IX Међународни турнир "Трофеј Вршца 2018" II ДАНВршац

Адреса: Омладински трг 17
Датум: 29.04.2018.

Такмичење "IX Међународни турнир "Трофеј Вршца 2018" II ДАН" одржано је 29.04.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Динамо

Панчево


Пријава

15

М

13

Ж

2

15

13

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошЂорђевић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

АлексаЂуровић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ЈованБожић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

МатејаЗубовић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

МилошСтојановић

Млађи дечаци -60кг

0

6.

ВладимирБогдановски

Старији дечаци -42кг

0

7.

ФилипФранцуз

Старији дечаци -42кг

0

8.

ЖаркоОмчикус

Старији дечаци -50кг

0

9.

ОгњенЂуришић

Старији дечаци +73кг

0

10.

ДанијелМаравић

Кадети -81кг

0

11.

МаркоИлић

Кадети -81кг

0

12.

МилошСекуловић

Кадети -81кг

0

13.

УрошТашић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСекуловић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

МаријаКличарић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

Илинден

Софиа


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СамоелКарасиан

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ПетурБоздански

Старији дечаци -38кг

0

3.

АнесБелаббас

Старији дечаци -46кг

0

4.

СимеонСимеонов

Старији дечаци -55кг

0

5.

СтилјнПетров

Старији дечаци -60кг

0

6.

ЛјбомирБорисов

Старији дечаци -73кг

0

7.

ЈулианБозилов

Кадети -66кг

0

8.

ЕмилТодоров

Кадети -73кг

0

9.

АлександарГригоров

Кадети -73кг

0

10.

АлексСоволор

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СилвиаЕвтимова

Кадеткиње -48кг

0

2.

АлексаБозданска

Кадеткиње -52кг

0

3.

Царина

Смедерево


Пријава

12

М

6

Ж

6

12

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВластимирВранић

Старији дечаци -42кг

0

2.

НемањаМартиновић

Старији дечаци -50кг

0

3.

ЈованСтефановић

Старији дечаци -60кг

0

4.

НемањаСтанојевић

Старији дечаци -60кг

0

5.

АдамМилојевић

Кадети -50кг

0

6.

ПетарРаковић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаСтанимировић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ВањаБендић

Млађе девојчице +56кг

0

3.

ВасилијаГајић

Старије девојчице -57кг

0

4.

АнђелаРадојичић

Старије девојчице -63кг

0

5.

МараПавловић

Кадеткиње -57кг

0

6.

МаријаСтанојевић

Кадеткиње -63кг

0

4.

Винча

Београд


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЂокиц

Млађи дечаци -46кг

0

2.

АлександарГашић

Млађи дечаци +66кг

0

3.

ВладимирПетровић

Старији дечаци -60кг

0

4.

ЛазарГачевић

Старији дечаци -66кг

0

5.

АндријаПетровић

Старији дечаци -73кг

0

6.

ЛазарНедељковић

Кадети -66кг

0

7.

ЂорђеМалић

Кадети -73кг

0

8.

ЂорђеБањац

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораПетровић

Млађе девојчице -56кг

0

2.

МилицаЈовановић

Старије девојчице -52кг

0

3.

ТеодораНиколовски

Старије девојчице -52кг

0

4.

КатаринаНедељковић

Старије девојчице -57кг

0

5.

Сириг

Сириг


Пријава

11

М

2

Ж

9

11

2

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БранкоМарић

Млађи дечаци +66кг

0

2.

БошкоТодоровић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаРадуловић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

ДанијелаРадовић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

ДанијелаМилошевић

Млађе девојчице -48кг

0

4.

НађаВишнић

Старије девојчице -36кг

0

5.

ДаницаМарковић

Старије девојчице -48кг

0

6.

НевенаМихаљчић

Старије девојчице -48кг

0

7.

ЈованаКењало

Старије девојчице -52кг

0

8.

АњаЕрцег

Старије девојчице -63кг

0

9.

НинаТодоровић

Кадеткиње -63кг

0

6.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованМијатов

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ДраганИсаков

Млађи дечаци +66кг

0

3.

МиланБулаја

Старији дечаци -50кг

0

4.

ДушанМомирски

Старији дечаци -60кг

0

5.

НиколаТривуновић

Старији дечаци -73кг

0

6.

НиколаБлешић

Кадети -73кг

0

7.

ДушанЛудошки

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМилекић

Кадеткиње -63кг

0

2.

ГорданаБошњак

Кадеткиње +70кг

0

3.

НиколинаТривуновић

Кадеткиње +70кг

0

7.

МАКО РЈУ ГЈМ

Роу


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнтониоНиту

Млађи дечаци -38кг

0

2.

СимонМуресан

Млађи дечаци -60кг

0

3.

ПетрисонДогару

Старији дечаци -42кг

0

4.

АлеxандруПетресцу

Старији дечаци -50кг

0

5.

МихаиМатеи

Старији дечаци -50кг

0

6.

ЛеонардоСтан

Старији дечаци -60кг

0

7.

ИванБогдан

Старији дечаци -73кг

0

8.

МихаиМатеи

Кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МарианаСтанциу

Старије девојчице -63кг

0

2.

ФлорентинаЛите

Кадеткиње -52кг

0

8.

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаВељков

Млађи дечаци -55кг

0

2.

СтефанМандић

Млађи дечаци -66кг

0

3.

АндријаЛукавац

Старији дечаци -42кг

0

4.

ТодорКрунић

Старији дечаци -46кг

0

5.

ФилипТраиловић

Старији дечаци -46кг

0

6.

ЂорђеДакић

Старији дечаци +73кг

0

7.

ЂорђеМиланов

Кадети -66кг

0

8.

ИвоМартиновић

Кадети -81кг

0

9.

ВукашинСекуловић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

9.

Цемент

Беочин


Пријава

9

М

8

Ж

1

9

8

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанАнтељ

Старији дечаци -60кг

0

2.

УрошРаловић

Старији дечаци -66кг

0

3.

ЛукаМиљић

Старији дечаци -73кг

0

4.

НиколаМикец

Старији дечаци +73кг

0

5.

МаркоМатијевић

Кадети -55кг

0

6.

ВељкоКнежевић

Кадети -60кг

0

7.

ВукПетковић

Кадети -66кг

0

8.

ВелимирКосовић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаСтјепановић

Старије девојчице +63кг

0

10.

Макикоми

Београд


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПоповић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЈованЂорђевић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

СтефанПоповић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

ЛукаПоповић

Старији дечаци -46кг

0

5.

ЛукаКрстајић

Старији дечаци -50кг

0

6.

ЂорђијеЂорђевић

Старији дечаци -55кг

0

7.

МаркоЈовановић

Старији дечаци -55кг

0

8.

ЛукаПоповић

Кадети -55кг

0

9.

УрошЦуцић

Кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

11.

Српски Соко

Зворник


Пријава

9

М

4

Ж

5

9

4

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаРадивојевић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЛукаБуњеваца

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ПавлеГурдељевић

Млађи дечаци -55кг

0

4.

МилошПепић

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаНоваковић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ТеодораБошковић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

СандраПоповић

Млађе девојчице -44кг

0

4.

АнастасијаМемедовић

Млађе девојчице +56кг

0

5.

МагдаленаЗелић

Старије девојчице -40кг

0

12.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

9

М

8

Ж

1

9

8

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АронБичкеи

Млађи дечаци -46кг

0

2.

СтефанТолић

Старији дечаци -42кг

0

3.

ТамашФараго

Старији дечаци -42кг

0

4.

АдамФараго

Старији дечаци -46кг

0

5.

МартинМадарас

Старији дечаци +73кг

0

6.

АкошПержелт

Кадети -60кг

0

7.

ВикторДавид

Кадети -73кг

0

8.

ЖомборПишпек

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РекаДобрички

Старије девојчице +63кг

0

13.

Локомотива

Вршац


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСудар

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ДанијелВолаков

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ВукОжеговић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

КостаТот

Старији дечаци -55кг

0

5.

НиколаСпорин

Старији дечаци -55кг

0

6.

НемањаСтојков

Старији дечаци -60кг

0

7.

ДанилоЂорђевић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараЂекић

Млађе девојчице -56кг

0

2.

АњаМартон

Млађе девојчице +56кг

0

14.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РадославПетровић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

НиколаБодирогић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

СтанкоДоловац

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЈованБодирогић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ИванЧолић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ЛукаЈовановић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МацанВања

Старије девојчице -44кг

0

2.

ЕленаМикић

Старије девојчице -63кг

0

15.

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СлободанБлагојевић

Старији дечаци -55кг

0

2.

МихајлоСавић

Кадети -66кг

0

3.

НиколаСтевановић

Кадети -73кг

0

4.

ЛазарТомашевић

Кадети -73кг

0

5.

ОгњенПавловић

Кадети -73кг

0

6.

МаркоЂорђевић

Кадети -73кг

0

7.

ДимитријеНедељковић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаДеспотовић

Кадеткиње -52кг

0

16.

Бамби

Пожаревац


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошЈовић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ПавлеЈелисавац

Млађи дечаци -46кг

0

3.

АндријаАлексић

Кадети -55кг

0

4.

ДимитријеАнтић

Кадети -81кг

0

5.

ИлијаВасић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Кадеткиње -40кг

0

2.

МилицаМанојловић

Кадеткиње -63кг

0

3.

КатаринаСимоновић

Кадеткиње -70кг

0

17.

Херцеговац

Мостар


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МариоНовак

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ЛукаБубало

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ИваноЂинкић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ДавидСенкић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ИванМиличевић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаЧовић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

НинаГрубишић

Млађе девојчице -52кг

0

3.

ИнаРавлић

Старије девојчице -57кг

0

18.

Јединство

Качарево


Пријава

7

М

2

Ж

5

7

2

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаНишић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МихајлоАнђеловић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаКртенић

Старије девојчице -36кг

0

2.

МартаПешић

Старије девојчице -40кг

0

3.

НиколинаТошић

Старије девојчице -48кг

0

4.

АлександраДимитровски

Старије девојчице -52кг

0

5.

АнаВелићковски

Старије девојчице -52кг

0

19.

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АљосаМрдаковић

Млађи дечаци -66кг

0

2.

ИванРадовић

Старији дечаци -60кг

0

3.

МатијаПолексић

Кадети -73кг

0

4.

УрошЧевизовић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаПетровић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ДараСтојковић

Старије девојчице -57кг

0

3.

МилицаМилетић

Кадеткиње -70кг

0

20.

Панчево

Панчево


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаКалинић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ЛазарВаневски

Млађи дечаци -30кг

0

3.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

ФилипПаланачки

Старији дечаци -60кг

0

5.

ЛазарАлбијанић

Кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЂурђев

Млађе девојчице -40кг

0

2.

НинаАлбијанић

Млађе девојчице -40кг

0

21.

СЕНТОКИ

Темесњар


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВалентинНегрут

Млађи дечаци -50кг

0

2.

ГеоргиуАди

Старији дечаци -42кг

0

3.

СандуЦезар

Старији дечаци -46кг

0

4.

АлеxандруЛупесцу

Кадети -55кг

0

5.

МихаиФранцеа

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнамариаМирцеа

Старије девојчице -44кг

0

2.

ИоанаРотари

Старије девојчице -57кг

0

22.

Цомбат Самбо

Софиа


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванПетроцхинов

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ГеоргиГеоргиев

Старији дечаци -46кг

0

3.

ВладимирБорисов

Старији дечаци -66кг

0

4.

АнтониоКирилов

Старији дечаци +73кг

0

5.

МихаелНиколов

Кадети -50кг

0

6.

ТсветомирИванов

Кадети -55кг

0

7.

АлександарСалцхев

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанЈовановић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

АндрејВучковић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ОгњенСпасенић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаЧобановић

Старије девојчице -36кг

0

2.

АњаКостић

Старије девојчице -48кг

0

3.

ЕленаЈанковић

Старије девојчице -63кг

0

24.

Бор

Бор


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МладенЂорђевић

Кадети -50кг

0

3.

АлександарПетровски

Кадети -60кг

0

4.

УрошПетровић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораАритоновић

Млађе девојчице -56кг

0

2.

СташаМладеновић

Старије девојчице -63кг

0

25.

УНИРЕА

Фоцсани


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихнеаЦхирила

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МихаитаМоцану

Старији дечаци -38кг

0

3.

МариоЦонстантин

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СилвиаПомана

Млађе девојчице -36кг

0

2.

БианцаЦиоара

Старије девојчице -40кг

0

3.

ИулиаМолдовеану

Старије девојчице -44кг

0

26.

Вицториа

Тхессалоники


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнгелосЗангелидис

Старији дечаци -73кг

0

2.

ПанагиотисКофидис

Кадети -50кг

0

3.

СтилианСпахо

Кадети -73кг

0

4.

АлеxандросЗаимидис

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕлениКарастратидоу

Млађе девојчице -44кг

0

2.

ЦхристинаПападопоулоу

Кадеткиње -57кг

0

27.

ЦСМ Бацау

Бацау


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндреиМатициуц

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ДавидЦиоинеаг

Старији дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РоxанаРаду

Млађе девојчице -32кг

0

2.

РебецаБејан

Млађе девојчице +56кг

0

3.

АндрееаРаду

Кадеткиње -48кг

0

28.

Спартак

Суботица


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаБоројевић

Млађи дечаци -66кг

0

2.

АлександарСавић

Старији дечаци +73кг

0

3.

МихаилоМилошев

Кадети -66кг

0

4.

ВукБошњак

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаКајари

Млађе девојчице -44кг

0

29.

Турија

Турија


Пријава

5

М

1

Ж

4

5

1

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АндреаГаџић

Старије девојчице -48кг

0

3.

АнастасијаБелић

Старије девојчице -57кг

0

4.

ДраганаРакић

Старије девојчице -57кг

0

30.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланЋирковић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ЛазарМилошевић

Старији дечаци -46кг

0

3.

ЂорђеЖивковић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаСтојићевић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

АнаМилошевић

Кадеткиње -44кг

0

31.

Преспа-Ресен

Ресен


Пријава

5

М

1

Ж

4

5

1

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитарТасевски

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмилијаПоповска

Старије девојчице -48кг

0

2.

ЈанаВелицковска

Старије девојчице -52кг

0

3.

ЛиљанаНедановска

Старије девојчице -57кг

0

4.

АнгелаБоровицанин

Кадеткиње -40кг

0

32.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоТесла

Старији дечаци -55кг

0

2.

СаваБућковић

Старији дечаци +73кг

0

3.

ЈованЋирић

Кадети -55кг

0

4.

МиркоПоповић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

33.

Вождовац

Београд


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаНедељковић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаРадукић

Млађе девојчице -48кг

0

2.

ДуњаМирков

Кадеткиње -57кг

0

3.

ЈованаЧакаревић

Кадеткиње -63кг

0

34.

Партизан

Кикинда


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СлободанБакић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаМилић

Кадеткиње -48кг

0

2.

ТараКојић

Кадеткиње -48кг

0

35.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМилановић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ДимитријеЛатинкић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИванаГордић

Кадеткиње +70кг

0

36.

Борац

Београд


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоСтојковић

Старији дечаци +73кг

0

2.

ЖељкоСимић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЦветковић

Кадеткиње -57кг

0

37.

Кучево

Кучево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанШулеић

Старији дечаци -46кг

0

2.

МариоШулеић

Кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаСтојковић

Млађе девојчице -48кг

0

38.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатПауновић

Старији дечаци -50кг

0

2.

АндрејаНижницки

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИнесКос

Старије девојчице -36кг

0

39.

Партизан

Београд


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтанисављевић

Кадети -60кг

0

2.

ЗоранМиленовић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Младост

Бечеј


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЖивков

Кадети -66кг

0

2.

АлександарСтојков

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

41.

Озрен

Добој


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаПантић

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилаУбипариповић

Млађе девојчице -36кг

0

42.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈаљуелинеДохор

Млађе девојчице -44кг

0

43.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаМрдаљ

Кадеткиње -52кг

0

44.

Лакташи

Лакташи


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоСтојичић

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

45.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаЈовановић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

Џунс

Нови Сад


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиланаЛишић

Кадеткиње -63кг

0

47.

Словен Рума

Рума


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаЦиндрић

Старије девојчице -48кг

0