IX Међународни турнир "Трофеј Вршца 2018" II ДАНВршац

Адреса: Омладински трг 17
Датум: 29.04.2018.

Такмичење "IX Међународни турнир "Трофеј Вршца 2018" II ДАН" одржано је 29.04.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Сириг

Сириг


Пријава

11

I

2

II

3

III

4

V

2

VII

11

2

3

4

2

2.

Цемент

Беочин


Пријава

9

I

5

II

III

1

V

3

VII

9

5

1

3

3.

9

2

4

2

1

4.

Динамо

Панчево


Пријава

15

I

3

II

1

III

2

V

5

VII

4

15

3

1

2

5

4

5.

Бамби

Пожаревац


Пријава

8

I

3

II

2

III

1

V

VII

8

3

2

1

6.

Херцеговац

Мостар


Пријава

8

I

2

II

2

III

3

V

1

VII

8

2

2

3

1

7.

Српски Соко

Зворник


Пријава

9

I

2

II

2

III

2

V

3

VII

9

2

2

2

3

8.

УНИРЕА

Фоцсани


Пријава

6

I

3

II

1

III

2

V

VII

6

3

1

2

9.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

8

I

2

II

1

III

4

V

1

VII

8

2

1

4

1

10.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

10

I

II

5

III

2

V

1

VII

2

10

5

2

1

2

11.

МАКО РЈУ ГЈМ

Роу


Пријава

10

I

1

II

2

III

4

V

2

VII

1

10

1

2

4

2

1

12.

Винча

Београд


Пријава

12

I

2

II

1

III

3

V

2

VII

12

2

1

3

2

13.

Јединство

Качарево


Пријава

7

I

1

II

3

III

2

V

VII

1

7

1

3

2

1

14.

Макикоми

Београд


Пријава

9

I

2

II

1

III

1

V

3

VII

2

9

2

1

1

3

2

15.

Локомотива

Вршац


Пријава

9

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

3

9

1

1

3

1

3

16.

Панчево

Панчево


Пријава

7

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

7

1

1

3

1

17.

Бор

Бор


Пријава

6

I

2

II

III

2

V

1

VII

6

2

2

1

18.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

5

I

2

II

III

2

V

1

VII

5

2

2

1

19.

ЦСМ Бацау

Бацау


Пријава

5

I

2

II

III

2

V

1

VII

5

2

2

1

20.

Царина

Смедерево


Пријава

12

I

1

II

III

3

V

4

VII

2

12

1

3

4

2

21.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

I

2

II

1

III

V

VII

3

2

1

22.

Илинден

Софиа


Пријава

12

I

II

2

III

2

V

2

VII

3

12

2

2

2

3

23.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

9

I

II

2

III

2

V

2

VII

9

2

2

2

24.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

7

I

1

II

2

III

V

VII

2

7

1

2

2

25.

Вицториа

Тхессалоники


Пријава

6

I

II

2

III

2

V

1

VII

6

2

2

1

26.

Спартак

Суботица


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

VII

2

5

1

1

1

2

27.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

28.

Борац

Београд


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

29.

Вождовац

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

3

V

VII

4

1

3

30.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

I

1

II

III

2

V

VII

3

1

2

31.

Турија

Турија


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

1

VII

1

5

1

2

1

1

32.

Преспа-Ресен

Ресен


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

1

VII

5

1

2

1

33.

Жандармерија

Београд


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

4

VII

6

1

1

4

34.

Цомбат Самбо

Софиа


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

1

VII

1

7

1

1

1

1

35.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

8

I

II

1

III

1

V

2

VII

3

8

1

1

2

3

36.

Кучево

Кучево


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

37.

СЕНТОКИ

Темесњар


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

VII

4

7

1

1

4

38.

Партизан

Београд


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

39.

Младост

Бечеј


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

40.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

41.

Словен Рума

Рума


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

42.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

43.

Чукарички

Београд


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

44.

Озрен

Добој


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

45.

Лакташи

Лакташи


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

46.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

47.

Џунс

Нови Сад


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1