Оками Опен 2024Нови Сад

Адреса: Сентандрејски пут 106б
Датум: 11.02.2024.

Такмичење "Оками Опен 2024" одржано је 11.02.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

51

37

14

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -34кг

1

2.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

3

3.

ВукашинКраљевић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ДушанБабић

Старији полетарци -34кг

-

5.

МаркоДукић

Старији полетарци +50кг

3

6.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -38кг

2

7.

АндријаВесић

Млађи дечаци -38кг

6

8.

МилутинВујко

Млађи дечаци -38кг

-

9.

КонстантинМаринковић

Млађи дечаци -38кг

-

10.

МихаилоДерета

Млађи дечаци -42кг

8

11.

ЛукаВујко

Млађи дечаци -46кг

2

12.

ИлијаШајфар

Млађи дечаци -46кг

-

13.

НиколаЈВујасин

Млађи дечаци -50кг

2

14.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -50кг

5

15.

ВикторЂурић

Млађи дечаци -55кг

1

16.

ФилипБабић

Млађи дечаци -55кг

5

17.

СтефанРалевић

Млађи дечаци -55кг

-

18.

ЛазарТица

Млађи дечаци -66кг

2

19.

АлексаВлајић

Млађи дечаци -66кг

4

20.

ВељкоКресоја

Млађи дечаци +66кг

1

21.

ВладимирПетровић

Млађи дечаци +66кг

3

22.

УгљешаМилошевић

Старији дечаци -34кг

2

23.

ТодорОбрадовић

Старији дечаци -38кг

4

24.

ПетарВагић

Старији дечаци -38кг

5

25.

НиколаДелић

Старији дечаци -42кг

-

26.

РасткоПетровић

Старији дечаци -46кг

8

27.

ЛукаДангубић

Старији дечаци -50кг

2

28.

НиколаМаринковић

Старији дечаци -50кг

6

29.

ФилипШајфар

Старији дечаци -55кг

2

30.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -55кг

-

31.

МилошТинтор

Старији дечаци -55кг

-

32.

ВукДангубић

Старији дечаци -55кг

-

33.

ЛукаМачкић

Старији дечаци -60кг

2

34.

ДавидДелић

Старији дечаци -60кг

7

35.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -60кг

-

36.

КонстантинДрагаш

Старији дечаци -66кг

8

37.

ВасилијеЗорица

Старији дечаци +73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаМиладиновић

Старије полетарке -28кг

2

2.

АнаДерета

Старије полетарке -28кг

6

3.

ИваШаровић

Старије полетарке -34кг

1

4.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -34кг

2

5.

ЛенаДаниловић

Старије полетарке -38кг

5

6.

АтинаСтанковић

Старије полетарке -43кг

1

7.

ТатјанаРајшић

Млађе девојчице -40кг

5

8.

ЕмилијаМилисављевић

Млађе девојчице -40кг

-

9.

ДуњаКостић

Млађе девојчице -40кг

-

10.

ЕмилијаШаровић

Млађе девојчице -52кг

1

11.

ИскраАнић

Старије девојчице -40кг

3

12.

МилаДрагојловић

Старије девојчице -48кг

8

13.

СофијаСтанковић

Старије девојчице -52кг

-

14.

СандраЧигоја

Старије девојчице +63кг

3

2.

Партизан

Београд


Пријава

38

М

27

Ж

11

38

27

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -28кг

1

2.

НемањаРибић

Старији полетарци -28кг

4

3.

ЂорђеГрубјешић

Старији полетарци -28кг

7

4.

ЛазарМарковић

Старији полетарци -28кг

8

5.

АндрејМраковић

Старији полетарци -28кг

-

6.

НиколаКутјевац

Старији полетарци -31кг

2

7.

ВуканГолубовић

Старији полетарци -34кг

4

8.

НемањаМанчић

Старији полетарци -34кг

5

9.

Давид викторДурсун

Старији полетарци -34кг

-

10.

МатејаСавановиц

Старији полетарци -38кг

-

11.

МалекАбу лабан

Старији полетарци -38кг

-

12.

ЛукаНешковић

Старији полетарци +50кг

4

13.

ЛазарМилетић

Млађи дечаци -34кг

-

14.

ДјордјеАндрејевић

Млађи дечаци -34кг

-

15.

ЛазарМеловић

Млађи дечаци -38кг

5

16.

УрошРадовановић

Млађи дечаци -42кг

-

17.

АндријаЂурђић

Млађи дечаци -50кг

4

18.

АндријаПетронијевић

Млађи дечаци -55кг

2

19.

СтрахињаПењишевић

Млађи дечаци -60кг

1

20.

ЈованПаравина

Млађи дечаци +66кг

4

21.

ВукЛиздек

Старији дечаци -46кг

7

22.

АндријаВуковић

Старији дечаци -50кг

-

23.

ЛавИконић

Старији дечаци -55кг

-

24.

АлексаЈовановић

Старији дечаци -60кг

5

25.

АлександарПутниковић

Старији дечаци -66кг

2

26.

УрошМандић

Старији дечаци -66кг

6

27.

УрошРибић

Старији дечаци -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаПетковић

Старије полетарке -31кг

3

2.

ЕмаКривокућа

Старије полетарке -31кг

5

3.

НевенаЈовић

Старије полетарке -31кг

7

4.

СараДрљача

Старије полетарке -34кг

3

5.

АурораКоцић

Старије полетарке -38кг

3

6.

НинаГрубјешић

Млађе девојчице -36кг

8

7.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -44кг

7

8.

МашаЈанковић

Млађе девојчице -52кг

3

9.

ДаницаСтојановић

Старије девојчице -57кг

1

10.

ПетраВеличковић

Старије девојчице -57кг

2

11.

МилицаМилошевић

Старије девојчице -63кг

5

3.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

27

М

26

Ж

1

27

26

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаПејак

Старији полетарци -25кг

2

2.

МињаТепшић

Старији полетарци -25кг

4

3.

НиколаТешић

Старији полетарци -28кг

-

4.

ФилипЛалић

Старији полетарци -31кг

-

5.

МилошБожиновић

Старији полетарци -34кг

-

6.

МиланМилићевић

Старији полетарци -34кг

-

7.

УрошМоравац

Старији полетарци -38кг

7

8.

ДушанТерзић

Старији полетарци -38кг

-

9.

БогданЗекић

Старији полетарци -38кг

-

10.

ПетарЧикић

Старији полетарци -42кг

-

11.

НиколаИвков

Старији полетарци -46кг

5

12.

УрошКотрљановић

Млађи дечаци -34кг

-

13.

МихајлоЛатиновић

Млађи дечаци -38кг

-

14.

ИгорБреберина

Млађи дечаци -38кг

-

15.

МихајлоРацков

Млађи дечаци -46кг

6

16.

СтефанЈакшић

Млађи дечаци -55кг

-

17.

НиколаРадошевић

Старији дечаци -46кг

-

18.

ВукТепшић

Старији дечаци -50кг

-

19.

ВукЂоковић

Старији дечаци -55кг

4

20.

ЛукаМоравац

Старији дечаци -55кг

-

21.

ЛукаОгњановац

Старији дечаци -55кг

-

22.

ПавлеЂогаш

Старији дечаци -60кг

8

23.

АлексаИвановић

Старији дечаци -60кг

-

24.

УрошЗарић

Старији дечаци -66кг

5

25.

ПавлеКецојевић

Старији дечаци -73кг

2

26.

ВукашинБлажић

Старији дечаци -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДоротеаВуковић

Старије полетарке +43кг

5

4.

Спартак

Суботица


Пријава

25

М

15

Ж

10

25

15

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејСедлак

Старији полетарци -28кг

6

2.

МихајлоРадаковић

Старији полетарци -31кг

5

3.

ВељкоЕркић

Старији полетарци -31кг

-

4.

ВељкоЂукић

Старији полетарци -34кг

-

5.

НиколаРашовић

Млађи дечаци -34кг

1

6.

МихајлоСтокановић

Млађи дечаци -34кг

4

7.

РељаЖагар

Млађи дечаци -34кг

5

8.

ВукашинДјуран

Млађи дечаци -34кг

6

9.

ЛукаМилић

Млађи дечаци -34кг

-

10.

ДраганРајачић

Млађи дечаци -55кг

-

11.

МаксимМухадиновић

Старији дечаци -50кг

3

12.

ДавидКовач

Старији дечаци -55кг

6

13.

МиљанКутузов

Старији дечаци +73кг

1

14.

ДушанУрукало

Старији дечаци +73кг

4

15.

МаркоЛоваш

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлизТотх

Старије полетарке -28кг

1

2.

ВидаУзелац

Старије полетарке -34кг

4

3.

ТамараКокановић

Старије полетарке -38кг

7

4.

ЈованаБогић

Млађе девојчице -40кг

1

5.

ЧенгеКемивеш

Млађе девојчице -40кг

-

6.

ТараБојанић

Млађе девојчице -44кг

-

7.

ДоринаКокаи

Млађе девојчице -56кг

3

8.

АнђелаРадаковић

Старије девојчице -44кг

3

9.

ЕмилиаМакаи

Старије девојчице -52кг

-

10.

ЕминаМезеи

Старије девојчице -57кг

3

5.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

20

М

16

Ж

4

20

16

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЈанковић

Старији полетарци -31кг

4

2.

ВељкоГрбић

Старији полетарци -31кг

-

3.

АлександарЗечевић

Старији полетарци -34кг

8

4.

ВукСремчевић

Старији полетарци -34кг

-

5.

МаркоКостић

Старији полетарци -38кг

-

6.

ВукПецовски

Старији полетарци -38кг

-

7.

НиколајПисаров

Старији полетарци -50кг

1

8.

МихајлоМургашки

Млађи дечаци -38кг

-

9.

УрошЕрхартић

Млађи дечаци -42кг

3

10.

АлексаМатовић

Млађи дечаци -42кг

5

11.

ВујадинЈововић

Млађи дечаци -42кг

-

12.

НиколаПродановић

Млађи дечаци -55кг

-

13.

ЛукаМатановић

Старији дечаци -34кг

1

14.

ЈугБојановић

Старији дечаци -42кг

-

15.

ЕмилВеселиновиц

Старији дечаци -50кг

4

16.

ОбренЈововић

Старији дечаци -55кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛуцијаГарић

Старије полетарке -31кг

8

2.

ЕленаПавловић

Млађе девојчице -36кг

3

3.

КсенијаГарић

Млађе девојчице -40кг

6

4.

ИсидораИлијин

Старије девојчице -48кг

-

6.

19

11

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинРајковић

Старији полетарци -42кг

-

2.

ВукашинСимовић

Старији полетарци -50кг

4

3.

НиколаЈонић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ЛукаАндјелковић

Млађи дечаци -42кг

-

5.

ОгњенЖивановић

Млађи дечаци -46кг

5

6.

ВукКривокапић

Старији дечаци -55кг

5

7.

СтефанЈонић

Старији дечаци -55кг

-

8.

АлексаЗец

Старији дечаци -55кг

-

9.

ЛазарБабовић

Старији дечаци -60кг

6

10.

СтрахињаЈовановић

Старији дечаци -66кг

3

11.

БогданВучковић

Старији дечаци -73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаЈозић

Млађе девојчице -44кг

1

2.

МинаМиочиновић

Млађе девојчице -44кг

6

3.

ЕмилијаМиловановић

Млађе девојчице +56кг

1

4.

ИнаСтојанов

Старије девојчице -44кг

1

5.

МилаЋесаревић

Старије девојчице -48кг

5

6.

СофијаТимпанаро

Старије девојчице -52кг

4

7.

ЈанаСтефановић

Старије девојчице -63кг

1

8.

ДуњаВојводић

Старије девојчице -63кг

2

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

19

М

13

Ж

6

19

13

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотМарков

Старији полетарци -28кг

5

2.

ЂорђеЖдрња

Старији полетарци -31кг

-

3.

МаркоПетромањанц

Старији полетарци -38кг

-

4.

МилошТерзија

Старији полетарци -38кг

-

5.

ФилипБера

Старији полетарци -38кг

-

6.

ЉубанЛукић

Старији полетарци -50кг

5

7.

МилошНиколић

Млађи дечаци -30кг

6

8.

ЖаркоНиколић

Млађи дечаци -42кг

-

9.

МаркоАндрић

Млађи дечаци -50кг

-

10.

ПетарМарковић

Старији дечаци -42кг

1

11.

СергејДеме

Старији дечаци -42кг

7

12.

ИванМекић

Старији дечаци -60кг

-

13.

МихајлоФлока

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаБодваи

Млађе девојчице -32кг

4

2.

ЈеленаСтанчић

Млађе девојчице -32кг

7

3.

КатаринаМилованов

Млађе девојчице -40кг

-

4.

ЈадранкаПиљевић

Млађе девојчице -44кг

-

5.

ТиханаВукотић

Млађе девојчице -56кг

2

6.

ТијанаЈандрић

Старије девојчице -48кг

-

8.

17

12

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаРатковић

Старији полетарци -25кг

5

2.

СимонОсећански

Старији полетарци -31кг

6

3.

БогданКепић

Млађи дечаци -38кг

3

4.

ВикторРабреновић

Млађи дечаци -38кг

8

5.

ВасилијеБуквић

Млађи дечаци -42кг

-

6.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -50кг

3

7.

ФилипКачар

Млађи дечаци -50кг

-

8.

АлександарЧабаркапа

Млађи дечаци -55кг

3

9.

КољаОгњановић

Млађи дечаци -55кг

7

10.

АндрејАлексић

Млађи дечаци -60кг

2

11.

ДанилоЦурциц

Старији дечаци -50кг

-

12.

ВуканЂековић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаГашић

Млађе девојчице -56кг

1

2.

СараДимић

Старије девојчице -52кг

2

3.

НинаКораћ

Старије девојчице -52кг

5

4.

АнђелаМаринковић

Старије девојчице -52кг

6

5.

АндријанаЋирковић

Старије девојчице -57кг

-

9.

Џудока

Београд


Пријава

15

М

12

Ж

3

15

12

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеМилић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ВањаМихаиловић

Старији полетарци -38кг

-

3.

МатијаЏудовић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ИлијаВулетовић

Млађи дечаци -34кг

-

5.

БорисСекулић

Млађи дечаци -38кг

1

6.

ОгњенМихаиловић

Млађи дечаци -42кг

-

7.

ВукМитрић

Млађи дечаци -46кг

7

8.

СтефанБараћ

Млађи дечаци -55кг

4

9.

БобанАврамовић

Старији дечаци -46кг

2

10.

ПавлеТрифковић

Старији дечаци -50кг

1

11.

ЛукаЈовановић

Старији дечаци -60кг

1

12.

ВукашинАрсић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаГајић

Млађе девојчице -44кг

4

2.

УнаМиодраг

Старије девојчице -40кг

4

3.

УнаЗаконовић

Старије девојчице -52кг

7

10.

13

12

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошТацић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВасилијеМитић

Старији полетарци -42кг

-

3.

СтефанРакановић

Старији полетарци -46кг

4

4.

УрошСадиковић

Млађи дечаци -34кг

-

5.

ИгорВидаковић

Млађи дечаци -42кг

7

6.

ЛазарГлухалић

Млађи дечаци -42кг

-

7.

МиланСтефановић

Млађи дечаци -46кг

-

8.

ФилипТанасијевић

Млађи дечаци -50кг

-

9.

ЛукаРакановић

Млађи дечаци -55кг

-

10.

ВидВидаковић

Старији дечаци -38кг

2

11.

ЛукаМикшин

Старији дечаци -55кг

-

12.

ИлијаВуковић

Старији дечаци +73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаКнезовић

Млађе девојчице -32кг

-

11.

Хајиме

Обреновац


Пријава

13

М

7

Ж

6

13

7

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованПечи

Старији полетарци -25кг

3

2.

АндрејСтојадиновиц

Старији полетарци -31кг

3

3.

ТадејНешић

Старији полетарци -31кг

-

4.

АндријаМихаиловиц

Старији полетарци -46кг

3

5.

АлексаВлачо

Млађи дечаци -38кг

-

6.

ДјурадјКесиц

Млађи дечаци -46кг

-

7.

СтрахињаСтојановић

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаФилиповић

Старије полетарке -31кг

4

2.

ВалентинаМатић

Млађе девојчице -44кг

2

3.

СараСтојадиновић

Млађе девојчице -44кг

3

4.

МиаФилиповић

Старије девојчице -40кг

5

5.

ИваМаринковић

Старије девојчице -48кг

4

6.

ТамараЧубрило

Старије девојчице +63кг

5

12.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

12

М

7

Ж

5

12

7

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинСимоновић

Старији полетарци -42кг

-

2.

ПавлеСтанковић

Млађи дечаци -30кг

4

3.

ФилипАрсић

Млађи дечаци -34кг

-

4.

МихајлоЗлатановић

Млађи дечаци -38кг

-

5.

АлексаКукаљ

Млађи дечаци -38кг

-

6.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -42кг

1

7.

УрошЦојић

Старији дечаци -42кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаАрсић

Старије полетарке -38кг

2

2.

МилаСтепановић

Старије полетарке +43кг

1

3.

МашаРадосављевић

Млађе девојчице -32кг

6

4.

МилицаЦојић

Млађе девојчице -44кг

-

5.

НевенаРошковић

Старије девојчице -52кг

-

13.

Фајтер

Обреновац


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -34кг

2

2.

ВидакЈовановиц

Старији полетарци -34кг

6

3.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -34кг

-

4.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -38кг

5

5.

ЈакшаЂуруковић

Старији полетарци -38кг

6

6.

МиланПетковиц

Млађи дечаци -34кг

-

7.

ЈованПоповић

Млађи дечаци -55кг

8

8.

АлексаСтепић

Старији дечаци -55кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СтасаДјурдјевиц

Старије полетарке -43кг

2

2.

ХеленаЈоксимовић

Старије полетарке +43кг

3

3.

ЛенаВуковиц

Старије девојчице -63кг

6

14.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаБлагојевић

Млађи дечаци -42кг

2

2.

НиконМихаилоски

Млађи дечаци -42кг

4

3.

ПетарСтевановић

Млађи дечаци -46кг

1

4.

ДушанЧупић

Млађи дечаци -50кг

8

5.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -50кг

-

6.

МатејаГрашић

Млађи дечаци -60кг

7

7.

БогданЈовановић

Млађи дечаци +66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаРадојковић

Старије полетарке -31кг

6

2.

ЛенаСтевановић

Старије девојчице -57кг

6

3.

ЛунаБлагојевић

Старије девојчице +63кг

4

15.

Омладинац

Степановићево


Пријава

10

М

5

Ж

5

10

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанЂукић

Старији полетарци -42кг

4

2.

МатејаВуковић

Млађи дечаци -46кг

-

3.

ВукашинАнђић

Млађи дечаци -55кг

-

4.

АндрејКрунић

Старији дечаци -50кг

5

5.

СтрахињаДамјановић

Старији дечаци +73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СањаМатијашевић

Старије полетарке -25кг

1

2.

АњаМатијашевић

Старије полетарке -25кг

4

3.

ЈованаМатијашевић

Млађе девојчице -40кг

3

4.

ДаницаОвука

Млађе девојчице -40кг

7

5.

СофијаПанић

Старије девојчице -57кг

8

16.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЏакула

Старији полетарци -34кг

-

2.

ФилипЦветковић

Млађи дечаци -38кг

-

3.

ОгњенМитровић

Млађи дечаци -46кг

-

4.

НемањаРомаков

Млађи дечаци -50кг

7

5.

СинишаПопесков

Млађи дечаци -55кг

-

6.

ОгњенЦуцић

Млађи дечаци -60кг

4

7.

НемањаБабић

Старији дечаци -42кг

-

8.

ЕрикШили

Старији дечаци -46кг

5

9.

МихајлоПоповић

Старији дечаци -60кг

-

10.

ДавидМохачи

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

17.

Динамо

Панчево


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанРадић

Старији полетарци -38кг

3

2.

ЛукаПантелић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ЛукаИвановић

Старији полетарци -46кг

2

4.

ВасилијеФилиповић

Млађи дечаци -34кг

-

5.

ЛазарВучковић

Млађи дечаци -46кг

-

6.

ДушанДамјановић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаМладеновић

Старије полетарке -28кг

8

2.

ХристинаДимитријевски

Млађе девојчице -32кг

3

3.

СташаСиманић

Млађе девојчице -44кг

5

18.

Партизан

Нови Сад


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеШипка

Старији полетарци -34кг

-

2.

МаркоДавидовић

Старији полетарци -42кг

3

3.

УрошБорош

Млађи дечаци -46кг

4

4.

ОгњенБабовић

Млађи дечаци -55кг

6

5.

УросНоваковић

Старији дечаци -38кг

1

6.

СретенМијатовић

Старији дечаци -38кг

3

7.

ОгњенХрешчак

Старији дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаМијатовић

Старије полетарке -28кг

5

2.

НастасијаЖивковић

Млађе девојчице -56кг

5

19.

Цемент

Беочин


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостаСтарчевић

Старији полетарци -31кг

7

2.

РадованТомашевић

Старији полетарци -31кг

8

3.

ЛазарСтанојевић

Млађи дечаци -34кг

-

4.

ЛазарЈокић

Млађи дечаци -46кг

-

5.

ПредрагКовачевић

Старији дечаци -42кг

3

6.

МихајлоМиљановић

Старији дечаци -46кг

1

7.

УрошЈалић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаТомашевић

Старије полетарке -34кг

8

2.

МиленаБојанић

Старије полетарке -38кг

1

20.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаЋеран

Старији полетарци -42кг

-

2.

ТадијаРибић

Млађи дечаци -42кг

6

3.

МаркоРанђеловић

Млађи дечаци -55кг

-

4.

ЛукаДувњак

Млађи дечаци -60кг

6

5.

ВасилијеРибић

Старији дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраЋоћкало

Старије полетарке -38кг

6

2.

МашаШтефановић

Млађе девојчице -36кг

5

3.

МиаШтефановић

Млађе девојчице -40кг

-

4.

АнђелаРамач

Млађе девојчице -44кг

-

21.

Турија

Турија


Пријава

9

М

2

Ж

7

9

2

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РихардБакош

Млађи дечаци -38кг

-

2.

ЗолтанФлајс

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараВираг

Старије полетарке -31кг

1

2.

АнђелаГајиновић

Млађе девојчице -36кг

2

3.

НаташаМолнар

Млађе девојчице -36кг

7

4.

МиаМилосављевић

Млађе девојчице -52кг

2

5.

БожанаЈовановић

Старије девојчице -48кг

2

6.

ЈованаЈовановић

Старије девојчице -63кг

4

7.

МирјанаЋелбабин

Старије девојчице +63кг

1

22.

Кőрöс Јудо СЕ

Нагјкőрöс


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланГонцзи

Старији полетарци -25кг

6

2.

ЛасзлоБаранј

Старији полетарци -42кг

8

3.

НандорДомок

Млађи дечаци -38кг

-

4.

МихалјХомола

Млађи дечаци -38кг

-

5.

АлмосСзепеси

Старији дечаци -42кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КинцсоПапп

Старије полетарке -25кг

2

2.

АлеxаТотх

Старије полетарке -34кг

-

3.

РекаПапп

Млађе девојчице -32кг

5

23.

Словен Рума

Рума


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСамарџија

Старији полетарци -38кг

8

2.

ВукашинЦимеша

Старији полетарци -42кг

-

3.

ВукашинЋирић

Старији полетарци -42кг

-

4.

АлексаДјордјевић

Млађи дечаци -34кг

8

5.

НемањаПараклис

Млађи дечаци -50кг

-

6.

УрошМудрић

Старији дечаци -46кг

-

7.

МаркоЂорђевић

Старији дечаци -66кг

4

8.

ЈованКовачевић

Старији дечаци -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

Сириг

Сириг


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошВишковић

Старији полетарци -38кг

4

2.

МатеТот

Старији полетарци -42кг

7

3.

РељаМарић

Старији полетарци +50кг

5

4.

ЛукаКостић

Млађи дечаци -30кг

1

5.

АлексаКараћ

Старији дечаци +73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЧенгеБујдошо

Старије девојчице -48кг

-

2.

ЕникоДоша

Старије девојчице -57кг

-

3.

СоњаТот

Старије девојчице +63кг

8

25.

Јединство

Качарево


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаКркобабић

Старији полетарци -34кг

-

2.

МаксимМилошевић

Старији полетарци -50кг

3

3.

РаданЧигоја

Старији полетарци +50кг

1

4.

ИванГлозик

Старији полетарци +50кг

2

5.

ИлијаАнђеловић

Старији дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартаКосановић

Старије полетарке -34кг

5

2.

ЕмилијаИлић

Старије полетарке +43кг

2

26.

Младост

Бечеј


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејКрижевац

Старији полетарци -34кг

-

2.

ФилипПопов

Млађи дечаци -30кг

3

3.

ВањаЛепеш ковач

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШкондро

Старије полетарке -28кг

4

2.

ХанаПоучки

Старије полетарке +43кг

7

3.

КатаринаПерић

Млађе девојчице -36кг

6

4.

АнастасијаРадовановић

Старије девојчице -52кг

1

27.

Рума

Рума


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованМићановић

Млађи дечаци -38кг

7

2.

ФилипМићановић

Млађи дечаци -38кг

-

3.

МаркоМаринковић

Млађи дечаци -42кг

-

4.

МатејСтанисављевић

Старији дечаци -46кг

-

5.

СтефанДеспот

Старији дечаци -50кг

7

6.

ДејанСтанковић

Старији дечаци -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВањаМладеновић

Старије девојчице -57кг

-

28.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанЗлатковић

Старији полетарци -42кг

2

2.

ФилипШаму

Млађи дечаци -34кг

-

3.

НемањаНичић

Старији дечаци -42кг

5

4.

АлександарШтајнфелд

Старији дечаци -46кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаВидосављевић

Старије полетарке -28кг

-

2.

СараБољевић

Млађе девојчице -36кг

4

3.

АнтеаНемет

Млађе девојчице -40кг

2

29.

Соколови

Зворник


Пријава

7

М

-

Ж

7

7

7

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаЈокић

Старије девојчице -40кг

2

2.

АнђелаЂурић

Старије девојчице -44кг

4

3.

ДуњаТодоровић

Старије девојчице -44кг

5

4.

КристинаГајић

Старије девојчице -48кг

6

5.

ВалентинаДрагиц

Старије девојчице -48кг

7

6.

СофијаТодоровиц

Старије девојчице -57кг

5

7.

НинаМициц

Старије девојчице -57кг

7

30.

КОДОКАН

Бања Лука


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЈајчевић

Млађи дечаци -66кг

3

2.

РељаШкуљак

Старији дечаци -73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕнаСимић

Млађе девојчице -32кг

8

2.

УнаСимић

Млађе девојчице -32кг

-

3.

НађаШкуљак

Млађе девојчице -52кг

4

4.

ТеаСимић

Старије девојчице -48кг

-

31.

АС

Београд


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСтојковић

Млађи дечаци -46кг

3

2.

ВукДраговић

Млађи дечаци -50кг

6

3.

АлексаПарезановић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаМаксимовић

Млађе девојчице -48кг

1

2.

МаријаВидовић

Старије девојчице -63кг

3

3.

ПетраОстојић

Старије девојчице +63кг

7

32.

Тори

Врбас


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанРахман

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВукашинПешић

Старији полетарци -42кг

6

3.

ИгњатМилић

Старији полетарци -42кг

-

4.

ОгњенЂедовић

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаМартиновић

Старије полетарке -25кг

3

2.

ЕмилијаМартиновић

Старије полетарке -28кг

7

33.

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -38кг

2

2.

ЛавМаљковић

Старији полетарци -38кг

-

3.

АндријаИлић

Млађи дечаци -30кг

2

4.

ПетарЗимовић

Млађи дечаци -34кг

-

5.

ВасилијеСтанојевић

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКрстициц

Млађе девојчице -40кг

8

34.

Спартанац НС

Нови Сад


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарМарјановић

Старији полетарци -31кг

-

2.

СтефанНанић

Старији полетарци -34кг

7

3.

ДимитријеАнгелески

Старији полетарци -46кг

1

4.

ДамјанТопић

Млађи дечаци -38кг

-

5.

ЛазарНанић

Старији дечаци -42кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаЧовић

Старије полетарке -34кг

7

35.

Алексинац

Алексинац


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛавИлчић

Старији дечаци -46кг

4

2.

ЛавПетровић

Старији дечаци -55кг

7

3.

ЛазарСтаменковић

Старији дечаци -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МитраМиливојевић

Старије девојчице -52кг

3

2.

КсенијаПавловић

Старије девојчице -52кг

8

3.

ЈанаМилојковић

Старије девојчице +63кг

2

36.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМалетиц

Старији полетарци -28кг

2

2.

АндрејГрковић

Старији полетарци -42кг

1

3.

АлексаПетровиц

Млађи дечаци -34кг

3

4.

МихајлоМитиц

Млађи дечаци -46кг

-

5.

ВукМиловановић

Старији дечаци -42кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -40кг

-

37.

Војводина

Нови Сад


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошСтанар

Млађи дечаци -42кг

-

2.

ВуканЛекић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаГрлић

Млађе девојчице -44кг

8

2.

НинаБошњаковић

Старије девојчице -48кг

3

3.

ЕмаКострешевић

Старије девојчице -57кг

4

38.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидТот

Старији полетарци -38кг

-

2.

АттилаЦсоти-галфи

Млађи дечаци -34кг

-

3.

МарцеллМарта

Млађи дечаци +66кг

2

4.

ЦсонгорНагј

Старији дечаци -46кг

-

5.

ТамасЈагер

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

39.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЖивановић

Старији полетарци -25кг

1

2.

ДимитријеАлексић

Млађи дечаци -60кг

8

3.

ВукАндрејевић

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараАндрејевић

Старије полетарке -31кг

2

2.

ИлијанаСтојадиновић

Старије полетарке -38кг

4

40.

Бачка

Сомбор


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошЖивковић

Старији полетарци -34кг

-

2.

УгљешаКерезовић

Млађи дечаци -34кг

2

3.

НиколаПлавшић

Млађи дечаци -38кг

4

4.

ЛукаВидовић

Старији дечаци -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаСекулић

Старије девојчице -36кг

1

41.

Раднички

Београд


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаксимВуковић

Старији полетарци -42кг

-

2.

АрсенијеПеришић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаријаПеришић

Млађе девојчице -32кг

1

2.

ИваШикопарија

Млађе девојчице -36кг

1

42.

Ниш

Ниш


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДамјанСтојановић

Старији полетарци -31кг

1

2.

АндрејКаличанин

Старији полетарци -38кг

1

3.

ВикторМиловановић

Млађи дечаци -34кг

7

4.

ДушанЈанковић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

СУ "Сенсеи-ин"

Сомбор


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораДелибашић

Старије полетарке -34кг

6

2.

ТеодораМаџарев

Старије полетарке +43кг

4

3.

СараЖивковић

Старије полетарке +43кг

6

4.

ЛенкаПрокић

Млађе девојчице -56кг

4

44.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеОпачић

Млађи дечаци -50кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараКрстић

Млађе девојчице -32кг

2

2.

ТатјанаРаковић

Млађе девојчице -40кг

4

3.

ЈованаВоркапић

Старије девојчице -48кг

1

45.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МладенМацканић

Старији дечаци -55кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраКочић

Старије девојчице -40кг

1

2.

ТеодораВукасовић

Старије девојчице -44кг

2

3.

ЛанаНоваковић

Старије девојчице -57кг

-

46.

Југовић

Каћ


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЛончар

Млађи дечаци -66кг

1

2.

ПетарКрстин

Старији дечаци -60кг

3

3.

МилошМишић

Старији дечаци -60кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

47.

Тамиш

Панчево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеЋосић

Старији полетарци -31кг

-

2.

МатејаНиколић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаВуковић

Старије полетарке -28кг

3

48.

Банат

Житиште


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГојкоПудар

Млађи дечаци -60кг

5

2.

БогданЛучић

Старији дечаци -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Старије девојчице +63кг

6

49.

Змај

Српски Крстур


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЛазин

Старији полетарци -34кг

-

2.

СлађанДимовић

Старији полетарци -50кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараНовковић

Старије девојчице -52кг

-

50.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЋеранић

Старији полетарци -28кг

3

2.

АлександарИвановић

Млађи дечаци -30кг

5

3.

НемањаОбрадовић

Млађи дечаци -46кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

51.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукФуруновић

Млађи дечаци -46кг

-

2.

МиланСмиљкић

Млађи дечаци -60кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

52.

Кањижа

Кањижа


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаБилић

Старији дечаци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.