Куп Трудбеник Кортега 2024Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 25.02.2024.

Такмичење "Куп Трудбеник Кортега 2024" одржано је 25.02.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

76

I

4

II

9

III

6

V

10

VII

3

76

4

9

6

10

3

2.

Партизан

Београд


Пријава

73

I

2

II

6

III

11

V

12

VII

5

73

2

6

11

12

5

3.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

28

I

3

II

5

III

5

V

2

VII

3

28

3

5

5

2

3

4.

Џудока

Београд


Пријава

26

I

4

II

III

6

V

4

VII

26

4

6

4

5.

Туркеј

Туркеј


Пријава

35

I

1

II

5

III

5

V

3

VII

1

35

1

5

5

3

1

6.

Жандармерија

Београд


Пријава

42

I

4

II

III

5

V

5

VII

42

4

5

5

7.

СУ Београдски

Београд


Пријава

36

I

3

II

2

III

4

V

5

VII

2

36

3

2

4

5

2

8.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

8

I

5

II

1

III

1

V

VII

8

5

1

1

9.

Хадј-Димитар

Сливен


Пријава

18

I

2

II

1

III

4

V

3

VII

2

18

2

1

4

3

2

10.

Фајтер

Обреновац


Пријава

13

I

1

II

2

III

4

V

1

VII

13

1

2

4

1

11.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

20

I

1

II

III

5

V

3

VII

20

1

5

3

12.

22

3

3

1

2

13.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

13

I

1

II

2

III

2

V

VII

1

13

1

2

2

1

14.

Тамиш

Панчево


Пријава

22

I

II

2

III

4

V

VII

3

22

2

4

3

15.

Вождовац

Београд


Пријава

9

I

1

II

1

III

3

V

VII

2

9

1

1

3

2

16.

Хасково

Хасково


Пријава

10

I

2

II

III

1

V

2

VII

10

2

1

2

17.

Хајиме

Обреновац


Пријава

13

I

1

II

1

III

1

V

3

VII

2

13

1

1

1

3

2

18.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

8

I

2

II

III

1

V

VII

8

2

1

19.

13. мај

Уб


Пријава

12

I

1

II

III

3

V

1

VII

3

12

1

3

1

3

20.

Јединство

Качарево


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

7

1

1

1

1

21.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

22

I

II

1

III

2

V

4

VII

2

22

1

2

4

2

22.

7

2

1

23.

Ниш

Ниш


Пријава

4

I

2

II

III

V

VII

4

2

24.

Соколови

Зворник


Пријава

7

I

1

II

1

III

V

2

VII

7

1

1

2

25.

Цемент

Беочин


Пријава

7

I

1

II

1

III

V

1

VII

2

7

1

1

1

2

26.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

I

1

II

III

1

V

VII

4

1

1

27.

Партизан

Кикинда


Пријава

8

I

1

II

III

V

2

VII

1

8

1

2

1

28.

Турија

Турија


Пријава

3

I

1

II

III

V

2

VII

3

1

2

29.

Кучево

Кучево


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

30.

КОДОКАН

Бања Лука


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

31.

Раднички

Београд


Пријава

5

I

1

II

III

V

VII

1

5

1

1

32.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

33.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

6

I

1

II

III

V

VII

6

1

34.

3

1

35.

Земун

Београд


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

36.

АС

Београд


Пријава

11

I

II

III

2

V

1

VII

4

11

2

1

4

37.

Кодомо

Хунгарј


Пријава

9

I

II

III

1

V

4

VII

9

1

4

38.

Винча

Београд


Пријава

5

I

II

1

III

V

1

VII

5

1

1

39.

Динамо

Панчево


Пријава

10

I

II

III

2

V

VII

1

10

2

1

40.

Нови Београд

Београд


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

5

2

41.

Рума

Рума


Пријава

11

I

II

III

1

V

3

VII

11

1

3

42.

Фигхтер

Подгорица


Пријава

16

I

II

1

III

V

VII

1

16

1

1

43.

Чукарички

Београд


Пријава

10

I

II

1

III

V

VII

10

1

44.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

8

I

II

1

III

V

VII

8

1

45.

Партизан

Краљево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

46.

1

1

47.

Царина

Смедерево


Пријава

5

I

II

III

1

V

2

VII

5

1

2

48.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

49.

Спартак

Суботица


Пријава

10

I

II

III

1

V

1

VII

10

1

1

50.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

51.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

6

I

II

III

1

V

VII

2

6

1

2

52.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

53.

13

1

54.

Макикоми

Београд


Пријава

8

I

II

III

1

V

VII

8

1

55.

Даниловград

Даниловград


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

5

1

56.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

57.

Стафанстарп

Сњеден


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

58.

Кодокан

Пазардзик


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

59.

Топалов

Софиа


Пријава

6

I

II

III

V

2

VII

1

6

2

1

60.

Обреновац

Обреновац


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

4

1

61.

Борац

Чачак


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

62.

Звездарац

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

63.

Банат

Житиште


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

64.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

65.

1

66.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1