XIV међународни турнир "Младост Европе" 2019Ниш

Адреса: Књажевачка 156
Датум: 16.03.2019.

Такмичење "XIV међународни турнир "Младост Европе" 2019" одржано је 16.03.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

13. мај

Јагодина


Пријава

33

М

25

Ж

8

33

25

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованПетковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ВељкоНиколић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ЂорђеСтојановић

Старији полетарци -34кг

0

4.

АлексаРанђеловић

Старији полетарци -34кг

0

5.

ИлијаДашић

Старији полетарци -38кг

0

6.

ЛукаМирчевић

Старији полетарци -38кг

0

7.

РадованВучићевић

Старији полетарци -38кг

0

8.

ЂорђеАпостоловић

Старији полетарци -42кг

0

9.

ФилипПетровић

Старији полетарци -42кг

0

10.

МихајлоЂуричић

Старији полетарци -50кг

0

11.

ФилипПавловић

Млађи дечаци -30кг

0

12.

ФилипРадисављевић

Млађи дечаци -38кг

0

13.

ИлијаЈеремић

Млађи дечаци -38кг

0

14.

ДимитријеИвић

Млађи дечаци -38кг

0

15.

ДимитријеЂорић

Млађи дечаци -38кг

0

16.

СаваЖивковић

Млађи дечаци -42кг

0

17.

ПетарМилановић

Млађи дечаци -46кг

0

18.

АндријаСтанковић

Млађи дечаци +66кг

0

19.

МатејаБожић

Старији дечаци -42кг

0

20.

ИлијаЦветановић

Старији дечаци -46кг

0

21.

ВукОбреновић

Старији дечаци -55кг

0

22.

АндријаНиколић

Старији дечаци -60кг

0

23.

ИлијаМихајловић

Старији дечаци -73кг

0

24.

ДушанСавић

Старији дечаци +73кг

0

25.

АндрејаМилановић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЂурђаНићифоровић

Старије полетарке -34кг

0

2.

АнастасијаМиладиновић

Старије полетарке -34кг

0

3.

АњаРајковић

Млађе девојчице -32кг

0

4.

АндјелијаНићифоровић

Млађе девојчице -36кг

0

5.

ЈанаАрсић

Млађе девојчице -36кг

0

6.

МилицаМилановић

Млађе девојчице -48кг

0

7.

КатаринаПетковић

Млађе девојчице -56кг

0

8.

СофијаЖивковић

Старије девојчице -63кг

0

2.

Респецт

Софиа


Пријава

24

М

22

Ж

2

24

22

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БорисВардаров

Старији полетарци -25кг

0

2.

ИванПетков

Старији полетарци -28кг

0

3.

СтефанПетков

Старији полетарци -28кг

0

4.

МихаелИванов

Старији полетарци -28кг

0

5.

ГеоргиПетков

Старији полетарци -28кг

0

6.

АспарухПавлов

Старији полетарци -31кг

0

7.

СамуилАсенов

Старији полетарци -31кг

0

8.

АлександарЗахариев

Старији полетарци -34кг

0

9.

КонстантинВеселинов

Старији полетарци -34кг

0

10.

АнтониоСпасов

Старији полетарци -46кг

0

11.

КристианЛазаров

Старији полетарци -50кг

0

12.

НиколајТодоров

Млађи дечаци -38кг

0

13.

ПетарПавлов

Млађи дечаци -38кг

0

14.

ГеоргиВеселинов

Млађи дечаци -38кг

0

15.

ТеодорКостадинов

Млађи дечаци -42кг

0

16.

КристијанИванов

Млађи дечаци -42кг

0

17.

АлеxДинев

Млађи дечаци -42кг

0

18.

ВентсиславЛазаров

Млађи дечаци -55кг

0

19.

РасхоТианов

Старији дечаци -50кг

0

20.

АлександарСпасов

Старији дечаци -55кг

0

21.

АнгелИлиев

Старији дечаци -60кг

0

22.

ЈаниМалцхев

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НадјаСтоилова

Старије полетарке -38кг

0

2.

КалинаВардарова

Млађе девојчице -32кг

0

3.

Алексинац

Алексинац


Пријава

22

М

19

Ж

3

22

19

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛавПетровић

Старији полетарци -28кг

0

2.

АлексМилошевић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ВукПетровић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ЛазарСтаменковић

Старији полетарци -42кг

0

5.

НемањаЗлатковић

Старији полетарци +50кг

0

6.

ЛазарРусимовић

Старији полетарци +50кг

0

7.

НовакНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

8.

ОгњенЉубисављевић

Млађи дечаци -34кг

0

9.

АлександарМаксимовић

Млађи дечаци -34кг

0

10.

ДанилоМилићевић

Млађи дечаци -42кг

0

11.

ЂорђеЂорђевић

Млађи дечаци -42кг

0

12.

ВикторМиленковић

Млађи дечаци -46кг

0

13.

ИлијаТрајковић

Млађи дечаци -50кг

0

14.

ОгњенЛатински

Млађи дечаци -55кг

0

15.

ЛазарСтоиљковић

Млађи дечаци -66кг

0

16.

УрошСтевановић

Старији дечаци -50кг

0

17.

ЂорђеСтанковић

Старији дечаци -50кг

0

18.

ЛазарСтанковић

Старији дечаци -55кг

0

19.

МихајлоМилојковић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаМилојковић

Старије полетарке -43кг

0

2.

ЈањаЗдравковић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

КсењаМилошевић

Млађе девојчице -44кг

0

4.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

19

М

15

Ж

4

19

15

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукКрстић

Старији полетарци -42кг

0

2.

СтрахињаМикић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

УрошМишић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ЛукаШћепановић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

МихајлоСтанојевић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

АндријаМладеновић

Млађи дечаци -46кг

0

7.

АлексаСтошић

Млађи дечаци -50кг

0

8.

УрошДушанић

Млађи дечаци -50кг

0

9.

ОбрадПетровић

Млађи дечаци -55кг

0

10.

МаксимПрвуловић

Млађи дечаци -55кг

0

11.

ЂорђеИвановић

Млађи дечаци +66кг

0

12.

ОгњенСимић

Старији дечаци -42кг

0

13.

ОгњенКрасојевић

Старији дечаци -50кг

0

14.

ОгњенПетровић

Старији дечаци -73кг

0

15.

СањинЛазић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаСимић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ИваМитровић

Млађе девојчице -36кг

0

3.

ЈанаМитровић

Млађе девојчице -36кг

0

4.

АнђелаМиловановић

Старије девојчице -57кг

0

5.

Бор

Бор


Пријава

14

М

9

Ж

5

14

9

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенШаиновиц

Старији полетарци -28кг

0

2.

Теодор-лукаНиколић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ЛазарБаћић

Старији полетарци -31кг

0

4.

УрошЗлатков

Старији полетарци -42кг

0

5.

НиколаАритоновић

Старији полетарци -50кг

0

6.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ЂорђеГушевац

Млађи дечаци +66кг

0

8.

МаркоСпасојевић

Старији дечаци -42кг

0

9.

АрминНуредини

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараКрајњановић

Старије полетарке -28кг

0

2.

КатаринаНешић

Старије полетарке -28кг

0

3.

АњаБољановић

Старије полетарке -38кг

0

4.

СараШаиновиц

Млађе девојчице -56кг

0

5.

ТеодораАритоновић

Млађе девојчице -56кг

0

6.

Шогун

Ниш


Пријава

13

М

7

Ж

6

13

7

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошПераловић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

НиколаДимитријевић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ЛазарПоповић

Старији дечаци -50кг

0

4.

ДавидИвановић

Старији дечаци -66кг

0

5.

ВељкоРајковић

Старији дечаци -66кг

0

6.

ЛукаКовачевић

Старији дечаци -73кг

0

7.

УрошЛазић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаМладеновић

Старије полетарке -31кг

0

2.

КристинаДимитријевић

Старије полетарке -38кг

0

3.

НиколијаТодоровић

Старије полетарке -43кг

0

4.

АнђелаИвановић

Старије девојчице -44кг

0

5.

АндријанаСмиљковић

Старије девојчице -48кг

0

6.

АнаЦветковић

Старије девојчице -57кг

0

7.

Шампион

Софија


Пријава

13

М

9

Ж

4

13

9

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КристијанГаланков

Старији полетарци -25кг

0

2.

АлександарВусхев

Старији полетарци -25кг

0

3.

МихаилВусхев

Старији полетарци -25кг

0

4.

НиколаВасилев

Старији полетарци -34кг

0

5.

АтанасАтанасов

Млађи дечаци -30кг

0

6.

ИвоГаленков

Млађи дечаци -30кг

0

7.

БорисМихајло

Млађи дечаци -34кг

0

8.

ИлијанВусхев

Млађи дечаци -46кг

0

9.

ДејанБорисов

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КаринаГаленкова

Старије полетарке -25кг

0

2.

АндреаСтојева

Старије полетарке -31кг

0

3.

ЕленаМихајлова

Старије полетарке -31кг

0

4.

ЗојаАнтова

Млађе девојчице -32кг

0

8.

ЦХАВДАР

Бјала Слатина


Пријава

13

М

12

Ж

1

13

12

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТсветомирХристо

Старији полетарци -34кг

0

2.

БозхидарСимеонов

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ТеодорЈанцхев

Млађи дечаци -50кг

0

4.

БозхидарПетров

Млађи дечаци -55кг

0

5.

БориславБорисова

Старији дечаци -50кг

0

6.

СимеонПенев

Старији дечаци -55кг

0

7.

ИванНиколов

Старији дечаци -55кг

0

8.

МикелеИвков

Старији дечаци -55кг

0

9.

НиколајГеоргиев

Старији дечаци -73кг

0

10.

ДенисРусхидов

Старији дечаци +73кг

0

11.

ПламенСпасов

Старији дечаци +73кг

0

12.

ИванСираков

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СтелаИванова

Старије девојчице -52кг

0

9.

Кодокан

Пазардзик


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДениславМедаров

Старији полетарци -34кг

0

2.

АндрејГенцхев

Млађи дечаци -42кг

0

3.

СтилијанГлусхков

Млађи дечаци -46кг

0

4.

НиколаМарков

Млађи дечаци -55кг

0

5.

ЛубомирГрозданов

Старији дечаци -46кг

0

6.

ВаскобБонцхев

Старији дечаци -55кг

0

7.

КрасимирКостурко

Старији дечаци -60кг

0

8.

СтанславНиколов

Старији дечаци -66кг

0

9.

ДимитарКуртаков

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НадјаДјимова

Старије девојчице -44кг

0

2.

ЈоанаДјимова

Старије девојчице -44кг

0

3.

МариаМалинова

Старије девојчице -44кг

0

10.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

12

М

7

Ж

5

12

7

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеМитић

Старији полетарци -34кг

0

2.

ЛукаЦветановић

Старији полетарци -38кг

0

3.

НемањаСтевановић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ИлијаГавриловић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

МилошСтанковић

Млађи дечаци -55кг

0

6.

ВањаПетровић

Старији дечаци -42кг

0

7.

БогданГавриловић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаЗлатковић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЛенаСтојановић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

ПетраСтојановић

Млађе девојчице -44кг

0

4.

АнастасијаСтаменковић

Млађе девојчице -48кг

0

5.

УнаПетровић

Млађе девојчице -52кг

0

11.

Локомотива

Софиа


Пријава

12

М

7

Ж

5

12

7

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДениславБлагоев

Старији полетарци -28кг

0

2.

МартинМаринков

Старији полетарци -34кг

0

3.

ЈулијанБлагоев

Млађи дечаци -66кг

0

4.

НенциславМиленов

Старији дечаци -42кг

0

5.

СтефанСтефанов

Старији дечаци -42кг

0

6.

СантиноНиколов

Старији дечаци -46кг

0

7.

НиколајПетровски

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РојаПанова

Старије полетарке -25кг

0

2.

МоникаЦенева

Старије полетарке -38кг

0

3.

ЦветелинаПавлова

Старије девојчице -44кг

0

4.

ЛеаГеоргиева

Старије девојчице -57кг

0

5.

МајаНаумова

Старије девојчице +63кг

0

12.

Вицториа

Тхессалоники


Пријава

12

М

8

Ж

4

12

8

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнастасиосКиоуртзидис

Старији полетарци -28кг

0

2.

ГеоргиосТерсенидис

Старији полетарци -31кг

0

3.

ЦхаритидисГеоргиос

Старији полетарци -38кг

0

4.

ПетросЗаимидис

Старији полетарци -38кг

0

5.

АлеxандросКотидис

Старији полетарци +50кг

0

6.

СамоуилТомазиан

Млађи дечаци -55кг

0

7.

НиколаосАндронопоулос

Млађи дечаци -55кг

0

8.

АнгелосЗангелидис

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаЗаимидоу

Старије полетарке +43кг

0

2.

Цлио-ириниПападопоулоу

Млађе девојчице -36кг

0

3.

ЕлениКарастратидоу

Старије девојчице -48кг

0

4.

АлеxандраМанелидоу

Старије девојчице +63кг

0

13.

Винча

Београд


Пријава

11

М

5

Ж

6

11

5

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаСтанковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

АлександарПутниковић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ЛукаДелевић

Старији полетарци +50кг

0

4.

ЛазарЖивковић

Старији полетарци +50кг

0

5.

АлександарГашић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИвонаИвановић

Млађе девојчице -48кг

0

2.

ВалеријаСавић

Млађе девојчице +56кг

0

3.

АндреаПутниковић

Старије девојчице -48кг

0

4.

КристинаИвановић

Старије девојчице -48кг

0

5.

МилицаЈовановић

Старије девојчице -52кг

0

6.

ИсидораПетровић

Старије девојчице -57кг

0

14.

Топалов

Софиа


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТодорЛулчев

Старији полетарци -28кг

0

2.

АнџиБалабанов

Старији полетарци -31кг

0

3.

ВалентинГригоров

Старији полетарци +50кг

0

4.

КрумЛазаров

Старији полетарци +50кг

0

5.

КристианИлиев

Млађи дечаци -30кг

0

6.

СамуилСтефанов

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ДенисГлабов

Старији дечаци -42кг

0

8.

ДесиславАтанасов

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиаБенковски

Млађе девојчице -32кг

0

2.

СимонаДимитрова

Старије девојчице -48кг

0

15.

Схун Јудо

Софиа


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарГанцев

Старији полетарци -28кг

0

2.

МартинХристов

Старији полетарци -31кг

0

3.

АндрејВоицхев

Старији полетарци -34кг

0

4.

БорисПопов

Старији полетарци -38кг

0

5.

ИванНиколцхев

Старији полетарци -42кг

0

6.

БорисаПопова

Старије полетарке -38кг

0

7.

НиколајГаврилов

Млађи дечаци -38кг

0

8.

БлаговестТсенкин

Млађи дечаци -38кг

0

9.

ДимитарДанов

Млађи дечаци -42кг

0

10.

КалојанХадјибеев

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

16.

Динамо

Панчево


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенКличарић

Старији полетарци -28кг

0

2.

МилошБожић

Старији полетарци -42кг

0

3.

УрошЂуришић

Старији полетарци -46кг

0

4.

ДушанСтанковић

Старији полетарци -46кг

0

5.

ФилипЋирић

Млађи дечаци -30кг

0

6.

НиколаМирковић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ЈованБожић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ВладимирБогдановски

Старији дечаци -50кг

0

9.

МатејаЗубовић

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

17.

Индепендента

Цалафат


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛуцаБистрицеану

Старији полетарци -31кг

0

2.

СтефанПопа

Млађи дечаци -34кг

0

3.

РаулТицу

Млађи дечаци -55кг

0

4.

АндреиДаницулесцу

Старији дечаци -42кг

0

5.

СебастианФудулу

Старији дечаци -50кг

0

6.

ЦосминБалтару

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

РаисаРоман

Старије полетарке -25кг

0

2.

ЛуцианаЦатана

Старије девојчице -48кг

0

18.

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаПетровиц

Старији полетарци -25кг

0

2.

АлексаЂурић

Старији полетарци +50кг

0

3.

АлексаЖивковић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

СтефанРушић

Млађи дечаци -55кг

0

5.

БраниславЂурић

Старији дечаци +73кг

0

6.

ФилипРушић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваМаринковић

Старије полетарке -31кг

0

2.

СараЛукић

Старије девојчице -40кг

0

19.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукМиловановић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ГолубСтригић

Старији полетарци +50кг

0

3.

МатејаИлић

Старији полетарци +50кг

0

4.

ПредрагКацијан

Старији дечаци -42кг

0

5.

ФилипСпасић

Старији дечаци -46кг

0

6.

НиколаЦирковиц

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЈоцић

Старије полетарке -28кг

0

20.

Гладијатор

Пловдив


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КирилМисхевски

Старији полетарци -28кг

0

2.

АтанасМитаров

Млађи дечаци -30кг

0

3.

ГеоргиНиколов

Млађи дечаци -34кг

0

4.

МатјоНеделцхев

Млађи дечаци -60кг

0

5.

ВелизарДобрев

Старији дечаци -46кг

0

6.

ИванМисхевски

Старији дечаци -50кг

0

7.

ГеоргиЕнцхев

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

21.

Пирот

Пирот


Пријава

7

М

5

Ж

2

7

5

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

КостадинКостић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ОгњенПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ЛазарПотић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

НемањаЋирић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

МиодрагПетров

Старији дечаци -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаЈовичић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

МинаКрстић

Старије девојчице -63кг

0

22.

Вук

Ниш


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеМарковић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ПетарРадивојевић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

НиколаМитровић

Старији дечаци -60кг

0

4.

НиколаСтоиљковић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаЂокић

Старије полетарке -43кг

0

2.

НинаРанђеловић

Старије полетарке -43кг

0

23.

Кучево

Кучево


Пријава

6

М

-

Ж

6

6

6

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаБлагојевић

Старије полетарке -25кг

0

2.

ЛенаЖивановић

Старије полетарке -28кг

0

3.

МинаАнђелковиц

Старије полетарке -31кг

0

4.

ХеленаПауновић

Старије полетарке +43кг

0

5.

АнастасијаСтојковић

Млађе девојчице -56кг

0

6.

КсенијаКоцић

Старије девојчице -48кг

0

24.

ЦСКА Софиа

Софиа


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СветославДимитров

Млађи дечаци -46кг

0

2.

БојидарГалев

Млађи дечаци -50кг

0

3.

БорисИванов

Млађи дечаци -55кг

0

4.

НаскоТсапарков

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартинаЛелекова

Млађе девојчице -52кг

0

2.

МихаелаКирилова

Старије девојчице -44кг

0

25.

Брус

Брус


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЂокић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ПавлеКовачевић

Старији полетарци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаМаринковић

Старије полетарке -31кг

0

2.

НевенаЧикарић

Млађе девојчице -36кг

0

3.

АнђелаТерзић

Млађе девојчице -40кг

0

26.

Недјо Ранцхев

Стара Загора


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РадостинКирилов

Млађи дечаци -38кг

0

2.

НиколаКолев

Млађи дечаци -42кг

0

3.

МинкоИванов

Старији дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МариаЈорданова

Старије девојчице -44кг

0

2.

БозхидараКирилова

Старије девојчице -48кг

0

27.

Ниш

Ниш


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИгњатЂокић

Старији полетарци -31кг

0

2.

МатејаМиловановић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ПетарКостадиновић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

ЂорђеРадојковић

Старији дечаци -42кг

0

5.

ДаркоВулић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Олимпија

Козлодуј


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарТонев

Старији полетарци -28кг

0

2.

БозхидарПанцхев

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КрасиГаргова

Млађе девојчице -36кг

0

2.

НиколАндонова

Старије девојчице -52кг

0

29.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ОгњенКостић

Старији полетарци -42кг

0

2.

АлексаЈовановић

Старији полетарци +50кг

0

3.

СтрахињаКостић

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаИвановић

Старије полетарке -43кг

0

30.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипВаринац

Старији дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КристинаКарајовић

Старије полетарке -28кг

0

2.

НађаЗајић

Старије полетарке -34кг

0

3.

МилицаМиљковић

Старије девојчице -57кг

0

31.

СЕИСХИН

Прилеп


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДаријанМицкоски

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ДимитриЏокоски

Млађи дечаци -60кг

0

3.

ДамјанПетрески

Старији дечаци -73кг

0

4.

АндрејСотироски

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

Борац

Београд


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈованаЈовичић

Старије полетарке -31кг

0

2.

АњаРанђеловић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

СараТановић

Старије девојчице +63кг

0

33.

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоСтанојевић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ЈакшаЧабаркапа

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаВоденицар

Старије полетарке -31кг

0

34.

Арис

Јањине


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлеxандросБеллос

Старији дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КонстантинаСтрагали

Старије полетарке +43кг

0

2.

ЕлениДимитриади

Старије девојчице -48кг

0

35.

Алеxандрос

Ктерини


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НикосПапастрегиоу

Старији дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АннаПапастрегиоу

Млађе девојчице -40кг

0

2.

МартхаПапастрегиоу

Старије девојчице -57кг

0

36.

Габрово

Габрово


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АтанасРацхев

Старији полетарци -25кг

0

2.

ВикторРацхев

Старији полетарци -31кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

37.

Јединство

Качарево


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарНоваковић

Млађи дечаци -66кг

0

2.

НемањаНишић

Старији дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданТраиловић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.