Куп Жандармерије 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 04.11.2023.

Такмичење "Куп Жандармерије 2023" одржано је 04.11.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

57

44

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -31кг

1

2.

ДушанБабић

Старији полетарци -31кг

5

3.

АлексаЛуцић

Старији полетарци -31кг

-

4.

ПавлеКрстић

Старији полетарци -31кг

-

5.

ДавидРадовановић

Старији полетарци -31кг

-

6.

АлексаВлачо

Старији полетарци -34кг

1

7.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

-

8.

ЈованЋирић

Старији полетарци -34кг

-

9.

КонстантинМаринковић

Старији полетарци -38кг

2

10.

ВикторСимуновић

Старији полетарци -38кг

-

11.

ТеодорТанкосић

Старији полетарци -38кг

-

12.

ИлијаШајфар

Старији полетарци -42кг

1

13.

НиколаПеровић

Старији полетарци -42кг

5

14.

ОгњенГуберинић

Старији полетарци -46кг

-

15.

МаркоДукић

Старији полетарци +50кг

8

16.

ДанилоГомбош

Старији полетарци +50кг

-

17.

СергејМиливојевић

Млађи дечаци -34кг

8

18.

НиколаДелић

Млађи дечаци -38кг

4

19.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -38кг

5

20.

РасткоПетровић

Млађи дечаци -42кг

2

21.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -46кг

8

22.

МаркоПеровић

Млађи дечаци -46кг

-

23.

ФилипБабић

Млађи дечаци -50кг

5

24.

СтефанТерзић

Млађи дечаци -50кг

-

25.

МилошТинтор

Млађи дечаци -55кг

2

26.

ВикторЂурић

Млађи дечаци -55кг

7

27.

ИлијаПетровић

Млађи дечаци -55кг

-

28.

СветозарМилић

Млађи дечаци -60кг

4

29.

ВањаКовачевић

Млађи дечаци -66кг

6

30.

ЛазарТица

Млађи дечаци -66кг

-

31.

ВојинДјукић

Старији дечаци -38кг

2

32.

ЛукаДангубић

Старији дечаци -46кг

1

33.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -50кг

1

34.

ВукДангубић

Старији дечаци -50кг

2

35.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -55кг

2

36.

ФилипШајфар

Старији дечаци -55кг

5

37.

ЛукаМачкић

Старији дечаци -60кг

4

38.

ДавидДелић

Старији дечаци -60кг

7

39.

ОгњенЋуковић

Старији дечаци -66кг

6

40.

ТомиславФатић

Старији дечаци -73кг

2

41.

НиколаРадовановић

Старији дечаци -73кг

4

42.

ДанилоБулић

Старији дечаци -73кг

8

43.

МихајлоМанасијевић

Старији дечаци -73кг

-

44.

СтефанЛукач

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаМиладиновић

Старије полетарке -28кг

5

2.

ИваШаровић

Старије полетарке -34кг

2

3.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -34кг

7

4.

ДуњаКостић

Старије полетарке -38кг

4

5.

ИскраАнић

Млађе девојчице -40кг

8

6.

МилаДрагојловић

Млађе девојчице -44кг

1

7.

ЕмилијаШаровић

Млађе девојчице -48кг

1

8.

ДуњаДрашковић

Млађе девојчице -48кг

7

9.

СофијаСтанковић

Млађе девојчице -52кг

3

10.

СараГајић

Старије девојчице -48кг

3

11.

НадаТасић

Старије девојчице -52кг

-

12.

ТамараЖивковић

Старије девојчице -63кг

1

13.

УнаМраковић

Старије девојчице +63кг

2

2.

49

32

17

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈонић

Старији полетарци -38кг

-

2.

МатијаГрујић

Старији полетарци -42кг

-

3.

ВукашинРајковић

Старији полетарци -42кг

-

4.

ДушанМарјановић

Старији полетарци -42кг

-

5.

ЂорђеГеоргијев

Старији полетарци -42кг

-

6.

ВукашинСимовић

Старији полетарци -46кг

6

7.

ПетарСтојиљковић

Старији полетарци -50кг

4

8.

НемањаСрнић

Млађи дечаци -30кг

2

9.

РасткоГлишић

Млађи дечаци -30кг

5

10.

ДимитријеБањовић

Млађи дечаци -34кг

-

11.

ЛукаАндјелковић

Млађи дечаци -38кг

6

12.

ЈованМилићевић

Млађи дечаци -38кг

-

13.

ПетарДамјановић

Млађи дечаци -42кг

5

14.

БогданДамјановић

Млађи дечаци -42кг

-

15.

ЛукаСељаковић

Млађи дечаци -46кг

-

16.

ЛазарПејановић

Млађи дечаци -46кг

-

17.

ВукКривокапић

Млађи дечаци -50кг

6

18.

ДушанШербула

Млађи дечаци -50кг

-

19.

ВукПантелић

Млађи дечаци -50кг

-

20.

АлексаЗец

Млађи дечаци -55кг

-

21.

СтрахињаСекулић

Млађи дечаци -55кг

-

22.

СтрахињаЈовановић

Млађи дечаци -66кг

1

23.

БогданМалеш

Млађи дечаци -66кг

-

24.

ФилипСмиљковић

Старији дечаци -55кг

1

25.

МихајлоТрајковић

Старији дечаци -55кг

8

26.

СтефанЈонић

Старији дечаци -55кг

-

27.

ЛазарБабовић

Старији дечаци -60кг

-

28.

НемањаЈокић

Старији дечаци -66кг

1

29.

БогданВучковић

Старији дечаци -66кг

2

30.

МатејаМиочиновић

Старији дечаци -66кг

4

31.

МаркоСтојиљковић

Старији дечаци -66кг

-

32.

СтефанМилојевић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЈокић

Старије полетарке -38кг

-

2.

ТеодораРашковић

Старије полетарке -43кг

-

3.

ЛараОстерман

Старије полетарке +43кг

-

4.

МинаМиочиновић

Млађе девојчице -40кг

1

5.

ДуњаСтојковић

Млађе девојчице -40кг

5

6.

АнастасијаЂурић

Млађе девојчице -40кг

6

7.

МаријаМарјановић

Млађе девојчице -40кг

-

8.

КсенијаЈозић

Млађе девојчице -44кг

2

9.

МилаЋесаревић

Млађе девојчице -48кг

3

10.

СофијаТимпанаро

Млађе девојчице -48кг

-

11.

НаталијаАрсић

Млађе девојчице -56кг

2

12.

ЕмилијаМиловановић

Млађе девојчице +56кг

3

13.

ИнаСтојанов

Старије девојчице -44кг

1

14.

НадјаПурић

Старије девојчице -44кг

5

15.

ТијанаЖивановић

Старије девојчице -57кг

1

16.

ДуњаВојводић

Старије девојчице -57кг

3

17.

ЈанаСтефановић

Старије девојчице -63кг

6

3.

Партизан

Београд


Пријава

46

М

29

Ж

17

46

29

17

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаРибић

Старији полетарци -25кг

3

2.

ЛеонЛакета

Старији полетарци -25кг

5

3.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -28кг

3

4.

НиколаКутјевац

Старији полетарци -31кг

7

5.

ДјордјеАндрејевић

Старији полетарци -34кг

-

6.

ЛазарМеловић

Старији полетарци -34кг

-

7.

Давид викторДурсун

Старији полетарци -34кг

-

8.

ПетарБањац

Старији полетарци -34кг

-

9.

ВуканГолубовић

Старији полетарци -34кг

-

10.

УрошРадовановић

Старији полетарци -38кг

7

11.

ЛукаРафаиловић

Старији полетарци -38кг

-

12.

ЛукаНешковић

Старији полетарци -50кг

3

13.

ВладимирЂошић

Млађи дечаци -34кг

-

14.

ДанилоСтојковић

Млађи дечаци -42кг

1

15.

МихајлоМарић

Млађи дечаци -60кг

1

16.

СтрахињаПењишевић

Млађи дечаци -60кг

8

17.

ЈованПаравина

Млађи дечаци -66кг

-

18.

ТадијаЂермановић

Старији дечаци -50кг

7

19.

АлексаАнтић

Старији дечаци -55кг

3

20.

АндрејВидуловић

Старији дечаци -55кг

7

21.

АндријаЛугоња

Старији дечаци -55кг

-

22.

ЛавИконић

Старији дечаци -55кг

-

23.

УрошМандић

Старији дечаци -60кг

5

24.

МихајлоПавловић

Старији дечаци -60кг

6

25.

АлексаЈовановић

Старији дечаци -60кг

-

26.

УрошРибић

Старији дечаци -66кг

-

27.

АндријаЛуковић

Старији дечаци -73кг

-

28.

ОгњенСтричевић

Старији дечаци -73кг

-

29.

АлексаБањац

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаПетковић

Старије полетарке -31кг

6

2.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -34кг

1

3.

СараДрљача

Старије полетарке -34кг

8

4.

МинаБлагојевић

Старије полетарке -38кг

3

5.

ТеодораЦветковић

Старије полетарке -38кг

-

6.

МилицаЛопичић

Старије полетарке -43кг

5

7.

ЂурђаМањенчић

Старије полетарке -43кг

8

8.

ДуњаМрваљевић

Старије полетарке -43кг

-

9.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -40кг

2

10.

АњаНектаријевић

Млађе девојчице -40кг

-

11.

НиколинаВеселиновић

Млађе девојчице -40кг

-

12.

УнаСимовић

Млађе девојчице -44кг

7

13.

ДариаЈевтић

Старије девојчице -40кг

1

14.

ТеодораПантић

Старије девојчице -44кг

3

15.

ДаницаСтојановић

Старије девојчице -57кг

4

16.

ПетраВеличковић

Старије девојчице -57кг

7

17.

МилицаМилошевић

Старије девојчице -63кг

-

4.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

30

М

18

Ж

12

30

18

12

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаСимоновић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ВикторРабреновић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ВасилијеБуквић

Старији полетарци -42кг

2

4.

РасткоЦвијић

Старији полетарци -46кг

3

5.

ФилипКачар

Старији полетарци -50кг

2

6.

АндрејАлексић

Старији полетарци +50кг

1

7.

БогданКепић

Млађи дечаци -38кг

-

8.

АндрејаНиколић

Млађи дечаци -42кг

7

9.

ПетарСергијевић

Млађи дечаци -42кг

-

10.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -46кг

2

11.

ДанилоЦурциц

Млађи дечаци -46кг

4

12.

ЛукаМилачић

Млађи дечаци -55кг

-

13.

ЛазарНешовић

Млађи дечаци -60кг

2

14.

ВуканЂековић

Млађи дечаци -66кг

3

15.

ПетарДудварски

Старији дечаци -50кг

8

16.

НенадПетровић

Старији дечаци -60кг

2

17.

АндрејАнастасов

Старији дечаци -73кг

1

18.

ВасилијеЂековић

Старији дечаци -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараНесовић

Старије полетарке -43кг

6

2.

ХристинаТодоровић

Старије полетарке +43кг

2

3.

АнђелаМаринковић

Млађе девојчице -48кг

4

4.

МилицаАнастасов

Млађе девојчице -48кг

6

5.

НиколинаБанђур

Млађе девојчице -52кг

1

6.

НинаКораћ

Млађе девојчице -52кг

5

7.

СофијаБанђур

Млађе девојчице -52кг

6

8.

ЛенаГашић

Млађе девојчице -56кг

3

9.

АнђелаТодоровић

Старије девојчице -52кг

1

10.

НаталијаСавић

Старије девојчице -52кг

6

11.

СараДимић

Старије девојчице -57кг

-

12.

ТараЦвијић

Старије девојчице -63кг

8

5.

Џудока

Београд


Пријава

23

М

17

Ж

6

23

17

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејНиколић

Старији полетарци -25кг

2

2.

РељаТановић

Старији полетарци -28кг

-

3.

КољаМарковић

Старији полетарци -31кг

-

4.

ВањаМихаиловић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ВасилијеМилић

Старији полетарци -34кг

-

6.

МатијаЏудовић

Старији полетарци -34кг

-

7.

ЛукаТомашевић

Старији полетарци -34кг

-

8.

ОгњенМихаиловић

Старији полетарци -38кг

4

9.

ДимитријеМилетић

Старији полетарци -38кг

8

10.

ВукМитрић

Старији полетарци -42кг

4

11.

АлександарБеговић

Млађи дечаци -34кг

3

12.

ВикторСтевановић

Млађи дечаци -34кг

7

13.

ПетарКарановић

Млађи дечаци -34кг

-

14.

ДушанЋојановић

Млађи дечаци -42кг

8

15.

ВукашинАрсић

Млађи дечаци -55кг

4

16.

СтефанБараћ

Млађи дечаци -55кг

-

17.

БобанАврамовић

Старији дечаци -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаИлић

Старије полетарке -31кг

3

2.

ЛенаМилетић

Старије полетарке -34кг

-

3.

СофијаГајић

Млађе девојчице -40кг

-

4.

УнаЗаконовић

Млађе девојчице -52кг

7

5.

ИваТрифковић

Старије девојчице -57кг

8

6.

СараИлић

Старије девојчице -63кг

3

6.

ЦСКА Академи

Софија


Пријава

21

М

18

Ж

3

21

18

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторКрајнев

Старији полетарци -28кг

-

2.

ФилипМарков

Старији полетарци -31кг

-

3.

МартинСтојанов

Старији полетарци -31кг

-

4.

АлексејМарков

Старији полетарци -34кг

-

5.

ДимитарРадков

Старији полетарци -34кг

-

6.

ДаниелГеоргиев

Старији полетарци -38кг

-

7.

КирилИзмирлиев

Старији полетарци -42кг

-

8.

ТрифонГотсев

Старији полетарци +50кг

-

9.

АнтонијДимитров

Млађи дечаци -38кг

-

10.

ДенисТасев

Млађи дечаци -42кг

-

11.

ХристијанСтојанов

Млађи дечаци -46кг

-

12.

СтефанТсветков

Млађи дечаци -55кг

-

13.

СтефанСтефанов

Млађи дечаци -60кг

-

14.

АлександарИлиев

Млађи дечаци +66кг

5

15.

ИваилоСтојанов

Старији дечаци -34кг

2

16.

АлександарМаринов

Старији дечаци -60кг

-

17.

СтаниславФилипов

Старији дечаци -60кг

-

18.

КристијанЛазаров

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофиаМаврова

Млађе девојчице -36кг

7

2.

Мариа магдаленаИванова

Млађе девојчице +56кг

-

3.

МаријанаБлазхева

Старије девојчице -63кг

7

7.

Топалов

Софиа


Пријава

18

М

8

Ж

10

18

8

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КирилПапазов

Старији полетарци -34кг

-

2.

БојидарЈулев

Старији полетарци -42кг

-

3.

ВалентинКолев

Млађи дечаци -42кг

-

4.

АнтониоНиколов

Млађи дечаци -46кг

-

5.

ПетарСтојчев

Млађи дечаци -50кг

-

6.

КонстантинХристов

Млађи дечаци -60кг

7

7.

ДимитарИванов

Старији дечаци -38кг

5

8.

ДејанМилусхев

Старији дечаци -46кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколНиколова

Старије полетарке +43кг

-

2.

МагдаленаБорисова

Млађе девојчице -48кг

-

3.

РобертаАмести

Старије девојчице -44кг

6

4.

МихаелаПапазова

Старије девојчице -48кг

-

5.

ВеселаКостова

Старије девојчице -48кг

-

6.

МариаЦхеркесова

Старије девојчице -52кг

8

7.

АлексаВенева

Старије девојчице -57кг

-

8.

СофиаБорисова

Старије девојчице -63кг

-

9.

МагдаленаВелицкова

Старије девојчице -63кг

-

10.

АлександринаДимитрова

Старије девојчице +63кг

6

8.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

15

М

12

Ж

3

15

12

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаБрадаш

Старији полетарци -34кг

-

2.

ЖељкоИвић

Старији полетарци -38кг

-

3.

СтрахињаРадосављевић

Старији полетарци -46кг

5

4.

АндријаМазалица

Старији полетарци -46кг

-

5.

МаркоНиколић

Старији полетарци -50кг

8

6.

ПетарПрекљушај

Млађи дечаци -30кг

3

7.

ВукМиловановић

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ГаврилоФишич

Млађи дечаци -42кг

-

9.

ВељкоИлић

Млађи дечаци -46кг

-

10.

НиколаБожић

Млађи дечаци -55кг

-

11.

ВељкоЋирић

Старији дечаци -55кг

-

12.

ДимитријеБабок

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЈовановић

Старије полетарке -38кг

8

2.

ЂурђаЗекић

Старије полетарке -43кг

-

3.

НаталијаСтојилковић

Старије полетарке -43кг

-

9.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

14

М

6

Ж

8

14

6

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоСтанковић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВукВасић

Старији полетарци -46кг

-

3.

ЂорђеВасић

Млађи дечаци +66кг

6

4.

ВукашинЗгоњанин

Старији дечаци -50кг

-

5.

УрошКрстић

Старији дечаци -50кг

-

6.

ДанилоВасић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаКанкараш

Старије полетарке -43кг

-

2.

ДуњаСтојковић

Старије полетарке +43кг

6

3.

ЕмилиијаИлић

Млађе девојчице -32кг

3

4.

ЛенаМилошевић

Млађе девојчице -40кг

7

5.

ВањаБлагојевић

Млађе девојчице -44кг

5

6.

ТараБлагојевић

Млађе девојчице -56кг

4

7.

ИсидораИлић

Старије девојчице -52кг

5

8.

ЉубицаСтојадиновић

Старије девојчице +63кг

5

10.

13. мај

Јагодина


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостаМијушковић

Старији полетарци -42кг

6

2.

ВасилијеЂорић

Старији полетарци -50кг

6

3.

АндрејРанђеловић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

МихајлоПешић

Млађи дечаци -55кг

1

5.

ИгњатСимић

Млађи дечаци -55кг

6

6.

МихајлоСтевановић

Млађи дечаци -55кг

-

7.

НиколаХаџић

Млађи дечаци +66кг

3

8.

ВукМарковић

Старији дечаци -42кг

3

9.

АлексаРанђеловић

Старији дечаци -50кг

3

10.

ВојинЈокић

Старији дечаци -60кг

-

11.

СтрахињаСјеклоћа

Старији дечаци -73кг

3

12.

ЂорђеАпостоловић

Старији дечаци -73кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараЂурковић

Старије полетарке -31кг

5

2.

ЂурђаНићифоровић

Старије девојчице -52кг

4

11.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

14

М

9

Ж

5

14

9

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарВукосављев

Старији полетарци -25кг

1

2.

АлексаТрифковић

Старији полетарци -31кг

3

3.

МихајлоАндрић

Старији полетарци -34кг

2

4.

НовакКурјаков

Старији полетарци -38кг

6

5.

ВукашинБјелић

Старији полетарци -38кг

-

6.

ИлијаСтаматовић

Старији полетарци -42кг

7

7.

МомчилоДраганић

Старији полетарци -42кг

-

8.

АндрејВукоје

Млађи дечаци -38кг

-

9.

ЛазарБерић

Млађи дечаци -46кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнаЧадевски

Старије полетарке -34кг

5

2.

ЕленаБукинац

Старије полетарке -34кг

-

3.

НаташаЂорђевић

Млађе девојчице -36кг

5

4.

БојанаБатинић

Млађе девојчице -40кг

3

5.

УнаРанковић

Млађе девојчице -40кг

4

12.

Фајтер

Обреновац


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -31кг

4

2.

МиланПетковиц

Старији полетарци -31кг

-

3.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -34кг

5

4.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -34кг

7

5.

ЛазарСтанојевиц

Старији полетарци -46кг

-

6.

ЈованПоповић

Старији полетарци -50кг

1

7.

ДјордјеВулетић

Старији полетарци -50кг

5

8.

АлексаСтепић

Старији дечаци -55кг

4

9.

НиколаПоповиц

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈоанаТребесанин

Старије полетарке -38кг

6

2.

ЕмилијаАлексић

Старије полетарке +43кг

1

3.

ТамараЧубрило

Млађе девојчице +56кг

1

4.

ЈулијаКовацевиц

Млађе девојчице +56кг

5

13.

Вождовац

Београд


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаТубић

Старији полетарци -31кг

-

2.

МихаилоЈошић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ЈакшаЈапунџа

Старији полетарци -38кг

-

4.

НиколаСтрубел

Старији полетарци -50кг

-

5.

ВуканСтанковић

Млађи дечаци -50кг

2

6.

ВикторТурковић

Млађи дечаци -66кг

7

7.

ИлијаЖугић

Млађи дечаци +66кг

4

8.

БранкоИвановић

Старији дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаНасковић

Млађе девојчице -32кг

1

2.

МиаДробњак

Млађе девојчице +56кг

2

3.

ЛенаПрљић

Старије девојчице -48кг

5

4.

ЈанаПрљић

Старије девојчице -48кг

7

14.

13. мај

Уб


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЛазић

Старији полетарци -42кг

-

2.

БошкоЈованчић

Старији полетарци -46кг

7

3.

АндрејСавић

Млађи дечаци -46кг

7

4.

ЛукаЂорђевић

Млађи дечаци -60кг

5

5.

ОгњенМиленковић

Млађи дечаци -66кг

2

6.

ЛазарЂорђевић

Старији дечаци -46кг

5

7.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаДубљевић

Старије полетарке -22кг

1

2.

МињаМиленковић

Старије полетарке -43кг

4

3.

НевенаДрагићевић

Старије девојчице -48кг

2

4.

СараПоповић

Старије девојчице -57кг

5

15.

Тамиш

Панчево


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканРаниславић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ВуканТаушан

Старији полетарци -38кг

-

3.

ЈованВитас

Старији полетарци -46кг

2

4.

ДавидМамојка

Млађи дечаци -34кг

2

5.

НиколаСтанковић

Млађи дечаци -34кг

-

6.

АлексаШабат

Млађи дечаци -46кг

-

7.

МаркоМарковић

Млађи дечаци -50кг

7

8.

СтрахињаПантић

Млађи дечаци -55кг

5

9.

КристианЛехни

Старији дечаци -38кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраСтанковић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ЛенаРанчић

Старије полетарке -38кг

2

16.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтанковић

Старији полетарци -28кг

1

2.

МихајлоЗлатановић

Старији полетарци -34кг

6

3.

ФилипАрсић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ВукашинСимоновић

Старији полетарци -38кг

1

5.

УрошЦојић

Млађи дечаци -38кг

2

6.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -42кг

4

7.

ОгњенКостић

Старији дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаРадосављевић

Старије полетарке -28кг

1

2.

МилицаЦојић

Старије полетарке -43кг

3

3.

МилаСтепановић

Старије полетарке +43кг

4

4.

СофијаКостић

Млађе девојчице -52кг

4

17.

Спарта

Источно Сарајево


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаМинић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ЛукаДјуреиновиц

Старији полетарци -46кг

-

3.

НиксаШкрба

Старији полетарци -50кг

-

4.

ВладимирИвановић

Млађи дечаци -38кг

-

5.

ЛазарЛаловић

Млађи дечаци -42кг

-

6.

МихајлоПанџић

Млађи дечаци -55кг

-

7.

НемањаЕлез

Млађи дечаци +66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаМичић

Млађе девојчице -36кг

8

2.

АнђелаПоповић

Млађе девојчице +56кг

8

3.

НиколинаПанџић

Старије девојчице -63кг

-

18.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанНешић

Старији полетарци -31кг

6

2.

НаумМихаилоски

Старији полетарци -31кг

-

3.

БогданЈовановић

Старији полетарци +50кг

2

4.

МатејаГрашић

Старији полетарци +50кг

5

5.

ЛукаБлагојевић

Млађи дечаци -38кг

8

6.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -42кг

3

7.

ПетарСтевановић

Млађи дечаци -46кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараСтевановић

Млађе девојчице -36кг

3

2.

ЛенаСтевановић

Млађе девојчице -56кг

1

3.

СоњаСиљиц

Старије девојчице -48кг

8

19.

Младост

Бечеј


Пријава

10

М

4

Ж

6

10

4

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипПопов

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВојиславЈакшић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ДушанМиљуш

Млађи дечаци -34кг

-

4.

СтрахињаВењхарт

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаМладеновић

Старије полетарке -31кг

8

2.

КатаринаПерић

Старије полетарке -34кг

4

3.

СлађанаВењхарт

Старије полетарке +43кг

8

4.

СлавицаВасић

Млађе девојчице -44кг

3

5.

НаталијаГужвић

Млађе девојчице -44кг

6

6.

АнастасијаРадовановић

Старије девојчице -52кг

3

20.

Раднички

Београд


Пријава

9

М

4

Ж

5

9

4

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АрсенијеПеришић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ПетарЋировић

Старији полетарци -34кг

-

3.

МаксимВуковић

Старији полетарци -38кг

-

4.

РељаМарјановић

Млађи дечаци -60кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаријаПеришић

Млађе девојчице -32кг

2

2.

ИваШикопарија

Млађе девојчице -36кг

2

3.

ДуњаШикопарија

Старије девојчице -52кг

2

4.

ДуњаЧикарић

Старије девојчице -57кг

6

5.

ПетраПеришић

Старије девојчице -63кг

2

21.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанБјелобрк

Старији полетарци -38кг

-

2.

МладенДрагић

Млађи дечаци -46кг

-

3.

НенадКрајишник

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ВељкоНоваковић

Старији дечаци -55кг

-

5.

ДрагољубТаушан

Старији дечаци -66кг

-

6.

АлексаЦуровић

Старији дечаци +73кг

7

7.

ВојинЛаловић

Старији дечаци +73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕвгенијаЗекић

Старије девојчице -57кг

-

2.

МилаЈовичић

Старије девојчице -63кг

-

22.

Илинден

Софиа


Пријава

9

М

8

Ж

1

9

8

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГеоргиКостов

Старији полетарци -25кг

4

2.

КалојанВасилев

Млађи дечаци -30кг

4

3.

ХристианБорисов

Млађи дечаци -34кг

-

4.

МартинИлцхев

Млађи дечаци -38кг

-

5.

ГеоргиГорцхев

Млађи дечаци -38кг

-

6.

ИванАнтонов

Млађи дечаци -42кг

-

7.

МихаилАпостолов

Млађи дечаци -55кг

-

8.

КристианСтоианов

Млађи дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВиараДунцхева

Млађе девојчице -44кг

8

23.

Алексинац

Алексинац


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМанојловић

Млађи дечаци -46кг

1

2.

ПетарСтоиљковић

Млађи дечаци -50кг

1

3.

ЛавПетровић

Старији дечаци -50кг

5

4.

ВукПетровић

Старији дечаци -66кг

8

5.

ЛукаТрајковић

Старији дечаци +73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаДрагићевић

Старије полетарке -28кг

4

2.

ДуњаИвковић

Старије полетарке -43кг

7

3.

КсенијаПавловић

Млађе девојчице -48кг

5

4.

ПетраРистић

Старије девојчице -57кг

2

24.

Аполон

Марибор


Пријава

8

М

3

Ж

5

8

3

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БорБрлек

Млађи дечаци -42кг

-

2.

ЛукаБратуша

Млађи дечаци -55кг

-

3.

ЈаниФрешер

Млађи дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛотиПросенц

Старије полетарке +43кг

-

2.

НејаПредан познић

Млађе девојчице -48кг

-

3.

НејаЈенуш

Млађе девојчице +56кг

6

4.

НикаЛонгар

Млађе девојчице +56кг

7

5.

АлинаБарбер

Старије девојчице +63кг

-

25.

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЗимовић

Старији полетарци -31кг

8

2.

УрошПетровић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ЛавМаљковић

Старији полетарци -34кг

-

4.

НовакРатковић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -38кг

-

6.

ВасилијеСтанојевић

Старији полетарци -38кг

-

7.

ФилипГраховац

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКрстициц

Млађе девојчице -36кг

6

26.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванГладић

Старији полетарци +50кг

6

2.

ЛукаЂаковић

Млађи дечаци -34кг

-

3.

СергејДеме

Млађи дечаци -38кг

1

4.

АлекДеме

Старији дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаБодваи

Старије полетарке -28кг

3

2.

ЈеленаСтанчић

Старије полетарке -31кг

1

3.

КатаринаМилованов

Старије полетарке -38кг

1

4.

ПетраКнежевић

Старије полетарке +43кг

3

27.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БилалГушић

Старији полетарци -46кг

-

2.

ИсхакАговић

Млађи дечаци -38кг

-

3.

ОмерАлијагиц

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ДавудАговић

Млађи дечаци -50кг

-

5.

АмарСунлхпасиц

Старији дечаци -55кг

-

6.

ИсмаилГушић

Старији дечаци -66кг

7

7.

СулејманГушић

Старији дечаци -73кг

-

8.

НухПањета

Старији дечаци +73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Словен Рума

Рума


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаДјордјевић

Старији полетарци -34кг

-

2.

ВукашинЦимеша

Старији полетарци -38кг

-

3.

НемањаПараклис

Старији полетарци -46кг

-

4.

УрошМудрић

Млађи дечаци -42кг

6

5.

СтефанСамарџија

Млађи дечаци -55кг

8

6.

ЈованКовачевић

Млађи дечаци -66кг

4

7.

МаркоЂорђевић

Старији дечаци -60кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

29.

Динамо

Панчево


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинБачевић

Старији полетарци -28кг

4

2.

МиланБожић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ВасилијеФилиповић

Старији полетарци -31кг

-

4.

СрђанРадић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ЛазарВучковић

Старији полетарци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаДимитријевски

Старије полетарке -31кг

7

2.

СташаСиманић

Старије полетарке -43кг

2

30.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеАлексић

Старији полетарци +50кг

3

2.

УрошРистић

Млађи дечаци -34кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијанаСтанојевић

Старије полетарке -22кг

2

2.

ХеленаУсаиновић

Старије полетарке -25кг

1

3.

ТараАндрејевић

Старије полетарке -28кг

2

4.

ИлијанаСтојадиновић

Старије полетарке -28кг

8

31.

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукАрандјеловиц

Старији полетарци -31кг

-

2.

ПламенСаравија

Старији полетарци -34кг

4

3.

НемањаСтанојевић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ВукашинМилановић

Старији полетарци -38кг

-

5.

МатијаПавловић

Старији полетарци -46кг

1

6.

ПавлеВукановић

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

Царина

Смедерево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂурађПавловић

Старији полетарци -31кг

-

2.

КостаНастић

Млађи дечаци -46кг

-

3.

ВојинМудрић

Млађи дечаци +66кг

1

4.

БогданНастић

Старији дечаци +73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаЈевремовић

Старије полетарке -31кг

2

2.

ИвонаМишић

Млађе девојчице -44кг

-

33.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанТерзић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ИгорБреберина

Старији полетарци -38кг

-

3.

ВукТепшић

Млађи дечаци -46кг

3

4.

АлексаИвановић

Млађи дечаци -60кг

3

5.

ЛукаМоравац

Старији дечаци -50кг

4

6.

ВукЂоковић

Старији дечаци -55кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Ниш

Ниш


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДамјанСтојановић

Старији полетарци -31кг

2

2.

ВикторМиловановић

Старији полетарци -34кг

3

3.

ЛазарМихајловић

Старији полетарци -38кг

3

4.

АндрејКаличанин

Старији полетарци -38кг

5

5.

ЈованЂорђевић

Млађи дечаци -30кг

1

6.

НиколаЦакић

Старији дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарТешић

Старији полетарци -34кг

-

2.

НикшаЛукач

Старији полетарци -34кг

-

3.

СтефанБојковић

Млађи дечаци -34кг

-

4.

ЂорђеТодровић

Млађи дечаци -38кг

-

5.

ПавлеЂајић

Млађи дечаци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораЂајић

Старије полетарке +43кг

5

36.

Брус

Брус


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтанкоТачић

Старији полетарци -28кг

7

2.

ВукашинТачић

Млађи дечаци -34кг

5

3.

АлексаПоповић

Млађи дечаци -34кг

6

4.

ЛукаКостић

Млађи дечаци +66кг

2

5.

НемањаМилетић

Старији дечаци -46кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕминаМилетић

Млађе девојчице -48кг

2

37.

Партизан

Краљево


Пријава

5

М

1

Ж

4

5

1

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанПавловић

Старији полетарци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараВучковић

Старије полетарке -31кг

4

2.

МаријаМатовић

Старије полетарке -34кг

3

3.

АњаОбреза

Старије полетарке -38кг

5

4.

ЕленаВучковић

Млађе девојчице -48кг

-

38.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеОпачић

Млађи дечаци -50кг

4

2.

АлександарВинчић

Млађи дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаРаковић

Старије полетарке -34кг

6

2.

ЖељкаПурешевић

Млађе девојчице -36кг

-

3.

ЈованаВоркапић

Старије девојчице -48кг

4

39.

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМарковић

Старији полетарци -34кг

8

2.

ИванПетровић

Млађи дечаци -38кг

-

3.

АндрејСтојановић

Млађи дечаци -46кг

-

4.

СтефанМаксимовић

Старији дечаци -60кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаАлексић

Млађе девојчице -48кг

8

40.

АС

Београд


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДрагомирШевић

Старији полетарци -28кг

8

2.

МилошСтрахинић

Старији полетарци -38кг

-

3.

АндрејМатропазовић

Старији полетарци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаМаксимовић

Старије полетарке -43кг

1

2.

ПетраОстојић

Старије девојчице -63кг

5

41.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЛалић

Старији полетарци -28кг

-

2.

МаркоБојић

Старији полетарци -42кг

-

3.

ПавлеРадивојевић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ВикторСтојановић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

42.

Турија

Турија


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СветозарМалишевић

Старији дечаци -50кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БожанаЈовановић

Старије девојчице -48кг

6

2.

ЈованаЈовановић

Старије девојчице -63кг

-

3.

МирјанаЋелбабин

Старије девојчице +63кг

4

43.

Јединство

Качарево


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РаданЧигоја

Старији полетарци +50кг

4

2.

ИлијаАнђеловић

Старији дечаци -42кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартаКосановић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ЕмилијаИлић

Старије полетарке +43кг

7

44.

Хајиме

Обреновац


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаФилиповић

Млађе девојчице -36кг

4

2.

ВалентинаМатић

Млађе девојчице -44кг

4

3.

ИваМаринковић

Старије девојчице -44кг

2

4.

АндјелинаПавловић

Старије девојчице -48кг

1

45.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЦветковић

Старији полетарци -42кг

-

2.

ВукФуруновић

Старији полетарци -46кг

-

3.

МатејаСтефановић

Старији полетарци -46кг

-

4.

МиланСмиљкић

Млађи дечаци -55кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

Козара

Градишка


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЗјајић

Старије девојчице -48кг

-

2.

ЈованаЈањић

Старије девојчице -52кг

7

3.

ЈеленаЦупиц

Старије девојчице +63кг

7

4.

СлађанаКовљен

Старије девојчице +63кг

8

47.

Бамби

Пожаревац


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТадијаДимић

Старији полетарци -28кг

5

2.

ИлијаПавловић

Старији полетарци -46кг

4

3.

ИлијаДедовић

Старији полетарци -46кг

8

4.

ДушанЂорђевић

Старији полетарци +50кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

48.

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МомчилоГргаревић

Старији полетарци -42кг

-

2.

АндрејаЈанићијевић

Млађи дечаци -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваГргаревић

Старије девојчице -44кг

4

49.

Цемент

Беочин


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоМиљановић

Старији дечаци -46кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиленаБојанић

Старије полетарке -38кг

7

2.

ГоранаИлић

Млађе девојчице -52кг

2

50.

Земун

Београд


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЈеленић

Старији полетарци -28кг

2

2.

МатијаСерцел

Старији полетарци -38кг

-

3.

ДалиборГоле

Старији полетарци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

51.

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоТодоровић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ФилипРадојичић

Старији полетарци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаЈокановић

Старије полетарке -28кг

7

52.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЂокић

Старији дечаци -66кг

3

2.

ВујадинТасић

Старији дечаци +73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаЂокић

Старије девојчице -63кг

4

53.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејГрковић

Старији полетарци -42кг

-

2.

ВукМиловановић

Старији дечаци -42кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -36кг

1

54.

Приједор

Приједор


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторБаскот

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаГњатовиц

Старије полетарке -43кг

-

2.

МаријаДракула

Млађе девојчице -48кг

-

55.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтеванМиловановић

Старији полетарци -42кг

3

2.

ИванМиловановић

Старији дечаци -38кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

56.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаИвановић

Старије девојчице +63кг

1

2.

АнастасијаИвановић

Старије девојчице +63кг

3

57.

Банат

Житиште


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданЛучић

Старији дечаци -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКовачевић

Млађе девојчице +56кг

4

58.

Крушевац

Крушевац


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МитраМиливојевић

Старије девојчице -48кг

-

59.

Безбедност

Смедерево


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеРашковић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.