Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018Степановићево

Адреса: Војводе Путника 6
Датум: 08.09.2018.

Такмичење "Регионални Шампионат ВОЈВОДИНА - МЛАЂИ ПИОНИРИ 2018" одржано је 08.09.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

12

М

11

Ж

1

12

11

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БранкоБореновић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МиланСимин

Млађи дечаци -34кг

0

3.

МаркоВукоје

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ТеодорТепић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

НиколаСтанковић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

МирославБасара

Млађи дечаци -42кг

0

7.

СергејКовачевић

Млађи дечаци -42кг

0

8.

ВаскоКвргић

Млађи дечаци -46кг

0

9.

ДушанГраховац

Млађи дечаци -50кг

0

10.

ЕдинГаши

Млађи дечаци -60кг

0

11.

СтеванЈајић

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаОстојић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинМијоковић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ВукТанкосић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ИлијаМикин

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ВукМомиров

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ДамјанПопетру

Млађи дечаци -42кг

0

6.

НемањаРистић

Млађи дечаци -60кг

0

7.

НемањаРајковић

Млађи дечаци -66кг

0

8.

ДраганИсаков

Млађи дечаци +66кг

0

9.

ТомиславСтевановић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаКуручев

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АлександраБељуц

Млађе девојчице -52кг

0

3.

Спартак

Суботица


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанЈозић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ИлијаСтокановиц

Млађи дечаци -34кг

0

3.

НиколаТаталовић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ДеспотВукас

Млађи дечаци -50кг

0

5.

ЛеоБуразин

Млађи дечаци -50кг

0

6.

ПатрикТот баги

Млађи дечаци -50кг

0

7.

АлександарСкочајић

Млађи дечаци -60кг

0

8.

МатејаБоројевић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмаЛашу

Млађе девојчице -36кг

0

2.

НиколинаТаталовиЋ

Млађе девојчице -40кг

0

3.

ЈулијаКајари

Млађе девојчице -48кг

0

4.

Турија

Турија


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ВукашинТробоњача

Млађи дечаци -34кг

0

3.

МаркоЂорђевић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ВукМитровић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ВасилијеЈованов

Млађи дечаци -50кг

0

6.

БраниславПрерадов

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаБегечки

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ЈеленаЈорданоски

Млађе девојчице -40кг

0

3.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -48кг

0

4.

ЛетициаУхач

Млађе девојчице -56кг

0

5.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

9

М

2

Ж

7

9

2

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованШибул

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЛукаОстојић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаАцан

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЕстерФиштеш

Млађе девојчице -36кг

0

3.

СараОстојић

Млађе девојчице -40кг

0

4.

НађаГрлица

Млађе девојчице -48кг

0

5.

МаријаНишевић

Млађе девојчице +56кг

0

6.

НађаТекић

Млађе девојчице +56кг

0

7.

НаталиаБиачи

Млађе девојчице +56кг

0

6.

Бачка

Сомбор


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

СергејБорковић

Млађи дечаци -30кг

0

3.

АндрејВитковић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

НемањаСтефановић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

НемањаШврака

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ВељкоВулиновић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

НоаШуријан

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаТот

Млађе девојчице -44кг

0

2.

ЛанаЋеран

Млађе девојчице +56кг

0

7.

Југовић

Каћ


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаМатић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ЛукаМалеш

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ЂорђеЈованов

Млађи дечаци -50кг

0

4.

СретенБожић

Млађи дечаци -60кг

0

5.

АлександарЈовичић

Млађи дечаци -60кг

0

6.

БориславБеквалац

Млађи дечаци -66кг

0

7.

МаркоРепац

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДушкаБеквалац

Млађе девојчице -48кг

0

8.

Цемент

Беочин


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИсметИбинци

Млађи дечаци -34кг

0

2.

РашаЈанковић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ВукПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

НиколаГерманац

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ШабанДиљај

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ЛукаКовачевић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаПролић

Млађе девојчице -32кг

0

9.

Динамо

Панчево


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМирковић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

АлексаЂуровић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ЈованБожић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

МатејаЗубовић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

ЂорђеЈакимовски

Млађи дечаци -50кг

0

6.

МилошСтојановић

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСекуловић

Млађе девојчице -40кг

0

10.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЗелић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЈованЂекић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

МаркоСтефановић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ЈованПавловић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

НиколаШуша

Млађи дечаци -50кг

0

6.

ЛазарЋеран

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

11.

Панчево

Панчево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаКалинић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

3.

АлександарЛупулов

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ВукБабић

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАлбијанић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

СараЂурђев

Млађе девојчице -44кг

0

12.

Партизан

Нови Сад


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЖаркоЖарковић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

МатејВукадиновић

Млађи дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ОлгаОрловић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

АнастасијаМиленовић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

МашаТмушић

Млађе девојчице +56кг

0

13.

Џунс

Нови Сад


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарВеселиновић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЈованМићић

Млађи дечаци -60кг

0

3.

ВукасинИнђић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаОбадов

Млађе девојчице -44кг

0

2.

ЛанаИнђић

Млађе девојчице -48кг

0

14.

ОЏК Врбас

Врбас


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаНиколас

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ВукасинКнезевиц

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ДанилоПароски

Млађи дечаци -46кг

0

4.

МаркоКосић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

МилосПејновић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

Локомотива

Вршац


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСудар

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ДанијелВолаков

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ВукОжеговић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЂекић

Млађе девојчице -56кг

0

2.

АњаМартон

Млађе девојчице +56кг

0

16.

Сириг

Сириг


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошКрасић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

БранкоМарић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаРадуловић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

ДанијелаМилошевић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

ДанијелаРадовић

Млађе девојчице -52кг

0

17.

Младост

Бечеј


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МирославСтојановић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ЛукаШијачки

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ДариоМушћет

Млађи дечаци -55кг

0

4.

ЛеонБенковић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаПроданов

Млађе девојчице +56кг

0

18.

Партизан

Кикинда


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирТалијанов

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МилошРакин

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ДушанМилешевић

Млађи дечаци -55кг

0

4.

МиљанПетковић

Млађи дечаци +66кг

0

5.

СимонПетковић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Ипон

Сомбор


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанМаксић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ДавидПрохаска

Млађи дечаци -46кг

0

3.

АлександарВидаковић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

НемањаШуша

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаМандарић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВукашинМагура

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаШурјанац

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ДуњаЗарић

Млађе девојчице -44кг

0

21.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМилановић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

МаркоБајин

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МараВојчић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

БогданкаЧанковић

Млађе девојчице -56кг

0

22.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДејанТасић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

НиколаДиклић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ДавидПерковић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаТомић

Млађе девојчице -32кг

0

23.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаБјелић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

РељаБуцало

Млађи дечаци -38кг

0

3.

УрошЗубовић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаВрчинац

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ПетраКнежевић

Млађе девојчице -40кг

0

25.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипСпасић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаМатић

Млађе девојчице -40кг

0

26.

Јединство

Качарево


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаНишић

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсениаАврамовски

Млађе девојчице -48кг

0

27.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарВукелић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораАнтонић

Млађе девојчице -36кг

0

28.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукЈолић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

29.

Рума

Рума


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторГагић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

30.

Тори

Врбас


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МартинСтепановић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

31.

Самбо 18

Нови Сад


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЈовић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.