V

VII

5

3

20.

ОШ Др Јован Цвијић

Зрењанин


Пријава

8

I

2

II

III

2

V

VII

1

8

2

2

1

21.

ОШ Душан Јерковић

Рума


Пријава

12

I

1

II

2

III

1

V

VII

1

12

1

2

1

1

22.

ОШ Јован Јовановић Змај

Суботица


Пријава

7

I

2

II

III

1

V

2

VII

7

2

1

2

23.

ОШ Коста Трифковић

Нови Сад


Пријава

12

I

1

II

1

III

2

V

1

VII

1

12

1

1

2

1

1

24.

ОШ Светозар Марковић Тоза

Нови Сад


Пријава

9

I

1

II

1

III

2

V

1

VII

1

9

1

1

2

1

1

25.

Машинска школа Панчево

Панчево


Пријава

10

I

1

II

1

III

2

V

1

VII

10

1

1

2

1

26.

ОШ Данило Зеленовић

Сириг


Пријава

18

I

1

II

2

III

V

1

VII

1

18

1

2

1

1

27.

ОШ Младост

Вршац


Пријава

6

I

1

II

1

III

2

V

VII

6

1

1

2

28.

ЕТШ Михајло Пупин

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

2

III

V

VII

5

1

2

29.

ОШ Јован Јовановић Змај

Змајево


Пријава

10

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

1

10

1

1

1

2

1

30.

ОШ Соња Маринковић

Суботица


Пријава

6

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

1

6

1

1

1

2

1

31.

ОШ Марија Трандафил

Ветерник


Пријава

8

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

8

1

1

1

2

32.

ОШ Ђура Јакшић

Каћ


Пријава

17

I

II

2

III

2

V

1

VII

3

17

2

2

1

3

33.

Зрењанинска гимназија

Зрењанин


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

1

34.

ОШ Свети Сава

Житиште


Пријава

11

I

1

II

1

III

V

4

VII

11

1

1

4

35.

ОШ Жарко Зрењанин

Качарево


Пријава

12

I

1

II

III

3

V

VII

12

1

3

36.

ОШ Алекса Шантић

Степановићево


Пријава

9

I

1

II

III

3

V

VII

9

1

3

37.

ОШ 2. октобар

Зрењанин


Пријава

4

I

1

II

III

3

V

VII

4

1

3

38.

Гимназија Душан Васиљев

Кикинда


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

VII

5

1

1

1

39.

Саобраћајна школа Пинки

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

40.

Средња тех. шк. Никола Тесла

Сремска Митровица


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

41.

ОШ Бранко Радичевић

Панчево


Пријава

17

I

1

II

III

2

V

2

VII

17

1

2

2

42.

Гимназија Стеван Пузић

Рума


Пријава

6

I

2

II

III

V

VII

6

2

43.

ОШ Ђура Даничић

Нови Сад


Пријава

4

I

2

II

III

V

VII

4

2

44.

Ел. школа Никола Тесла

Панчево


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

45.

ОШ Васа Живковић

Панчево


Пријава

15

I

1

II

III

2

V

1

VII

1

15

1

2

1

1

46.

ОШ Иван Горан Ковачић

Суботица


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

1

VII

3

1

1

1

47.

Техничка школа

Зрењанин


Пријава

3

I

1

II

III

2

V

VII

3

1

2

48.

ОШ Здравко Гложански

Бечеј


Пријава

11

I

II

2

III

1

V

VII

11

2

1

49.

ОШ Милош Црњански

Нови Сад


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

VII

7

2

1

50.

ОШ Змај Јова Јовановић

Рума


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

51.

Тех. школа Павле Савић

Нови Сад


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

52.

Мед. школа Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

53.

ОШ Никола Тесла

Нови Бановци


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

54.

Мед. школа Драгиња Никшић

Сремска Митровица


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

55.

ОШ Ђорђе Натошевић

Нови Сад


Пријава

10

I

1

II

III

1

V

2

VII

1

10

1

1

2

1

56.

ОШ Јован Поповић

Нови Сад


Пријава

14

I

II

2

III

V

2

VII

2

14

2

2

2

57.

ОШ 20. октобар

Врбас


Пријава

11

I

II

1

III

2

V

1

VII

11

1

2

1

58.

ОШ Петар Петровић Његош

Зрењанин


Пријава

9

I

II

1

III

2

V

1

VII

9

1

2

1

59.

ОШ Петар Драпшин

Србобран


Пријава

21

I

II

III

4

V

VII

1

21

4

1

60.

Гимназија Исидора Секулић

Нови Сад


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

1

VII

7

1

1

1

61.

Средња стручна шк. 4. јули

Врбас


Пријава

6

I

1

II

III

1

V

1

VII

6

1

1

1

62.

Гимназија Жарко Зрењанин

Врбас


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

63.

ОШ Иво Лола Рибар

Нови Сад


Пријава

8

I

II

2

III

V

1

VII

1

8

2

1

1

64.

Средња машинска школа

Нови Сад


Пријава

3

I

II

2

III

V

1

VII

3

2

1

65.

ОШ Ђура Јакшић

Панчево


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

VII

5

1

2

66.

ОШ Симеон Араницки

Стара Пазова


Пријава

17

I

II

III

3

V

2

VII

1

17

3

2

1

67.

ОШ Јован Дучић

Петроварадин


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

1

68.

ОШ Вук Караџић

Вршац


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

VII

5

1

1

69.

Е-гимназија

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

4

1

1

70.

Гимназија Урош Предић

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

4

1

1

71.

ОШ Вук Караџић

Бајмок


Пријава

8

I

II

2

III

V

VII

8

2

72.

ОШ Никола Тесла

Нови Сад


Пријава

16

I

II

1

III

1

V

2

VII

2

16

1

1

2

2

73.

Гимназија Лаза Костић

Нови Сад


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

2

VII

1

6

1

1

2

1

74.

ОШ Север Ђуркић

Бечеј


Пријава

15

I

II

III

3

V

1

VII

15

3

1

75.

ОШ Свети Сава

Суботица


Пријава

4

I

II

III

3

V

1

VII

4

3

1

76.

ОШ Васа Стајић

Нови Сад


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

1

VII

6

1

1

1

77.

ОШ Бранко Радичевић

Нови Сад


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

78.

ОШ Јован Поповић

Сремска Митровица


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

79.

ОШ Бранко Радичевић

Равно Село


Пријава

9

I

II

III

2

V

3

VII

1

9

2

3

1

80.

ОШ Славко Родић

Бачки Јарак


Пријава

4

I

1

II

III

V

1

VII

4

1

1

81.

СШ Светозар Милетић

Нови Сад


Пријава

10

I

II

1

III

1

V

VII

1

10

1

1

1

82.

Тех. школа 23. мај

Панчево


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

83.

ОШ Сечењи Иштван

Суботица


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

84.

Гимназија Светозар Марковић

Нови Сад


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

85.

ОШ Алекса Шантић

Сомбор


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

86.

СШ Др Лукијан Мушицки

Темерин


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

87.

ПОШ Тврђава

Петроварадин


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

88.

ОШ Доситеј Обрадовић

Сомбор


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

2

4

1

2

89.

ОШ Кизур Иштван

Суботица


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

90.

ОШ Јован Јовановић Змај

Зрењанин


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

91.

ОШ Братство јединство

Врбас


Пријава

5

I

1

II

III

V

VII

5

1

92.

ОШ Душан Радовић

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

III

V

VII

5

1

93.

Гимназија Вељко Петровић

Сомбор


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

94.

ОШ Мирослав Антић

Футог


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

95.

Школски центар Никола Тесла

Вршац


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

96.

Средња стручна шк. Борислав Михајловић Михиз

Ириг


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

97.

ОШ Слободан Пајић Паја

Сремска Митровица


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

98.

Гимназија Бранко Радичевић

Стара Пазова


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

99.

Хемијско-медицинска школа

Вршац


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

100.

Ек.-трг. школа Паја Маргановић

Панчево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

101.

Гимназија Светозар Марковић

Суботица


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

102.

ОШ Вук Караџић

Зрењанин


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

103.

ОШ Светозар Милетић

Врбас


Пријава

11

I

II

1

III

V

2

VII

3

11

1

2

3

104.

ОШ Свети Сава

Кикинда


Пријава

9

I

II

1

III

V

2

VII

9

1

2

105.

ОШ Петефи Шандор

Нови Сад


Пријава

13

I

II

III

2

V

1

VII

1

13

2

1

1

106.

ОШ Вук Караџић

Србобран


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

107.

ОШ Трива Витасовић Лебарник

Лаћарак


Пријава

19

I

II

III

1

V

4

VII

1

19

1

4

1

108.

ОШ Ђуро Салај

Суботица


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

109.

Средња ек. школа

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

110.

ОШ Јован Јовановић Змај

Нови Кнежевац


Пријава

10

I

II

III

1

V

3

VII

3

10

1

3

3

111.

ОШ Слободан Савковић

Стари Бановци


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

112.

ОШ Братство јединство

Панчево


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

113.

Гимназија Јован Јовановић Змај

Нови Сад


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

114.

ОШ Гоце Делчев

Јабука


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

115.

Ек. школа Боса Милићевић

Суботица


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

116.

Гимназија Живорад Јанковић

Нови Сад


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

117.

Рачунарска гимназија Смарт

Нови Сад


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

118.

ОШ Хуњади Јанош

Чантавир


Пријава

23

I

II

III

1

V

2

VII

1

23

1

2

1

119.

ОШ Петар Петровић Његош

Врбас


Пријава

14

I

II

III

1

V

1

VII

2

14

1

1

2

120.

ОШ Кокаи Имре

Темерин


Пријава

12

I

II

III

1

V

1

VII

1

12

1

1

1

121.

ОШ Млада поколења

Ковачица


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

122.

ОШ Жарко Зрењанин

Кикинда


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

123.

ОШ Аврам Мразовић

Сомбор


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

124.

Техничка школа

Кикинда


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

125.

ОШ Никола Вукићевић

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

126.

ОШ Доситеј Обрадовић

Зрењанин


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

127.

ОШ Мирослав Мика Антић

Панчево


Пријава

12

I

II

III

1

V

VII

12

1

128.

ОШ Јован Јованович Змај

Сремска Митровица


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

129.

Гимназија

Бечеј


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

130.

Политехничка школа

Суботица


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

131.

ЕТ и грађ. шк. Никола Тесла

Зрењанин


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

132.

ОШ Жарко Зрењанин

Апатин


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

133.

ОШ 22. август

Буковац


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

134.

ОШ Вук Караџић

Бачко Добро Поље


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

135.

ОШ Бранко Радичевић

Стапар


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

136.

Техничка школа Иван Сарић

Суботица


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

137.

ОШ Мирослав Антић

Палић


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

138.

Шк. за дизајн Богдан Шупут

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

139.

ОШ Јован Поповић

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

140.

Ек.-трговинска школа

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

141.

СТШ Михајло Пупин

Кула


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

142.

ОШ Бошко Палковљевић – Пинки

Сремска Митровица


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

3

2

143.

Медицинска школа 7. април

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

3

2

144.

Пољопр.-технички СШ Беседеш Јожеф

Кањижа


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

145.

ОШ Михајло Пупин

Ветерник


Пријава

6

I

II

III

V

1

VII

1

6

1

1

146.

Прех.-шум. и хем. школа

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

147.

ОШ Јован Јовановић Змај

Србобран


Пријава

9

I

II

III

V

1

VII

9

1

148.

ОШ Слободан Бајић Паја

Пећинци


Пријава

5

I

II

III

V

1

VII

5

1

149.

ОШ Свети Сава

Сремска Митровица


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

150.

ОШ Матко Вуковић

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

151.

ОШ 10. октобар

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

152.

ОШ Никола Ђуричковић

Фекетић


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

153.

ОШ Арањ Јанош

Трешњевац


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

154.

ОШ Братство – јединство

Бездан


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

155.

Гимназија Борислав Петров Браца

Вршац


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

156.

СШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

157.

ОШ Вук Караџић

Кикинда


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

158.

ОШ Бошко Палковљевић – Пинки

Стара Пазова


Пријава

9

I

II

III

V

VII

1

9

1

159.

ОШ Ђура Јакшић

Кикинда


Пријава

3

I

II

III

V

VII

1

3

1

160.

Техничка школа

Бечеј


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

161.

ОШ Иван Гундулић

Нови Сад


Пријава

7

I

II

III

V

VII

7

162.

ОШ Јован Стерија Поповић

Вршац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

163.

ОШ Вук Караџић

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

164.

ОШ Јован Микић

Суботица


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

165.

ОШ Јован Јовановић Змај

Панчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

166.

Средња тех. школа

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

167.

ОШ Иво Лола Рибар

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

168.

ОШ Иво Андрић

Будисава


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

169.

ОШ Херој Јанко Чмелик

Стара Пазова


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

170.

ОШ Мирослав Мика Антић

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

171.

ОШ Никола Тесла

Кљајићево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

172.

ОиСШ Свети Сава

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

173.

ОШ Сава Жебељан

Црепаја


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

174.

ОШ Јуниор

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

175.

ОШ Урош Предић

Орловат


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

176.

ОШ Свети Кирило и Методије

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

177.

ОШ Жарко Зрењанин

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

178.

ОШ Вера Мишчевић

Белегиш


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

179.

ОШ Мајшански пут

Суботица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

180.

ОШ Братство јединство

Куцура


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1