Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018Степановићево

Адреса: Војводе Путника 6
Датум: 08.09.2018.

Такмичење "Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018" одржано је 08.09.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Динамо

Панчево


Пријава

7

I

II

5

III

1

V

VII

1

7

5

1

1

2.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

9

I

1

II

1

III

4

V

2

VII

9

1

1

4

2

3.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

11

I

1

II

2

III

2

V

2

VII

1

11

1

2

2

2

1

4.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

12

I

1

II

1

III

4

V

1

VII

12

1

1

4

1

5.

Југовић

Каћ


Пријава

8

I

2

II

1

III

1

V

1

VII

2

8

2

1

1

1

2

6.

Цемент

Беочин


Пријава

7

I

3

II

III

V

VII

1

7

3

1

7.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

I

1

II

III

4

V

VII

9

1

4

8.

Локомотива

Вршац


Пријава

5

I

1

II

2

III

V

1

VII

5

1

2

1

9.

Сириг

Сириг


Пријава

5

I

2

II

III

1

V

VII

1

5

2

1

1

10.

Турија

Турија


Пријава

10

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

3

10

1

1

1

2

3

11.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

12.

Џунс

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

2

VII

5

1

2

2

13.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

6

I

1

II

III

2

V

1

VII

6

1

2

1

14.

Младост

Бечеј


Пријава

5

I

II

2

III

1

V

1

VII

5

2

1

1

15.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

16.

Спартак

Суботица


Пријава

11

I

II

III

2

V

4

VII

11

2

4

17.

Панчево

Панчево


Пријава

6

I

II

III

2

V

3

VII

6

2

3

18.

Рума

Рума


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

19.

Партизан

Нови Сад


Пријава

5

I

II

1

III

V

2

VII

2

5

1

2

2

20.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

21.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

I

II

1

III

V

VII

1

4

1

1

22.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

23.

Партизан

Кикинда


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

2

5

1

2

24.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

25.

Јединство

Качарево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

26.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

1

5

2

1

27.

Ипон

Сомбор


Пријава

4

I

II

III

V

VII

1

4

1

28.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

29.

Самбо 18

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

30.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

31.

Тори

Врбас


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1