Међународни турнир "Срећно 2018"Бор

Адреса: Петра Коцица
Датум: 30.09.2018.

Такмичење "Међународни турнир "Срећно 2018"" одржано је 30.09.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Винча

Београд


Пријава

17

М

11

Ж

6

17

11

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЛелић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ФилипПрокић

Старији полетарци -34кг

0

3.

МихајлоСедларевић

Старији полетарци -38кг

0

4.

МаркоТесла

Старији дечаци -55кг

0

5.

ВладимирПетровић

Старији дечаци -60кг

0

6.

АндријаПетровић

Старији дечаци -66кг

0

7.

МатејаПоповић

Кадети -50кг

0

8.

ОгњенЦветковић

Кадети -60кг

0

9.

ЂорђеЂоловић

Кадети -66кг

0

10.

ЂорђеМалић

Кадети -73кг

0

11.

ЂорђеБањац

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаПавловић

Старије полетарке -28кг

0

2.

ИвонаИвановић

Старије полетарке +43кг

0

3.

АндреаПутниковић

Старије девојчице -48кг

0

4.

МилицаЈовановић

Старије девојчице -52кг

0

5.

АњаСтевановић

Старије девојчице -52кг

0

6.

КатаринаНедељковић

Старије девојчице -63кг

0

2.

Слава-83

Монтана


Пријава

14

М

10

Ж

4

14

10

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БозхидарВикторов

Старији полетарци -25кг

0

2.

ДимитарДимитров

Старији полетарци -31кг

0

3.

ДејанНиколаев

Старији полетарци -31кг

0

4.

НиколаКирилов

Старији полетарци -42кг

0

5.

ПавлинТодоров

Старији полетарци -42кг

0

6.

ИхтиандрНиколов

Старији полетарци -50кг

0

7.

ИванИванов

Старији полетарци +50кг

0

8.

ВаленсиоВасков

Старији дечаци -50кг

0

9.

АнтониоДанјов

Старији дечаци -66кг

0

10.

ДенисТанов

Кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИвајлаИванова

Старије девојчице -52кг

0

2.

РоситаАнтова

Старије девојчице -57кг

0

3.

ДебораГеоргиев

Кадеткиње -48кг

0

4.

ЗдравкаТанова

Кадеткиње -57кг

0

3.

Врање

Врање


Пријава

13

М

8

Ж

5

13

8

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканСтанојковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

СергејТасић

Старији полетарци -31кг

0

3.

НемањаКрстић

Старији полетарци -31кг

0

4.

АндрејМитић

Старији полетарци -38кг

0

5.

ДавидЂорђевић

Старији полетарци -42кг

0

6.

БогданМладеновић

Старији дечаци -60кг

0

7.

МихајлоАрсић

Старији дечаци -73кг

0

8.

ВукашинАрсић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваИвановић

Старије полетарке -28кг

0

2.

МињаСтанојковић

Старије полетарке -31кг

0

3.

НађаНиколић

Старије полетарке -43кг

0

4.

МартаСтојановић

Старије полетарке -43кг

0

5.

КатаринаТотић

Старије девојчице -48кг

0

4.

Бор

Бор


Пријава

12

М

11

Ж

1

12

11

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеаВлајић

Старији полетарци -31кг

0

2.

СтефанПетровски

Старији полетарци -38кг

0

3.

НиколаАритоновић

Старији полетарци -46кг

0

4.

ЛукаМилаковић

Старији полетарци -50кг

0

5.

ФилипКопиловић

Старији дечаци -46кг

0

6.

БорисДуловић

Старији дечаци -55кг

0

7.

СлободанЈовановић

Кадети -50кг

0

8.

АлександарПетровски

Кадети -60кг

0

9.

ЈованБошков

Кадети -73кг

0

10.

УрошПетровић

Кадети -73кг

0

11.

ОбренАнтић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЖивковић

Старије девојчице -63кг

0

5.

13. мај

Јагодина


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеСтојановић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ИлијаЈеремић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ПетарМилановић

Старији полетарци -46кг

0

4.

АндријаСтанковић

Старији полетарци +50кг

0

5.

АлексаОгњановић

Старији дечаци -38кг

0

6.

ВукОбреновић

Старији дечаци -50кг

0

7.

ВељкоСтојановић

Старији дечаци -60кг

0

8.

ДушанСавић

Старији дечаци -73кг

0

9.

АндрејаМилановић

Старији дечаци +73кг

0

10.

ЂорђеЂокић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МајаРајковић

Старије девојчице -48кг

0

2.

СофијаЖивковић

Старије девојчице -57кг

0

6.

Видин

Видин


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнтонЈаворов

Старији полетарци -28кг

0

2.

ВладимирСтојанов

Старији полетарци -31кг

0

3.

ГеоргиМиков

Старији полетарци -38кг

0

4.

БобиЕмилов

Старији полетарци -42кг

0

5.

НиколаИлиев

Старији полетарци -50кг

0

6.

МартинАнгелов

Старији дечаци -42кг

0

7.

АниславГергов

Старији дечаци -55кг

0

8.

ВикторВацхков

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДанајаВатова

Старије полетарке -22кг

0

2.

ЕваАмицо

Старије полетарке -43кг

0

3.

МаријаДимитрова

Старије девојчице -48кг

0

4.

ЕммаБирхан

Старије девојчице -63кг

0

7.

Алексинац

Алексинац


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованЈовчић

Старији полетарци -38кг

0

2.

ЂорђеЂорђевић

Старији полетарци -42кг

0

3.

МијатЈовановић

Старији полетарци -42кг

0

4.

ЛукаТрајковић

Старији полетарци -46кг

0

5.

ОгњенЛатински

Старији полетарци -50кг

0

6.

ИлијаТрајковић

Старији полетарци -50кг

0

7.

ЛазарРусимовић

Старији полетарци +50кг

0

8.

ЛазарСтоиљковић

Старији полетарци +50кг

0

9.

ЛазарСтанковић

Старији дечаци -50кг

0

10.

ФилипСтанојев

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсењаМилошевић

Старије полетарке -43кг

0

2.

АнђелаНиколић

Старије девојчице -44кг

0

8.

Цсм Дробета

Турну Северин


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РобертоБизга цинтеза

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДавидВатасесцу

Старији полетарци -34кг

0

3.

БогданБадеа

Старији полетарци -42кг

0

4.

АлеxандруСебес

Старији полетарци -46кг

0

5.

РобертУсурелу

Старији полетарци -46кг

0

6.

ФабианФерару

Старији полетарци +50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЦаталинаПредут

Старије полетарке -43кг

0

2.

СараМолдовеану

Старије полетарке +43кг

0

3.

РебекаМитар

Старије девојчице -52кг

0

4.

МихаелаСебес

Кадеткиње -44кг

0

9.

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаПетровиц

Старији полетарци -25кг

0

2.

МомирСтојковић

Старији полетарци -50кг

0

3.

АлексаЖивковић

Старији полетарци -50кг

0

4.

МиланМарковић

Старији дечаци -42кг

0

5.

ЛукаРанковић

Старији дечаци -55кг

0

6.

БојанПавловиц

Старији дечаци -66кг

0

7.

БраниславЂурић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЛукић

Старије девојчице -36кг

0

10.

Олимпија

Козлодуј


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КристијанВарбанов

Старији полетарци -34кг

0

2.

НиколаиИлиев

Старији дечаци -42кг

0

3.

ИвајлоИлиев

Старији дечаци -66кг

0

4.

АнтониоПавлов

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СимонаХристова

Старије полетарке -28кг

0

2.

ДаниелаСтефанова

Старије девојчице -57кг

0

3.

ИринаТзелезарска

Кадеткиње +70кг

0

11.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаМикић

Старији полетарци -31кг

0

2.

УрошМишић

Старији полетарци -34кг

0

3.

РасткоСтанковић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ВукКрстић

Старији полетарци -42кг

0

5.

ОгњенПетровић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваМитровић

Старије полетарке -34кг

0

2.

ЈанаМитровић

Старије полетарке -34кг

0

12.

Индепендента

Цалафат


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанПопа

Старији дечаци -38кг

0

2.

СебастианФудулу

Старији дечаци -42кг

0

3.

РаулТицу

Старији дечаци -50кг

0

4.

ЦосминБалтару

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндрадеИанси

Старије полетарке -34кг

0

2.

АндрееаРусу

Старије полетарке +43кг

0

13.

Бамби

Пожаревац


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаАлексић

Кадети -60кг

0

2.

ДимитријеАнтић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Старије девојчице -44кг

0

2.

МилицаЈовић

Старије девојчице -63кг

0

3.

МилицаМанојловић

Кадеткиње -57кг

0

4.

КатаринаСимоновић

Кадеткиње +70кг

0

14.

Ниш

Ниш


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатЂокић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДаркоВулић

Старији дечаци -46кг

0

3.

АлексаНиколић

Старији дечаци -46кг

0

4.

МихајлоЛазаревић

Старији дечаци -60кг

0

5.

АндријаДимитровски

Кадети -66кг

0

6.

СергејКрстић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈакшаЈаковљевић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ПетарМиловановић

Старији полетарци +50кг

0

3.

ЛазарМилошевић

Старији дечаци -46кг

0

4.

ЂорђеЖивковић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЗојаМиловановић

Старије полетарке +43кг

0

2.

АнаМилошевић

Кадеткиње -48кг

0

16.

Партизан

Краљево


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарГлувчанин

Старији полетарци -28кг

0

2.

ФилипГлувчанин

Старији дечаци -50кг

0

3.

СтеванСтанишић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаРадосављевић

Старије полетарке -43кг

0

2.

СтефанаСавић

Кадеткиње -57кг

0

3.

СтефанаСавић

Кадеткиње -57кг

0

17.

Динамо

Панчево


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирБогдановски

Старији дечаци -46кг

0

2.

ФилипФранцуз

Старији дечаци -46кг

0

3.

УрошЋућа

Старији дечаци -66кг

0

4.

МихајлоСлијепчевић

Старији дечаци -66кг

0

5.

ОгњенЂуришић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

18.

Брус

Брус


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаМаринковић

Старије полетарке -28кг

0

2.

АнђелаТерзић

Старије полетарке -34кг

0

3.

КристинаДељанин

Кадеткиње -48кг

0

4.

ЈеленаЗдравић

Кадеткиње -52кг

0

19.

Пирот

Пирот


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаПетровић

Кадети -60кг

0

2.

ВељкоДенчић

Кадети -81кг

0

3.

НиколаМанић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаЋирић

Старије девојчице -48кг

0

20.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтеванЂурић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ДавидМарковић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаЈовановић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ТамараРајић

Старије девојчице -52кг

0

21.

Шогун

Ниш


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -42кг

0

2.

МаркоЗивковић

Старији дечаци -42кг

0

3.

УрошЛазић

Старији дечаци +73кг

0

4.

ЛукаКовачевић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Златар

Нова Варош


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаидКаришик

Старији дечаци -50кг

0

2.

СеидКаришик

Старији дечаци -73кг

0

3.

АндрејШапоњић

Кадети -73кг

0

4.

БогданШапоњић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

Вук

Ниш


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеМарковић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ОгњенЛожајић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ИванЛожајић

Кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

Машинац

Краљево


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданСладоје

Кадети -60кг

0

2.

ЈанкоКликовац

Кадети -66кг

0

3.

НиколаЋирица

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

25.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаНиколић

Кадеткиње -52кг

0

2.

ВалентинаМикић

Кадеткиње -52кг

0

3.

ТијанаПротић

Кадеткиње -57кг

0

26.

Лесковац

Лесковац


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирМетодијевић

Кадети -73кг

0

2.

ЂорђеИвчић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

27.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатПауновић

Старији дечаци -55кг

0

2.

АндрејаНижницки

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошМилашевић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

29.

Панчево

Панчево


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарАлбијанић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.