Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2018Кањижа

Адреса: Народни парк бб
Датум: 13.05.2018.

Такмичење "Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2018" одржано је 13.05.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

8

I

4

II

3

III

V

1

VII

8

4

3

1

2.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

I

2

II

2

III

3

V

1

VII

10

2

2

3

1

3.

Цемент

Беочин


Пријава

10

I

2

II

3

III

1

V

1

VII

3

10

2

3

1

1

3

4.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

10

I

II

3

III

3

V

2

VII

1

10

3

3

2

1

5.

Јединство

Качарево


Пријава

6

I

1

II

2

III

2

V

1

VII

6

1

2

2

1

6.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

4

I

2

II

1

III

V

1

VII

4

2

1

1

7.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

10

I

1

II

1

III

1

V

5

VII

2

10

1

1

1

5

2

8.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

I

2

II

III

1

V

VII

3

2

1

9.

Словен Рума

Рума


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

1

10.

Сириг

Сириг


Пријава

6

I

II

2

III

2

V

VII

1

6

2

2

1

11.

Динамо

Панчево


Пријава

6

I

1

II

III

2

V

VII

1

6

1

2

1

12.

Рума

Рума


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

VII

1

4

1

2

1

13.

Бачка

Сомбор


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

VII

1

4

1

2

1

14.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

3

I

1

II

III

2

V

VII

3

1

2

15.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

16.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

17.

Спартак

Суботица


Пријава

5

I

II

III

1

V

3

VII

1

5

1

3

1

18.

Турија

Турија


Пријава

4

I

II

III

1

V

3

VII

4

1

3

19.

Тори

Врбас


Пријава

3

I

II

III

1

V

2

VII

3

1

2

20.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

21.

Безбедност

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

22.

Кањижа

Кањижа


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

23.

Џунс

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

24.

Змај

Српски Крстур


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

25.

Јамарасхи

Темерин


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

26.

Панчево

Панчево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

27.

Војводина

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1