Јагодина Опен 2018Јагодина

Адреса: Браће Дирак бб
Датум: 23.06.2018.

Такмичење "Јагодина Опен 2018" одржано је 23.06.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Винча

Београд


Пријава

28

М

14

Ж

14

28

14

14

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаГрујић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

МатејаНиколовски

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ФилипПапић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

ЛазарИлић

Млађи дечаци -66кг

0

5.

АлександарГашић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

ЂорђеПоповић

Старији дечаци -46кг

0

7.

ПавлеМијалковић

Старији дечаци -60кг

0

8.

ВладимирПетровић

Старији дечаци -60кг

0

9.

АндријаПетровић

Старији дечаци -66кг

0

10.

ВељкоСавић

Старији дечаци -66кг

0

11.

ВасилијеТубић

Старији дечаци -73кг

0

12.

ОгњенЦветковић

Кадети -60кг

0

13.

ЂорђеМалић

Кадети -73кг

0

14.

ЂорђеБањац

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаПоповић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

КристинаИвановић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

КристинаЂорђевић

Млађе девојчице -52кг

0

4.

ВалеријаСавић

Млађе девојчице -52кг

0

5.

ИсидораПетровић

Млађе девојчице -52кг

0

6.

ЈованаМачак

Млађе девојчице -56кг

0

7.

КристинаРикић

Млађе девојчице -56кг

0

8.

МашаСтефановић

Старије девојчице -40кг

0

9.

АндреаПутниковић

Старије девојчице -48кг

0

10.

МилицаЈовановић

Старије девојчице -52кг

0

11.

АњаСтевановић

Старије девојчице -52кг

0

12.

ТеодораНиколовски

Старије девојчице -57кг

0

13.

КатаринаНедељковић

Старије девојчице -57кг

0

14.

ЈованаГрујић

Старије девојчице +63кг

0

2.

13. мај

Јагодина


Пријава

27

М

20

Ж

7

27

20

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаЦветановић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

СаваЖивковић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ЛукаМитић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

МатејаСтевановић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

АндријаНиколић

Млађи дечаци -55кг

0

6.

ИлијаМихајловић

Млађи дечаци -66кг

0

7.

МатејаБожић

Старији дечаци -38кг

0

8.

АлексаОгњановић

Старији дечаци -38кг

0

9.

ВукОбреновић

Старији дечаци -46кг

0

10.

МилошСтанимировић

Старији дечаци -50кг

0

11.

ВељкоСтојановић

Старији дечаци -55кг

0

12.

АндрејаМилановић

Старији дечаци -73кг

0

13.

ДушанСавић

Старији дечаци +73кг

0

14.

НиколаМиклић

Кадети -66кг

0

15.

ДимитријеЂорђевић

Кадети -66кг

0

16.

МилошРадисављевић

Кадети -73кг

0

17.

ЂорђеЂокић

Кадети -81кг

0

18.

МилошВасић

Кадети -81кг

0

19.

ЛукаСтанковић

Кадети -90кг

0

20.

АндријаСтошић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндјелијаНићифоровић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АњаРајковић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

ЕваСтевановић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

КристинаПетрови

Млађе девојчице -40кг

0

5.

МајаРајковић

Старије девојчице -48кг

0

6.

СофијаЖивковић

Старије девојчице -57кг

0

7.

НаталијаАрсић

Кадеткиње +70кг

0

3.

Царина

Смедерево


Пријава

13

М

7

Ж

6

13

7

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВојинНиколић

Млађи дечаци -60кг

0

2.

ВластимирВранић

Старији дечаци -42кг

0

3.

НемањаМартиновић

Старији дечаци -55кг

0

4.

НемањаСтанојевић

Старији дечаци -60кг

0

5.

ЈованСтефановић

Старији дечаци -60кг

0

6.

АдамМилојевић

Кадети -50кг

0

7.

ПетарРаковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаСтанимировић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ВањаБендић

Млађе девојчице +56кг

0

3.

СараАтанацковић

Млађе девојчице +56кг

0

4.

ВасилијаГајић

Старије девојчице -52кг

0

5.

МараПавловић

Кадеткиње -57кг

0

6.

МаријаСтанојевић

Кадеткиње -63кг

0

4.

Шогун

Ниш


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошПераловић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

НиколаДимитријевић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

МаркоЗивковић

Старији дечаци -38кг

0

4.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -42кг

0

5.

ВељкоРајковић

Старији дечаци -55кг

0

6.

ЛукаКовачевић

Старији дечаци -73кг

0

7.

УрошЛазић

Старији дечаци +73кг

0

8.

МаркоМиловановић

Кадети -73кг

0

9.

ДаркоМиловановић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаСмиљковић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АнђелаИвановић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

АнаЦветковић

Млађе девојчице -52кг

0

5.

Бор

Бор


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ВељкоСимић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

УрошЂурђевић

Старији дечаци -46кг

0

4.

БорисДуловић

Старији дечаци -55кг

0

5.

ДанијелМиленковски

Старији дечаци -60кг

0

6.

ЈованШупут

Кадети -50кг

0

7.

МладенЂорђевић

Кадети -50кг

0

8.

УрошПетровић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШаиновиц

Млађе девојчице -48кг

0

2.

ТеодораАритоновић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

СараЖивковић

Старије девојчице -63кг

0

4.

СташаМладеновић

Старије девојчице -63кг

0

6.

Машинац

Краљево


Пријава

11

М

11

Ж

-

11

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоШундовић

Млађи дечаци -55кг

0

2.

ЂорђеЉубичић

Старији дечаци -50кг

0

3.

ЛукаДрагањац

Старији дечаци -55кг

0

4.

МиљанКликовац

Старији дечаци -73кг

0

5.

БогданСладоје

Кадети -60кг

0

6.

НиколаЋирица

Кадети -60кг

0

7.

ЂорђеТодоровић

Кадети -66кг

0

8.

ДалиборПавловић

Кадети -66кг

0

9.

ЈанкоКликовац

Кадети -66кг

0

10.

ЛазарМилосављевић

Кадети -66кг

0

11.

БогданМарковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

7.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланЋирковић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

МатијаМилошевић

Млађи дечаци -66кг

0

3.

МладенОбрадовић

Млађи дечаци +66кг

0

4.

ЛазарМилошевић

Старији дечаци -46кг

0

5.

ЂорђеЖивковић

Старији дечаци -50кг

0

6.

НиколаРанђеловић

Старији дечаци -60кг

0

7.

ЛазарРанђеловић

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаМилошевић

Кадеткиње -48кг

0

2.

МилицаМилетић

Кадеткиње -52кг

0

8.

Алексинац

Алексинац


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВикторМиленковић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ЂорђеСтанковић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЛазарСтанковић

Старији дечаци -50кг

0

5.

АлексејВасић

Старији дечаци -66кг

0

6.

ФилипСтанојев

Старији дечаци +73кг

0

7.

ЗоранТрајковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаЗдравковић

Млађе девојчице -36кг

0

9.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенСимић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

АндријаМладеновић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

КостаГрујић

Млађи дечаци -55кг

0

4.

СањинЛазић

Млађи дечаци +66кг

0

5.

МилошПетровић

Старији дечаци -46кг

0

6.

СлободанЂорђевић

Кадети -60кг

0

7.

ВељкоЈовановић

Кадети -73кг

0

8.

ДушанСтанковић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

Ниш

Ниш


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеРадојковић

Старији дечаци -38кг

0

2.

АлексаНиколић

Старији дечаци -46кг

0

3.

МихајлоЛазаревић

Старији дечаци -60кг

0

4.

АндријаДимитровски

Кадети -66кг

0

5.

СергејКрстић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиљанаФилиповић

Млађе девојчице -56кг

0

11.

Бамби

Пожаревац


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошЈовић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

АндријаАлексић

Кадети -60кг

0

3.

ДимитријеАнтић

Кадети -73кг

0

4.

ИлијаВасић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЈовић

Старије девојчице -63кг

0

2.

МилицаМанојловић

Кадеткиње -57кг

0

12.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДрашкоВидаковић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

АндријаПетрашиновић

Старији дечаци -60кг

0

3.

НенадСавковић

Старији дечаци -73кг

0

4.

ВладимирЈевтић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаПљеваљчић

Кадеткиње -52кг

0

13.

Врање

Врање


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаМилковић

Млађи дечаци -55кг

0

2.

БогданМладеновић

Старији дечаци -60кг

0

3.

МихајлоАрсић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаСтанимировић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

КатаринаТотић

Старије девојчице -48кг

0

14.

Пирот

Пирот


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЋирић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

ВељкоДенчић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаЋирић

Старије девојчице -48кг

0

2.

МинаКрстић

Старије девојчице -57кг

0

15.

Брус

Брус


Пријава

4

М

-

Ж

4

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаЧикарић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

КристинаДељанин

Кадеткиње -48кг

0

3.

КристинаМарковић

Кадеткиње -48кг

0

4.

ЕмилијаБожановић

Кадеткиње -57кг

0

16.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеЦветић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаРадојевић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

КристинаМарковић

Старије девојчице -63кг

0

17.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанРадосављевић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаПротић

Кадеткиње -52кг

0

2.

ВалентинаМикић

Кадеткиње -52кг

0

18.

Кучево

Кучево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаКоцић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АнастасијаСтојковић

Млађе девојчице -48кг

0

19.

Вук

Ниш


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаЛожајић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ИванЛожајић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Крушевац

Крушевац


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоВучковић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

СаваМиљковић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.