Турнир "Наиссус" 2018Ниш

Адреса: Књажевачка 156
Датум: 15.12.2018.

Такмичење "Турнир "Наиссус" 2018" одржано је 15.12.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

13. мај

Јагодина


Пријава

17

М

13

Ж

4

17

13

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипПавловић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ЂорђеСтојановић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ИлијаЈеремић

Старији полетарци -38кг

0

4.

ФилипПетровић

Старији полетарци -42кг

0

5.

АндријаСтанковић

Старији полетарци +50кг

0

6.

ЂорђеМиловановић

Старији полетарци +50кг

0

7.

ИлијаЦветановић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

АндријаНиколић

Млађи дечаци -55кг

0

9.

ИлијаМихајловић

Млађи дечаци +66кг

0

10.

АлексаОгњановић

Млађи кадети -46кг

0

11.

ВукОбреновић

Млађи кадети -50кг

0

12.

НиколаМиклић

Млађи кадети -66кг

0

13.

ВељкоСтојановић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаМиладиновић

Старије полетарке -34кг

0

2.

АндјелијаНићифоровић

Млађе девојчице -36кг

0

3.

МајаРајковић

Млађе кадеткиње -48кг

0

4.

СофијаЖивковић

Млађе кадеткиње -57кг

0

2.

Врање

Врање


Пријава

17

М

10

Ж

7

17

10

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканСтанојковић

Старији полетарци -28кг

0

2.

СергејТасић

Старији полетарци -31кг

0

3.

НемањаКрстић

Старији полетарци -34кг

0

4.

АндријаЦветковић

Старији полетарци -34кг

0

5.

АндрејМитић

Старији полетарци -38кг

0

6.

ДавидЂорђевић

Старији полетарци -42кг

0

7.

ЛукаСтевановић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

МатејаМилковић

Млађи дечаци -60кг

0

9.

ВељкоСтевановић

Млађи дечаци -60кг

0

10.

БогданМладеновић

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваИвановић

Старије полетарке -28кг

0

2.

МињаСтанојковић

Старије полетарке -31кг

0

3.

МартаСтојановић

Старије полетарке -43кг

0

4.

НађаНиколић

Старије полетарке +43кг

0

5.

ИренаСтојановић

Млађе девојчице -44кг

0

6.

АнастасијаСтанимировић

Млађе девојчице -44кг

0

7.

КатаринаТотић

Млађе кадеткиње -52кг

0

3.

Ниш

Ниш


Пријава

16

М

12

Ж

4

16

12

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УгљешаПетровић

Старији полетарци -25кг

0

2.

ИгњатЂокић

Старији полетарци -28кг

0

3.

ВукНедељковић

Старији полетарци -31кг

0

4.

НиколаБујиц

Старији полетарци -46кг

0

5.

ДушанНедељковић

Млађи дечаци -34кг

0

6.

ПетарКостадиновић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

МатејаМиловановић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

АлексаНиколић

Млађи кадети -50кг

0

9.

ДаркоВулић

Млађи кадети -55кг

0

10.

МихајлоЛазаревић

Млађи кадети -60кг

0

11.

АндријаДимитровски

Млађи кадети -66кг

0

12.

СергејКрстић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МараРашић

Старије полетарке -28кг

0

2.

МашаДенић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

МиљанаФилиповић

Млађе девојчице -56кг

0

4.

ЈастраМиловановић

Млађе кадеткиње -48кг

0

4.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

15

М

10

Ж

5

15

10

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БорисМитић

Старији полетарци -28кг

0

2.

ДимитријеМитић

Старији полетарци -34кг

0

3.

ЛукаЦветановић

Старији полетарци -34кг

0

4.

НемањаСтевановић

Старији полетарци -42кг

0

5.

ИлијаГавриловић

Старији полетарци -46кг

0

6.

СтефанСимић

Млађи дечаци -38кг

0

7.

ВањаПетровић

Млађи дечаци -38кг

0

8.

БогданГавриловић

Млађи кадети -50кг

0

9.

НиколаМарковић

Млађи кадети -55кг

0

10.

АлексаДавитков

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДаницаЗлатковић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ЛенаСтојановић

Старије полетарке -43кг

0

3.

АнастасијаСтаменковић

Старије полетарке -43кг

0

4.

УнаПетровић

Старије полетарке +43кг

0

5.

ПетраСтојановић

Млађе девојчице -44кг

0

5.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаМикић

Старији полетарци -34кг

0

2.

УрошМишић

Старији полетарци -34кг

0

3.

МихајлоСтанојевић

Старији полетарци -38кг

0

4.

РасткоСтанковић

Старији полетарци -38кг

0

5.

ВукКрстић

Старији полетарци -42кг

0

6.

МаксимПрвуловић

Старији полетарци -50кг

0

7.

СаваВеличковић

Старији полетарци +50кг

0

8.

ОгњенСимић

Млађи дечаци -42кг

0

9.

АндријаМладеновић

Млађи дечаци -46кг

0

10.

СањинЛазић

Млађи дечаци +66кг

0

11.

СлободанЂорђевић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаСимић

Старије полетарке -28кг

0

2.

СофијаРадоњић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

АнђелаМиловановић

Млађе кадеткиње -57кг

0

6.

Бор

Бор


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаАритоновић

Старији полетарци -46кг

0

2.

ОгњенЗлатков

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ВељкоСимић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

УрошЂурђевић

Млађи кадети -46кг

0

5.

МладенЂорђевић

Млађи кадети -55кг

0

6.

АлександарПетровски

Млађи кадети -60кг

0

7.

ОбренАнтић

Млађи кадети +81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараШаиновиц

Млађе девојчице -52кг

0

2.

ТеодораАритоновић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

МилицаЈовановић

Млађе девојчице -56кг

0

4.

СташаМладеновић

Млађе кадеткиње -63кг

0

7.

Фајтер

Обреновац


Пријава

10

М

6

Ж

4

10

6

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаЂурђевић

Старији полетарци -31кг

0

2.

АрсенЖивковић

Старији полетарци -50кг

0

3.

ЛукаВеличковић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

ВукашинЂурђевић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ФилипМаринковић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ЈованМунитлак

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСтојановић

Старије полетарке -43кг

0

2.

БојанаРадојевић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

СташаВеличковић

Млађе кадеткиње -44кг

0

4.

НевенаРадојевић

Млађе кадеткиње -52кг

0

8.

Алексинац

Алексинац


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеЂорђевић

Старији полетарци -42кг

0

2.

ЛукаТрајковић

Старији полетарци -50кг

0

3.

ИлијаТрајковић

Старији полетарци -50кг

0

4.

ЛазарСтоиљковић

Старији полетарци +50кг

0

5.

ДанилоМилићевић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ЂорђеСтанковић

Млађи дечаци -50кг

0

7.

ДавидЈовановић

Млађи дечаци -50кг

0

8.

МихајлоМилојковић

Млађи дечаци -55кг

0

9.

ЗоранТрајковић

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈањаЗдравковић

Млађе девојчице -40кг

0

9.

Омега

Ниш


Пријава

10

М

7

Ж

3

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоЈовановић

Старији полетарци -34кг

0

2.

АндријаПеровић

Старији полетарци -38кг

0

3.

ВељкоМилосављевић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

АлексаБулатовић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

АлександарСтевановић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

ВидакМитић

Млађи дечаци -55кг

0

7.

МилованГрковић

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕваЈовановић

Старије полетарке -31кг

0

2.

НедаСпасић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

МилицаЂурашковић

Млађе девојчице -48кг

0

10.

ЦСМ Дробета

Турну Северин


Пријава

8

М

5

Ж

3

8

5

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлбертСуциган

Старији полетарци -28кг

0

2.

Роберто цинтезаБигза

Старији полетарци -34кг

0

3.

АлбертНегресцу

Старији полетарци -42кг

0

4.

ВицторСанду

Млађи дечаци -42кг

0

5.

БогданДумитру

Млађи кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлеxандраПирву

Млађе кадеткиње -52кг

0

2.

РебекаМитар

Млађе кадеткиње -52кг

0

3.

ЕлидаПурцару

Млађе кадеткиње -57кг

0

11.

Бамби

Пожаревац


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанЈовић

Старији полетарци +50кг

0

2.

МилошЈовић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

АндријаАлексић

Млађи кадети -60кг

0

4.

АлексаПетровић

Млађи кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Млађе кадеткиње -44кг

0

2.

КатаринаСимоновић

Млађе кадеткиње -70кг

0

12.

Партизан

Краљево


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарСавић

Старији полетарци -34кг

0

2.

СтеванСтанишић

Млађи кадети -50кг

0

3.

МихајлоМарић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаРадосављевић

Старије полетарке -38кг

0

2.

СтефанаСавић

Млађе кадеткиње -57кг

0

3.

АнђелаЛешевић

Млађе кадеткиње -63кг

0

13.

Недјо Ранцхев

Стара Загора


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколајПетров

Млађи дечаци -34кг

0

2.

НиколаКолев

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ДаниелСандев

Млађи дечаци -42кг

0

4.

МинкоИванов

Млађи кадети -55кг

0

5.

ИванМинцхев

Млађи кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

14.

Вук

Ниш


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеРанђеловић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ВукГојковић

Старији полетарци -31кг

0

3.

ОгњенЛожајић

Старији полетарци -34кг

0

4.

СтрахињаДушић

Старији полетарци -34кг

0

5.

ИванЛожајић

Млађи кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМарковић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ЈованБузаџин

Млађи дечаци -55кг

0

3.

ИгњатПауновић

Млађи кадети -55кг

0

4.

АндрејаНижницки

Млађи кадети -60кг

0

5.

НиколаЂорђевић

Млађи кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

16.

Борац

Чачак


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоГеновић

Старији полетарци -31кг

0

2.

ДимитријеУрошевић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ПетарБојовић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

ДавидПоповић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаСипетић

Старије полетарке -43кг

0

17.

Роки

Чачак


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанЛазаревић

Старији полетарци -34кг

0

2.

СтрахињаЛазаревић

Старији полетарци -34кг

0

3.

МатејаМилевски

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЛазарТуцовић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

18.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаЈовановић

Старије полетарке -31кг

0

2.

ТараКривокапић

Старије полетарке -34кг

0

3.

ТијанаЖивановић

Старије полетарке -38кг

0

4.

НинаКнезевић

Старије полетарке -38кг

0

19.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаКостић

Старији полетарци -31кг

0

2.

АлексаЈовановић

Старији полетарци +50кг

0

3.

ДимитријеЦветић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КристинаМарковић

Млађе кадеткиње -63кг

0

20.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанСавовић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЛукаЛачњевац

Млађи дечаци -38кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НађаЗајић

Старије полетарке -34кг

0

21.

Крушевац

Крушевац


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованЧапаковић

Старији полетарци -38кг

0

2.

СаваМиљковић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ВељкоВучковић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Миоки

Скопје


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарСтаменковски

Старији полетарци +50кг

0

2.

ХанијаМешовски

Старије полетарке -31кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БорјанаПоп-атанасова

Млађе кадеткиње -70кг

0

23.

Брус

Брус


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаМаринковић

Старије полетарке -31кг

0

2.

АнђелаТерзић

Старије полетарке -34кг

0

3.

НевенаЧикарић

Млађе девојчице -36кг

0

24.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НенадСавковић

Млађи кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаПљеваљчић

Млађе кадеткиње -52кг

0

25.

Цсм Дробета

Турну Северин


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараМолдовеану

Старије полетарке +43кг

0

26.

Јединство

Качарево


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарНоваковић

Старији полетарци +50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

27.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаНедељковић

Млађе кадеткиње -63кг

0

28.

ОЈК Бор

Бор


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаВладић

Старије полетарке -31кг

0