Еуро Лига 2018Суботица

Адреса: Ференца Сепа 3
Датум: 16.09.2018.

Такмичење "Еуро Лига 2018" одржано је 16.09.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Спартак

Суботица


Пријава

28

I

2

II

3

III

7

V

5

VII

5

28

2

3

7

5

5

2.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

15

I

3

II

2

III

5

V

1

VII

1

15

3

2

5

1

1

3.

Бачка

Сомбор


Пријава

13

I

3

II

3

III

2

V

VII

13

3

3

2

4.

Динамо

Панчево


Пријава

13

I

3

II

2

III

3

V

VII

13

3

2

3

5.

Респецт

Софиа


Пријава

8

I

3

II

3

III

1

V

VII

8

3

3

1

6.

ЦСМ Арад

Арад


Пријава

8

I

3

II

3

III

V

VII

8

3

3

7.

Цемент

Беочин


Пријава

14

I

2

II

1

III

2

V

VII

14

2

1

2

8.

ЦСМ Арад

Гхиороц


Пријава

10

I

II

2

III

4

V

1

VII

10

2

4

1

9.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

14

I

1

II

2

III

V

4

VII

1

14

1

2

4

1

10.

Сегед јудо Искола

Сегед


Пријава

6

I

1

II

III

3

V

VII

1

6

1

3

1

11.

Сириг

Сириг


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

VII

7

1

1

1

12.

Јудо Арад

Арад


Пријава

9

I

1

II

III

2

V

2

VII

1

9

1

2

2

1

13.

Панчево

Панчево


Пријава

5

I

1

II

1

III

V

1

VII

5

1

1

1

14.

Младост

Осјек


Пријава

7

I

1

II

III

2

V

VII

7

1

2

15.

Фајтер

Обреновац


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

VII

7

2

1

16.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

II

2

III

1

V

VII

3

2

1

17.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

13

I

1

II

III

1

V

2

VII

13

1

1

2

18.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

19.

СЗЈСЕ Теам

Сзатјмаз


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

1

VII

7

1

1

1

20.

Сзатјмаз -Сзегед

Сзегед


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

4

1

21.

Ипон

Сомбор


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

4

2

22.

Турија

Турија


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

23.

Осјек

Осјек


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

24.

Змај

Српски Крстур


Пријава

3

I

II

III

V

2

VII

1

3

2

1

25.

Кőрöс Јудо СЕ

Нагјкőрöс


Пријава

6

I

II

III

V

1

VII

6

1

26.

Џунс

Нови Сад


Пријава

6

I

II

III

V

VII

1

6

1

27.

Пецица

Арад


Пријава

15

I

II

III

V

VII

15

28.

10

29.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

I

II

III

V

VII

10

30.

Хонвед

Будапест


Пријава

9

I

II

III

V

VII

9

31.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

7

I

II

III

V

VII

7

32.

Јединство

Качарево


Пријава

7

I

II

III

V

VII

7

33.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

4

I

II

III

V

VII

4

34.

Сиклосс СЕ

Сиклос


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

35.

Теам Тото Спорт

Будапест


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

36.

КСИ СЕ јудо

Будапест


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

37.

Спорт клуб Миерцуреа Циуц

Хунедоара


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

38.

ПСЕ јудо

Пакс


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

39.

Диосди ДСЕ

Будимпеста


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

40.

Бор

Бор


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1