XXXIX Међународни џудо турнир “8. Март” 2022Зрењанин

Адреса: Карађорђев трг бб
Датум: 06.03.2022.

Такмичење "XXXIX Међународни џудо турнир “8. Март” 2022" одржано је 06.03.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

41

I

4

II

1

III

11

V

4

VII

2

41

4

1

11

4

2

2.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

52

I

4

II

5

III

3

V

6

VII

2

52

4

5

3

6

2

3.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

43

I

3

II

3

III

9

V

5

VII

1

43

3

3

9

5

1

4.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

23

I

2

II

5

III

5

V

4

VII

23

2

5

5

4

5.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

29

I

3

II

3

III

1

V

10

VII

29

3

3

1

10

6.

Спартак

Суботица


Пријава

18

I

2

II

2

III

3

V

1

VII

1

18

2

2

3

1

1

7.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

14

I

2

II

3

III

1

V

VII

3

14

2

3

1

3

8.

Турија

Турија


Пријава

10

I

3

II

III

3

V

1

VII

1

10

3

3

1

1

9.

Цемент

Беочин


Пријава

18

I

2

II

1

III

3

V

3

VII

1

18

2

1

3

3

1

10.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

13

I

2

II

III

5

V

2

VII

13

2

5

2

11.

Омладинац

Степановићево


Пријава

21

I

2

II

1

III

2

V

4

VII

1

21

2

1

2

4

1

12.

Макикоми

Београд


Пријава

7

I

1

II

4

III

V

2

VII

7

1

4

2

13.

9

2

1

3

14.

Динамо

Панчево


Пријава

17

I

2

II

1

III

2

V

2

VII

1

17

2

1

2

2

1

15.

Тамиш

Панчево


Пријава

11

I

1

II

3

III

1

V

1

VII

11

1

3

1

1

16.

Џудока

Београд


Пријава

15

I

1

II

1

III

3

V

3

VII

1

15

1

1

3

3

1

17.

Жандармерија

Београд


Пријава

7

I

2

II

III

3

V

VII

7

2

3

18.

Хајиме

Обреновац


Пријава

10

I

2

II

III

2

V

3

VII

1

10

2

2

3

1

19.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

7

I

II

3

III

2

V

1

VII

7

3

2

1

20.

Банат

Житиште


Пријава

10

I

II

3

III

2

V

VII

1

10

3

2

1

21.

Партизан

Нови Сад


Пријава

11

I

1

II

2

III

1

V

VII

11

1

2

1

22.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

7

I

1

II

1

III

2

V

2

VII

7

1

1

2

2

23.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

12

I

1

II

III

4

V

1

VII

1

12

1

4

1

1

24.

Винча

Београд


Пријава

18

I

1

II

III

2

V

6

VII

2

18

1

2

6

2

25.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

9

I

2

II

III

V

2

VII

9

2

2

26.

Ниш

Ниш


Пријава

6

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

6

1

1

1

1

27.

Српски Соко

Зворник


Пријава

9

I

1

II

III

3

V

VII

1

9

1

3

1

28.

Словен Рума

Рума


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

VII

1

7

1

1

1

1

29.

Раднички

Београд


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

VII

5

1

1

1

30.

Локомотива

Вршац


Пријава

8

I

2

II

III

V

VII

8

2

31.

Царина

Смедерево


Пријава

6

I

1

II

III

2

V

VII

6

1

2

32.

Сириг

Сириг


Пријава

12

I

II

III

3

V

3

VII

1

12

3

3

1

33.

Бачка

Сомбор


Пријава

6

I

II

2

III

V

1

VII

6

2

1

34.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

15

I

II

III

3

V

2

VII

2

15

3

2

2

35.

Борац

Нови Сад


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

VII

1

5

1

1

1

36.

Џунс

Нови Сад


Пријава

12

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

12

1

1

1

1

37.

Младост

Бечеј


Пријава

10

I

II

III

2

V

1

VII

1

10

2

1

1

38.

Војводина

Нови Сад


Пријава

6

I

II

III

1

V

4

VII

1

6

1

4

1

39.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

8

I

II

1

III

V

1

VII

1

8

1

1

1

40.

5

2

41.

Змај

Српски Крстур


Пријава

5

I

II

III

2

V

VII

5

2

42.

Књаз Милош

Београд


Пријава

12

I

II

III

1

V

3

VII

1

12

1

3

1

43.

Јединство

Качарево


Пријава

4

I

II

1

III

V

VII

4

1

44.

Вождовац

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

45.

Југовић

Каћ


Пријава

10

I

II

III

1

V

2

VII

10

1

2

46.

СУ "Нови Сланкамен"

Инђија


Пријава

6

I

II

III

1

V

1

VII

1

6

1

1

1

47.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

48.

Кањижа

Кањижа


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

49.

Миленијум

Подгорица


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

50.

Партизан

Кикинда


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

4

2

51.

СУ "Младост 53"

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

52.

Земун

Београд


Пријава

4

I

II

III

V

VII

3

4

3

53.

Бачка

Бачка


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1