Оками Опен 2024Нови Сад

Адреса: Сентандрејски пут 106б
Датум: 11.02.2024.

Такмичење "Оками Опен 2024" одржано је 11.02.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

51

I

8

II

5

III

16

V

6

VII

3

51

8

5

16

6

3

2.

Партизан

Београд


Пријава

38

I

3

II

1

III

12

V

9

VII

1

38

3

1

12

9

1

3.

Жандармерија

Београд


Пријава

19

I

7

II

2

III

2

V

1

VII

3

19

7

2

2

1

3

4.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

12

I

5

II

III

4

V

VII

1

12

5

4

1

5.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

27

I

1

II

3

III

7

V

3

VII

2

27

1

3

7

3

2

6.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

17

I

4

II

1

III

V

5

VII

1

17

4

1

5

1

7.

СУ Београдски

Београд


Пријава

13

I

2

II

2

III

2

V

4

VII

13

2

2

2

4

8.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

19

I

2

II

1

III

4

V

2

VII

2

19

2

1

4

2

2

9.

Џудока

Београд


Пријава

15

I

2

II

2

III

2

V

2

VII

15

2

2

2

2

10.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

20

I

2

II

2

III

2

V

1

VII

1

20

2

2

2

1

1

11.

Хајиме

Обреновац


Пријава

13

I

2

II

2

III

1

V

2

VII

3

13

2

2

1

2

3

12.

Спартак

Суботица


Пријава

25

I

II

2

III

4

V

6

VII

1

25

2

4

6

1

13.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

I

2

II

2

III

V

VII

6

2

2

14.

Јединство

Качарево


Пријава

7

I

1

II

2

III

2

V

1

VII

7

1

2

2

1

15.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

10

I

2

II

III

2

V

2

VII

10

2

2

2

16.

КОДОКАН

Бања Лука


Пријава

6

I

1

II

2

III

1

V

VII

6

1

2

1

17.

Партизан

Нови Сад


Пријава

9

I

1

II

III

4

V

1

VII

9

1

4

1

18.

Цемент

Беочин


Пријава

9

I

II

3

III

1

V

1

VII

1

9

3

1

1

1

19.

Фајтер

Обреновац


Пријава

11

I

II

2

III

2

V

2

VII

2

11

2

2

2

2

20.

Турија

Турија


Пријава

9

I

II

1

III

4

V

1

VII

9

1

4

1

21.

Омладинац

Степановићево


Пријава

10

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

1

10

1

1

1

2

1

22.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

1

23.

Бачка

Сомбор


Пријава

5

I

2

II

III

V

VII

5

2

24.

Ниш

Ниш


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

1

25.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

I

II

2

III

1

V

VII

4

2

1

26.

Младост

Бечеј


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

2

VII

7

1

1

2

27.

Кőрöс Јудо СЕ

Нагјкőрöс


Пријава

8

I

II

1

III

2

V

VII

8

1

2

28.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

2

VII

7

1

1

2

29.

АС

Београд


Пријава

6

I

1

II

III

V

2

VII

6

1

2

30.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

9

I

II

1

III

1

V

1

VII

2

9

1

1

1

2

31.

Соколови

Зворник


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

7

1

1

1

1

32.

СУ "Сенсеи-ин"

Сомбор


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

33.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

VII

1

5

1

1

1

34.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

1

4

1

1

1

35.

6

2

1

1

36.

Тори

Врбас


Пријава

6

I

II

III

2

V

1

VII

1

6

2

1

1

37.

Динамо

Панчево


Пријава

9

I

II

1

III

V

VII

1

9

1

1

38.

Југовић

Каћ


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

39.

Алексинац

Алексинац


Пријава

6

I

II

III

1

V

2

VII

6

1

2

40.

Раднички

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

41.

2

1

1

42.

Спартанац НС

Нови Сад


Пријава

6

I

II

III

1

V

VII

6

1

43.

Тамиш

Панчево


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

44.

Банат

Житиште


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

45.

Сириг

Сириг


Пријава

8

I

II

III

V

3

VII

1

8

3

1

46.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

I

II

III

V

2

VII

1

10

2

1

47.

Словен Рума

Рума


Пријава

8

I

II

III

V

2

VII

8

2

48.

Рума

Рума


Пријава

7

I

II

III

V

1

VII

1

7

1

1

49.

Змај

Српски Крстур


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

50.

Звездарац

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

51.

Војводина

Нови Сад


Пријава

5

I

II

III

V

VII

2

5

2

52.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1