Турнир "Малих шампиона" 2023Панчево

Адреса: Радивоја Кораћа 11
Датум: 08.10.2023.

Такмичење "Турнир "Малих шампиона" 2023" одржано је 08.10.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

23

14

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукСтанојевић

Старији полетарци -38кг

6

2.

ВасилијеБуквић

Старији полетарци -42кг

1

3.

РасткоЦвијић

Старији полетарци -46кг

3

4.

ФилипКачар

Старији полетарци -50кг

4

5.

ДусанРатковић

Млађи дечаци -46кг

1

6.

ЛукаМилачић

Млађи дечаци -50кг

5

7.

ПетарНешовић

Млађи дечаци -50кг

-

8.

АлександарЧабаркапа

Млађи дечаци -55кг

3

9.

ЛазарНешовић

Млађи дечаци -60кг

1

10.

ВуканЂековић

Млађи дечаци -66кг

1

11.

ПетарДудварски

Старији дечаци -50кг

4

12.

НенадПетровић

Старији дечаци -60кг

2

13.

АндрејАнастасов

Старији дечаци -73кг

1

14.

ВасилијеЂековић

Старији дечаци -73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаТодоровић

Старије полетарке +43кг

1

2.

АнђелаМаринковић

Млађе девојчице -48кг

2

3.

МилицаАнастасов

Млађе девојчице -48кг

4

4.

НиколинаБанђур

Млађе девојчице -52кг

1

5.

НинаКораћ

Млађе девојчице -52кг

3

6.

СофијаБанђур

Млађе девојчице -52кг

4

7.

ЛенаГашић

Млађе девојчице -56кг

2

8.

ЈањаВоденицар

Старије девојчице -48кг

1

9.

СараДимић

Старије девојчице -57кг

6

2.

Хадј-Димитар

Сливен


Пријава

22

М

11

Ж

11

22

11

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АнтонАрнаудов

Млађи дечаци -30кг

3

2.

ХристиљнЛиндов

Млађи дечаци -34кг

3

3.

ДианХристов

Млађи дечаци -38кг

8

4.

ДаниелКолев

Млађи дечаци -42кг

3

5.

ХристоХристов

Млађи дечаци -46кг

7

6.

АлександарЈанев

Млађи дечаци -50кг

7

7.

ИваКозарев

Старији дечаци -46кг

2

8.

ВалентинГеоргиев

Старији дечаци -50кг

5

9.

БозхидарВасилев

Старији дечаци -50кг

7

10.

ЦветомомирМарков

Старији дечаци -55кг

7

11.

ХристианДобрев

Старији дечаци -55кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БојидараКолева

Млађе девојчице -40кг

5

2.

АлександраМаринова

Млађе девојчице -44кг

3

3.

ВикториаКатцарева

Млађе девојчице -48кг

3

4.

АлеинаХасанова

Млађе девојчице -52кг

5

5.

ЕмаВасилева

Старије девојчице -40кг

2

6.

СимонаИванова

Старије девојчице -40кг

3

7.

ИвонТодорова

Старије девојчице -44кг

4

8.

ДјулиаСтојанова

Старије девојчице -52кг

7

9.

ЕлитцаТодорова

Старије девојчице -63кг

3

10.

БорљунаЦхеркелиева

Старије девојчице +63кг

4

11.

МариаЦхеркелиева

Старије девојчице +63кг

5

3.

Партизан

Београд


Пријава

18

М

11

Ж

7

18

11

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЛиздек

Старији полетарци -28кг

4

2.

НиколаКутјевац

Старији полетарци -31кг

4

3.

ЛазарМилетић

Старији полетарци -31кг

7

4.

ДјордјеАндрејевић

Старији полетарци -34кг

-

5.

Давид викторДурсун

Старији полетарци -34кг

-

6.

ЛазарМеловић

Старији полетарци -38кг

-

7.

ЛукаНешковић

Старији полетарци -50кг

3

8.

ВукЛиздек

Млађи дечаци -46кг

2

9.

АлексаАнтић

Старији дечаци -55кг

3

10.

МихајлоПавловић

Старији дечаци -60кг

3

11.

АндријаЛуковић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕмаКривокућа

Старије полетарке -28кг

1

2.

СараДрљача

Старије полетарке -31кг

4

3.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -34кг

1

4.

ЉубицаСтојановић

Старије полетарке -34кг

8

5.

УнаВигњевић

Старије полетарке -43кг

3

6.

ДуњаЈовић

Млађе девојчице -40кг

1

7.

ДаницаСтојановић

Старије девојчице -57кг

2

4.

Хајиме

Обреновац


Пријава

17

М

7

Ж

10

17

7

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејСтојадиновиц

Старији полетарци -31кг

6

2.

СтрахињаСтојановић

Старији полетарци -50кг

2

3.

МихаилоИлић

Старији полетарци +50кг

8

4.

БорисПавловиц

Млађи дечаци -42кг

5

5.

ПетарТодоровиц

Старији дечаци -50кг

2

6.

МихајлоМладеновић

Старији дечаци -60кг

4

7.

ЈованТодоровиц

Старији дечаци -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаФилиповић

Старије полетарке -31кг

7

2.

МашаИлић

Старије полетарке -43кг

6

3.

НедаМарковић

Млађе девојчице -36кг

2

4.

МиаФилиповић

Млађе девојчице -36кг

4

5.

СараСтојадиновић

Млађе девојчице -40кг

2

6.

ВалентинаМатић

Млађе девојчице -44кг

1

7.

ИваМаринковић

Старије девојчице -44кг

2

8.

АндјелинаПавловић

Старије девојчице -48кг

2

9.

ТеодораСтајчић

Старије девојчице -52кг

2

10.

ИвонаЛукић

Старије девојчице -63кг

1

5.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

17

М

10

Ж

7

17

10

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанНешић

Старији полетарци -28кг

7

2.

НаумМихаилоски

Старији полетарци -31кг

-

3.

ДушанЧупић

Старији полетарци -46кг

-

4.

БогданЈовановић

Старији полетарци +50кг

3

5.

МатејаГрашић

Старији полетарци +50кг

7

6.

ЛукаБлагојевић

Млађи дечаци -38кг

3

7.

НиконМихаилоски

Млађи дечаци -38кг

-

8.

УрошСтевановић

Млађи дечаци -42кг

1

9.

ПетарСтевановић

Млађи дечаци -46кг

4

10.

ТадијаАрсенијевић

Млађи дечаци -46кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараСтевановић

Млађе девојчице -36кг

3

2.

ЛенаСтевановић

Млађе девојчице -56кг

1

3.

ЛунаБлагојевић

Млађе девојчице +56кг

3

4.

ЂурђијаЈовановић

Млађе девојчице +56кг

4

5.

КрунаМихаилоски

Старије девојчице -44кг

3

6.

СоњаСиљиц

Старије девојчице -48кг

8

7.

ЛараАрандјеловић

Старије девојчице -52кг

6

6.

Тамиш

Панчево


Пријава

16

М

10

Ж

6

16

10

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејШушак

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВуканРаниславић

Старији полетарци -34кг

5

3.

ВукСтанковић

Старији полетарци -38кг

1

4.

ОгњенКрстић

Старији полетарци -42кг

-

5.

МатејаНиколић

Млађи дечаци -38кг

-

6.

СтрахињаУрс

Млађи дечаци -42кг

4

7.

МатијаЦрњин

Млађи дечаци -46кг

8

8.

СтрахињаПантић

Млађи дечаци -55кг

2

9.

ВелиборГрабунџија

Млађи дечаци -55кг

5

10.

ТомиславСавић

Млађи дечаци -55кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраСтанковић

Старије полетарке -28кг

4

2.

ЛенкаВуковић

Старије полетарке -28кг

7

3.

ЛенаРанчић

Старије полетарке -38кг

2

4.

ТамараГрабунџија

Старије полетарке -38кг

3

5.

АнитаЛалић

Млађе девојчице -56кг

3

6.

АњаУрс

Млађе девојчице -56кг

4

7.

Фајтер

Обреновац


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотЛазиц

Старији полетарци -31кг

5

2.

МиланПетковиц

Старији полетарци -31кг

-

3.

НемањаБаловиц

Старији полетарци -34кг

4

4.

СтефанБаловиц

Старији полетарци -34кг

7

5.

АндријаМихаиловиц

Старији полетарци -42кг

2

6.

ЛазарСтанојевиц

Старији полетарци -42кг

3

7.

ЈованПоповић

Старији полетарци -50кг

1

8.

ДјордјеВулетић

Старији полетарци -50кг

5

9.

БогданМихаиловиц

Старији полетарци +50кг

6

10.

АлексаСтепић

Старији дечаци -55кг

1

11.

НиколаПоповиц

Старији дечаци +73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаПантелић

Млађе девојчице -48кг

1

2.

ИваПантелић

Млађе девојчице +56кг

2

3.

ЈулијаКовацевиц

Млађе девојчице +56кг

6

8.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

13

М

8

Ж

5

13

8

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтанковић

Старији полетарци -28кг

1

2.

ФилипАрсић

Старији полетарци -31кг

1

3.

АлексаКукаљ

Старији полетарци -34кг

2

4.

МихајлоЗлатановић

Старији полетарци -34кг

3

5.

ВукашинСимоновић

Старији полетарци -38кг

2

6.

ДимитријеДејановић

Млађи дечаци -38кг

1

7.

УрошЦојић

Млађи дечаци -42кг

6

8.

ОгњенКостић

Старији дечаци -55кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаРадосављевић

Старије полетарке -31кг

2

2.

ДуњаАрсић

Старије полетарке -34кг

4

3.

МилицаЦојић

Старије полетарке -43кг

2

4.

СофијаКостић

Млађе девојчице -52кг

2

5.

НевенаРошковић

Старије девојчице -48кг

4

9.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

11

М

10

Ж

1

11

10

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМалетиц

Старији полетарци -28кг

5

2.

МихајлоИсаиловиц

Старији полетарци -31кг

-

3.

АндрејГрковић

Старији полетарци -42кг

7

4.

АлексаИсаиловиц

Старији полетарци -46кг

6

5.

СтрахињаКикановић

Старији полетарци -46кг

7

6.

МихајлоМитиц

Старији полетарци -46кг

-

7.

АлексаПетровиц

Млађи дечаци -34кг

2

8.

ЂорђеМалетић

Млађи дечаци -46кг

-

9.

ВукМиловановић

Старији дечаци -42кг

3

10.

ГолубСтригић

Старији дечаци -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Млађе девојчице -36кг

1

10.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

11

М

5

Ж

6

11

5

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДеспотМарков

Старији полетарци -28кг

-

2.

СергејДеме

Млађи дечаци -42кг

2

3.

НиколаСавић

Млађи дечаци -46кг

-

4.

ПетарМарковић

Старији дечаци -42кг

2

5.

АлекДеме

Старији дечаци -46кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаБодваи

Старије полетарке -28кг

2

2.

ЈеленаСтанчић

Старије полетарке -31кг

1

3.

КатаринаМилованов

Старије полетарке -38кг

1

4.

ПетраКнежевић

Старије полетарке +43кг

2

5.

КатаринаГорановић

Старије девојчице -40кг

1

6.

ХанаБера

Старије девојчице -57кг

4

11.

Турија

Турија


Пријава

11

М

3

Ж

8

11

3

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланМарјанов

Старији полетарци -38кг

4

2.

ФилипВујанић

Старији полетарци -38кг

5

3.

МиленкоТомић

Старији полетарци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МинаТепић

Старије полетарке -28кг

3

2.

ТамараВираг

Старије полетарке -31кг

8

3.

АндреаАвдић

Старије полетарке -31кг

-

4.

НаташаМолнар

Старије полетарке -34кг

3

5.

БожанаЈовановић

Старије девојчице -48кг

-

6.

ЈованаВираг

Старије девојчице -57кг

1

7.

БраниславаКрњетин

Старије девојчице -63кг

4

8.

МирјанаЋелбабин

Старије девојчице +63кг

3

12.

Динамо

Панчево


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинБачевић

Старији полетарци -28кг

3

2.

МиланБожић

Старији полетарци -31кг

-

3.

СрђанРадић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ЛазарВучковић

Старији полетарци -42кг

-

5.

АлександарПоповић

Млађи дечаци -50кг

3

6.

ВукРајковић

Млађи дечаци -66кг

4

7.

ДушанДамјановић

Старији дечаци -55кг

6

8.

МаркоЦаран

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХристинаДимитријевски

Старије полетарке -31кг

-

2.

СташаСиманић

Старије полетарке -43кг

1

13.

Јединство

Качарево


Пријава

9

М

7

Ж

2

9

7

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДамианЦицка

Старији полетарци -34кг

-

2.

РаданЧигоја

Старији полетарци +50кг

1

3.

ИванГлозик

Старији полетарци +50кг

2

4.

ДушанАтанацков

Млађи дечаци -34кг

5

5.

ПетарРаневски

Млађи дечаци -38кг

4

6.

ИлијаАнђеловић

Старији дечаци -42кг

1

7.

ЛукаДимитријевски

Старији дечаци -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МартаКосановић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ЕмилијаИлић

Старије полетарке +43кг

3

14.

АЦС Цхампионс

Орадеа


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндреиГурау

Старији полетарци -38кг

7

2.

РаресРаду

Старији полетарци -46кг

8

3.

КевинБодеа

Млађи дечаци -38кг

5

4.

ЕдуардБејан

Млађи дечаци -38кг

7

5.

АјанБанои

Млађи дечаци -50кг

8

6.

ЦиприанБусану

Старији дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЦлараБејан

Старије полетарке -28кг

6

2.

ВанессаРогојан

Старије полетарке -34кг

7

3.

АлеxандраЦимпан

Старије девојчице -57кг

5

15.

Младост

Бечеј


Пријава

8

М

3

Ж

5

8

3

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЖиванов

Старији полетарци -28кг

-

2.

ВојиславЈакшић

Старији полетарци -38кг

-

3.

МартенГрцић

Млађи дечаци -34кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаМладеновић

Старије полетарке -31кг

-

2.

КатаринаПерић

Старије полетарке -34кг

2

3.

СлађанаВењхарт

Старије полетарке +43кг

4

4.

ЛуцијаСремчевић

Старије девојчице -52кг

3

5.

АнастасијаРадовановић

Старије девојчице -52кг

4

16.

Земун

Београд


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаЈеленић

Старији полетарци -28кг

2

2.

АлексаОбрадовић

Старији полетарци -28кг

8

3.

ПетарОбрадовић

Старији полетарци -31кг

-

4.

ЛазарСтојилковић

Старији полетарци -38кг

3

5.

МатијаСерцел

Старији полетарци -38кг

8

6.

СтефанМиливојевић

Старији полетарци -42кг

4

7.

ДалиборГоле

Старији полетарци -42кг

6

8.

ЛазарАјзенбајсер

Старији полетарци -46кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

17.

Царина

Смедерево


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂурађПавловић

Старији полетарци -31кг

8

2.

КостаНастић

Млађи дечаци -46кг

-

3.

МатејаТимотијевић

Млађи дечаци +66кг

1

4.

ВојинМудрић

Млађи дечаци +66кг

2

5.

АлександарМарковић

Старији дечаци -73кг

2

6.

БогданНастић

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈулијаЈевремовић

Старије полетарке -31кг

3

2.

ИвонаМишић

Млађе девојчице -44кг

4

18.

Вождовац

Београд


Пријава

8

М

3

Ж

5

8

3

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаТубић

Старији полетарци -31кг

-

2.

НиколаСтрубел

Старији полетарци -50кг

7

3.

ВикторТурковић

Млађи дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаНасковић

Млађе девојчице -32кг

1

2.

МиаДробњак

Млађе девојчице +56кг

1

3.

ЈанаПрљић

Старије девојчице -48кг

5

4.

ЛенаПрљић

Старије девојчице -48кг

-

5.

ЛенаКрстевски

Старије девојчице -52кг

1

19.

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанМијалковић

Старији полетарци -28кг

6

2.

ДавидМарковић

Старији полетарци -34кг

6

3.

ИванПетровић

Млађи дечаци -38кг

6

4.

АндрејСтојановић

Млађи дечаци -46кг

-

5.

ВукашинТомић

Млађи дечаци -46кг

-

6.

МихаилоЈовановић

Старији дечаци -50кг

3

7.

СтефанМаксимовић

Старији дечаци -60кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеОпачић

Млађи дечаци -50кг

2

2.

СтрахињаГргичевић

Млађи дечаци -60кг

2

3.

АлександарВинчић

Млађи дечаци -66кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаРаковић

Старије полетарке -34кг

6

2.

ЖељкаПурешевић

Млађе девојчице -32кг

2

3.

ТамараКрстић

Млађе девојчице -32кг

3

4.

ЈованаВоркапић

Старије девојчице -48кг

7

21.

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈонић

Старији полетарци -34кг

8

2.

ДушанМарјановић

Старији полетарци -42кг

5

3.

РасткоГлишић

Млађи дечаци -30кг

1

4.

ЛукаАндјелковић

Млађи дечаци -38кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнастасијаЂурић

Млађе девојчице -40кг

3

2.

МаријаМарјановић

Млађе девојчице -40кг

4

3.

ЈанаСтефановић

Старије девојчице -63кг

2

22.

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукЈанковић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВикторНиколић

Старији полетарци +50кг

4

3.

ЛазарПроколаб

Млађи дечаци -50кг

6

4.

МаркоТодорић

Млађи дечаци -55кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаТодић

Старије полетарке -31кг

5

2.

ТеаКостадиноски

Старије полетарке -43кг

5

23.

Партизан

Нови Сад


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеШипка

Старији полетарци -31кг

-

2.

ОгњенБабовић

Млађи дечаци -50кг

4

3.

БоркоКушић

Старији дечаци -50кг

1

4.

ТепићДејан

Старији дечаци -66кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаМијатовић

Старије полетарке -28кг

5

2.

МилаСимић

Старије полетарке -31кг

6

24.

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукАрандјеловиц

Старији полетарци -31кг

-

2.

ПламенСаравија

Старији полетарци -34кг

1

3.

ВукашинМилановић

Старији полетарци -34кг

-

4.

НемањаСтанојевић

Старији полетарци -34кг

-

5.

ЖикаТрумић

Старији полетарци -50кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенкаАлексић

Старије полетарке -25кг

1

25.

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЗимовић

Старији полетарци -31кг

3

2.

ВасилијеСтанојевић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ЛавМаљковић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ПавлеСтевановић

Старији полетарци -38кг

-

5.

АндријаВучковић

Старији полетарци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

26.

Бамби

Пожаревац


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТадијаДимић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ИлијаПавловић

Старији полетарци -46кг

2

3.

ВасилијеДимић

Старији полетарци -46кг

4

4.

ИлијаДедовић

Старији полетарци -46кг

5

5.

ДушанЂорђевић

Старији полетарци +50кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

27.

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МомчилоГргаревић

Старији полетарци -42кг

8

2.

АндрејаЈанићијевић

Млађи дечаци -66кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаГргаревић

Млађе девојчице -44кг

2

2.

ИваГргаревић

Старије девојчице -44кг

1

28.

Сириг

Сириг


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеТот

Старији полетарци -38кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаВигњевић

Старије полетарке -31кг

-

2.

ЈованаГоведарица

Старије полетарке -34кг

-

3.

МаринаМаљковић

Старије полетарке -43кг

4

29.

13. мај

Уб


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УросАнтонић

Старији дечаци -55кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаДрагићевић

Старије девојчице -48кг

3

2.

ВишњаЈелић

Старије девојчице -48кг

6

3.

СараПоповић

Старије девојчице -57кг

3

30.

Цемент

Беочин


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиленкоМилинковић

Млађи дечаци -50кг

1

2.

СавоПушић

Млађи дечаци -55кг

7

3.

МихајлоМиљановић

Старији дечаци -50кг

6

4.

УрошЈалић

Старији дечаци -66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

31.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаСтојановић

Млађи дечаци -46кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаИвановић

Старије девојчице +63кг

1

2.

АнастасијаИвановић

Старије девојчице +63кг

2

32.

Партизан

Краљево


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараВучковић

Старије полетарке -31кг

-

2.

МаријаМатовић

Старије полетарке -34кг

5

3.

ЕленаВучковић

Млађе девојчице -48кг

5

33.

Џунс

Нови Сад


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЈанковић

Старији полетарци -31кг

2

2.

РељаМилосављевиц

Старији полетарци -46кг

1

3.

НемањаБркљац

Старији дечаци -34кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаСтефановић

Старији полетарци -42кг

-

2.

ПетарЖижић

Млађи дечаци -46кг

3

3.

МиланСмиљкић

Млађи дечаци -55кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

Козара

Градишка


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЗјајић

Старије девојчице -48кг

-

2.

ЈованаЈањић

Старије девојчице -52кг

5

3.

ЈеленаЦупиц

Старије девојчице +63кг

6

36.

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеРадивојевић

Млађи дечаци -34кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ХанаСтојановић

Млађе девојчице +56кг

5

37.

Змај

Српски Крстур


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НенадНовковић

Старији дечаци -55кг

5

2.

НиколаЦветићанин

Старији дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.