Еуро Лига 2018Суботица

Адреса: Ференца Сепа 3
Датум: 16.09.2018.

Такмичење "Еуро Лига 2018" одржано је 16.09.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

Спартак

Суботица


Пријава

28

М

21

Ж

7

28

21

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејНемет

Старији полетарци -28кг

0

2.

ВуканСтокановић

Старији полетарци -28кг

0

3.

АкошБажо

Старији полетарци -31кг

0

4.

ФилипИвановић

Старији полетарци -34кг

0

5.

ТомиславАбрамовић

Старији полетарци -38кг

0

6.

ДејанБастић

Старији полетарци -38кг

0

7.

ВељкоБоројевић

Старији полетарци -42кг

0

8.

ДавидВаш

Млађи дечаци -30кг

0

9.

ИлијаСтокановиц

Млађи дечаци -34кг

0

10.

МихајлоДелић

Млађи дечаци -34кг

0

11.

ДариоКујунџић

Млађи дечаци -46кг

0

12.

НиколаТаталовић

Млађи дечаци -46кг

0

13.

ПатрикКеченовић

Млађи дечаци -50кг

0

14.

ПатрикТот баги

Млађи дечаци -50кг

0

15.

ЛеоБуразин

Млађи дечаци -50кг

0

16.

ДеспотВукас

Млађи дечаци -50кг

0

17.

АлександарСкочајић

Млађи дечаци -60кг

0

18.

МатејаБоројевић

Млађи дечаци +66кг

0

19.

СтефанБастић

Млађи кадети -81кг

0

20.

ТиборОлах

Млађи кадети +81кг

0

21.

АлександарСавић

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БогларкаФорго

Старије полетарке -34кг

0

2.

АндреаФорго

Старије полетарке -34кг

0

3.

РекаДудаш

Старије полетарке -38кг

0

4.

ЕмаЛашу

Млађе девојчице -36кг

0

5.

ЈулијаКајари

Млађе девојчице -48кг

0

6.

ТамараТанасковиЋ

Млађе кадеткиње -52кг

0

7.

АнаШтефковић

Млађе кадеткиње -57кг

0

2.

Пецица

Арад


Пријава

15

М

7

Ж

8

15

7

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПатрикНадабан

Млађи кадети -55кг

0

2.

РаулГаман

Млађи кадети -55кг

0

3.

СофианПопа

Млађи кадети -73кг

0

4.

АндреиТоле

Млађи кадети -73кг

0

5.

ДариуГиургиу

Млађи кадети -81кг

0

6.

РазванБобис

Млађи кадети +81кг

0

7.

ГабриелКалмар

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДалиаРобу

Млађе кадеткиње -48кг

0

2.

АндрееаРаду

Млађе кадеткиње -48кг

0

3.

ЦарлаДума

Млађе кадеткиње -57кг

0

4.

МариаМесзарос

Млађе кадеткиње -57кг

0

5.

ПатрициаНистор

Млађе кадеткиње -57кг

0

6.

АндреаЦиопрага

Млађе кадеткиње -70кг

0

7.

АндрееаНороцеа

Млађе кадеткиње -70кг

0

8.

ГиоргианаМилер

Млађе кадеткиње -70кг

0

3.

15

7

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаВидић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ВукашинВеличковић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ЛукаПавловић

Старији полетарци -42кг

0

4.

ЛазарПавловић

Старији полетарци -42кг

0

5.

НиколаПетковић

Старији полетарци -46кг

0

6.

ВукашинПавловић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

БогданВеличковић

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаИлић

Старије полетарке -38кг

0

2.

КристинаБоровац

Старије полетарке -38кг

0

3.

НевенаПавловић

Старије полетарке -38кг

0

4.

ДуњаВукићевић

Млађе девојчице -40кг

0

5.

ЈеленаНишавић

Млађе девојчице -48кг

0

6.

НиколинаНишавић

Млађе кадеткиње -52кг

0

7.

КристинаНишавић

Млађе кадеткиње -63кг

0

8.

АнастасијаБогдановић

Млађе кадеткиње +70кг

0

4.

Сзатјмаз јудо

Сзатјмаз


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КевинБалазс

Старији полетарци -42кг

0

2.

ДаниелСисак

Млађи дечаци -30кг

0

3.

АдамКонја

Млађи дечаци -34кг

0

4.

АбрахамРафаел

Млађи дечаци -38кг

0

5.

ЗсомборЦсабаи

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ВалентинТакó

Млађи дечаци -50кг

0

7.

АлеxТури

Млађи дечаци +66кг

0

8.

ЛасзлоСипос

Млађи кадети -55кг

0

9.

АронГодо

Млађи кадети -55кг

0

10.

АлеxТури

Млађи кадети -81кг

0

11.

ДавидОрсзаг

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ФанниКохегји

Млађе девојчице -56кг

0

2.

ПаннаЗадори

Млађе кадеткиње -36кг

0

3.

РамонаФаркасх

Млађе кадеткиње -52кг

0

5.

Цемент

Беочин


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанМиљић

Старији полетарци -31кг

0

2.

СинишаМиљић

Старији полетарци -42кг

0

3.

ИсметИбинци

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ШабанДиљај

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ЛукаКовачевић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

НиколаНиколић

Млађи кадети -46кг

0

7.

ЈованПролић

Млађи кадети -46кг

0

8.

МаркоМатијевић

Млађи кадети -55кг

0

9.

СрђанАнтељ

Млађи кадети -60кг

0

10.

ЛукаМиљић

Млађи кадети -73кг

0

11.

УрошРаловић

Млађи кадети -73кг

0

12.

НиколаМикец

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаГерманац

Млађе кадеткиње -44кг

0

2.

ЈованаСтјепановић

Млађе кадеткиње +70кг

0

6.

Динамо

Панчево


Пријава

13

М

13

Ж

-

13

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМитић

Старији полетарци -34кг

0

2.

УрошЂуришић

Старији полетарци -46кг

0

3.

СтефанРабреновић

Старији полетарци -50кг

0

4.

АлексаЂуровић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ФилипМаксимовић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ЈованБожић

Млађи дечаци -46кг

0

7.

МатејаЗубовић

Млађи дечаци -50кг

0

8.

ЂорђеЈакимовски

Млађи дечаци -50кг

0

9.

ВладимирБогдановски

Млађи кадети -46кг

0

10.

ФилипФранцуз

Млађи кадети -46кг

0

11.

МихајлоСлијепчевић

Млађи кадети -60кг

0

12.

УрошЋућа

Млађи кадети -60кг

0

13.

ОгњенЂуришић

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

13

М

13

Ж

-

13

13

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукБенгин

Старији полетарци -42кг

0

2.

СаваАдамов

Старији полетарци +50кг

0

3.

ИлијаМикин

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ДраганИсаков

Млађи дечаци +66кг

0

5.

ВукБачикин

Млађи кадети -50кг

0

6.

МиланБулаја

Млађи кадети -55кг

0

7.

ДушанМомирски

Млађи кадети -60кг

0

8.

ЛукаДабић

Млађи кадети -60кг

0

9.

НемањаКојчић

Млађи кадети -66кг

0

10.

НиколаТривуновић

Млађи кадети -73кг

0

11.

МаркоДелић

Млађи кадети -81кг

0

12.

НенадБакић

Млађи кадети +81кг

0

13.

ПетарНиколин

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

8.

Бачка

Сомбор


Пријава

13

М

12

Ж

1

13

12

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаДрагојевић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДушанТопић

Старији полетарци -34кг

0

3.

СергејЗороја

Старији полетарци -38кг

0

4.

МаксимСикима

Старији полетарци -46кг

0

5.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

6.

СергејБорковић

Млађи дечаци -30кг

0

7.

АндрејВитковић

Млађи дечаци -34кг

0

8.

НиколаНоваковић

Млађи кадети -46кг

0

9.

ВојинВитковић

Млађи кадети -55кг

0

10.

АлексаБјелајац

Млађи кадети -66кг

0

11.

УгљешаВукобратовић

Млађи кадети -73кг

0

12.

ЛазарЈухас

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаКнежевић

Старије полетарке -34кг

0

9.

Партизан

Кикинда


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанКежић

Млађи кадети -46кг

0

2.

МатејКојић

Млађи кадети -55кг

0

3.

ДавидНадоба

Млађи кадети -60кг

0

4.

СпаскоМихајловић

Млађи кадети -66кг

0

5.

СрђанВукмирица

Млађи кадети -66кг

0

6.

ВукЛакатуш

Млађи кадети -81кг

0

7.

ЈованГашић

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараКојић

Млађе кадеткиње -48кг

0

2.

МинаКозић

Млађе кадеткиње -57кг

0

3.

МилицаЛатковић

Млађе кадеткиње -57кг

0

10.

ЦСМ Арад

Гхиороц


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РоландБалла

Старији полетарци +50кг

0

2.

АлеxандруЛацатусу

Млађи дечаци -42кг

0

3.

СтефанТудор

Млађи дечаци -50кг

0

4.

БогданОнетиу

Млађи дечаци -55кг

0

5.

ЦиприанЦорлециуц

Млађи кадети -46кг

0

6.

ЕрицкБурета

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаЦостеа

Старије полетарке +43кг

0

2.

ЦаролинаСзабо

Млађе девојчице -40кг

0

3.

АнамариаЦуц

Млађе девојчице +56кг

0

4.

ЦаролинаСзабо

Млађе кадеткиње -40кг

0

11.

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаЈеремић

Млађи кадети -46кг

0

2.

МаркоЛојаничић

Млађи кадети -46кг

0

3.

НемањаЈовановић

Млађи кадети -50кг

0

4.

ВуканСтанимировић

Млађи кадети -50кг

0

5.

ЛазарВеселиновић

Млађи кадети -66кг

0

6.

ВуканДурутовић

Млађи кадети -66кг

0

7.

СтефанЛојаничић

Млађи кадети -73кг

0

8.

МиљанРадуљ

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаЛукић

Млађе кадеткиње -48кг

0

2.

МилицаМилановић

Млађе кадеткиње -52кг

0

12.

Јудо Арад

Арад


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДаниелЦостина

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДавидБатеа

Старији полетарци -31кг

0

3.

ДеијанДраници

Старији полетарци -31кг

0

4.

ЛуцасСтан

Старији полетарци -34кг

0

5.

АлеxсандруДоргосан

Млађи дечаци -38кг

0

6.

АнгелоБатран

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ЈулианБатран

Млађи кадети -46кг

0

8.

ИустинРус

Млађи кадети -46кг

0

9.

ДариусЛет

Млађи кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

13.

Хонвед

Будапест


Пријава

9

М

8

Ж

1

9

8

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МáтéСаламон

Млађи кадети -46кг

0

2.

АттилаПланк

Млађи кадети -46кг

0

3.

БењаминСзöлőси

Млађи кадети -46кг

0

4.

СзаболцсМелег

Млађи кадети -46кг

0

5.

БендегúзДеметер

Млађи кадети -66кг

0

6.

ЕрикНагјгјöргј

Млађи кадети -73кг

0

7.

ГергőХангја

Млађи кадети -73кг

0

8.

МарцеллДеметер

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЗсóфиаКусзтвáн

Млађе кадеткиње -57кг

0

14.

Респецт

Софиа


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МутиЈаафар

Старији полетарци -28кг

0

2.

КристианЛазаров

Старији полетарци -50кг

0

3.

НиколајТодоров

Млађи дечаци -38кг

0

4.

АлеxДинев

Млађи дечаци -42кг

0

5.

РасхоТианов

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ВентсиславЛазаров

Млађи дечаци -60кг

0

7.

АнгелИлиев

Млађи кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НадиеЈаафар

Млађе девојчице +56кг

0

15.

ЦСМ Арад

Арад


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РобертБите

Старији полетарци -50кг

0

2.

ЦристианСирб

Старији полетарци +50кг

0

3.

ЦлаудиуДобра

Млађи кадети -46кг

0

4.

ЦаталинЦоту

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АмелиаПавен

Старије полетарке -43кг

0

2.

МирунаЦоту

Старије полетарке +43кг

0

3.

АнамариаТудуце

Млађе девојчице -48кг

0

4.

РоxанаМаргарит

Млађе девојчице -56кг

0

16.

Фајтер

Обреновац


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаЂурђевић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ЛукаВеличковић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ВукашинЂурђевић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ЈованМунитлак

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСтојановић

Старије полетарке -43кг

0

2.

СташаВеличковић

Млађе кадеткиње -40кг

0

3.

НевенаРадојевић

Млађе кадеткиње -52кг

0

17.

Сириг

Сириг


Пријава

7

М

-

Ж

7

7

7

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаРадовић

Старије полетарке -31кг

0

2.

МиаРадуловић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

ДанијелаРадовић

Млађе девојчице -52кг

0

4.

ДејанаКеркез

Млађе кадеткиње -36кг

0

5.

НађаВишнић

Млађе кадеткиње -40кг

0

6.

НевенаМихаљчић

Млађе кадеткиње -52кг

0

7.

АњаЕрцег

Млађе кадеткиње -63кг

0

18.

СЗЈСЕ Теам

Сзатјмаз


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГеллертБабабас

Млађи дечаци -30кг

0

2.

АндорЕрдéлји

Млађи дечаци -42кг

0

3.

КонрáдСзабó

Млађи дечаци -55кг

0

4.

БрúнóБóка

Млађи кадети -46кг

0

5.

БотондБóка

Млађи кадети -55кг

0

6.

ТамáсЦсáнји

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БеатриxМéнеси

Млађе кадеткиње -70кг

0

19.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаБубало

Млађи кадети -46кг

0

2.

МихајлоСимин

Млађи кадети -55кг

0

3.

МиланКатић

Млађи кадети -60кг

0

4.

ВукашинОстојић

Млађи кадети -60кг

0

5.

ЛукаКовчин

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЖељанаБлагојевић

Млађе кадеткиње -57кг

0

2.

ЈованаПавлевски

Млађе кадеткиње -63кг

0

20.

Јединство

Качарево


Пријава

7

М

2

Ж

5

7

2

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РасткоАнђеловић

Млађи кадети -55кг

0

2.

МихајлоАнђеловић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаКртенић

Млађе кадеткиње -36кг

0

2.

МартаПешић

Млађе кадеткиње -40кг

0

3.

НиколинаТошић

Млађе кадеткиње -48кг

0

4.

АнаВелићковски

Млађе кадеткиње -52кг

0

5.

АлександраДимитровски

Млађе кадеткиње -52кг

0

21.

Младост

Осјек


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПатрикХанић

Млађи кадети -50кг

0

2.

ЛукаМицаи

Млађи кадети -81кг

0

3.

ФилипПушић

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараМикић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ДоњаХогл

Млађе девојчице -56кг

0

3.

ПаулинаПушић

Млађе девојчице +56кг

0

4.

СтелаЛоваковић

Млађе кадеткиње -70кг

0

22.

Сегед јудо Искола

Сегед


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БередехТотх-сагј

Старији полетарци -31кг

0

2.

БотондНагј

Старији полетарци -38кг

0

3.

СандорГјаир

Старији полетарци -46кг

0

4.

РобертВасс

Старији полетарци -50кг

0

5.

ЗсамборКеллер

Млађи дечаци -38кг

0

6.

КернелСзилагји

Млађи кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

Кőрöс Јудо СЕ

Нагјкőрöс


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЦсабаТорок

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ТамáсФаркас

Млађи кадети -46кг

0

3.

МáтéКорнјик

Млађи кадети -46кг

0

4.

БéлаБодзсáр

Млађи кадети -46кг

0

5.

СзаболцсМолнáр

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛуцаХорвáтх

Млађе кадеткиње -40кг

0

24.

Џунс

Нови Сад


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоМуждека

Млађи дечаци -50кг

0

2.

АлексаЕмини

Млађи кадети -50кг

0

3.

МаркоЈанковић

Млађи кадети -55кг

0

4.

РасткоПетровић

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараИнђић

Млађе кадеткиње -57кг

0

2.

МиланаЛишић

Млађе кадеткиње -57кг

0

25.

Панчево

Панчево


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ВукБабић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НемањаВељковић

Млађи кадети -60кг

0

4.

СтеванВишекруна

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаАлбијанић

Млађе девојчице -40кг

0

26.

Сзатјмаз -Сзегед

Сзегед


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МартонБалогх

Млађи кадети -55кг

0

2.

РицхардЕрос

Млађи кадети -60кг

0

3.

БалинтЗадори

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПауннаЗадори

Млађе девојчице -36кг

0

27.

Ипон

Сомбор


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданВукашиновић

Старији полетарци -38кг

0

2.

СтефанМаксић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

АлександарВидаковић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

НемањаШуша

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТамашФараго

Млађи кадети -46кг

0

2.

АдамФараго

Млађи кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КитиБонтовић

Млађе кадеткиње -44кг

0

2.

ПетраПургер

Млађе кадеткиње -70кг

0

29.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаБјелић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

УрошЗубовић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

СтефанЗубовић

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

30.

Младост

Бечеј


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛеонБенковић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаИванишевић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

АнђелаПроданов

Млађе девојчице +56кг

0

31.

Змај

Српски Крстур


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејБерчек

Старији полетарци -28кг

0

2.

СавоЗрим

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НатанијелПалић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

Осјек

Осјек


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаКатић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ИванКатић

Млађи кадети -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТисаЧешко

Млађе кадеткиње -63кг

0

33.

Сиклосс СЕ

Сиклос


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МолнарАјса

Млађе кадеткиње -48кг

0

2.

ХаннаСзасз

Млађе кадеткиње -52кг

0

34.

КСИ СЕ јудо

Будапест


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ÁдáмКалáсз

Млађи кадети -46кг

0

2.

АттилаÜвегес

Млађи кадети -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

Теам Тото Спорт

Будапест


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛуцаМамира

Млађе кадеткиње -40кг

0

2.

ДороттјаБерлик

Млађе кадеткиње -44кг

0

36.

Турија

Турија


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕронТхачи

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндреаНишавић

Старије полетарке +43кг

0

37.

Бор

Бор


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарПетровски

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

Диосди ДСЕ

Будимпеста


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВаргхаЗсолт

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

39.

ПСЕ јудо

Пакс


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛаураИгаз

Млађе кадеткиње -52кг

0

40.

Спорт клуб Миерцуреа Циуц

Хунедоара


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МартонБилибок

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.