Куп Трудбеник Кортега 2024Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 25.02.2024.

Такмичење "Куп Трудбеник Кортега 2024" одржано је 25.02.2024. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

76

63

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторПерић

Старији полетарци -25кг

-

2.

ЛазарПеровић

Старији полетарци -28кг

-

3.

ДушанДевић

Старији полетарци -28кг

-

4.

УрошДинчић

Старији полетарци -28кг

-

5.

ДушанАрбајтер

Старији полетарци -28кг

-

6.

НемањаОбрадовић

Старији полетарци -31кг

3

7.

ВукНоваковић

Старији полетарци -31кг

4

8.

ИгњатВасић

Старији полетарци -31кг

-

9.

АндријаМатић

Старији полетарци -31кг

-

10.

ЂорђеЧпрљаковић

Старији полетарци -31кг

-

11.

ВасилијеШекуларац

Старији полетарци -34кг

1

12.

ВељкоВасић

Старији полетарци -34кг

3

13.

ДушанБабић

Старији полетарци -34кг

7

14.

ВукашинКраљевић

Старији полетарци -34кг

-

15.

КостаВјетровић

Старији полетарци -34кг

-

16.

ЈованЋирић

Старији полетарци -38кг

-

17.

ЛукаМацура

Старији полетарци -38кг

-

18.

МилутинИвановић

Старији полетарци -38кг

-

19.

АлексаЂаковић

Старији полетарци -38кг

-

20.

ОгњенВидовић

Старији полетарци -38кг

-

21.

НиколаМилошевић

Старији полетарци -38кг

-

22.

АндријаСикимић

Старији полетарци -38кг

-

23.

ТеодорТанкосић

Старији полетарци -42кг

7

24.

АндрејМартиновић

Старији полетарци -42кг

8

25.

ЛукаИвковић

Старији полетарци -42кг

-

26.

ЛазарСтанојевић

Старији полетарци -46кг

4

27.

ДејанМилошевић

Старији полетарци -50кг

-

28.

МаркоДукић

Старији полетарци +50кг

3

29.

ОливерПурсеј

Млађи дечаци -34кг

-

30.

МилутинВујко

Млађи дечаци -38кг

3

31.

АндријаВесић

Млађи дечаци -38кг

-

32.

АрсенииЗубарев

Млађи дечаци -42кг

-

33.

КонстантинМаринковић

Млађи дечаци -42кг

-

34.

ЛукаВујко

Млађи дечаци -46кг

1

35.

ИлијаШајфар

Млађи дечаци -46кг

4

36.

АлексаЖивић

Млађи дечаци -46кг

6

37.

НиколаЈВујасин

Млађи дечаци -50кг

2

38.

МаркоЈовановић

Млађи дечаци -50кг

-

39.

ВикторЂурић

Млађи дечаци -55кг

2

40.

ФилипБабић

Млађи дечаци -55кг

6

41.

СтефанРалевић

Млађи дечаци -55кг

8

42.

ПавлеСалатић

Млађи дечаци -55кг

-

43.

ВањаКовачевић

Млађи дечаци -66кг

1

44.

ЛазарТица

Млађи дечаци -66кг

2

45.

АлексаВлајић

Млађи дечаци -66кг

5

46.

СергејМиливојевић

Старији дечаци -34кг

2

47.

ТодорОбрадовић

Старији дечаци -38кг

3

48.

ЈованБранковић

Старији дечаци -38кг

-

49.

НиколаДелић

Старији дечаци -42кг

4

50.

МаркоПеровић

Старији дечаци -46кг

6

51.

ВукМрдја

Старији дечаци -46кг

-

52.

ЛукаДангубић

Старији дечаци -50кг

2

53.

НиколаМаринковић

Старији дечаци -50кг

-

54.

СтрахињаМанојловић

Старији дечаци -55кг

2

55.

ФилипШајфар

Старији дечаци -55кг

3

56.

ДавидДелић

Старији дечаци -55кг

8

57.

ИлијаПетровић

Старији дечаци -55кг

-

58.

ЛукаМачкић

Старији дечаци -60кг

1

59.

КонстантинПетронић

Старији дечаци -60кг

4

60.

МилошТинтор

Старији дечаци -60кг

-

61.

КонстантинДрагаш

Старији дечаци -73кг

-

62.

ОгњенЋуковић

Старији дечаци -73кг

-

63.

ВасилијеЗорица

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаМиладиновић

Старије полетарке -28кг

1

2.

СофијаРанисављевић

Старије полетарке -31кг

-

3.

ИваШаровић

Старије полетарке -34кг

1

4.

ХеленаВлачо

Старије полетарке -34кг

2

5.

НадјаДјордјевић

Млађе девојчице -36кг

4

6.

ДуњаКостић

Млађе девојчице -40кг

2

7.

ЛаураБугарски

Млађе девојчице -40кг

-

8.

ЕмилијаМилисављевић

Млађе девојчице -40кг

-

9.

ТатјанаРајшић

Млађе девојчице -40кг

-

10.

ЕмилијаШаровић

Млађе девојчице -52кг

1

11.

ИваДјармотски

Млађе девојчице -56кг

3

12.

КатаринаНиколић

Млађе девојчице +56кг

4

13.

ЈованаРајшић

Старије девојчице +63кг

3

2.

Партизан

Београд


Пријава

73

М

51

Ж

22

73

51

22

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЗец

Старији полетарци -25кг

8

2.

ТеодорДотлић

Старији полетарци -25кг

-

3.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -28кг

1

4.

ЂорђеГрубјешић

Старији полетарци -28кг

3

5.

АндрејМраковић

Старији полетарци -28кг

5

6.

НемањаРибић

Старији полетарци -28кг

6

7.

ЛазарМарковић

Старији полетарци -28кг

7

8.

МаксимАхметовић

Старији полетарци -28кг

-

9.

ЛукаМандиц

Старији полетарци -28кг

-

10.

КонстантинРистић

Старији полетарци -28кг

-

11.

МаксимДракула

Старији полетарци -28кг

-

12.

ВукТодоровић

Старији полетарци -28кг

-

13.

ТодорМирић

Старији полетарци -31кг

-

14.

Давид викторДурсун

Старији полетарци -34кг

4

15.

ВуканГолубовић

Старији полетарци -34кг

5

16.

НемањаМанчић

Старији полетарци -34кг

-

17.

НиколаКутјевац

Старији полетарци -34кг

-

18.

МалекАбу лабан

Старији полетарци -38кг

6

19.

АлексаЈелић

Старији полетарци -38кг

-

20.

МихајлоБакоч

Старији полетарци -38кг

-

21.

МатејаСавановиц

Старији полетарци -38кг

-

22.

ЛукаРафаиловић

Старији полетарци -38кг

-

23.

МаксимЂурић

Старији полетарци -42кг

-

24.

АлексаШошо

Старији полетарци -46кг

-

25.

ЛукаНешковић

Старији полетарци -50кг

1

26.

ВукРадуловић

Старији полетарци -50кг

-

27.

ДјордјеАндрејевић

Млађи дечаци -34кг

8

28.

ЛазарМеловић

Млађи дечаци -34кг

-

29.

ВикторАнђић

Млађи дечаци -38кг

-

30.

УрошРадовановић

Млађи дечаци -42кг

7

31.

ПавлеЏелебџић

Млађи дечаци -42кг

-

32.

АндријаЂурђић

Млађи дечаци -50кг

6

33.

ИлијаСтојковић

Млађи дечаци -50кг

-

34.

АндријаПетровић

Млађи дечаци -50кг

-

35.

УрошМаљковић

Млађи дечаци -50кг

-

36.

ГлигоријеПетровић

Млађи дечаци -50кг

-

37.

ВукРадић

Млађи дечаци -50кг

-

38.

АндријаПетронијевић

Млађи дечаци -55кг

1

39.

СтрахињаПењишевић

Млађи дечаци -60кг

5

40.

ЛазарЈевремовиц

Старији дечаци -34кг

4

41.

ДанилоСтојковић

Старији дечаци -42кг

3

42.

ВукЛиздек

Старији дечаци -46кг

-

43.

ИлијаСтјепановић

Старији дечаци -50кг

-

44.

ФилипАхметовић

Старији дечаци -50кг

-

45.

АндријаЛугоња

Старији дечаци -55кг

7

46.

УрошСимовски

Старији дечаци -60кг

-

47.

ЛавИконић

Старији дечаци -60кг

-

48.

МихајлоМарић

Старији дечаци -60кг

-

49.

АлександарПутниковић

Старији дечаци -66кг

2

50.

УрошМандић

Старији дечаци -66кг

-

51.

ОгњенСтричевић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаТатаревиц

Старије полетарке -28кг

-

2.

ЕмаКривокућа

Старије полетарке -31кг

3

3.

МилицаПетковић

Старије полетарке -31кг

4

4.

НевенаЈовић

Старије полетарке -31кг

8

5.

СараДрљача

Старије полетарке -34кг

3

6.

НикаРадић

Старије полетарке -34кг

4

7.

ИренаКовачевић фурунџић

Старије полетарке -34кг

8

8.

ЂурђаМањенчић

Старије полетарке -43кг

2

9.

НинаГрубјешић

Млађе девојчице -36кг

3

10.

МашаАнтић хрваћанин

Млађе девојчице -40кг

5

11.

КасијаМирић

Млађе девојчице -40кг

8

12.

МилицаЛопичић

Млађе девојчице -40кг

-

13.

МинаБлагојевић

Млађе девојчице -40кг

-

14.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -44кг

4

15.

УнаВигњевић

Млађе девојчице -44кг

-

16.

ДуњаМрваљевић

Млађе девојчице -48кг

2

17.

МашаЈанковић

Млађе девојчице -48кг

6

18.

ИваСтанковић

Млађе девојчице +56кг

3

19.

АнастасијаТомић

Старије девојчице -44кг

3

20.

ДаницаСтојановић

Старије девојчице -57кг

1

21.

АнитаБоровац

Старије девојчице -57кг

3

22.

МилицаМилошевић

Старије девојчице -63кг

4

3.

42

30

12

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЈовановић

Старији полетарци -25кг

-

2.

ДјордјеПетровић

Старији полетарци -28кг

-

3.

ЛазарЋирковић

Старији полетарци -28кг

-

4.

УрошБркушанин

Старији полетарци -31кг

-

5.

УрошСпасенић

Старији полетарци -31кг

-

6.

ЈованПилетић

Старији полетарци -31кг

-

7.

ДушанПетровић

Старији полетарци -34кг

-

8.

АлексаСимчевић

Старији полетарци -34кг

-

9.

МомчилоЈовановић

Старији полетарци -34кг

-

10.

КонстантинАлексић

Старији полетарци -34кг

-

11.

ДушанМарјановић

Старији полетарци -38кг

-

12.

ЈованМихајловић

Старији полетарци -46кг

6

13.

ВукашинСимовић

Старији полетарци -50кг

3

14.

ЈованМилојевић

Старији полетарци -50кг

-

15.

НемањаСрнић

Млађи дечаци -34кг

-

16.

НиколаЈонић

Млађи дечаци -38кг

-

17.

ЛукаАндјелковић

Млађи дечаци -42кг

4

18.

ОгњенЖивановић

Млађи дечаци -46кг

2

19.

БогданДамјановић

Млађи дечаци -46кг

-

20.

ПетарСтојиљковић

Млађи дечаци -55кг

-

21.

ЈованМилићевић

Старији дечаци -38кг

-

22.

ЛазарПејановић

Старији дечаци -42кг

-

23.

ДамјанСтојковић

Старији дечаци -50кг

6

24.

ВукКривокапић

Старији дечаци -55кг

-

25.

СтефанЈонић

Старији дечаци -55кг

-

26.

АлексаЗец

Старији дечаци -60кг

-

27.

СтрахињаЈовановић

Старији дечаци -66кг

4

28.

МаркоСтојиљковић

Старији дечаци -66кг

6

29.

ЛазарБабовић

Старији дечаци -66кг

-

30.

БогданВучковић

Старији дечаци -73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаСмиљковић

Старије полетарке -34кг

5

2.

ДуњаЈокић

Старије полетарке -38кг

8

3.

МињаГолубовић

Старије полетарке -43кг

4

4.

КсенијаЈозић

Млађе девојчице -44кг

1

5.

МинаМиочиновић

Млађе девојчице -44кг

3

6.

АнастасијаЂурић

Млађе девојчице -44кг

-

7.

ЕмилијаМиловановић

Млађе девојчице +56кг

1

8.

ИнаСтојанов

Старије девојчице -44кг

1

9.

МилаЋесаревић

Старије девојчице -52кг

-

10.

АњаПродановић

Старије девојчице -57кг

5

11.

ДуњаВојводић

Старије девојчице -63кг

2

12.

НаталијаАрсић

Старије девојчице -63кг

-

4.

36

30

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеГлумичић

Старији полетарци -25кг

7

2.

ВасилијеПивљанин

Старији полетарци -25кг

-

3.

УрошТацић

Старији полетарци -31кг

2

4.

АндрејВујичић

Старији полетарци -31кг

-

5.

АлексаЂорђевић

Старији полетарци -38кг

-

6.

АндријаРистић

Старији полетарци -38кг

-

7.

УрошПавловић

Старији полетарци -38кг

-

8.

ВасилијеМитић

Старији полетарци -42кг

5

9.

СтефанРакановић

Старији полетарци -46кг

1

10.

ИлијаКикановић

Старији полетарци -50кг

-

11.

АндрејМарић

Старији полетарци +50кг

8

12.

ВукЈовановић

Млађи дечаци -34кг

5

13.

УрошСадиковић

Млађи дечаци -34кг

-

14.

МаркоПеткоски

Млађи дечаци -38кг

-

15.

ИлијаБобичић

Млађи дечаци -38кг

-

16.

ВукМарјановић

Млађи дечаци -38кг

-

17.

СтрахињаТаневски

Млађи дечаци -38кг

-

18.

ИгорВидаковић

Млађи дечаци -42кг

2

19.

ЛазарГлухалић

Млађи дечаци -42кг

3

20.

ДанилоБубања

Млађи дечаци -42кг

-

21.

ВукПивљанин

Млађи дечаци -46кг

-

22.

ФилипТанасијевић

Млађи дечаци -50кг

8

23.

УрошЛазић

Млађи дечаци -50кг

-

24.

ЛукаРакановић

Млађи дечаци -55кг

4

25.

ВидВидаковић

Старији дечаци -38кг

2

26.

ВидакКаблар

Старији дечаци -42кг

-

27.

ВукашинСкоко

Старији дечаци -55кг

6

28.

КостаКецојевић

Старији дечаци -55кг

-

29.

ЛукаМикшин

Старији дечаци -55кг

-

30.

ИлијаВуковић

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаБожичковић

Старије полетарке -34кг

6

2.

ТеодораЗдравковић

Старије полетарке -38кг

-

3.

НинаКнезовић

Млађе девојчице -32кг

6

4.

МиаСтарчевић

Млађе девојчице -32кг

-

5.

ДораБенишек

Млађе девојчице -48кг

5

6.

ЛараБенишек

Старије девојчице -48кг

4

5.

Туркеј

Туркеј


Пријава

35

М

17

Ж

18

35

17

18

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АхметОзбај

Старији полетарци -28кг

-

2.

УмутАјкан

Старији полетарци -28кг

-

3.

ЈектаЈекта

Старији полетарци -28кг

-

4.

Мирац цетинКаја

Старији полетарци -31кг

-

5.

Јусуф селимЕсдоган

Старији полетарци +50кг

5

6.

Јигит ефеГунајдин

Млађи дечаци -30кг

5

7.

ЕрдемОрал

Млађи дечаци -30кг

7

8.

АјазАлајилдиз

Млађи дечаци -38кг

-

9.

Мухаммед емирАјцан

Млађи дечаци -38кг

-

10.

Мехмет талхаОруц

Млађи дечаци -42кг

8

11.

ДенизИскин

Млађе девојчице -48кг

-

12.

ЕрдемФилиз

Старији дечаци -38кг

4

13.

РустемКалјонцу

Старији дечаци -46кг

5

14.

УткуСерт

Старији дечаци -50кг

-

15.

Јигит халиллСезен

Старији дечаци -55кг

-

16.

ЕфеканОздемир

Старији дечаци -60кг

-

17.

Мухаммет еминДалкилиц

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТугбаДемир

Старије полетарке -28кг

6

2.

НисанурСанцак

Старије полетарке -31кг

-

3.

ЕрваЕрен

Млађе девојчице -32кг

-

4.

ИремсуАкбал

Млађе девојчице -32кг

-

5.

НесирГулер

Млађе девојчице -36кг

5

6.

ЗејнепАјан

Млађе девојчице -36кг

-

7.

ЕлцинЈилмаз

Млађе девојчице -40кг

-

8.

ЕфталЦетинкаја

Млађе девојчице -40кг

-

9.

ЕлаАлтунсој

Млађе девојчице -44кг

6

10.

НисаОкан

Млађе девојчице -44кг

8

11.

ДефнеИскин

Млађе девојчице -48кг

3

12.

Незихе дуруКаја

Старије девојчице -40кг

6

13.

РојинКарабога

Старије девојчице -44кг

7

14.

ЕлифАрат

Старије девојчице -48кг

5

15.

НерисОзтурк

Старије девојчице -48кг

7

16.

Назли јаренАлдемар

Старије девојчице -52кг

-

17.

АзраОзтас

Старије девојчице -52кг

-

18.

РујаАлтунсој

Старије девојчице -57кг

6

6.

28

22

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаРатковић

Старији полетарци -25кг

2

2.

ЛукаЧовић

Старији полетарци -25кг

5

3.

МилијаОстојић

Старији полетарци -34кг

-

4.

АндрејВукчевић

Старији полетарци -38кг

-

5.

ЂорђеГалац

Старији полетарци -42кг

-

6.

ВукСтанојевић

Старији полетарци -42кг

-

7.

БогданКепић

Млађи дечаци -38кг

1

8.

ВикторРабреновић

Млађи дечаци -38кг

-

9.

ВасилијеБуквић

Млађи дечаци -46кг

8

10.

РасткоЦвијић

Млађи дечаци -46кг

-

11.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -50кг

4

12.

ВикторЗарић

Млађи дечаци -55кг

-

13.

ДимитријеГалац

Млађи дечаци -55кг

-

14.

ЛукаМилачић

Млађи дечаци -55кг

-

15.

ЛазарНешовић

Млађи дечаци -60кг

1

16.

АндрејАлексић

Млађи дечаци -60кг

3

17.

АлександарЧабаркапа

Млађи дечаци -60кг

7

18.

АндрејаНиколић

Старији дечаци -46кг

4

19.

ДанилоЦурциц

Старији дечаци -50кг

3

20.

ПетарДудварски

Старији дечаци -55кг

-

21.

НенадПетровић

Старији дечаци -60кг

2

22.

АндрејАнастасов

Старији дечаци -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛараНесовић

Старије полетарке -43кг

1

2.

ЛенаГашић

Млађе девојчице -56кг

1

3.

МилицаАнастасов

Старије девојчице -48кг

8

4.

НинаКораћ

Старије девојчице -52кг

3

5.

АнђелаМаринковић

Старије девојчице -52кг

-

6.

СараДимић

Старије девојчице -57кг

-

7.

Џудока

Београд


Пријава

26

М

22

Ж

4

26

22

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејНиколић

Старији полетарци -25кг

1

2.

МихајлоЈаник

Старији полетарци -25кг

-

3.

ВукашинСтевановић

Старији полетарци -28кг

-

4.

УрошАрсић

Старији полетарци -28кг

-

5.

ВојинКузмановић

Старији полетарци -31кг

-

6.

ВањаМихаиловић

Старији полетарци -38кг

-

7.

РељаТановић

Млађи дечаци -30кг

4

8.

ВикторСтевановић

Млађи дечаци -34кг

4

9.

АлександарБеговић

Млађи дечаци -38кг

2

10.

ДимитријеМилетић

Млађи дечаци -38кг

5

11.

ОгњенМихаиловић

Млађи дечаци -42кг

5

12.

ВукМитрић

Млађи дечаци -46кг

-

13.

АндрејЦвијовић

Млађи дечаци -50кг

-

14.

МихајлоРончевић

Млађи дечаци -50кг

-

15.

БобанАврамовић

Старији дечаци -46кг

1

16.

ПавлеТрифковић

Старији дечаци -50кг

1

17.

КостаГрујић

Старији дечаци -50кг

4

18.

ВукашинАрсић

Старији дечаци -55кг

-

19.

КостаЧулић

Старији дечаци -55кг

-

20.

МатејаГавриловић

Старији дечаци -55кг

-

21.

ЛукаЈовановић

Старији дечаци -60кг

3

22.

ЈованЧубраковић

Старији дечаци -73кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СенаАлексић

Старије полетарке -28кг

5

2.

АнђелаИлић

Млађе девојчице -32кг

-

3.

ЛенаМилетић

Млађе девојчице -36кг

7

4.

УнаЗаконовић

Старије девојчице -52кг

1

8.

Кукољ Тим

Београд


Пријава

22

М

18

Ж

4

22

18

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостаМарјановић

Старији полетарци -31кг

5

2.

ВукашинКонатар

Старији полетарци -31кг

-

3.

НаумБудимовски

Старији полетарци -31кг

-

4.

ВукРадовић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ВукИвић

Старији полетарци -42кг

-

6.

КонстантинЂорђевић

Старији полетарци -42кг

-

7.

ЛазарПравда

Старији полетарци -46кг

-

8.

АндријаМазалица

Старији полетарци -46кг

-

9.

ПетарПрекљушај

Млађи дечаци -30кг

1

10.

АлексаБрадаш

Млађи дечаци -38кг

-

11.

ЖељкоИвић

Млађи дечаци -38кг

-

12.

ВукМиловановић

Млађи дечаци -42кг

-

13.

МаркоВучковић

Млађи дечаци -42кг

-

14.

СтрахињаРадосављевић

Млађи дечаци -46кг

-

15.

МаркоНиколић

Млађи дечаци -55кг

-

16.

АлексаСтевановић

Млађи дечаци -66кг

3

17.

ПавлеБулут

Старији дечаци -50кг

7

18.

МаркоМатовић

Старији дечаци -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЈовановић

Старије полетарке -38кг

7

2.

ЂурђаЗекић

Млађе девојчице -44кг

7

3.

ИваКораћ

Млађе девојчице -44кг

-

4.

КасијаАлимпић

Старије девојчице -40кг

7

9.

Тамиш

Панчево


Пријава

22

М

17

Ж

5

22

17

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошВуковић

Старији полетарци -28кг

-

2.

УрошЗубовић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ВуканРаниславић

Млађи дечаци -38кг

7

4.

ДавидМамојка

Млађи дечаци -38кг

-

5.

ТодорДубак

Млађи дечаци -38кг

-

6.

ВукСтанковић

Млађи дечаци -42кг

-

7.

МатејаНиколић

Млађи дечаци -42кг

-

8.

МаркоМарковић

Млађи дечаци -50кг

-

9.

МатијаЦрњин

Млађи дечаци -50кг

-

10.

АлексаШабат

Млађи дечаци -50кг

-

11.

ВелиборГрабунџија

Млађи дечаци -55кг

5

12.

ЈованВитас

Млађи дечаци -55кг

-

13.

СтрахињаПантић

Млађи дечаци -60кг

6

14.

КристианЛехни

Старији дечаци -38кг

1

15.

ГаврилоБошковић

Старији дечаци -46кг

-

16.

АлександарПоповић

Старији дечаци -55кг

-

17.

МилошБожић

Старији дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаВуковић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ТамараГрабунџија

Старије полетарке -38кг

4

3.

ЛенаРанчић

Млађе девојчице -44кг

-

4.

АнитаЛалић

Старије девојчице -57кг

7

5.

НаталијаНоваковић

Старије девојчице -63кг

-

10.

22

16

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЛалић

Старији полетарци -28кг

4

2.

ДамјанМуждека

Старији полетарци -28кг

-

3.

БанеОстојић

Старији полетарци -31кг

-

4.

АндријаСедларевић

Старији полетарци -31кг

-

5.

ТадијаСтојановић

Старији полетарци -34кг

-

6.

МаркоБојић

Старији полетарци -38кг

8

7.

ВељкоСтајковић

Старији полетарци -42кг

-

8.

ЛавТомић

Старији полетарци -46кг

-

9.

ОгњенСтефановић

Старији полетарци +50кг

6

10.

УрошЈеремић

Млађи дечаци -38кг

8

11.

МатијаСедларевић

Млађи дечаци -42кг

-

12.

ЛавАрсенијевић

Млађи дечаци -46кг

-

13.

МатијаНоваковић

Млађи дечаци -46кг

-

14.

ВикторСтојановић

Млађи дечаци -50кг

5

15.

ЈованЂурђевић

Млађи дечаци -55кг

-

16.

ВукАрсенијевић

Старији дечаци -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаОстојић

Старије полетарке -25кг

4

2.

ЈанаКоцић

Старије полетарке -25кг

6

3.

ИваРадовановић

Млађе девојчице -40кг

-

4.

ЗоиКомноу

Млађе девојчице -44кг

5

5.

ХанаСтојановић

Млађе девојчице +56кг

2

6.

ЈеленаВеличковић

Старије девојчице -63кг

8

11.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

20

М

14

Ж

6

20

14

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанинБецар

Старији полетарци -28кг

-

2.

МустафаМоралиц

Старији полетарци -38кг

-

3.

АмирКарисик

Старији полетарци -42кг

-

4.

ИлдарБикиннев

Млађи дечаци -34кг

-

5.

НидалБечар

Млађи дечаци -38кг

-

6.

ЈахјаМиладин

Млађи дечаци -38кг

-

7.

АлиБабић

Млађи дечаци -42кг

-

8.

БилалГушић

Млађи дечаци -46кг

-

9.

БилалПрљача

Млађи дечаци -60кг

-

10.

ИсхакАговић

Старији дечаци -42кг

-

11.

ХарунМулаосмановић

Старији дечаци -46кг

7

12.

ОмерАлијагиц

Старији дечаци -46кг

-

13.

АмарСунлхпасиц

Старији дечаци -55кг

-

14.

НухПањета

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АјаХасан-ахмад

Млађе девојчице -32кг

8

2.

АјшаАдиловић

Млађе девојчице -36кг

6

3.

АднаЛукач

Млађе девојчице -40кг

7

4.

ЕмаПрљача

Млађе девојчице -52кг

6

5.

НурХасан-ахмад

Старије девојчице -44кг

4

6.

АсјаЊеговиц

Старије девојчице -48кг

6

12.

Хадј-Димитар

Сливен


Пријава

18

М

8

Ж

10

18

8

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ХристиљнЛиндов

Старији дечаци -34кг

3

2.

ДианХристов

Старији дечаци -38кг

6

3.

ВеселинПлацхков

Старији дечаци -38кг

7

4.

ДаниелКолев

Старији дечаци -42кг

-

5.

ИванКозарев

Старији дечаци -46кг

-

6.

ХристоХристов

Старији дечаци -50кг

-

7.

АлександарСаратцхев

Старији дечаци -55кг

-

8.

ЈивкоВелев

Старији дечаци -66кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИветКукова

Старије полетарке -31кг

-

2.

СтефаниГеоргиева

Млађе девојчице -32кг

-

3.

БозхидараКолева

Старије девојчице -40кг

4

4.

СимонаИванова

Старије девојчице -40кг

5

5.

ИвонТодорова

Старије девојчице -44кг

6

6.

АлександраМаринова

Старије девојчице -48кг

3

7.

ВикториаКацарева

Старије девојчице -48кг

-

8.

АлеинаХасанова

Старије девојчице -52кг

5

9.

ДјулиаСтојанова

Старије девојчице -57кг

-

10.

БорљунаЦхеркелиева

Старије девојчице +63кг

7

13.

Фигхтер

Подгорица


Пријава

16

М

14

Ж

2

16

14

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НовакСтајовиц

Старији полетарци -28кг

-

2.

МатијаВукотиц

Старији полетарци -31кг

8

3.

МатијаМарковиц

Старији полетарци -34кг

-

4.

ПетарКазиц

Старији полетарци -34кг

-

5.

ЈаковМилиц

Старији полетарци -34кг

-

6.

ДавидВуциниц

Старији полетарци -46кг

-

7.

ТеодорДурковиц

Старији полетарци -50кг

-

8.

ДјурадјЦицаревиц

Млађи дечаци -42кг

-

9.

АлександарКртолица

Млађи дечаци -46кг

-

10.

ВукМилошевић

Млађи дечаци -46кг

-

11.

ЛазарПејовић

Млађи дечаци -50кг

-

12.

ВикторМитровиц

Старији дечаци -46кг

8

13.

БоскоЗиндовиц

Старији дечаци -50кг

-

14.

ДимитријеВучинић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаВукотић

Млађе девојчице -52кг

4

2.

СејлаСпахић

Старије девојчице -57кг

-

14.

Фајтер

Обреновац


Пријава

13

М

8

Ж

5

13

8

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -34кг

2

2.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -38кг

3

3.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -38кг

5

4.

ЈаксаДјурдјевиц

Старији полетарци -38кг

-

5.

МиланПетковиц

Млађи дечаци -34кг

-

6.

ЈованПоповић

Млађи дечаци -55кг

7

7.

ДјордјеВулетић

Млађи дечаци -55кг

-

8.

АлексаСтепић

Старији дечаци -55кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаСтепић

Старије полетарке -25кг

3

2.

СтасаДјурдјевиц

Старије полетарке -43кг

3

3.

ХеленаЈоксимовић

Старије полетарке +43кг

3

4.

ЛенаПантелић

Млађе девојчице -52кг

2

5.

ИваПантелић

Старије девојчице +63кг

5

15.

13

10

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -38кг

4

2.

СтефанСекулић

Старији полетарци -38кг

-

3.

АдамХајдуковић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ЛавМаљковић

Старији полетарци -38кг

-

5.

ПетарТодоровић

Старији полетарци +50кг

7

6.

ПетарЗимовић

Млађи дечаци -34кг

-

7.

ДавидДанон

Млађи дечаци -34кг

-

8.

АндријаИлић

Млађи дечаци -34кг

-

9.

ВасилијеСтанојевић

Млађи дечаци -38кг

6

10.

АндријаВучковић

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МињаНешовић

Старије полетарке -25кг

5

2.

ИренаДанон

Старије полетарке -31кг

-

3.

ЛенаКрстициц

Млађе девојчице -40кг

4

16.

Хајиме

Обреновац


Пријава

13

М

6

Ж

7

13

6

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованПечи

Старији полетарци -25кг

4

2.

ТадејНешић

Старији полетарци -31кг

-

3.

АндријаМихаиловиц

Старији полетарци -46кг

3

4.

АлексаВлачо

Млађи дечаци -38кг

4

5.

ДјурадјКесиц

Млађи дечаци -46кг

-

6.

ФилипБруић

Старији дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаФилиповић

Старије полетарке -31кг

6

2.

МашаИлић

Старије полетарке -38кг

-

3.

НедаМарковић

Млађе девојчице -40кг

-

4.

ВалентинаМатић

Млађе девојчице -44кг

2

5.

МиаФилиповић

Старије девојчице -40кг

2

6.

ИваМаринковић

Старије девојчице -48кг

-

7.

ТамараЧубрило

Старије девојчице +63кг

4

17.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоПрњаворац

Старији полетарци -46кг

-

2.

НиколајПисаров

Старији полетарци -50кг

5

3.

МилорадПетрушић

Старији полетарци -50кг

-

4.

ВујадинЈововић

Млађи дечаци -42кг

-

5.

УрошМалчић

Млађи дечаци -46кг

7

6.

АлександарХристић

Млађи дечаци -50кг

-

7.

ВукашинКричковић

Млађи дечаци -60кг

8

8.

ЛукаМатановић

Старији дечаци -34кг

1

9.

ЈугБојановић

Старији дечаци -42кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛуцијаГарић

Старије полетарке -31кг

7

2.

ЕленаПавловић

Млађе девојчице -36кг

2

3.

КсенијаГарић

Млађе девојчице -40кг

-

4.

ИсидораИлијин

Старије девојчице -48кг

2

18.

13. мај

Уб


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЛазић

Старији полетарци -42кг

4

2.

ВукМатић

Старији полетарци -46кг

7

3.

ЛукаЂорђевић

Млађи дечаци -66кг

4

4.

АндрејСавић

Старији дечаци -50кг

-

5.

ЛазарЂорђевић

Старији дечаци -50кг

-

6.

УросАнтонић

Старији дечаци -60кг

-

7.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -73кг

5

8.

ОгњенМиленковић

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаДубљевић

Старије полетарке -22кг

1

2.

НевенаДрагићевић

Старије девојчице -52кг

7

3.

ВишњаЈелић

Старије девојчице -52кг

8

4.

СараПоповић

Старије девојчице -63кг

7

19.

Рума

Рума


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукТравица

Старији полетарци -31кг

-

2.

УросПетровић

Старији полетарци -34кг

-

3.

МихајлоБебић

Старији полетарци -46кг

-

4.

УрошЋулибрк

Старији полетарци +50кг

4

5.

МаркоМаринковић

Млађи дечаци -42кг

-

6.

МатејСтанисављевић

Старији дечаци -46кг

-

7.

СтефанДеспот

Старији дечаци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаМићановић

Старије полетарке -28кг

7

2.

МинаПетровић

Старије полетарке -31кг

-

3.

ДанкаМатковић

Старије полетарке -38кг

6

4.

ВањаМладеновић

Старије девојчице -57кг

2

20.

АС

Београд


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарМемаровић

Старији полетарци -50кг

-

2.

ДрагомирШевић

Млађи дечаци -30кг

-

3.

МилошСтрахинић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

ЛукаСтојковић

Млађи дечаци -50кг

7

5.

ВукДраговић

Млађи дечаци -50кг

-

6.

ЈованМиленковић

Млађи дечаци -50кг

-

7.

КонстантинГордић

Млађи дечаци -55кг

-

8.

АлексаПарезановић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаМаксимовић

Млађе девојчице -48кг

1

2.

ПетраОстојић

Старије девојчице -63кг

1

3.

МаријаВидовић

Старије девојчице -63кг

5

21.

Чукарички

Београд


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоРанђеловић

Старији полетарци -31кг

6

2.

ПетарГрбац

Старији полетарци -38кг

-

3.

НикшаЛукач

Старији полетарци -38кг

-

4.

СтефанБојковић

Млађи дечаци -38кг

-

5.

ЂорђеТодровић

Млађи дечаци -42кг

-

6.

КостаЛазаревић

Млађи дечаци -46кг

-

7.

АндријаДејановић

Млађи дечаци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаДрљевић

Млађе девојчице -40кг

-

2.

ТеодораЂајић

Млађе девојчице -48кг

4

3.

НиколинаДрљевић

Старије девојчице -48кг

-

22.

Динамо

Панчево


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаПантелић

Старији полетарци -38кг

-

2.

СрђанРадић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ЛукаИвановић

Старији полетарци -46кг

2

4.

ВукашинБачевић

Млађи дечаци -30кг

-

5.

ВасилијеФилиповић

Млађи дечаци -34кг

-

6.

ДушанДамјановић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаМладеновић

Старије полетарке -25кг

2

2.

ХристинаДимитријевски

Млађе девојчице -32кг

-

3.

СташаСиманић

Млађе девојчице -44кг

-

4.

АнгелинаРадосављевић

Старије девојчице -57кг

8

23.

Спартак

Суботица


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејСедлак

Старији полетарци -28кг

8

2.

ВељкоЕркић

Старији полетарци -34кг

-

3.

МихајлоБогић

Старији полетарци -42кг

6

4.

МихајлоСтокановић

Млађи дечаци -34кг

2

5.

ВукашинДјуран

Млађи дечаци -34кг

7

6.

ДушанЈегдић

Млађи дечаци -46кг

-

7.

НовакМамужић

Старији дечаци -55кг

-

8.

МаркоЛоваш

Старији дечаци +73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВидаУзелац

Старије полетарке -31кг

5

2.

ЧенгеКемивеш

Млађе девојчице -40кг

3

24.

Хасково

Хасково


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛубомирАнгелов

Старији полетарци -34кг

-

2.

МаксимТодоров

Старији полетарци -34кг

-

3.

ХристоХристозов

Млађи дечаци -34кг

-

4.

ТеодорКараколев

Млађи дечаци -38кг

-

5.

АлексВалканов

Млађи дечаци -42кг

-

6.

СтанимирАнгелов

Старији дечаци -38кг

5

7.

ХристоСхулеков

Старији дечаци -42кг

-

8.

ВладимирТодоров

Старији дечаци -55кг

-

9.

БориславТопалов

Старији дечаци -60кг

7

10.

ДимитарДаниелов

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

25.

Кодомо

Хунгарј


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаxимБалогх

Старији полетарци -31кг

7

2.

МаркТрестјен

Старији полетарци -34кг

-

3.

БанкБерлатан

Старији полетарци -34кг

-

4.

ОливерНеметх

Старији полетарци -34кг

-

5.

БрендонКарисзтл

Старији полетарци -42кг

-

6.

БотондПутер

Старији полетарци -50кг

7

7.

СзаболцсБона

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РекаПолз

Старије полетарке -28кг

3

2.

ЕмесеПолз

Млађе девојчице -40кг

-

26.

Вождовац

Београд


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаГрујић

Старији полетарци -25кг

-

2.

ЈакшаЈапунџа

Старији полетарци -38кг

7

3.

ВуканСтанковић

Млађи дечаци -55кг

-

4.

ВикторТурковић

Млађи дечаци +66кг

4

5.

БранкоИвановић

Старији дечаци -50кг

-

6.

ИлијаЖугић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаГњатовић

Старије полетарке -38кг

5

2.

НинаНасковић

Старије девојчице -36кг

1

3.

МиаДробњак

Старије девојчице +63кг

6

27.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеЖдрња

Старији полетарци -34кг

-

2.

ФилипБера

Старији полетарци -38кг

-

3.

МаркоАндрић

Млађи дечаци -50кг

3

4.

ПетарМарковић

Старији дечаци -42кг

1

5.

ИванМекић

Старији дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаСтанчић

Млађе девојчице -32кг

5

2.

КатаринаМилованов

Млађе девојчице -40кг

6

3.

ЈанаКопривица

Млађе девојчице -56кг

4

28.

Партизан

Кикинда


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЏакула

Старији полетарци -38кг

-

2.

НемањаБабић

Старији дечаци -42кг

7

3.

МихајлоПоповић

Старији дечаци -60кг

8

4.

ДавидМохачи

Старији дечаци -60кг

-

5.

НемањаПетров

Старији дечаци +73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаИсаков

Старије девојчице -40кг

1

2.

АњаМортвански

Старије девојчице -44кг

8

3.

СараБањац

Старије девојчице -52кг

2

29.

Макикоми

Београд


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаПешић

Старији полетарци -34кг

-

2.

АлехандроГринан Михаљчић

Млађи дечаци -34кг

-

3.

ЈованЂурић

Млађи дечаци -38кг

-

4.

АндрејНинић

Млађи дечаци -38кг

-

5.

УрошЂокић

Старији дечаци -38кг

8

6.

АндријаМисимовић

Старији дечаци -60кг

-

7.

ВидЂурић

Старији дечаци +73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаВукмировић

Старије девојчице -40кг

3

30.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипРадосављевић

Старији полетарци -38кг

2

2.

ВуканМитић

Старији полетарци -42кг

2

3.

МијатМитић

Млађи дечаци -42кг

-

4.

ВељкоКрстић

Млађи дечаци -50кг

-

5.

АлександарМиљковић

Млађи дечаци -55кг

3

6.

СтефанРанђеловић

Старији дечаци -42кг

5

7.

ФилипЋирковић

Старији дечаци -55кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДамјанаПантић

Млађе девојчице -56кг

2

31.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатКукаљ

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВукашинСимоновић

Старији полетарци -42кг

3

3.

ПавлеСтанковић

Млађи дечаци -30кг

3

4.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -42кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараКукаљ

Старије полетарке -28кг

2

2.

ДуњаАрсић

Старије полетарке -38кг

1

3.

МилаСтепановић

Старије полетарке +43кг

1

4.

МашаРадосављевић

Млађе девојчице -32кг

3

32.

Јединство

Качарево


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаКркобабић

Старији полетарци -34кг

-

2.

МаксимМилошевић

Старији полетарци -50кг

6

3.

РаданЧигоја

Старији полетарци +50кг

1

4.

ИванГлозик

Старији полетарци +50кг

2

5.

ДушанАтанацков

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартаКосановић

Старије полетарке -34кг

7

2.

ЕмилијаИлић

Старије полетарке +43кг

2

33.

Цемент

Беочин


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РадованТомашевић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ЛазарСтанојевић

Млађи дечаци -34кг

-

3.

ЛазарЈокић

Млађи дечаци -46кг

3

4.

ПредрагКовачевић

Старији дечаци -42кг

6

5.

АлексаИвковић

Старији дечаци -42кг

-

6.

УрошЈалић

Старији дечаци -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиленаБојанић

Старије полетарке -38кг

2

34.

Соколови

Зворник


Пријава

7

М

-

Ж

7

7

7

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаМијатовиц

Старије девојчице -36кг

2

2.

ДуњаТодоровић

Старије девојчице -44кг

5

3.

СофијаТодоровиц

Старије девојчице -52кг

-

4.

КристинаГајић

Старије девојчице -52кг

-

5.

НинаМициц

Старије девојчице -57кг

4

6.

МилицаКовацевиц

Старије девојчице -57кг

-

7.

МаријаКовацевиц

Старије девојчице -63кг

6

35.

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГвозденСаравија

Старији полетарци -28кг

-

2.

НемањаСтанојевић

Старији полетарци -34кг

8

3.

ВукАрандјеловиц

Старији полетарци -34кг

-

4.

ВукашинМилановић

Старији полетарци -38кг

-

5.

ЖикаТрумић

Старији полетарци -50кг

2

6.

ПламенСаравија

Млађи дечаци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаАлексић

Старије полетарке -25кг

1

36.

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарРанђеловић

Старији полетарци -25кг

-

2.

ЈаковПавић

Старији полетарци -38кг

-

3.

ВукашинДукић

Млађи дечаци +66кг

3

4.

МилошМиловановић

Старији дечаци -46кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЏакула

Млађе девојчице -32кг

-

2.

ЛенаСтанковић

Млађе девојчице -40кг

-

37.

Топалов

Софиа


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КирилПапазов

Млађи дечаци -34кг

-

2.

БојидарЈулев

Млађи дечаци -42кг

6

3.

ВалентинКолев

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ПетарСтојчев

Старији дечаци -50кг

-

5.

КонстантинХристов

Старији дечаци -66кг

8

6.

ГеоргиСтоиков

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеОпачић

Млађи дечаци -50кг

1

2.

НиколаТутић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈасминаРаковић

Старије полетарке -28кг

8

2.

ТамараКрстић

Млађе девојчице -32кг

4

3.

ТатјанаРаковић

Млађе девојчице -40кг

-

4.

ЈованаВоркапић

Старије девојчице -48кг

1

39.

Даниловград

Даниловград


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанПрелевиц

Млађи дечаци -50кг

-

2.

УросПавлициц

Млађи дечаци +66кг

5

3.

ВукМитровиц

Старији дечаци -60кг

-

4.

МаркоВасиц

Старији дечаци -66кг

-

5.

АлексаБлагојевиц

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлбертДура

Старији полетарци -25кг

6

2.

ВицторДеган

Млађи дечаци -34кг

-

3.

СебиПредои

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ПаулНута

Млађи дечаци -60кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаРубинстеин

Старије полетарке -28кг

4

41.

Винча

Београд


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоГашевић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ЛазарМарковић

Старији полетарци -34кг

-

3.

НемањаЦикота

Старији полетарци -34кг

-

4.

ЛукаДелевић

Старији дечаци +73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЂурђаМилојковић

Старије полетарке -38кг

-

42.

Царина

Смедерево


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостаНастић

Млађи дечаци -50кг

-

2.

УгљешаПауновић

Старији дечаци -73кг

7

3.

МатејаТимотијевић

Старији дечаци +73кг

7

4.

ВојинМудрић

Старији дечаци +73кг

8

5.

БогданНастић

Старији дечаци +73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

Раднички

Београд


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЋировић

Старији полетарци -38кг

-

2.

МаксимВуковић

Старији полетарци -42кг

-

3.

АрсенијеПеришић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаријаПеришић

Млађе девојчице -32кг

1

2.

ИваШикопарија

Млађе девојчице -36кг

1

44.

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМарковић

Млађи дечаци -34кг

-

2.

ВукашинТомић

Млађи дечаци -50кг

-

3.

АндрејСтојановић

Старији дечаци -46кг

-

4.

СтефанМаксимовић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаАлексић

Млађе девојчице -52кг

3

45.

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилосМихајловиц

Старији полетарци -46кг

5

2.

ВладимирЛаудановић

Млађи дечаци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораАрсовиц

Млађе девојчице -32кг

-

2.

ДоротеаТомић

Старије девојчице -52кг

6

46.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејГрковић

Старији полетарци -42кг

1

2.

АлексаПетровиц

Млађи дечаци -34кг

3

3.

ВукМиловановић

Старији дечаци -42кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -40кг

1

47.

Кучево

Кучево


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АдамРужановић

Старији полетарци -25кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХеленаРужановић

Старије девојчице -52кг

4

2.

МагдаленаЈовић

Старије девојчице -63кг

3

3.

ХеленаПауновић

Старије девојчице +63кг

2

48.

Ниш

Ниш


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДамјанСтојановић

Старији полетарци -31кг

1

2.

АндрејКаличанин

Старији полетарци -38кг

1

3.

ВикторМиловановић

Млађи дечаци -34кг

6

4.

ДушанЈанковић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

49.

Младост

Бечеј


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејКрижевац

Старији полетарци -34кг

6

2.

ФилипПопов

Млађи дечаци -30кг

2

3.

ВањаЛепеш ковач

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

50.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаРадошевић

Старији дечаци -46кг

2

2.

ЛукаМоравац

Старији дечаци -55кг

5

3.

АлексаИвановић

Старији дечаци -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

51.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошТоковић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ЛукаАђанчић

Млађи дечаци +66кг

1

3.

ФилипПеруничић

Старији дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

52.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТадијаДимић

Старији полетарци -28кг

2

2.

ИлијаПавловић

Старији полетарци -50кг

4

3.

ИлијаДедовић

Млађи дечаци -46кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

53.

Турија

Турија


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараВираг

Старије полетарке -31кг

1

2.

АнђелаГајиновић

Млађе девојчице -32кг

2

3.

НаташаМолнар

Млађе девојчице -36кг

-

54.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЋеранић

Старији полетарци -28кг

-

2.

АлександарИвановић

Млађи дечаци -30кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

55.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукЈевтић

Млађи дечаци -30кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаИвановић

Старије девојчице +63кг

1

56.

Земун

Београд


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтојилковић

Старији полетарци -46кг

8

2.

МатејаЈеленић

Млађи дечаци -30кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

57.

КОДОКАН

Бања Лука


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаШкуљак

Старији дечаци -73кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаШкуљак

Млађе девојчице -52кг

5

58.

Борац

Чачак


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаЈелић

Млађи дечаци +66кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

59.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомиславРаца

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

60.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваГргаревић

Старије девојчице -44кг

2

61.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаПетровић

Млађе девојчице -36кг

8

62.

Партизан

Краљево


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаМатовић

Старије полетарке -38кг

3

63.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланСмиљкић

Млађи дечаци -60кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

64.

Кодокан

Пазардзик


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДениславМедаров

Старији дечаци -60кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

65.

Стафанстарп

Сњеден


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаксимТопиц

Старији полетарци -50кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

66.

Банат

Житиште


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданЛучић

Старији дечаци -73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.