Куп Жандармерије 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 04.11.2023.

Такмичење "Куп Жандармерије 2023" одржано је 04.11.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

57

I

7

II

5

III

9

V

9

VII

2

57

7

5

9

9

2

2.

Жандармерија

Београд


Пријава

49

I

5

II

5

III

5

V

7

VII

1

49

5

5

5

7

1

3.

Партизан

Београд


Пријава

46

I

6

II

1

III

9

V

4

VII

2

46

6

1

9

4

2

4.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

30

I

2

II

4

III

7

V

5

VII

30

2

4

7

5

5.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

14

I

5

II

1

III

4

V

VII

1

14

5

1

4

1

6.

Џудока

Београд


Пријава

23

I

2

II

2

III

3

V

3

VII

23

2

2

3

3

7.

ЦСКА Академи

Софија


Пријава

21

I

2

II

1

III

4

V

1

VII

1

21

2

1

4

1

1

8.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

11

I

2

II

2

III

2

V

1

VII

11

2

2

2

1

9.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

8

I

3

II

1

III

1

V

VII

8

3

1

1

10.

Топалов

Софиа


Пријава

18

I

1

II

1

III

5

V

1

VII

1

18

1

1

5

1

1

11.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

6

I

1

II

3

III

1

V

VII

6

1

3

1

12.

Фајтер

Обреновац


Пријава

13

I

1

II

2

III

1

V

4

VII

2

13

1

2

1

4

2

13.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

8

I

2

II

III

3

V

VII

8

2

3

14.

Вождовац

Београд


Пријава

12

I

1

II

3

III

V

1

VII

1

12

1

3

1

1

15.

Илинден

Софиа


Пријава

9

I

2

II

III

2

V

2

VII

9

2

2

2

16.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

10

I

2

II

1

III

V

1

VII

1

10

2

1

1

1

17.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

9

I

II

1

III

4

V

1

VII

9

1

4

1

18.

Раднички

Београд


Пријава

9

I

II

2

III

2

V

1

VII

9

2

2

1

19.

Спарта

Источно Сарајево


Пријава

10

I

1

II

III

2

V

1

VII

1

10

1

2

1

1

20.

Хајиме

Обреновац


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

1

VII

4

1

2

1

21.

13. мај

Уб


Пријава

11

I

1

II

III

1

V

4

VII

11

1

1

4

22.

Царина

Смедерево


Пријава

6

I

1

II

1

III

V

1

VII

1

6

1

1

1

1

23.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

1

VII

3

1

1

1

24.

Тамиш

Панчево


Пријава

11

I

1

II

III

2

V

VII

1

11

1

2

1

25.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

1

VII

5

1

2

1

26.

Турија

Турија


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

VII

1

4

1

2

1

27.

13. мај

Јагодина


Пријава

14

I

II

III

3

V

2

VII

1

14

3

2

1

28.

Алексинац

Алексинац


Пријава

9

I

II

III

3

V

2

VII

9

3

2

29.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

2

I

II

2

III

V

VII

2

2

30.

6

1

1

31.

3

1

1

32.

Аполон

Марибор


Пријава

8

I

II

1

III

V

3

VII

8

1

3

33.

Брус

Брус


Пријава

6

I

II

1

III

V

3

VII

6

1

3

34.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

14

I

II

III

2

V

1

VII

1

14

2

1

1

35.

Младост

Бечеј


Пријава

10

I

II

III

2

V

1

VII

1

10

2

1

1

36.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

15

I

II

1

III

V

1

VII

3

15

1

1

3

37.

Јединство

Качарево


Пријава

4

I

II

1

III

V

1

VII

1

4

1

1

1

38.

4

1

1

39.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

40.

Цемент

Беочин


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

41.

Земун

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

42.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

6

I

II

III

1

V

2

VII

1

6

1

2

1

43.

Чукарички

Београд


Пријава

6

I

II

III

1

V

2

VII

1

6

1

2

1

44.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

3

I

II

III

1

V

2

VII

3

1

2

45.

Динамо

Панчево


Пријава

7

I

II

III

1

V

1

VII

2

7

1

1

2

46.

АС

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

1

5

1

1

47.

Банат

Житиште


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

48.

Партизан

Краљево


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

5

1

49.

Словен Рума

Рума


Пријава

7

I

II

III

V

3

VII

7

3

50.

Ниш

Ниш


Пријава

6

I

II

III

V

2

VII

6

2

51.

Козара

Градишка


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

4

2

52.

Нови Београд

Београд


Пријава

5

I

II

III

V

1

VII

2

5

1

2

53.

8

1

1

54.

Бамби

Пожаревац


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

1

4

1

1

55.

Безбедност

Смедерево


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

56.

4

57.

Приједор

Приједор


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

58.

Обреновац

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

59.

Крушевац

Крушевац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1