Регионално Школско Првенство - Војводина 2022Степановићево

Адреса: 25. октобра бб
Датум: 09.04.2022.

Такмичење "Регионално Школско Првенство - Војводина 2022" одржано је 09.04.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

ОШ Петар Кочић

Темерин


Пријава

40

М

24

Ж

16

40

24

16

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканРаделић

Ученици И -31кг

1

2.

АлексејЛичина

Ученици И -31кг

-

3.

АљошаРајић

Ученици И -34кг

7

4.

АдријанЕрдеи

Ученици И -38кг

3

5.

МаркоРанђеловић

Ученици И -46кг

2

6.

ЛукаКостић

Ученици ИИ -28кг

5

7.

ВукДобановачки

Ученици ИИ -31кг

8

8.

НемањаСтанковић

Ученици ИИ -31кг

-

9.

ТадијаРибић

Ученици ИИ -34кг

-

10.

ЛукијанВасилић

Ученици ИИ -34кг

-

11.

ВасилијеРибић

Ученици ИИ -38кг

2

12.

НиколаСтанковић

Ученици ИИ -38кг

3

13.

ЛукаДимитријевић

Ученици ИИ -38кг

-

14.

АдрианХевизи

Ученици ИИ -38кг

-

15.

СтефанБалаж

Ученици ИИ -38кг

-

16.

ЛукаДувњак

Ученици ИИ -50кг

2

17.

КристијанШите

Ученици ИИИ -50кг

2

18.

ДанилоЈоветић

Ученици ИИИ -50кг

-

19.

ИванВидовић

Ученици ИИИ -55кг

7

20.

ЈованЈагодић

Ученици ИИИ +66кг

6

21.

АлексаКараћ

Ученици ИИИ +66кг

-

22.

ДраганЈовић

Ученици ИВ -55кг

6

23.

МилошТодоровић

Ученици ИВ -55кг

-

24.

ДаркоАдам

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛеонораВаслић

Ученице И -25кг

-

2.

МашаШтефановић

Ученице И -28кг

4

3.

ВишњаОбрадовић

Ученице И -31кг

5

4.

МиаШтефановић

Ученице И -31кг

-

5.

АнђелаКостић

Ученице И -31кг

-

6.

ИвонаЕрак

Ученице И -34кг

1

7.

ТеаМишчевић

Ученице ИИ -31кг

-

8.

ТатјанаЈагодић

Ученице ИИ -38кг

5

9.

ЕленаЈакшић

Ученице ИИ -43кг

2

10.

ЛанаЈоветић

Ученице ИИ -43кг

8

11.

ЈованаБогуновић

Ученице ИИ +43кг

5

12.

АнаВлајков

Ученице ИИ +43кг

-

13.

ЕленаБански

Ученице ИИИ -48кг

6

14.

ИванаВидовић

Ученице ИИИ -52кг

6

15.

МиаМалеш

Ученице ИИИ -56кг

4

16.

ЛараЋеран

Ученице ИВ -57кг

7

2.

ОШ Жарко Зрењанин Уча

Надаљ


Пријава

30

М

19

Ж

11

30

19

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаАврамов

Ученици И -25кг

-

2.

НедељкоМилићев

Ученици И -28кг

-

3.

СветозарАндрић

Ученици И -28кг

-

4.

МиланМарјанов

Ученици И -31кг

-

5.

ФилипВујанић

Ученици И -31кг

-

6.

НовакАндрић

Ученици И -34кг

-

7.

ГрадимирПрерадов

Ученици И -38кг

-

8.

ЉубомирВасић

Ученици И +46кг

5

9.

СрђанГрујић

Ученици ИИ -28кг

-

10.

МаркоПешић

Ученици ИИ -31кг

-

11.

ДрагомирНаумов

Ученици ИИ -31кг

-

12.

ФилипКнежевић

Ученици ИИ -31кг

-

13.

МилошАндрић

Ученици ИИ -34кг

-

14.

СтрахињаГрујић

Ученици ИИ -34кг

-

15.

СимаСавин

Ученици ИИ -46кг

4

16.

МилеРалић

Ученици ИИ -46кг

-

17.

НемањаНаумов

Ученици ИИИ -42кг

1

18.

СрђанВујанић

Ученици ИИИ -66кг

5

19.

НиколаЈовановић

Ученици ИВ -50кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараСиришки

Ученице И -25кг

1

2.

МинаТепић

Ученице И -25кг

2

3.

ТамараВираг

Ученице И -25кг

6

4.

АндреаАвдић

Ученице И -25кг

-

5.

ЛеонтинаШућов

Ученице И -34кг

2

6.

АнђелаГајиновић

Ученице ИИ -31кг

-

7.

АнастасијаРадукић

Ученице ИИ +43кг

-

8.

ВалентинаШућов

Ученице ИИ +43кг

-

9.

БожанаЈовановић

Ученице ИИИ -36кг

5

10.

ЈованаВираг

Ученице ИИИ -52кг

7

11.

НаташаГаџић

Ученице ИВ -63кг

1

3.

ОШ Јован Грчић Миленко

Беочин


Пријава

28

М

20

Ж

8

28

20

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеШипка

Ученици И -28кг

-

2.

МихајлоВурунић

Ученици И -28кг

-

3.

АлексаИвковић

Ученици ИИ -34кг

7

4.

МихаилоИлић

Ученици ИИ -34кг

-

5.

ПредрагКовачевић

Ученици ИИ -38кг

-

6.

ЛазарЈокић

Ученици ИИ -38кг

-

7.

МилошСтаменић

Ученици ИИИ -46кг

5

8.

МихајлоМиљановић

Ученици ИИИ -46кг

-

9.

МиланДимшић

Ученици ИИИ -46кг

-

10.

ДанилоМартиновић

Ученици ИИИ -46кг

-

11.

УрошЈалић

Ученици ИИИ -50кг

-

12.

СтеванТамајка

Ученици ИИИ -55кг

6

13.

ДавидМикец

Ученици ИИИ -60кг

7

14.

ДејанБајчић

Ученици ИИИ -60кг

-

15.

ГзимФета

Ученици ИВ -50кг

-

16.

БојанДимић

Ученици ИВ -60кг

8

17.

ОгњенСавић

Ученици ИВ -66кг

-

18.

ЛазарЦветић

Ученици ИВ -73кг

3

19.

ДушанСабо

Ученици ИВ -73кг

4

20.

Де анЊу

Ученици ИВ -81кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СабинаСапи

Ученице И -31кг

-

2.

АјшаСелими

Ученице ИИ -31кг

-

3.

ЕленитаСапи

Ученице ИИ -38кг

1

4.

БранкицаТамајка

Ученице ИИ +43кг

-

5.

ГоранаИлић

Ученице ИИ +43кг

-

6.

АндреаЂуриш

Ученице ИИИ -44кг

-

7.

МиљанаМиљановић

Ученице ИВ -57кг

5

8.

СлађанаКалабић

Ученице ИВ -63кг

2

4.

ОШ Хуњади Јанош

Чантавир


Пријава

23

М

10

Ж

13

23

10

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЧонгорКемивеш

Ученици И -28кг

1

2.

КолошЧизофски

Ученици И -28кг

-

3.

ЕрикБорић

Ученици И -34кг

1

4.

НимродЧизофски

Ученици И -34кг

-

5.

МатеВереб

Ученици И -34кг

-

6.

ФлорентинХомоља

Ученици И -38кг

-

7.

АронВереб

Ученици ИИ -42кг

1

8.

НоеЧетвеи

Ученици ИИИ -60кг

-

9.

ВилмошДер

Ученици ИИИ -66кг

-

10.

РицхардВаш

Ученици ИИИ +66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛизаВукелић

Ученице И -25кг

4

2.

ВивиенЛенђел

Ученице И -25кг

-

3.

БианкаФејеш

Ученице И -28кг

-

4.

ХанаДудаш

Ученице И -31кг

7

5.

БогларкаФејеш

Ученице И -34кг

-

6.

ПетраПетковић

Ученице И +38кг

2

7.

ЕстерДер

Ученице И +38кг

5

8.

ЧенгеКемивеш

Ученице ИИ -28кг

3

9.

ЗоеМајор

Ученице ИИ +43кг

3

10.

АндреаФорго

Ученице ИИИ -52кг

2

11.

ЕмаЛашу

Ученице ИВ -52кг

1

12.

ГлориаФеро

Ученице ИВ -57кг

1

13.

ВикториаКиш чепеги

Ученице ИВ +63кг

3

5.

ОШ Доситеј Обрадовић

Нови Сад


Пријава

23

М

19

Ж

4

23

19

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаПејак

Ученици И -22кг

-

2.

ВељкоГрбић

Ученици И -25кг

1

3.

НовакМихајловић

Ученици И -25кг

-

4.

УрошМоравац

Ученици И -28кг

-

5.

МаркоКесић

Ученици И -28кг

-

6.

ЈакшаМицуновић

Ученици И -28кг

-

7.

ЛукаМилакара

Ученици И -38кг

-

8.

МихајлоРацков

Ученици И -38кг

-

9.

УрошБатар

Ученици И -46кг

3

10.

ВељкоГрозница

Ученици ИИ -34кг

-

11.

ФилипЈошић

Ученици ИИ -42кг

-

12.

ВасилијеЦимеша

Ученици ИИ -46кг

6

13.

ОгњенХрешчак

Ученици ИИИ -30кг

2

14.

ЛукаМоравац

Ученици ИИИ -38кг

1

15.

ДушанНиколић

Ученици ИИИ -50кг

-

16.

ПавлеКецојевић

Ученици ИИИ -60кг

1

17.

ОгњенМитковић

Ученици ИИИ -66кг

2

18.

НенадСтанић

Ученици ИВ -60кг

-

19.

ЈованБубуљ

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛинаЈањић

Ученице И -25кг

-

2.

МаријаБубуљ

Ученице ИИ -34кг

4

3.

ГалаВасилиса медаковић

Ученице ИИ +43кг

6

4.

АндрејаХрешчак

Ученице ИВ -44кг

2

6.

ОШ Вук Стефановић Караџић

Старчево


Пријава

21

М

20

Ж

1

21

20

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМалетић

Ученици И -22кг

5

2.

МихајлоИсаиловић

Ученици И -25кг

-

3.

АндрејАрсенијевић

Ученици И -28кг

-

4.

АндрејГрковић

Ученици И -34кг

3

5.

ТеодорМаниц

Ученици И -34кг

-

6.

МихајлоМитиц

Ученици И -38кг

8

7.

АлексаИсаиловиц

Ученици И -38кг

-

8.

ПавлеТрајановски

Ученици И -42кг

6

9.

АлексаПетровиц

Ученици ИИ -31кг

-

10.

МијатВукосављевиц

Ученици ИИ -38кг

-

11.

ЂорђеМалетић

Ученици ИИ -42кг

-

12.

ВукМиловановић

Ученици ИИИ -34кг

-

13.

УрошЂуришић

Ученици ИИИ -66кг

3

14.

ДејанСтригиц

Ученици ИИИ -66кг

-

15.

ГолубСтригић

Ученици ИИИ +66кг

1

16.

ПетарСтојић

Ученици ИВ -42кг

5

17.

БогданВукосављевиц

Ученици ИВ -50кг

2

18.

ЛазарНиколиц

Ученици ИВ -55кг

8

19.

МихајлоТрајановски

Ученици ИВ -60кг

1

20.

МатејаИлић

Ученици ИВ -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаСтригић

Ученице ИВ +63кг

-

7.

ОШ Петар Драпшин

Србобран


Пријава

21

М

13

Ж

8

21

13

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЈовановић

Ученици И -31кг

-

2.

ЈованМилосављевић

Ученици И +46кг

-

3.

БраниславЈанковић

Ученици ИИ -28кг

-

4.

МихајлоАтанасковић

Ученици ИИ -31кг

4

5.

ФилипСтанков

Ученици ИИ -34кг

5

6.

ЈованСамарџија

Ученици ИИ -34кг

-

7.

СтефанСтанков

Ученици ИИ -42кг

-

8.

СтефанЂисалов

Ученици ИИ +50кг

-

9.

СтефанЈовановић

Ученици ИИИ -38кг

-

10.

СветозарМалишевић

Ученици ИИИ -42кг

7

11.

ДушанУвалић

Ученици ИИИ -42кг

8

12.

НиколаЈовановић

Ученици ИВ -66кг

-

13.

МилушкоЂисалов

Ученици ИВ +81кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МињаМедурић

Ученице И -25кг

-

2.

МајаУвалић

Ученице И -28кг

3

3.

ЗоранаМалетин

Ученице И -31кг

-

4.

МиаМилосављевић

Ученице ИИ -43кг

4

5.

ТијанаАлексијевић

Ученице ИИ -43кг

-

6.

ЈованаЈовановић

Ученице ИИИ -48кг

8

7.

МилицаАрбутина

Ученице ИВ -44кг

1

8.

ТамараИвковић

Ученице ИВ -48кг

5

8.

ОШ Свети Сава

Руменка


Пријава

20

М

16

Ж

4

20

16

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукКнежевић

Ученици И -38кг

-

2.

МатејаВуковић

Ученици И -38кг

-

3.

МиланСекулић

Ученици И +46кг

1

4.

ЛазарМилинковић

Ученици И +46кг

6

5.

ФилипВукас

Ученици ИИ -25кг

2

6.

НемањаРадуловић

Ученици ИИ -28кг

8

7.

ВукашинЛончар

Ученици ИИ -34кг

-

8.

ЈугВановић

Ученици ИИ -34кг

-

9.

ДамјанАтанацковић

Ученици ИИ -38кг

-

10.

ПетарКнежевић

Ученици ИИ -42кг

-

11.

ВукашинАнђић

Ученици ИИ -42кг

-

12.

ВасилијеЈерковић

Ученици ИИ -50кг

-

13.

ЈованМилинковић

Ученици ИИ +50кг

-

14.

МаркоПоткоњак

Ученици ИИИ -50кг

-

15.

СтрахињаДамјановић

Ученици ИИИ +66кг

-

16.

ЈованСтанковић

Ученици ИВ -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаПјевач

Ученице ИИ -34кг

2

2.

ДраганаНовковић

Ученице ИИ +43кг

-

3.

АндреаАрваи

Ученице ИИИ -36кг

7

4.

СофијаКнежевић

Ученице ИВ -57кг

8

9.

ОШ Трива Витасовић Лебарник

Лаћарак


Пријава

19

М

13

Ж

6

19

13

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеаДронић

Ученици ИИ -28кг

4

2.

МиодрагПурешевић

Ученици ИИ -28кг

7

3.

МатејТушек

Ученици ИИ -28кг

-

4.

ИлијаПејаковић

Ученици ИИ -31кг

-

5.

АлексејШтрбачки

Ученици ИИ -34кг

-

6.

ДимитријеОпачић

Ученици ИИ -46кг

-

7.

НемањаВитасовић

Ученици ИИ -46кг

-

8.

СтрахињаГргичевић

Ученици ИИ -50кг

6

9.

ДаркоМијатовић

Ученици ИИ -50кг

-

10.

АлександарВинчић

Ученици ИИ +50кг

-

11.

АлександарВукосављевић

Ученици ИИИ -42кг

-

12.

ДанијелТушек

Ученици ИВ -42кг

6

13.

НиколаПетковић

Ученици ИВ -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараКрстић

Ученице ИИ -25кг

1

2.

ЖељкаПурешевић

Ученице ИИ -28кг

1

3.

КатаринаТеодосић

Ученице ИИ +43кг

-

4.

АнастасијаПурешевић

Ученице ИИИ -36кг

1

5.

ЈованаВоркапић

Ученице ИИИ -36кг

6

6.

ТеодораАнтонић

Ученице ИВ -52кг

8

10.

ОШ Јожеф Атила

Нови Сад


Пријава

19

М

13

Ж

6

19

13

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанКаленић

Ученици И -31кг

4

2.

ВујадинЈововић

Ученици И -34кг

-

3.

СтефанЈакшић

Ученици И -42кг

4

4.

НиколаЂуран

Ученици ИИ -34кг

-

5.

УрошБорош

Ученици ИИ -34кг

-

6.

ОбренЈововић

Ученици ИИ -42кг

-

7.

СтефанБохоцки

Ученици ИИ +50кг

4

8.

НиколаЖегарац

Ученици ИИ +50кг

7

9.

ДимитријеКаленић

Ученици ИИИ -38кг

-

10.

БошкоНиколић

Ученици ИИИ -66кг

-

11.

СлободанАндрић

Ученици ИВ -66кг

-

12.

ЈованМићић

Ученици ИВ +81кг

7

13.

ЕдинГаши

Ученици ИВ +81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаКупрешак

Ученице И -28кг

2

2.

ЈованаЂорђевић

Ученице И -28кг

-

3.

МасаДраца

Ученице ИИ -38кг

6

4.

ЛанаКупрешак

Ученице ИИИ -36кг

3

5.

НинаЂорђевић

Ученице ИИИ -48кг

-

6.

ЕнаКупрешак

Ученице ИВ -48кг

1

11.

ОШ Исидора Секулић

Панчево


Пријава

19

М

16

Ж

3

19

16

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарНаумовић

Ученици И -25кг

6

2.

УрошЗубовић

Ученици И -25кг

-

3.

АндрејШушак

Ученици И -25кг

-

4.

ВукашинБачевић

Ученици И -28кг

-

5.

СтефанЗубовић

Ученици И -28кг

-

6.

ВукРовчанин

Ученици И -31кг

-

7.

ЂорђеРадивојевић

Ученици И -34кг

6

8.

ВукСтанковић

Ученици И -34кг

-

9.

ВуканТаушан

Ученици И -34кг

-

10.

КостаПандуров

Ученици И -38кг

-

11.

ДанилоАничић

Ученици ИИ -34кг

-

12.

МатејаНиколић

Ученици ИИ -34кг

-

13.

ДавидМамојка

Ученици ИИ -34кг

-

14.

ДушанВујић

Ученици ИИ -42кг

-

15.

АлександарПоповић

Ученици ИИ -46кг

-

16.

ФилипФаркаш

Ученици ИИ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СташаСиманић

Ученице И -38кг

1

2.

МилицаСтојков

Ученице ИИ -34кг

-

3.

АњаУрс

Ученице ИИ +43кг

-

12.

ОШ Јован Јовановић Змај

Кањижа


Пријава

18

М

15

Ж

3

18

15

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарХајдин

Ученици И -22кг

8

2.

ИгорХанђа

Ученици И -22кг

-

3.

ГергеФезеши

Ученици И -25кг

2

4.

ФилипШаму

Ученици И -28кг

-

5.

АдамКормањош

Ученици И -34кг

-

6.

МарцелМолнар

Ученици И +46кг

3

7.

НиколаБилић

Ученици ИИИ -38кг

5

8.

ДавидРафаи

Ученици ИИИ -46кг

-

9.

АдамМолнар

Ученици ИИИ -50кг

-

10.

ТамашТолди

Ученици ИИИ +66кг

-

11.

ГергеРафаи

Ученици ИИИ +66кг

-

12.

МатејаМарковић

Ученици ИВ -42кг

1

13.

ИгорБошњак

Ученици ИВ -50кг

-

14.

ГергеКермеци

Ученици ИВ -60кг

-

15.

АтилаПатарица

Ученици ИВ +81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаЂерђ

Ученице И -31кг

6

2.

СараХајдин

Ученице ИИ -28кг

-

3.

ЈазминЊари

Ученице ИИИ -40кг

8

13.

ОШ Данило Зеленовић

Сириг


Пријава

18

М

8

Ж

10

18

8

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошВисковић

Ученици И -28кг

-

2.

МихајлоЂукић

Ученици И -46кг

6

3.

РељаМарић

Ученици И +46кг

7

4.

ИванЈовић

Ученици ИИ -34кг

8

5.

АлександарКресовић

Ученици ИИ -42кг

4

6.

ПетарЈовић

Ученици ИИ -42кг

-

7.

ФилипСилађев

Ученици ИИ -42кг

-

8.

РаденкоСекулић

Ученици ИИИ -60кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараНикшић

Ученице И -25кг

-

2.

ДуњаВигњевић

Ученице И -28кг

1

3.

ЈованаГоведарица

Ученице И -28кг

7

4.

МиланаРаденковић

Ученице И -28кг

-

5.

МаринаМаљковић

Ученице И -34кг

4

6.

РадаАрсић

Ученице ИИ -31кг

5

7.

ДајанаЖига

Ученице ИИИ -44кг

8

8.

ТатјанаРадовић

Ученице ИИИ -52кг

3

9.

ЛенаБлашковић

Ученице ИИИ -56кг

3

10.

АнастасијаМарић

Ученице ИВ +63кг

6

14.

ОШ Симеон Араницки

Стара Пазова


Пријава

17

М

6

Ж

11

17

6

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НовакЈанковић

Ученици И -25кг

-

2.

ЛазарМиновић

Ученици И -28кг

-

3.

НенадКрстић

Ученици И -42кг

8

4.

ТадијаБогићевић

Ученици ИИ -31кг

-

5.

АндрејХорват

Ученици ИИ -38кг

-

6.

АлексаСтојковић

Ученици ИВ -60кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БраниславаНиколић

Ученице И +38кг

3

2.

ЕмилијаМилисављевић

Ученице ИИ -31кг

3

3.

ИскраАнић

Ученице ИИ -31кг

8

4.

ТатјанаРајшић

Ученице ИИ -34кг

3

5.

КатаринаНиколић

Ученице ИИ +43кг

1

6.

НинаРапајић

Ученице ИИ +43кг

-

7.

ЈованаВујић

Ученице ИИИ -44кг

3

8.

СоњаЛазовић

Ученице ИИИ -44кг

-

9.

ЈованаРајшић

Ученице ИИИ -56кг

5

10.

СандраЧигоја

Ученице ИИИ +56кг

3

11.

ДуњаЛемајић

Ученице ИВ -57кг

3

15.

ОШ Ђура Јакшић

Каћ


Пријава

17

М

12

Ж

5

17

12

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованТанасић

Ученици ИИ -34кг

2

2.

СтефанБаника

Ученици ИИ -34кг

-

3.

ЛукаШишарица

Ученици ИИ -46кг

-

4.

МихајлоШарац

Ученици ИИ +50кг

-

5.

ПетарКрстин

Ученици ИИИ -46кг

-

6.

МилошМишић

Ученици ИИИ -46кг

-

7.

ЛазарЛончар

Ученици ИИИ -50кг

6

8.

БорисГрубер

Ученици ИИИ -60кг

-

9.

УрошСтојановић

Ученици ИВ -46кг

8

10.

НемањаМатић

Ученици ИВ -66кг

-

11.

АлексаКрезић

Ученици ИВ -73кг

-

12.

АлексаТодић

Ученици ИВ -81кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаМишић

Ученице И -25кг

5

2.

АнастасијаБаника

Ученице И -25кг

-

3.

ЉубицаЈованов

Ученице ИИ +43кг

-

4.

МаријаБаника

Ученице ИИИ -48кг

3

5.

МилицаМишић

Ученице ИВ -44кг

3

16.

ОШ Бранко Радичевић

Панчево


Пријава

17

М

15

Ж

2

17

15

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоАдамовић

Ученици И -28кг

-

2.

ВидакНовковић

Ученици И -31кг

2

3.

ВукшаШупић

Ученици И -31кг

-

4.

ЛазарВучковић

Ученици И -34кг

-

5.

ПавлеРадивојевић

Ученици ИИ -31кг

1

6.

ПетарМилутинов

Ученици ИИ -31кг

-

7.

МихајлоАдамовић

Ученици ИИ -31кг

-

8.

ВањаШупић

Ученици ИИ -34кг

6

9.

АндрејНиколић

Ученици ИИ -38кг

7

10.

СтефанНиколић

Ученици ИИ -50кг

4

11.

ВукашинМилосављевић

Ученици ИИ -50кг

-

12.

НиколаДолинга

Ученици ИИИ -38кг

-

13.

ВладимирМихајлов

Ученици ИИИ -60кг

6

14.

ДејанДолинга

Ученици ИВ -55кг

-

15.

УрошСлијепчевић

Ученици ИВ -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаЈожевић

Ученице ИИ -34кг

-

2.

ТијанаЈожевић

Ученице ИИ -43кг

3

17.

ОШ Никола Тесла

Нови Сад


Пријава

16

М

12

Ж

4

16

12

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинБјелић

Ученици И -31кг

6

2.

ДамјанШешлија

Ученици И -34кг

2

3.

МаксимЗориц

Ученици И -38кг

-

4.

СергејВалушек

Ученици ИИ -34кг

-

5.

АлексаНикић

Ученици ИИ -38кг

-

6.

ДанилоЛоврин

Ученици ИИ -38кг

-

7.

СтефанЛукић

Ученици ИИ -42кг

8

8.

ОгњенРосић

Ученици ИИ -42кг

-

9.

ЈанкоШешлија

Ученици ИИ -42кг

-

10.

АндрејКертес

Ученици ИИ +50кг

-

11.

АлексаДоби

Ученици ИИИ -42кг

-

12.

ЈованЂекић

Ученици ИВ -60кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КалинаБајиц

Ученице И -25кг

-

2.

ЕленаБукинац

Ученице И -28кг

-

3.

ТараБабић

Ученице И -28кг

-

4.

МаријаБлагојевић

Ученице И +38кг

7

18.

ОШ Растко Немањић – Свети Сава

Нова Пазова


Пријава

16

М

10

Ж

6

16

10

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаПилиповић

Ученици И -46кг

1

2.

ВуканЈовановић

Ученици ИИ -46кг

8

3.

ЛазарТица

Ученици ИИ +50кг

-

4.

ВањаКовачевић

Ученици ИИ +50кг

-

5.

ЛукаДангубић

Ученици ИИИ -42кг

2

6.

ВукДангубић

Ученици ИИИ -42кг

-

7.

МилошТинтор

Ученици ИИИ -42кг

-

8.

ДанилоБулић

Ученици ИИИ -55кг

-

9.

АлексаСавић

Ученици ИВ -66кг

8

10.

ЛукаСуботић

Ученици ИВ -73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваШаровић

Ученице И -28кг

8

2.

АтинаСтанковић

Ученице И -31кг

3

3.

ДуњаКостић

Ученице И -34кг

6

4.

СофијаСтанковић

Ученице ИИ -38кг

4

5.

ЕмилијаШаровић

Ученице ИИ -43кг

5

6.

ЕкатеринаПознановић

Ученице ИВ -52кг

7

19.

ОШ Васа Живковић

Панчево


Пријава

15

М

10

Ж

5

15

10

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеФилиповић

Ученици И -25кг

3

2.

ВуканРаниславић

Ученици И -31кг

7

3.

ВукМатић

Ученици И -31кг

-

4.

НиколаСтанковић

Ученици ИИ -31кг

-

5.

АндрејНинић

Ученици ИИ -34кг

-

6.

МаркоМарковић

Ученици ИИ -42кг

-

7.

ДимитријеРастовић

Ученици ИИИ -60кг

-

8.

МилошБожић

Ученици ИИИ -60кг

-

9.

ДимитријеКласнетић

Ученици ИИИ -66кг

-

10.

АлександарЛупулов

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраСтанковић

Ученице И -25кг

8

2.

НиколинаВелковски

Ученице ИИИ -40кг

6

3.

ДуњаЈоцић

Ученице ИВ -44кг

4

4.

ЛунаЛујански

Ученице ИВ -48кг

7

5.

ИсидораДангубић

Ученице ИВ -52кг

-

20.

ОШ Север Ђуркић

Бечеј


Пријава

15

М

9

Ж

6

15

9

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВањаРесимић

Ученици И -25кг

7

2.

ЈованМатић

Ученици И -25кг

-

3.

ПавлеСпајић

Ученици И -28кг

-

4.

РељаРесимић

Ученици И -31кг

8

5.

ВојиславЈакшић

Ученици И -31кг

-

6.

ВукашинМихајловић

Ученици И -38кг

-

7.

ОгњенОстојић

Ученици ИИ -42кг

-

8.

СтефанКекић

Ученици ИИ +50кг

-

9.

МиланКекић

Ученици ИИИ +66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШкондро

Ученице И -22кг

3

2.

НедаМладеновић

Ученице И -28кг

6

3.

КатаринаПерић

Ученице И -31кг

8

4.

ХанаПоучки

Ученице И -38кг

2

5.

АнастасијаРадовановић

Ученице ИИИ -40кг

5

6.

МилицаЏамбас

Ученице ИИИ -40кг

-

21.

ОШ Жарко Зрењанин

Нови Сад


Пријава

15

М

13

Ж

2

15

13

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаИлић

Ученици И -25кг

-

2.

ДушанТерзић

Ученици И -28кг

4

3.

ВукМитрић

Ученици И -28кг

6

4.

МаркоДавидовић

Ученици И -38кг

6

5.

РасткоВојкић

Ученици И -38кг

-

6.

ОбрадЈованчевић

Ученици И -42кг

3

7.

АндрејВукоје

Ученици ИИ -34кг

3

8.

АлексејПавловић

Ученици ИИИ -42кг

-

9.

ДанилоМагура

Ученици ИВ -46кг

4

10.

МаркоВукоје

Ученици ИВ -55кг

-

11.

МиланСимин

Ученици ИВ -55кг

-

12.

ОгњенРадуловић

Ученици ИВ -60кг

7

13.

ЈованПавловић

Ученици ИВ -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаПавловић

Ученице ИИ -28кг

2

2.

ИсидораТаталовић

Ученице ИВ -52кг

-

22.

ОШ Стевица Јовановић

Панчево


Пријава

14

М

9

Ж

5

14

9

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоРадованчев

Ученици И -22кг

2

2.

ОгњенВасић

Ученици И -25кг

-

3.

СтефанБогатинчевић

Ученици И -25кг

-

4.

МаркоРадованчев

Ученици И -42кг

7

5.

ВасилијеСтајчић

Ученици ИИИ -55кг

-

6.

АлексаСудимац

Ученици ИВ -55кг

5

7.

ВукМилутиновиц

Ученици ИВ -73кг

-

8.

ПетарНоваковић

Ученици ИВ -81кг

5

9.

АндрејДокић

Ученици ИВ +81кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Ученице ИИ -31кг

-

2.

ДивнаМилановић

Ученице ИИ -34кг

-

3.

КатаринаКешин

Ученице ИИ -43кг

7

4.

НаталијаНоваковић

Ученице ИИИ -44кг

-

5.

МиленаСекуловић

Ученице ИВ -63кг

8

23.

ОШ Јован Поповић

Нови Сад


Пријава

14

М

10

Ж

4

14

10

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукГвоић

Ученици ИИ -34кг

-

2.

БалшаРаонић

Ученици ИИ -34кг

-

3.

МанеЦвјетићанин

Ученици ИИ -38кг

8

4.

АлексаСлијепчевић

Ученици ИИ -38кг

-

5.

ВладимирТителац

Ученици ИИ -42кг

-

6.

АлександарИлијин

Ученици ИИ -46кг

-

7.

АндрејЛазар

Ученици ИИ +50кг

8

8.

МомчилоПеришић

Ученици ИИИ -34кг

-

9.

МатијаМалдраш

Ученици ИИИ -38кг

8

10.

ЈованТителац

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаИрић

Ученице И -22кг

1

2.

ИваЦвјетићанин

Ученице ИИ -28кг

6

3.

ЛараЦвјетићанин

Ученице ИИ -31кг

-

4.

ИванаТителац

Ученице ИИИ -40кг

7

24.

ОШ Петар Петровић Његош

Врбас


Пријава

14

М

9

Ж

5

14

9

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СимеонМиловић

Ученици И -25кг

-

2.

СпасојеКопривица

Ученици И -28кг

2

3.

НикшаВишњић

Ученици И -31кг

-

4.

ВојинМушикић

Ученици И -34кг

4

5.

АлексаКопривица

Ученици И -34кг

-

6.

ВасилијеКљештин

Ученици ИИ -46кг

-

7.

ВикторВујновић

Ученици ИИИ -46кг

-

8.

ВукНовковиц

Ученици ИИИ +66кг

2

9.

МатијаМикшић

Ученици ИВ -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МињаМијановић

Ученице И -31кг

-

2.

ИванаЂоровић

Ученице ИВ -63кг

4

3.

ЈањаЛаловић

Ученице ИВ -63кг

5

4.

ЛараВујновић

Ученице ИВ -63кг

7

5.

КатаринаГрдан

Ученице ИВ +63кг

-

25.

ОШ Петефи Шандор

Нови Сад


Пријава

13

М

10

Ж

3

13

10

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НовакКурјаков

Ученици И -31кг

-

2.

АндријаМилосевић

Ученици И -31кг

-

3.

ПавлеРујевић

Ученици И -34кг

-

4.

БорисЈукић

Ученици ИИ -38кг

-

5.

ВукашинКричковић

Ученици ИИ -42кг

6

6.

ЈованПауновиц

Ученици ИИ -42кг

7

7.

ФилипДобријевић

Ученици ИИ -42кг

-

8.

НиколаВртача

Ученици ИИ -42кг

-

9.

ПетарМилошевић

Ученици ИИИ -60кг

-

10.

ДанилоМилошевић

Ученици ИИИ +66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиаНедимовић

Ученице И -25кг

-

2.

АндреаПрица

Ученице И -34кг

7

3.

ЛанаЈукић

Ученице ИВ -52кг

5

26.

ОШ Жарко Зрењанин

Качарево


Пријава

12

М

6

Ж

6

12

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарРаневски

Ученици ИИ -34кг

-

2.

ЛазарПејачки

Ученици ИИИ -34кг

2

3.

ИлијаАнђеловић

Ученици ИИИ -38кг

2

4.

ВасилијеСтошић

Ученици ИВ -50кг

3

5.

ЛазарРистовски

Ученици ИВ -50кг

-

6.

ОгњенЈаћимовски

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмилијаИлић

Ученице И +38кг

8

2.

ЛенаПетковић

Ученице ИИ -31кг

7

3.

ЈанаПејновић

Ученице ИВ -48кг

6

4.

МаријаПаневска

Ученице ИВ -52кг

4

5.

АндреаЂаковић

Ученице ИВ -57кг

-

6.

КристинаБјелчевић

Ученице ИВ -57кг

-

27.

ОШ Мирослав Мика Антић

Панчево


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинИлијевски

Ученици И -28кг

-

2.

МилошРељић

Ученици И -46кг

4

3.

ВикторКиковић

Ученици ИИ -34кг

-

4.

ОгњенОкановић

Ученици ИИ -34кг

-

5.

УрошПопадић

Ученици ИИ -38кг

-

6.

МатијаЦрњин

Ученици ИИ -38кг

-

7.

МихајлоЖивоииновић

Ученици ИИ -46кг

1

8.

ЛукаЦрњин

Ученици ИИИ -46кг

-

9.

НиколаМитић

Ученици ИВ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаРанчић

Ученице ИИ -31кг

2

2.

ЛенкаСтанковић

Ученице ИИ -43кг

-

3.

НаталијаЛончар

Ученице ИИИ -48кг

4

28.

ОШ Душан Јерковић

Рума


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипМићановић

Ученици ИИ -31кг

3

2.

ЈованМићановић

Ученици ИИ -34кг

-

3.

МаркоМаринковић

Ученици ИИ -34кг

-

4.

СтефанСамарџија

Ученици ИИ -46кг

5

5.

ЈованКовачевић

Ученици ИИ +50кг

3

6.

АлександарМатковић

Ученици ИИИ -46кг

3

7.

ВељкоСтевановић

Ученици ИИИ -60кг

5

8.

СтефанМаринковић

Ученици ИВ -66кг

5

9.

НемањаСимић

Ученици ИВ -81кг

7

10.

ФилипЋорковић

Ученици ИВ +81кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДанкаМатковић

Ученице И -31кг

2

2.

ИваЉубичић

Ученице ИИ +43кг

4

29.

ОШ Кокаи Имре

Темерин


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛехелБало

Ученици И -25кг

-

2.

МатеТот

Ученици И -31кг

5

3.

БалажСилак

Ученици И -38кг

-

4.

ДавидМишколци

Ученици ИИ -38кг

-

5.

ДоминикКалапати

Ученици ИИИ -38кг

-

6.

ВикторКантар

Ученици ИИИ -42кг

6

7.

ТашБујдошо

Ученици ИИИ -50кг

4

8.

ЛевентеБало

Ученици ИИИ -55кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартинаМишколци

Ученице ИИ -31кг

-

2.

ЛенкеБанко

Ученице ИИ -38кг

-

3.

СоњаТот

Ученице ИИ +43кг

8

4.

ЧенгеБујдошон

Ученице ИИИ -40кг

3

30.

ОШ Коста Трифковић

Нови Сад


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈаковПантос

Ученици И -28кг

5

2.

АлександарЗечевић

Ученици И -28кг

-

3.

ИгорБреберина

Ученици И -34кг

-

4.

ВукБреберина

Ученици ИИ -38кг

-

5.

БраниславМаксимовић

Ученици ИИ -42кг

-

6.

НемањаГрлић

Ученици ИИ -50кг

8

7.

ЛазарБајин

Ученици ИИИ -46кг

8

8.

НиколаЛончар

Ученици ИИИ -50кг

8

9.

ВасилијеБлитва

Ученици ИИИ -50кг

-

10.

ВукашинБлитва

Ученици ИВ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаГрлић

Ученице И -34кг

5

2.

ЈеленаМаксимовић

Ученице ИИ -25кг

4

31.

ОШ Светозар Милетић

Врбас


Пријава

11

М

11

Ж

-

11

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанРахман

Ученици И -25кг

-

2.

ЛукаШћепановић

Ученици И -28кг

-

3.

МирзаКурбеговић

Ученици И -34кг

8

4.

АлександарШарчевић

Ученици ИИ -38кг

-

5.

МатиаШћепановић

Ученици ИИ -38кг

-

6.

ОгњенБировљев

Ученици ИИИ -30кг

1

7.

ОгњенЂаконовић

Ученици ИИИ -42кг

5

8.

МитарБулатовић

Ученици ИИИ -66кг

-

9.

ЈагошДамњановић

Ученици ИВ -55кг

7

10.

ДанилоПароски

Ученици ИВ -66кг

-

11.

ВукасинКнезевиц

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

ОШ Здравко Гложански

Бечеј


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВањаЛепеш ковач

Ученици И -25кг

4

2.

ЛукаЖиванов

Ученици И -25кг

-

3.

ФилипПопов

Ученици ИИ -25кг

4

4.

МартенГрцић

Ученици ИИ -28кг

-

5.

МаркоОсманхаџић

Ученици ИИ +50кг

5

6.

ЛавМаљковић

Ученици ИИИ -34кг

-

7.

ДавидЋосић

Ученици ИИИ -50кг

-

8.

ДушанГајинов

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМарас

Ученице ИИ +43кг

2

2.

МајаГајинов

Ученице ИИИ -48кг

7

3.

НевенаГрбић

Ученице ИВ +63кг

8

33.

ОШ Јован Јовановић Змај

Сремска Каменица


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЈокић

Ученици И -28кг

8

2.

ЛазарСтанојевић

Ученици И -28кг

-

3.

МилорадПетрушић

Ученици И -38кг

1

4.

УросНоваковић

Ученици ИИИ -34кг

4

5.

ВељкоСелак

Ученици ИИИ -46кг

2

6.

ИгорСантовац

Ученици ИИИ -60кг

-

7.

СрђанМиљић

Ученици ИВ -46кг

3

8.

СинишаМиљић

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛазаријаМрђа

Ученице И -22кг

4

2.

ЈованаМатијашевић

Ученице И -34кг

3

3.

МашаНоваковић

Ученице ИВ -57кг

6

34.

ОШ 20. октобар

Врбас


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕдинБашић

Ученици И -22кг

7

2.

МаксимНиколић

Ученици ИИ -28кг

-

3.

МихајлоБашић

Ученици ИИ -31кг

-

4.

ЂорђеРогановић

Ученици ИИ -34кг

-

5.

СтефанМиклос

Ученици ИИИ -60кг

8

6.

МилошВукобратовић

Ученици ИИИ -66кг

-

7.

СинишаУзелац

Ученици ИВ -46кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаУзелац

Ученице ИИИ -44кг

-

2.

НинаСрдановић

Ученице ИИИ -48кг

2

3.

ДуњаМарковић

Ученице ИИИ +56кг

6

4.

АнђелинаСавићевић

Ученице ИВ -63кг

3

35.

ОШ Свети Сава

Житиште


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаКовачевић

Ученици ИИ -31кг

-

2.

ЛукаСавановић

Ученици ИИ +50кг

-

3.

ДимитријеНедељковић

Ученици ИИИ -34кг

8

4.

СтефанТривуновић

Ученици ИИИ -42кг

-

5.

НиколаЂукић

Ученици ИИИ -50кг

5

6.

БогданЛучић

Ученици ИИИ -66кг

-

7.

НиколаРанисављев

Ученици ИВ +81кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Ученице ИИ +43кг

-

2.

АнђелаПетровић

Ученице ИИИ -48кг

1

3.

АндреаКарлаш

Ученице ИИИ -52кг

5

4.

МилицаРадаковић

Ученице ИВ +63кг

-

36.

ОШ Јован Јовановић Змај

Нови Кнежевац


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СимонРамадански

Ученици И -34кг

-

2.

НовакЈолић

Ученици И -38кг

-

3.

НенадНовковић

Ученици ИИИ -46кг

-

4.

ПредрагНовковић

Ученици ИИИ -50кг

-

5.

НемањаОбрадов

Ученици ИИИ -55кг

-

6.

НиколаЦветићанин

Ученици ИИИ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АдријанаРелатић

Ученице ИИ -38кг

-

2.

КристинаРамадански

Ученице ИИ +43кг

7

3.

АнђелаРелатић

Ученице ИВ -52кг

3

4.

МилицаВранковић

Ученице ИВ +63кг

7

37.

ОШ Ђорђе Натошевић

Нови Сад


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарБуха

Ученици И -28кг

-

2.

НиколаРадошевић

Ученици ИИ -34кг

-

3.

МатејШешић

Ученици ИИИ -34кг

3

4.

ЛазарБогдановић

Ученици ИИИ -34кг

-

5.

ФилипУрошевић

Ученици ИИИ -38кг

7

6.

ЂорђеЗорић

Ученици ИИИ -42кг

-

7.

УрошЗарић

Ученици ИИИ -60кг

-

8.

МатијаГецић

Ученици ИВ -50кг

1

9.

ЛазарЋеран

Ученици ИВ +81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЗарић

Ученице ИВ +63кг

2

38.

ОШ Свети Сава

Панчево


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТодорДубак

Ученици И -34кг

-

2.

РаданЧигоја

Ученици И +46кг

4

3.

ПетарСавичић

Ученици И +46кг

-

4.

ПавлеЋосић

Ученици ИИ -31кг

7

5.

ДушанИлић

Ученици ИИ -34кг

1

6.

ВелиборГрабунџија

Ученици ИИ -42кг

3

7.

НиколаРаданов

Ученици ИИИ -50кг

-

8.

ФилипДимитријевић

Ученици ИИИ +66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараГрабунџија

Ученице И -31кг

-

2.

НевенаИлић

Ученице ИИ -31кг

4

39.

СШ Светозар Милетић

Нови Сад


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинМагура

Ученици В -60кг

4

2.

ЛукаМатић

Ученици В -66кг

-

3.

ФилипБудимир

Ученици В -73кг

2

4.

ШабанДиљај

Ученици В -73кг

7

5.

МиодрагСтојчић

Ученици ВИ -73кг

-

6.

ДамирКајић

Ученици ВИ -81кг

1

7.

ЛукаКовчин

Ученици ВИ -100кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаИнђић

Ученице В -57кг

3

2.

АнђелаПећо

Ученице В -57кг

6

3.

ДушкаБеквалац

Ученице В -63кг

2

40.

Машинска школа Панчево

Панчево


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирСтојановиц

Ученици В -50кг

2

2.

ФилипСпасић

Ученици В -60кг

3

3.

СтефанВасовић

Ученици В -60кг

5

4.

ФилипФранцуз

Ученици В -66кг

8

5.

ФилипМаксимовић

Ученици В -66кг

-

6.

АлексаМилићев

Ученици В -73кг

6

7.

ВладимирБогдановски

Ученици В -73кг

-

8.

МилошСтојановић

Ученици В +90кг

7

9.

РасткоАнђеловић

Ученици ВИ -60кг

1

10.

ФилипПаланачки

Ученици ВИ +100кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

41.

ОШ Јован Јовановић Змај

Змајево


Пријава

10

М

1

Ж

9

10

1

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанПилиповић

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СањаМатијашевић

Ученице И -22кг

2

2.

АњаМатијашевић

Ученице И -22кг

5

3.

ДајанаКовач года

Ученице И +38кг

1

4.

ДаницаОвука

Ученице ИИ -31кг

1

5.

ИванаЛугоња

Ученице ИИ -31кг

6

6.

ДуњаЗорић

Ученице ИИ -34кг

-

7.

АњаМартинчевић

Ученице ИИ -34кг

-

8.

АлександраЛетић

Ученице ИИ +43кг

-

9.

МилицаПилиповић

Ученице ИВ +63кг

4

42.

ОШ Свети Сава

Кикинда


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаРадојчић

Ученици ИИ -46кг

7

2.

ЛукаЕрдељан

Ученици ИИ +50кг

2

3.

НемањаГалић

Ученици ИИИ -42кг

3

4.

НемањаПетров

Ученици ИИИ +66кг

7

5.

НиколаИсаков

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаМортвански

Ученице ИИИ -32кг

1

2.

КатаринаИсаков

Ученице ИИИ -36кг

8

3.

СараБањац

Ученице ИИИ -40кг

2

4.

МиаМортвански

Ученице ИВ -48кг

4

43.

ОШ Бранко Радичевић

Равно Село


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МомчилоРамић

Ученици ИИ -50кг

-

2.

ЈаковСтанишљевић

Ученици ИИ +50кг

-

3.

ЈованДевић

Ученици ИИИ -55кг

-

4.

МаркоТрифуновић

Ученици ИИИ -66кг

8

5.

ДушанВелемиров

Ученици ИВ -46кг

1

6.

МаркоНецић

Ученици ИВ -60кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараСтанишљевић

Ученице И +38кг

6

2.

ДуњаМиљић

Ученице ИВ -52кг

-

3.

МаријаДабић

Ученице ИВ -63кг

-

44.

ОШ Светозар Марковић Тоза

Нови Сад


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошНићетин

Ученици ИИ -42кг

-

2.

ВукТепшић

Ученици ИИ -42кг

-

3.

ЛукаМијаиловић

Ученици ИИ -46кг

-

4.

ДејанПетровић

Ученици ИИИ -42кг

-

5.

ВељкоМишковић

Ученици ИИИ -55кг

-

6.

МаркоМитрић

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаНићетин

Ученице И -25кг

3

2.

БојанаБатинић

Ученице ИИ -34кг

1

3.

ИсидораИлијин

Ученице ИИИ -40кг

1

45.

ОШ Јован Јовановић Змај

Србобран


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМићин

Ученици ИИ -50кг

1

2.

ЛукаЂурић

Ученици ИИИ -50кг

-

3.

ЛевентеБарна

Ученици ИИИ +66кг

-

4.

АкошНађ

Ученици ИИИ +66кг

-

5.

ФабианМајорош

Ученици ИИИ +66кг

-

6.

РоландТот

Ученици ИВ -81кг

1

7.

ОгњенМићин

Ученици ИВ -81кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаШешевић

Ученице ИИ -34кг

8

2.

ТијанаСтанишић

Ученице ИИ -38кг

3

46.

ОШ Бошко Палковљевић – Пинки

Стара Пазова


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованРадовић

Ученици И -22кг

6

2.

НиколајКузмановић

Ученици И -34кг

5

3.

АлексаВлајић

Ученици И +46кг

2

4.

МихајлоВерић

Ученици ИИ -28кг

-

5.

ВукашинРадовић

Ученици ИИ -31кг

-

6.

МихајлоНоваковић

Ученици ИИ -34кг

4

7.

ПетарКорица

Ученици ИИ +50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаРанисављевић

Ученице И -28кг

5

2.

ДуњаВерић

Ученице ИИ -31кг

-

47.

ОШ Алекса Шантић

Степановићево


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованПепић

Ученици И -38кг

7

2.

АлексаСимиљени

Ученици ИИ -31кг

-

3.

ЈованРакин

Ученици ИИИ -42кг

-

4.

ВељкоМилановић

Ученици ИВ -55кг

1

5.

ВладимирРакин

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДраганаКовачевић

Ученице И -31кг

-

2.

БојанаСимиљени

Ученице ИИ -25кг

3

3.

МајаСворцан

Ученице ИИ -34кг

-

4.

СофијаПанић

Ученице ИИИ -52кг

4

48.

ОШ Соња Маринковић

Нови Сад


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЛукић

Ученици И -22кг

3

2.

ПетарЧикић

Ученици И -31кг

-

3.

ЛукаМатановић

Ученици ИИ -28кг

-

4.

МаркоКуридза

Ученици ИИ -42кг

2

5.

МихајлоМатић

Ученици ИИ -50кг

5

6.

МаксимГарић

Ученици ИИИ -46кг

1

7.

ВукадинБожовић

Ученици ИИИ -46кг

4

8.

МиленкоМилинковић

Ученици ИИИ -46кг

6

9.

МаркоДинић

Ученици ИИИ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

49.

ОШ Петар Петровић Његош

Зрењанин


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЂаковић

Ученици ИИ -28кг

3

2.

СергејДеме

Ученици ИИ -34кг

-

3.

ИсакРимаи

Ученици ИИ -38кг

-

4.

ЛукаЈелић

Ученици ИИ -42кг

5

5.

МаркоАготић

Ученици ИИИ -34кг

6

6.

ДушанМитровић

Ученици ИИИ -42кг

-

7.

ДантеКондић

Ученици ИВ -42кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаСтанчић

Ученице ИИ -28кг

7

2.

АнаКондић

Ученице ИИ -43кг

1

50.

Тех. школа Милева Марић -Ајнштајн

Нови Сад


Пријава

9

М

4

Ж

5

9

4

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошБабић

Ученици ВИ -73кг

6

2.

ЛукаРодић

Ученици ВИ -81кг

2

3.

БожидарМилетић

Ученици ВИ -90кг

4

4.

ИлијаРитер

Ученици ВИ -100кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаВишнић

Ученице В -52кг

2

2.

ЈованаВрчинац

Ученице В -52кг

4

3.

ЈованаСтјепановић

Ученице В +70кг

1

4.

ЖељанаБлагојевић

Ученице ВИ -57кг

2

5.

СањаАћимовић

Ученице ВИ -63кг

1

51.

ОШ Др Ђорђе Натошевић

Нови Сланкамен


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоКотарац

Ученици ИИ -25кг

3

2.

ВикторЉубичић

Ученици ИИ -38кг

5

3.

МихајлоЖујевић

Ученици ИИИ -66кг

-

4.

НиколаВојновић

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаГудаловић

Ученице ИИ +43кг

-

2.

МиаГудаловић

Ученице ИИ +43кг

-

3.

ГоранаКривошија

Ученице ИИИ +56кг

4

4.

КалинаДрача

Ученице ИВ -57кг

2

52.

ОШ Др Јован Цвијић

Зрењанин


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЦветинов

Ученици ИИ -31кг

-

2.

СтефанЖупунски

Ученици ИИ -46кг

2

3.

ИванМекић

Ученици ИИ -46кг

-

4.

ВукТанкосић

Ученици ИВ -60кг

5

5.

ЈованКомарица

Ученици ИВ +81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаАћић

Ученице ИИ -38кг

-

2.

ЛенкаСтојанов

Ученице ИИИ -48кг

5

3.

АњаКуручев

Ученице ИВ -57кг

-

53.

ОШ Иво Лола Рибар

Нови Сад


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванГребелдингер

Ученици И -31кг

-

2.

ГоранХавзи

Ученици ИИ -50кг

-

3.

ПетарБабић

Ученици ИИ +50кг

-

4.

ДушанАдамовић

Ученици ИИИ -38кг

6

5.

УрошСавић

Ученици ИИИ -50кг

-

6.

АлександарДобромиров

Ученици ИИИ -50кг

-

7.

ВукСпахић

Ученици ИИИ +66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаЧонкић

Ученице ИИИ +56кг

1

54.

ОШ Прва војвођанска бригада

Нови Сад


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоАндрић

Ученици И -28кг

-

2.

ТадијаМакарић

Ученици И -31кг

-

3.

НемањаБркљац

Ученици ИИИ -30кг

3

4.

МихајлоМладеновић

Ученици ИВ -55кг

4

5.

ФилипТесла

Ученици ИВ -55кг

-

6.

ВељкоЛабус

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАндрић

Ученице ИИИ -52кг

1

2.

АлександраАндрић

Ученице ИВ +63кг

1

55.

ОШ Марија Трандафил

Ветерник


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаТрифковић

Ученици ИИ -28кг

2

2.

СтефанКесански

Ученици ИИ -34кг

-

3.

ОгњенБабовић

Ученици ИИ -46кг

-

4.

ДавидЂуровић

Ученици ИИ +50кг

6

5.

НемањаКесански

Ученици ИВ -42кг

3

6.

ВукЗељко

Ученици ИВ -55кг

-

7.

ВасилијеВукадиновић

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнаЧадевски

Ученице И -28кг

-

56.

ОШ Вук Караџић

Бајмок


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошГрујић

Ученици И -38кг

-

2.

ОливерТотх

Ученици ИИ -34кг

-

3.

БогданДевић

Ученици ИИ -42кг

-

4.

МихајлоБенеш

Ученици ИВ -46кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлизТотх

Ученице И -25кг

-

2.

АнђелаРадаковић

Ученице ИИ -38кг

2

3.

ЕминаМезеи

Ученице ИИИ -56кг

1

4.

НиколинаТаталовиЋ

Ученице ИВ -57кг

-

57.

Гимназија Исидора Секулић

Нови Сад


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоСтефановић

Ученици В -60кг

6

2.

ЛукаЋосовић

Ученици В -66кг

-

3.

УрошГорановић

Ученици В -66кг

-

4.

ОгњенЋуковић

Ученици В -81кг

6

5.

НиколаРадосављев

Ученици ВИ -73кг

2

6.

ДимитријеЧабрило

Ученици ВИ -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ОлгаОрловић

Ученице В -57кг

-

58.

ОШ Милош Црњански

Нови Сад


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеКушић

Ученици И -28кг

-

2.

РељаМилосављевиц

Ученици И -38кг

-

3.

ВуканЛекић

Ученици ИИ -38кг

4

4.

МихајлоГрујић

Ученици ИИ +50кг

1

5.

БоркоКушић

Ученици ИИИ -42кг

-

6.

РадованМеничанин

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаЂорђевић

Ученице ИИ -31кг

-

59.

ОШ Иван Гундулић

Нови Сад


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЗорић

Ученици ИИ -31кг

-

2.

СретенМијатовић

Ученици ИИ -31кг

-

3.

МилошВлаховић

Ученици ИИ -38кг

-

4.

ОгњенЗорић

Ученици ИИИ -42кг

-

5.

БогољубЛемајић

Ученици ИИИ -66кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаМијатовић

Ученице И -25кг

-

2.

СофијаЋосовић

Ученице ИИИ -44кг

7

60.

ОШ Јован Јовановић Змај

Суботица


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеПрвуловић

Ученици И -25кг

5

2.

МихајлоБогић

Ученици И -34кг

-

3.

ДраганРајачић

Ученици И -42кг

2

4.

ЈованХајдуковић

Ученици ИИ -38кг

6

5.

МаксимМухадиновић

Ученици ИИ -42кг

-

6.

ФилипИвановић

Ученици ИВ -50кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаБогић

Ученице ИИ -34кг

-

61.

Гимназија Стеван Пузић

Рума


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЈанковић

Ученици В -73кг

5

2.

УрошЗубовић

Ученици В -73кг

-

3.

ЛукаМатковић

Ученици В -81кг

1

4.

ВикторГагић

Ученици В -81кг

3

5.

АлександарНоваковић

Ученици В -81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаГагић

Ученице ВИ -70кг

1

62.

ОШ Васа Стајић

Нови Сад


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтакић

Ученици И -28кг

-

2.

МиланДрасковиц

Ученици И -38кг

4

3.

ЈорданСтакић

Ученици ИИ -31кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаПетровић

Ученице ИИИ -36кг

4

2.

СтаниславаЈевтовић

Ученице ИВ -57кг

4

3.

МилицаМилосављев

Ученице ИВ -63кг

-

63.

ОШ Соња Маринковић

Суботица


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМилић

Ученици ИИ -28кг

-

2.

НиколаРашовић

Ученици ИИ -31кг

5

3.

МаркоЛоваш

Ученици ИИ +50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаТрифуновић

Ученице И -22кг

6

2.

ВањаКујунџић

Ученице ИИ -25кг

2

3.

ХеленаРашовић

Ученице ИИ -34кг

-

64.

ОШ Михајло Пупин

Ветерник


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарСекиз

Ученици И -28кг

-

2.

ЛазарЛазић

Ученици И -38кг

5

3.

ЗоранБудимировић

Ученици ИИ -28кг

-

4.

АлександарБудимировић

Ученици ИИИ -38кг

4

5.

АлексаМурињи

Ученици ИИИ -38кг

-

6.

МихајлоРаданов

Ученици ИВ -50кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

65.

ОШ Младост

Вршац


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторБуквић

Ученици И -22кг

4

2.

ТомиславСухецки

Ученици И -38кг

-

3.

СтефанРадосављевић

Ученици ИИ -42кг

-

4.

ВладимирБркљач

Ученици ИИИ -50кг

7

5.

ЈованДеспотовић

Ученици ИИИ -55кг

4

6.

ЛукаСудар

Ученици ИВ -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

66.

Гимназија Лаза Костић

Нови Сад


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошМарић

Ученици В -81кг

2

2.

ДушанГраховац

Ученици В -81кг

5

3.

МихајлоСимин

Ученици ВИ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СоњаБогдановић

Ученице В -48кг

1

2.

НинаОбадов

Ученице В -52кг

3

3.

АнастасијаМиленовић

Ученице В -57кг

5

67.

Средња стручна шк. 4. јули

Врбас


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЂорђевић

Ученици В -55кг

4

2.

ДраганМиловиц

Ученици В -60кг

-

3.

АндријаХевеши

Ученици В -66кг

2

4.

СтефанТомчић

Ученици В -66кг

-

5.

ЛазарСекицки

Ученици В -73кг

-

6.

НиколаНиколас

Ученици В -81кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

68.

ЕТШ Михајло Пупин

Нови Сад


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаГерманац

Ученици В -60кг

7

2.

БранкоМарић

Ученици В +90кг

1

3.

ЛукаКовачевић

Ученици В +90кг

4

4.

НиколаМикец

Ученици ВИ -90кг

1

5.

УрошРаловић

Ученици ВИ +100кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

69.

Гимназија Душан Васиљев

Кикинда


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СимонПетковић

Ученици В -73кг

-

2.

СрђанВукмирица

Ученици ВИ -73кг

5

3.

ВукЛакатуш

Ученици ВИ -90кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМутавџич

Ученице В -52кг

5

2.

НађаИличин

Ученице В -57кг

1

70.

ОШ Братство јединство

Врбас


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинПешић

Ученици И -34кг

-

2.

ВањаЧервењак

Ученици ИИ -46кг

-

3.

МиланМалиш

Ученици ИИ -50кг

7

4.

МаксимКалајџић

Ученици ИИИ -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВерицаЈованов

Ученице ИИ -25кг

5

71.

ОШ Бранко Радичевић

Нови Сад


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЈанковић

Ученици И -28кг

-

2.

ЈованВеселиновић

Ученици ИИ -38кг

-

3.

ТеодорТепић

Ученици ИВ -66кг

-

4.

АлексаЖивковић

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

Аико реаКубота

Ученице ИИ -43кг

6

72.

Економска школа 9. мај

Сремска Митровица


Пријава

5

М

-

Ж

5

5

5

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаЈованов

Ученице В -70кг

6

2.

ИванаАтарац

Ученице ВИ -48кг

2

3.

АлександраВукосављевић

Ученице ВИ -70кг

2

4.

КатаринаТрећаковић

Ученице ВИ -78кг

1

5.

СараЗаскалицки

Ученице ВИ +78кг

1

73.

ОШ Јован Поповић

Сремска Митровица


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КристијанВасиљковић

Ученици ИИИ -50кг

-

2.

СтрахињаБировљев

Ученици ИВ -46кг

-

3.

НиколаДиклић

Ученици ИВ -60кг

-

4.

ДавидПерковић

Ученици ИВ -66кг

-

5.

ДавидПерковић

Ученици ИВ +81кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

74.

ОШ Слободан Бајић Паја

Пећинци


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејСтанисављевић

Ученици ИИ -38кг

-

2.

АлексаМушкиња

Ученици ИИИ -55кг

-

3.

АндрејСтанисављевић

Ученици ИВ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЖивановић

Ученице ИИ -43кг

-

2.

ДајанаМушкиња

Ученице ИВ -52кг

6

75.

ОШ Ђура Јакшић

Панчево


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенПантић

Ученици И -42кг

5

2.

СтрахињаПантић

Ученици ИИ -50кг

3

3.

ФилипПланојевић

Ученици ИИИ -34кг

-

4.

ВукНиколић

Ученици ИВ -50кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаСтајчић

Ученице ИИИ +56кг

5

76.

ОШ Душан Радовић

Нови Сад


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоМургашки

Ученици ИИ -31кг

-

2.

ЛазарБерић

Ученици ИИ -42кг

-

3.

РадомирСамарџић

Ученици ИИИ -50кг

-

4.

МариоПетровић

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаШобот

Ученице ИИ -34кг

6

77.

ОШ Вук Караџић

Вршац


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаПоткоњак

Ученици ИИ -42кг

-

2.

ЂорђеГвозденов

Ученици ИИИ -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаПоткоњак

Ученице И -31кг

4

2.

ЈеленаТанацков

Ученице ИИ -28кг

8

3.

МаријаТанацков

Ученице ИИИ -36кг

2

78.

ОШ Ђура Јакшић

Зрењанин


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаГрујић

Ученици ИИ -25кг

6

2.

ВукДугић

Ученици ИВ -55кг

-

3.

НиколаМедан

Ученици ИВ -66кг

4

4.

СтефанЕркаловић

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаБодваи

Ученице И -25кг

7

79.

ОШ Млада поколења

Ковачица


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоЛукић

Ученици И -31кг

-

2.

ЛукаПетров

Ученици И -31кг

-

3.

ИванГлозик

Ученици И +46кг

8

4.

БогданСекулић

Ученици ИИ -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараАндрић

Ученице ИИ -43кг

-

80.

ОШ Ђура Даничић

Нови Сад


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЈарамаз

Ученици И -31кг

-

2.

МихајлоЗелић

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиланаВрчинац

Ученице ИВ -36кг

1

2.

МилицаВрчинац

Ученице ИВ -40кг

1

81.

ОШ Доситеј Обрадовић

Сомбор


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаКерезовић

Ученици ИИ -28кг

-

2.

АндрејВитковић

Ученици ИВ -66кг

-

3.

МаксимСикима

Ученици ИВ -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МирјанаШторк

Ученице ИИИ -44кг

4

82.

Гимназија Урош Предић

Панчево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукБабић

Ученици В -60кг

2

2.

НемањаНишић

Ученици В -60кг

-

3.

ЂорђеЈакимовски

Ученици В -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСекуловић

Ученице В -57кг

4

83.

ОШ Сечењи Иштван

Суботица


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданШтефковић

Ученици ИИ -34кг

-

2.

МатејНемет

Ученици ИИИ -38кг

3

3.

СтефанНичић

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтеаНемет

Ученице ИИ -28кг

5

84.

ОШ Вук Караџић

Србобран


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаБугарски

Ученице ИИ -43кг

-

2.

СандраРитер

Ученице ИИ +43кг

-

3.

БраниславаКрњетин

Ученице ИИИ -56кг

2

4.

МирјанаЋелбабин

Ученице ИИИ +56кг

7

85.

ОШ Јован Дучић

Петроварадин


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланОбрадовиц

Ученици И -31кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраГруборовић

Ученице И -34кг

8

2.

ЕленаМрђа

Ученице ИИИ -40кг

-

3.

ЛараМаћешић

Ученице ИИИ -44кг

1

86.

Саобраћајна школа Пинки

Нови Сад


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванНађ

Ученици В -66кг

7

2.

АлексаЕмини

Ученици ВИ -66кг

3

3.

ЛазарКисачанин

Ученици ВИ -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаНађ

Ученице ВИ -63кг

2

87.

ОШ Свети Сава

Суботица


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоСтокановић

Ученици ИИ -28кг

-

2.

ВуканСтокановић

Ученици ИВ -42кг

4

3.

ИлијаСтокановиц

Ученици ИВ -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараБољевић

Ученице ИИ -28кг

4

88.

Зрењанинска гимназија

Зрењанин


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаМомиров

Ученици ВИ -66кг

2

2.

ЈанкоУзелац

Ученици ВИ -66кг

4

3.

МаркоМилутин

Ученици ВИ -81кг

4

4.

НиколаТривуновић

Ученици ВИ -90кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

89.

ОШ Жарко Зрењанин

Кикинда


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипСрејин

Ученици ИИИ -55кг

1

2.

МихаилоМиличић

Ученици ИВ -46кг

5

3.

ИванКовачев

Ученици ИВ -60кг

-

4.

МартинДугонић

Ученици ИВ -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

90.

Тех. школа 23. мај

Панчево


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованБожић

Ученици В -66кг

-

2.

ЛазарСтојановић

Ученици ВИ -90кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаСтојановски

Ученице В -48кг

3

2.

МарјанаМилановић

Ученице В -63кг

4

91.

Е-гимназија

Нови Сад


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејКовачевић

Ученици В -66кг

1

2.

ВикторМишковић

Ученици В -66кг

4

3.

ЛукаМиљић

Ученици ВИ -90кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаПролић

Ученице В -40кг

1

92.

Техничка школа

Кикинда


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошРакин

Ученици В -55кг

1

2.

ВељкоВишњеи

Ученици В -81кг

8

3.

МаркоМићић

Ученици В -81кг

-

4.

ТиборКалочањ

Ученици В +90кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

93.

Средња тех. шк. Никола Тесла

Сремска Митровица


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЦвијановић

Ученици ВИ -81кг

3

2.

ОгњенТрогрлић

Ученици ВИ -81кг

5

3.

СергејСтрниша

Ученици ВИ -90кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМанојловић

Ученице ВИ -70кг

3

94.

ОШ 2. октобар

Зрењанин


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоАндрић

Ученици ИИ -38кг

-

2.

АндрејАнкић

Ученици ИВ -60кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаЈокић

Ученице ИИ -38кг

7

2.

КатаринаГорановић

Ученице ИИИ -32кг

2

95.

ОШ Аврам Мразовић

Сомбор


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејЈеж

Ученици ИИИ -50кг

-

2.

ЛукаЈеж

Ученици ИВ -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаКнежевић

Ученице ИВ -52кг

2

2.

АлександраЈеж

Ученице ИВ +63кг

5

96.

ОШ Славко Родић

Бачки Јарак


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаЛалић

Ученици И -42кг

1

2.

ЈованРодић

Ученици И -46кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколијаШипка

Ученице И -31кг

1

2.

НиколинаСтојановић

Ученице ИИИ -44кг

-

97.

Гимназија Светозар Марковић

Нови Сад


Пријава

3

М

1

Ж<