Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2018Кањижа

Адреса: Народни парк бб
Датум: 13.05.2018.

Такмичење "Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - СТАРИЈИ ПИОНИРИ 2018" одржано је 13.05.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Цемент

Беочин


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошМиљановић

Старији дечаци -42кг

0

2.

ЈованПролић

Старији дечаци -46кг

0

3.

ЛазарГулић

Старији дечаци -50кг

0

4.

СрђанАнтељ

Старији дечаци -55кг

0

5.

ЛукаМиљић

Старији дечаци -66кг

0

6.

ВељкоДомазетовски

Старији дечаци -66кг

0

7.

УрошРаловић

Старији дечаци -66кг

0

8.

НиколаМикец

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаГерманац

Старије девојчице -40кг

0

2.

ЈованаСтјепановић

Старије девојчице +63кг

0

2.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИштванФехер

Старији дечаци -38кг

0

2.

СтефанТолић

Старији дечаци -42кг

0

3.

ТамашФараго

Старији дечаци -42кг

0

4.

ДавидРекецки

Старији дечаци -46кг

0

5.

АдамФараго

Старији дечаци -46кг

0

6.

КриштофДобо

Старији дечаци -66кг

0

7.

МартинМадарас

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КитиБонтовић

Старије девојчице -44кг

0

2.

РекаДобрички

Старије девојчице -63кг

0

3.

ПетраПургер

Старије девојчице +63кг

0

3.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМићић

Старији дечаци -50кг

0

2.

МаркоМићић

Старији дечаци -55кг

0

3.

ДавидНадоба

Старији дечаци -60кг

0

4.

СпаскоМихајловић

Старији дечаци -60кг

0

5.

ВељкоВишњеи

Старији дечаци -66кг

0

6.

ДавидМутавџич

Старији дечаци -73кг

0

7.

ТиборКалочањ

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМутавџич

Старије девојчице -36кг

0

2.

НађаИличин

Старије девојчице -40кг

0

3.

МилицаЛатковић

Старије девојчице -57кг

0

4.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванЕремић

Старији дечаци -34кг

0

2.

АлександарРакић

Старији дечаци -38кг

0

3.

МиланБулаја

Старији дечаци -50кг

0

4.

ФилипФекете

Старији дечаци -55кг

0

5.

ДушанМомирски

Старији дечаци -60кг

0

6.

МаркоМилутин

Старији дечаци -66кг

0

7.

НиколаТривуновић

Старији дечаци -73кг

0

8.

НенадБакић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаБакић

Старије девојчице -57кг

0

2.

ДинаТерзин

Старије девојчице +63кг

0

5.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЛајст

Старији дечаци -34кг

0

2.

СтрахињаМалеш

Старији дечаци -55кг

0

3.

ДимитријеЧабрило

Старији дечаци -60кг

0

4.

БожидарМилетић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаРадовановић

Старије девојчице -52кг

0

2.

МаријаЛукић

Старије девојчице -52кг

0

3.

МиаДемер

Старије девојчице -57кг

0

4.

ЛанаМишковић

Старије девојчице -63кг

0

6.

Јединство

Качарево


Пријава

6

М

1

Ж

5

6

1

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоАнђеловић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаКртенић

Старије девојчице -32кг

0

2.

МартаПешић

Старије девојчице -40кг

0

3.

НиколинаТошић

Старије девојчице -48кг

0

4.

АнаВелићковски

Старије девојчице -48кг

0

5.

АлександраДимитровски

Старије девојчице -52кг

0

7.

Сириг

Сириг


Пријава

6

М

1

Ж

5

6

1

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БранкоТодоровић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДејанаКеркез

Старије девојчице -32кг

0

2.

НађаВишнић

Старије девојчице -36кг

0

3.

НевенаМихаљчић

Старије девојчице -48кг

0

4.

ЈованаКењало

Старије девојчице -52кг

0

5.

АњаЕрцег

Старије девојчице -63кг

0

8.

Динамо

Панчево


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипФранцуз

Старији дечаци -42кг

0

2.

ВладимирБогдановски

Старији дечаци -42кг

0

3.

УрошЋућа

Старији дечаци -60кг

0

4.

НиколаАнђелковић

Старији дечаци -66кг

0

5.

МихајлоСлијепчевић

Старији дечаци -66кг

0

6.

ОгњенЂуришић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

9.

Спартак

Суботица


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КриштофКошараш

Старији дечаци -60кг

0

2.

ТиборОлах

Старији дечаци +73кг

0

3.

АлександарСавић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаШтефковић

Старије девојчице -52кг

0

2.

ТамараТанасковиЋ

Старије девојчице -52кг

0

10.

Словен Рума

Рума


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанАрбутина

Старији дечаци -60кг

0

2.

СтефанЗубовић

Старији дечаци -73кг

0

3.

СтефанСимић

Старији дечаци -73кг

0

4.

СтефанЋорковић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаЦиндрић

Старије девојчице -48кг

0

11.

Бачка

Сомбор


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаНоваковић

Старији дечаци -38кг

0

2.

ВојинВитковић

Старији дечаци -50кг

0

3.

ЛазарБошковић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаМарош

Старије девојчице -63кг

0

12.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејБеговић

Старији дечаци -42кг

0

2.

АлексаБубало

Старији дечаци -46кг

0

3.

МихајлоСимин

Старији дечаци -50кг

0

4.

МиланОстојић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

13.

Рума

Рума


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМатковић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМладеновић

Старије девојчице -57кг

0

2.

СараЗаскалицки

Старије девојчице +63кг

0

3.

ИсидораРадаковић

Старије девојчице +63кг

0

14.

Турија

Турија


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЖељкоЈакшић

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндреаГаџић

Старије девојчице -48кг

0

2.

ДраганаРакић

Старије девојчице -57кг

0

3.

АнастасијаБелић

Старије девојчице -57кг

0

15.

Тори

Врбас


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСекицки

Старији дечаци -50кг

0

2.

МаркоБекут

Старији дечаци -55кг

0

3.

СергејКостелник

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

16.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПредрагКацијан

Старији дечаци -38кг

0

2.

МаркоСтана

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаСтојић

Старије девојчице -36кг

0

17.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошАнтонић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораГавриловић

Старије девојчице -44кг

0

2.

ИванаАтарац

Старије девојчице -48кг

0

18.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДаркоМатајић

Старији дечаци -60кг

0

2.

ОгњенТрогрлић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаТрећаковић

Старије девојчице -63кг

0

19.

Џунс

Нови Сад


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НикшаТрифуновић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараИнђић

Старије девојчице -57кг

0

20.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоМичић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЛаврња

Старије девојчице -48кг

0

21.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванНађ

Старији дечаци -46кг

0

2.

БранкоЉубичић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Кањижа

Кањижа


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарМаровић

Старији дечаци -38кг

0

2.

ДамирШаботић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

Змај

Српски Крстур


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраНиколичин

Старије девојчице -48кг

0

24.

Јамарасхи

Темерин


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БојанаЂокић

Старије девојчице +63кг

0

25.

Безбедност

Нови Сад


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаНешковић

Старије девојчице +63кг

0

26.

Панчево

Панчево


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипПаланачки

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

27.

Војводина

Нови Сад


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаСадзак

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.