X Међународни турнир "Трофеј Вршца 2019"Вршац

Адреса: Омладински трг 17
Датум: 11.05.2019.

Такмичење "X Међународни турнир "Трофеј Вршца 2019"" одржано је 11.05.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Винча

Београд


Пријава

16

I

4

II

3

III

1

V

2

VII

16

4

3

1

2

2.

Турија

Турија


Пријава

13

I

3

II

3

III

1

V

3

VII

13

3

3

1

3

3.

13

2

1

5

1

4.

Локомотива

Вршац


Пријава

25

I

II

III

8

V

3

VII

25

8

3

5.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

8

I

2

II

III

4

V

VII

1

8

2

4

1

6.

Динамо

Панчево


Пријава

27

I

II

2

III

3

V

5

VII

1

27

2

3

5

1

7.

Хасково

Хасково


Пријава

5

I

2

II

1

III

1

V

VII

5

2

1

1

8.

Херцеговац

Мостар


Пријава

7

I

1

II

1

III

3

V

VII

7

1

1

3

9.

Словен Рума

Рума


Пријава

6

I

2

II

1

III

V

VII

6

2

1

10.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

I

2

II

1

III

V

VII

3

2

1

11.

Цемент

Беочин


Пријава

3

I

2

II

1

III

V

VII

3

2

1

12.

Жандармерија

Београд


Пријава

11

I

II

3

III

V

1

VII

11

3

1

13.

Центре Јудо НИКОЛАЕВ

Николаев


Пријава

3

I

1

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

1

14.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

VII

7

2

1

15.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

4

I

II

2

III

1

V

VII

4

2

1

16.

Исхи

Београд


Пријава

11

I

1

II

1

III

V

VII

11

1

1

17.

Вождовац

Београд


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

18.

Цомбат Самбо

Софиа


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

1

VII

7

1

1

1

19.

Фајтер

Обреновац


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

1

VII

7

1

1

1

20.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

11

I

II

III

3

V

2

VII

11

3

2

21.

Браћа Лукач

Сарајево


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

VII

5

1

1

22.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

23.

13. мај

Уб


Пријава

9

I

1

II

III

V

2

VII

9

1

2

24.

Дрим

Струга


Пријава

6

I

1

II

III

V

2

VII

6

1

2

25.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

26.

Омладинац

Степановићево


Пријава

10

I

II

III

2

V

1

VII

1

10

2

1

1

27.

Винковци

Винковци


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

28.

Панчево

Панчево


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

29.

Олимп

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

30.

СЕНТОКИ

Темесњар


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

31.

Гладијатор

Пловдив


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

32.

Сириг

Сириг


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

33.

Бачка

Сомбор


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

34.

ЦСМ Бацау

Бацау


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

1

3

1

1

35.

7

1

36.

Партизан

Нови Сад


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

37.

Скоуроумоунис

Ларнака


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

38.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

1

1

39.

Јединство

Бијело Поље


Пријава

5

I

II

III

V

VII

5

40.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

5

I

II

III

V

VII

5

41.

Браник Брокер

Марибор


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

42.

Олимп

Сарајево


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

43.

Жељезничар

Сарајево


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1