XXXVII Међународни џудо турнир “8. Март” 2019Зрењанин

Адреса: Карађорђев трг бб
Датум: 10.03.2019.

Такмичење "XXXVII Међународни џудо турнир “8. Март” 2019" одржано је 10.03.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

34

М

26

Ж

8

34

26

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МирославМилојковић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ДимитријеНедељковић

Старији полетарци -25кг

0

3.

ВикторЕремић

Старији полетарци -28кг

0

4.

ЖивкоРакинић

Старији полетарци -28кг

0

5.

НиколаПрапорски

Старији полетарци -28кг

0

6.

СтефанТривуновић

Старији полетарци -31кг

0

7.

ЈовицаСавић

Старији полетарци -31кг

0

8.

АлекДеме

Старији полетарци -31кг

0

9.

ЛукаШолаја

Старији полетарци -42кг

0

10.

БраниславАрацки

Старији полетарци -42кг

0

11.

ВукашинСтојковић

Старији полетарци -42кг

0

12.

МихајлоИсаков

Старији полетарци -46кг

0

13.

ЛазарМалешев

Старији полетарци -50кг

0

14.

ОгњенВукобрат

Старији полетарци -50кг

0

15.

НемањаЂукић

Старији полетарци +50кг

0

16.

ДантеКондић

Млађи дечаци -34кг

0

17.

ВукашинМијоковић

Млађи дечаци -34кг

0

18.

АндрејАнкић

Млађи дечаци -42кг

0

19.

СрђанДеспотов

Млађи дечаци -42кг

0

20.

НиколаМедан

Млађи дечаци -46кг

0

21.

ЈованБељуц

Млађи дечаци -66кг

0

22.

МиланБулаја

Млађи кадети -60кг

0

23.

ДушанМомирски

Млађи кадети -60кг

0

24.

МаркоМилутин

Млађи кадети -66кг

0

25.

ЛукаДабић

Млађи кадети -66кг

0

26.

НенадБакић

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаСтефановић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ЛенкаСтојанов

Старије полетарке -31кг

0

3.

ЈанаТерзин

Старије полетарке -38кг

0

4.

МионаКаран

Млађе девојчице -32кг

0

5.

АњаПавловић

Млађе девојчице -36кг

0

6.

АњаКуручев

Млађе девојчице -48кг

0

7.

МилицаРадаковић

Млађе девојчице -56кг

0

8.

БојанаПрапорски

Млађе кадеткиње -48кг

0

2.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

15

М

11

Ж

4

15

11

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УросНоваковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ЛукаМоравац

Старији полетарци -28кг

0

3.

НемањаЛајић

Старији полетарци -31кг

0

4.

ВасилијеБлитва

Старији полетарци -34кг

0

5.

ВукашинБлитва

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ДанилоМагура

Млађи дечаци -34кг

0

7.

СергејБујдошо

Млађи дечаци -38кг

0

8.

ВукашинМагура

Млађи дечаци -42кг

0

9.

СтрахињаМандарић

Млађи дечаци -42кг

0

10.

ЈованБубуљ

Млађи дечаци -42кг

0

11.

АндрејКостић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КалинаКарабашевић

Старије полетарке -38кг

0

2.

МашаНоваковић

Млађе девојчице -36кг

0

3.

НаташаШурјанац

Млађе девојчице -40кг

0

4.

ДуњаЗарић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

Партизан

Кикинда


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаГалић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ИванКовачев

Млађи дечаци -38кг

0

3.

МилошРакин

Млађи дечаци -38кг

0

4.

МиљанПетковић

Млађи дечаци +66кг

0

5.

ЛукаМићић

Млађи кадети -55кг

0

6.

МаркоМићић

Млађи кадети -60кг

0

7.

ВељкоВишњеи

Млађи кадети -66кг

0

8.

СпаскоМихајловић

Млађи кадети -66кг

0

9.

ТиборКалочањ

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаМортвански

Старије полетарке -31кг

0

2.

МиланаШибул

Млађе девојчице -36кг

0

3.

ДуњаМутавџич

Млађе кадеткиње -44кг

0

4.

НађаИличин

Млађе кадеткиње -48кг

0

4.

Јединство

Качарево


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КристианЛехни

Старији полетарци -25кг

0

2.

ОливерПољак

Старији полетарци -31кг

0

3.

НемањаРаду

Старији полетарци -42кг

0

4.

АлексаЛехни

Млађи дечаци -30кг

0

5.

ВасилијеСтошић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ОгњенЈаћимовски

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ДариоБалан

Млађи дечаци -55кг

0

8.

ПетарНоваковић

Млађи дечаци -66кг

0

9.

МихајлоАнђеловић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндреаЂаковић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

МаријаПеневски

Млађе девојчице -40кг

0

3.

НиколинаТошић

Млађе кадеткиње -48кг

0

4.

АлександраДимитровски

Млађе кадеткиње -57кг

0

5.

Фајтер

Обреновац


Пријава

12

М

6

Ж

6

12

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоНиколић

Старији полетарци -50кг

0

2.

МатијаЂурђевић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ЛукаВеличковић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ВикторСтојадиновић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

АрсенЖивковић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

СтефанКукољ

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаМаксимовић

Старије полетарке +43кг

0

2.

БојанаРадојевић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

МилицаСтојановић

Млађе девојчице -44кг

0

4.

АнаПантелић

Млађе девојчице -44кг

0

5.

СташаВеличковић

Млађе кадеткиње -44кг

0

6.

НевенаРадојевић

Млађе кадеткиње -52кг

0

6.

Турија

Турија


Пријава

11

М

4

Ж

7

11

4

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СветозарМалишевић

Старији полетарци -31кг

0

2.

НиколаВираг

Старији полетарци -42кг

0

3.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

НиколаЈовановић

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БожанаЈовановић

Старије полетарке -25кг

0

2.

МилицаАрбутина

Старије полетарке -31кг

0

3.

ЈованаЈовановић

Старије полетарке -34кг

0

4.

МирјанаЋелбабин

Старије полетарке +43кг

0

5.

АнђелијаЦрњаков

Старије полетарке +43кг

0

6.

ЈованаБегечки

Млађе девојчице -40кг

0

7.

НаташаГаџић

Млађе девојчице -56кг

0

7.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМестер

Старији полетарци -22кг

0

2.

АндреасБенеа

Старији полетарци -25кг

0

3.

РадуМарис

Старији полетарци -25кг

0

4.

ЛуцаАндрасони

Старији полетарци -28кг

0

5.

ВладРобанесцу

Старији полетарци -31кг

0

6.

РадуГаспар

Млађи дечаци -30кг

0

7.

РобертБулаи

Млађи дечаци -30кг

0

8.

СоринДурнеа

Млађи дечаци -38кг

0

9.

НицоласБенеа

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НадиаГиуцхин

Старије полетарке +43кг

0

2.

БрианаСперлеа

Млађе девојчице -32кг

0

8.

Бачка

Сомбор


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

НемањаДрагојевић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

МихаилоМладеновић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

СергејБорковић

Млађи дечаци -34кг

0

5.

АндрејВитковић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ДушанТопић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

СергејЗороја

Млађи дечаци -42кг

0

8.

МаксимСикима

Млађи дечаци -46кг

0

9.

ВојинВитковић

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаКнежевић

Млађе девојчице -40кг

0

9.

Цемент

Беочин


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоМиљановић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ВељкоСелак

Старији полетарци -31кг

0

3.

ДавидМикец

Старији полетарци -34кг

0

4.

ОгњенСавић

Старији полетарци -42кг

0

5.

ГзимФета

Млађи дечаци -34кг

0

6.

МилошМиљановић

Млађи кадети -46кг

0

7.

УрошРаловић

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МараСавић

Млађе кадеткиње -70кг

0

2.

ЈованаСтјепановић

Млађе кадеткиње +70кг

0

10.

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданВучковић

Старији полетарци -38кг

0

2.

МатејаМиочиновић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ОгњенМаријан

Старији полетарци -50кг

0

4.

УрошСимић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

АлексаМудрић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ФилипМиловић

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараКривокапић

Старије полетарке -34кг

0

2.

АнаЧобановић

Млађе кадеткиње -40кг

0

11.

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоЛојаничић

Млађи кадети -50кг

0

2.

СергејТодоров

Млађи кадети -55кг

0

3.

СлободанБлагојевић

Млађи кадети -60кг

0

4.

ФилипИвовић

Млађи кадети -66кг

0

5.

МаркоЈеловац

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаЛукић

Млађе кадеткиње -52кг

0

2.

ХеленаЈовић

Млађе кадеткиње -63кг

0

12.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаВучковић

Старији полетарци -22кг

0

2.

ЛазарЈовановић

Старији полетарци -50кг

0

3.

ВукашинТрипуновиц

Млађи дечаци -30кг

0

4.

ВукТерзић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ИванЧолић

Млађи дечаци -50кг

0

6.

ПредрагТерзић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаВучковић

Млађе девојчице -40кг

0

13.

Динамо

Панчево


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаРаданов

Старији полетарци -34кг

0

2.

УрошЂуришић

Старији полетарци -46кг

0

3.

ФилипЋирић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

НиколаМирковић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

НиколаМитић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ЛазарЂованели

Млађи дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаРадивојевић

Млађе кадеткиње -57кг

0

14.

Словен Рума

Рума


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаБуцало

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВељкоПејић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

НемањаСимић

Млађи дечаци -55кг

0

4.

ФилипЋорковић

Млађи дечаци -60кг

0

5.

СтефанАрбутина

Млађи кадети -73кг

0

6.

СтефанСимић

Млађи кадети -81кг

0

7.

СтефанЋорковић

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

Спартак

Суботица


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејНемет

Старији полетарци -31кг

0

2.

ВељкоБоројевић

Старији полетарци -46кг

0

3.

ВуканСтокановић

Млађи дечаци -30кг

0

4.

ИлијаСтокановиц

Млађи дечаци -34кг

0

5.

ФилипИвановић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ТиборОлах

Млађи кадети +81кг

0

7.

АлександарСавић

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

16.

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипТраиловић

Млађи кадети -50кг

0

2.

АндријаЛукавац

Млађи кадети -50кг

0

3.

ТодорКрунић

Млађи кадети -50кг

0

4.

ЛукаПавловић

Млађи кадети -55кг

0

5.

ДимитријеЈовановић

Млађи кадети -81кг

0

6.

ЂорђеДакић

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМихајловић

Млађе кадеткиње -57кг

0

17.

Винча

Београд


Пријава

6

М

2

Ж

4

6

2

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоТесла

Млађи кадети -60кг

0

2.

АндријаПетровић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаПоповић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АндреаПутниковић

Млађе кадеткиње -48кг

0

3.

АњаСтевановић

Млађе кадеткиње -52кг

0

4.

МилицаЈовановић

Млађе кадеткиње -57кг

0

18.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукСимијоновић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ЖељкоЦветковић

Старији полетарци -34кг

0

3.

МатејаИлић

Старији полетарци +50кг

0

4.

ГолубСтригић

Старији полетарци +50кг

0

5.

БогданВукосављевиц

Млађи дечаци -34кг

0

6.

МаркоКовацевиц

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Макикоми

Београд


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПоповић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

СтефанПоповић

Млађи дечаци -55кг

0

3.

МиљанШулејић

Млађи кадети -50кг

0

4.

ЛукаПоповић

Млађи кадети -50кг

0

5.

ЛукаКрстајић

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Југовић

Каћ


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаКрезић

Млађи дечаци -50кг

0

2.

НиколаОрлић

Млађи дечаци -66кг

0

3.

ДејанЧолић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаБаника

Старије полетарке -34кг

0

2.

ДушкаБеквалац

Млађе девојчице -48кг

0

21.

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоЈовановић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ВасилијеЗорица

Старији полетарци -38кг

0

3.

АлександарПунда

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаМијалковић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

АнастасиаОдабашић

Млађе девојчице +56кг

0

22.

Џунс

Нови Сад


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоДобријевић

Старији полетарци -38кг

0

2.

ИлијаМилошевић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ОгњенРадуловић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ЈованМићић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

23.

Топалов

Софиа


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТодорЛулчев

Старији полетарци -28кг

0

2.

СамуилСтефанов

Млађи дечаци -38кг

0

3.

БогданСтефанов

Млађи кадети -55кг

0

4.

ИванКалинов

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

Змај

Српски Крстур


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СавоЗрим

Млађи дечаци -42кг

0

2.

КристијанПетровић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШтајнфелд

Млађе девојчице -36кг

0

2.

АлександраНиколичин

Млађе кадеткиње -52кг

0

25.

Сплит

Сплит


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомаГрубшић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ДоминикМула

Млађи дечаци -55кг

0

3.

ШпироМуднић

Млађи дечаци -66кг

0

4.

ЛукаПеркуић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

26.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошМишељић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваРомелић

Старије полетарке +43кг

0

2.

МилицаЖерађанин

Млађе кадеткиње -57кг

0

27.

Вождовац

Београд


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаваБојанић

Млађи кадети -50кг

0

2.

ЛукаНедељковић

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АницаМајсторовић

Млађе кадеткиње -44кг

0

28.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДаркоМатајић

Млађи кадети -66кг

0

2.

ОгњенТрогрлић

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаТрећаковић

Млађе кадеткиње -70кг

0

29.

Милићи

Милићи


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КомњенМилановић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

СтефанСавић

Млађи кадети -46кг

0

3.

ОгњенДукић

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

30.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈакшаЈаковљевић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ЂорђеЖивковић

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

31.

Рума

Рума


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораРадаковић

Млађе кадеткиње +70кг

0

2.

СараЗаскалицки

Млађе кадеткиње +70кг

0

32.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтеванЂурић

Старији полетарци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаЈовановић

Млађе девојчице -32кг

0

33.

Сириг

Сириг


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДејанаКеркез

Млађе кадеткиње -40кг

0

2.

НевенаМихаљчић

Млађе кадеткиње -57кг

0

34.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукБенгин

Старији полетарци -46кг

0

2.

ЂорђеПутић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаРанковић

Млађе девојчице +56кг

0

36.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанТолић

Млађи кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

37.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаНедељковић

Млађе кадеткиње -63кг

0