Турнир "Малих шампиона" 2022Панчево

Адреса: Радивоја Кораћа 11
Датум: 09.10.2022.

Такмичење "Турнир "Малих шампиона" 2022" одржано је 09.10.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

25

17

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоСимић

Старији полетарци -31кг

-

2.

БогданКепић

Старији полетарци -34кг

1

3.

МомчилоРистић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ВукМијић

Старији полетарци -38кг

-

5.

ВасилијеБуквић

Старији полетарци -42кг

7

6.

ДусанРатковић

Старији полетарци -46кг

1

7.

ФилипКачар

Старији полетарци -46кг

2

8.

АлександарЧабаркапа

Старији полетарци -50кг

4

9.

ЛазарНешовић

Старији полетарци +50кг

1

10.

АндрејаНиколић

Млађи дечаци -38кг

4

11.

ДанилоЦурциц

Млађи дечаци -42кг

2

12.

ВукашинРибаћ

Млађи дечаци -46кг

7

13.

НенадПетровић

Млађи дечаци -50кг

2

14.

АндрејАнастасов

Млађи дечаци -66кг

3

15.

ЈакшаЧабаркапа

Старији дечаци -66кг

1

16.

ВасилијеЂековић

Старији дечаци -66кг

5

17.

НиколаРакочевић

Старији дечаци -73кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаВукићевић

Старије полетарке -34кг

8

2.

СофијаБанђур

Старије полетарке +43кг

4

3.

ХристинаТодоровић

Старије полетарке +43кг

6

4.

АнђелаМаринковић

Млађе девојчице -40кг

4

5.

НинаКораћ

Млађе девојчице -48кг

3

6.

НиколинаБанђур

Млађе девојчице -52кг

7

7.

ЈањаВоденицар

Старије девојчице -48кг

2

8.

АнђелаТодоровић

Старије девојчице -52кг

3

2.

25

15

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаСрнић

Старији полетарци -28кг

4

2.

ОгњенЖивановић

Старији полетарци -38кг

2

3.

ЛукаАндјелковић

Старији полетарци -38кг

5

4.

ВелимирДромљак

Старији полетарци -38кг

-

5.

ПетарСтојиљковић

Старији полетарци -46кг

-

6.

ЈованМилићевић

Млађи дечаци -34кг

7

7.

ЛазарБабовић

Млађи дечаци -46кг

2

8.

АлексаЗец

Млађи дечаци -50кг

5

9.

МаркоСтојиљковић

Млађи дечаци -55кг

3

10.

БогданВучковић

Млађи дечаци -60кг

2

11.

СтрахињаЈовановић

Млађи дечаци -60кг

3

12.

ФилипСмиљковић

Старији дечаци -50кг

1

13.

МатијаНинић

Старији дечаци -66кг

2

14.

НемањаЈокић

Старији дечаци -66кг

6

15.

ОгњенМаријан

Старији дечаци -73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаЈозић

Старије полетарке -34кг

1

2.

МинаМиочиновић

Старије полетарке -38кг

1

3.

ЕмилијаМиловановић

Старије полетарке +43кг

1

4.

ИнаСтојанов

Млађе девојчице -40кг

2

5.

ДуњаВојводић

Млађе девојчице -52кг

1

6.

НаталијаАрсић

Млађе девојчице -52кг

2

7.

АњаПродановић

Млађе девојчице -52кг

3

8.

АњаЈовановић

Старије девојчице -48кг

1

9.

ТијанаЖивановић

Старије девојчице -57кг

1

10.

НинаКнезевић

Старије девојчице -63кг

2

3.

Динамо

Панчево


Пријава

17

М

12

Ж

5

17

12

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинБачевић

Старији полетарци -25кг

3

2.

ВукМатић

Старији полетарци -31кг

-

3.

ВукСтанковић

Старији полетарци -34кг

3

4.

ДавидМамојка

Старији полетарци -34кг

7

5.

ЛазарВучковић

Старији полетарци -38кг

-

6.

МатијаЦрњин

Старији полетарци -42кг

5

7.

ГаврилоБошковић

Млађи дечаци -38кг

3

8.

МијатВукосављевиц

Млађи дечаци -42кг

7

9.

МилошБожић

Млађи дечаци -60кг

1

10.

ПетарСтојић

Старији дечаци -34кг

1

11.

БогданВукосављевиц

Старији дечаци -55кг

6

12.

УрошЂуришић

Старији дечаци -73кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаРанчић

Старије полетарке -34кг

2

2.

СташаСиманић

Старије полетарке -38кг

2

3.

ДивнаМилановић

Млађе девојчице -36кг

2

4.

ТијанаЈожевић

Млађе девојчице -48кг

6

5.

НаталијаЛончар

Старије девојчице -44кг

4

4.

Тамиш

Панчево


Пријава

17

М

13

Ж

4

17

13

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканРаниславић

Старији полетарци -31кг

7

2.

ТодорДубак

Старији полетарци -34кг

-

3.

ДушанИлић

Старији полетарци -34кг

-

4.

ПавлеЋосић

Старији полетарци -34кг

-

5.

МаркоМарковић

Старији полетарци -42кг

-

6.

ВелиборГрабунџија

Старији полетарци -46кг

7

7.

ЈованВитас

Старији полетарци -46кг

8

8.

ТомиславСавић

Старији полетарци -50кг

-

9.

КристианЛехни

Млађи дечаци -34кг

1

10.

ЖељкоЦветковић

Млађи дечаци -50кг

4

11.

АлексаЛехни

Старији дечаци -55кг

2

12.

ВасилијеСтајчић

Старији дечаци -60кг

3

13.

АндрејДокић

Старији дечаци +73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаИлић

Старије полетарке -31кг

-

2.

КатаринаКешин

Старије полетарке -43кг

1

3.

АњаУрс

Старије полетарке +43кг

5

4.

НаталијаНоваковић

Млађе девојчице -48кг

1

5.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

16

М

13

Ж

3

16

13

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаПетровиц

Старији полетарци -31кг

6

2.

ВањаШупић

Старији полетарци -34кг

5

3.

МихајлоМитиц

Старији полетарци -38кг

-

4.

АлексаИсаиловиц

Старији полетарци -38кг

-

5.

ДјордјеМиљковиц

Старији полетарци -50кг

7

6.

ВукМиловановић

Млађи дечаци -34кг

2

7.

ЂорђеМалетић

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ДејанСтригиц

Млађи дечаци -66кг

1

9.

ЛазарНиколиц

Старији дечаци -55кг

1

10.

ГолубСтригић

Старији дечаци -60кг

2

11.

МатејаИлић

Старији дечаци -66кг

4

12.

МихајлоТрајановски

Старији дечаци -66кг

-

13.

МихајлоРистов

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонинаНиколић

Старије полетарке -31кг

1

2.

ДуњаЈоцић

Старије девојчице -44кг

2

3.

НаталијаСтригић

Старије девојчице +63кг

1

6.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

16

М

11

Ж

5

16

11

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошНиколић

Старији полетарци -25кг

8

2.

МаркоАндрић

Старији полетарци -38кг

1

3.

СтефанБубњевић

Старији полетарци -38кг

-

4.

ЖаркоНиколић

Старији полетарци -38кг

-

5.

НиколаСавић

Старији полетарци -42кг

-

6.

ПетарМарковић

Млађи дечаци -34кг

3

7.

НиколаМилованов

Млађи дечаци -38кг

-

8.

ИванМомиров

Млађи дечаци -42кг

6

9.

КристианНађ

Млађи дечаци -50кг

7

10.

МихајлоФлока

Млађи дечаци -55кг

-

11.

МатијаМилинић

Млађи дечаци -55кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаСтанчић

Старије полетарке -28кг

1

2.

КатаринаМилованов

Старије полетарке -34кг

5

3.

СлавицаВасић

Старије полетарке -34кг

-

4.

МаријаАћић

Старије полетарке -38кг

5

5.

ТиханаВукотић

Старије полетарке -43кг

7

7.

Турија

Турија


Пријава

14

М

5

Ж

9

14

5

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДрагомирНаумов

Старији полетарци -31кг

-

2.

МиланМарјанов

Старији полетарци -34кг

-

3.

ГрадимирПрерадов

Старији полетарци -42кг

-

4.

СтефанЂисалов

Старији полетарци +50кг

6

5.

СветозарМалишевић

Старији дечаци -46кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТараСиришки

Старије полетарке -28кг

2

2.

АнђелаГајиновић

Старије полетарке -31кг

7

3.

МиаМилосављевић

Старије полетарке -43кг

3

4.

АнастасијаРадукић

Старије полетарке +43кг

8

5.

БожанаЈовановић

Млађе девојчице -36кг

1

6.

ЈованаЈовановић

Млађе девојчице -52кг

5

7.

ЈованаВираг

Млађе девојчице -56кг

2

8.

МирјанаЋелбабин

Млађе девојчице +56кг

2

9.

МилицаАрбутина

Старије девојчице -48кг

3

8.

Винча

Београд


Пријава

14

М

12

Ж

2

14

12

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДусанДимитријевиц

Старији полетарци -34кг

-

2.

ДушанПавловић

Старији полетарци -42кг

-

3.

МихајлоГрујић

Млађи дечаци -34кг

5

4.

ВељкоСтеванић

Млађи дечаци -42кг

3

5.

ИлијаСтанковић

Млађи дечаци -46кг

1

6.

ДушанМаксимовић

Млађи дечаци -46кг

3

7.

ЛукаДелевић

Млађи дечаци +66кг

2

8.

ВукашинЈовановић

Старији дечаци -50кг

6

9.

АлексаГрујић

Старији дечаци -60кг

1

10.

ФилипПрокић

Старији дечаци -60кг

4

11.

УрошГавриловић

Старији дечаци +73кг

1

12.

ЛазарЖивковић

Старији дечаци +73кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаПавловић

Старије девојчице -40кг

2

2.

ЛараМијалковић

Старије девојчице -52кг

1

9.

12

12

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипКозомара

Старији полетарци -31кг

-

2.

ЛукаЧохаџић

Старији полетарци -34кг

-

3.

СтрахињаСавић

Старији полетарци -34кг

-

4.

РељаЈојић

Старији полетарци -42кг

8

5.

УрошШкулетић

Старији полетарци -42кг

-

6.

ОгњенКозомара

Млађи дечаци -34кг

6

7.

АндрејКока

Млађи дечаци -34кг

8

8.

ВукЈојић

Млађи дечаци -55кг

1

9.

ИгњатЛазић

Млађи дечаци -55кг

-

10.

НиколаРаденковић

Млађи дечаци -66кг

7

11.

ВасилијеБјелица

Старији дечаци +73кг

4

12.

ЈованРаденковиц

Старији дечаци +73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

Партизан

Београд


Пријава

12

М

11

Ж

1

12

11

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарШешум

Старији полетарци -38кг

8

2.

АлексаСтруњаш

Старији полетарци -38кг

-

3.

СтефанШешум

Старији полетарци -46кг

-

4.

ВукашинМилошевић

Старији полетарци -50кг

3

5.

АлексаСтевановић

Старији полетарци +50кг

5

6.

ДанилоСтојковић

Млађи дечаци -38кг

1

7.

ДимитријеРусић

Млађи дечаци -38кг

5

8.

ФилипЋурчић

Млађи дечаци -38кг

6

9.

ВукЛиздек

Млађи дечаци -46кг

4

10.

МихајлоМарић

Млађи дечаци -55кг

2

11.

АлексаАнтић

Старији дечаци -46кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаГрубјешић

Старије полетарке -31кг

3

11.

Фајтер

Обреновац


Пријава

12

М

6

Ж

6

12

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаВлачо

Старији полетарци -31кг

1

2.

ДјурадјКесиц

Старији полетарци -38кг

-

3.

БорисПавловиц

Старији полетарци -38кг

-

4.

АлексаСтепић

Млађи дечаци -50кг

1

5.

АндријаМилосављевиц

Млађи дечаци -66кг

6

6.

МатејаМиловановић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈоанаТребесанин

Старије полетарке -31кг

4

2.

ЛенаПантелић

Старије полетарке -43кг

4

3.

ЈулијаКовацевиц

Старије полетарке +43кг

2

4.

ЕмилијаАлексић

Старије полетарке +43кг

3

5.

ИваПантелић

Млађе девојчице -52кг

4

6.

ТамараЧубрило

Млађе девојчице -56кг

1

12.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексејШтрбачки

Старији полетарци -34кг

6

2.

ДимитријеОпачић

Старији полетарци -46кг

3

3.

НемањаВитасовић

Старији полетарци +50кг

7

4.

СтрахињаГргичевић

Старији полетарци +50кг

8

5.

МиодрагПурешевић

Млађи дечаци -30кг

3

6.

ДаркоМијатовић

Млађи дечаци -50кг

8

7.

АлександарВинчић

Млађи дечаци -60кг

4

8.

СтрахињаБировљев

Старији дечаци -50кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараКрстић

Старије полетарке -28кг

5

2.

ЖељкаПурешевић

Старије полетарке -31кг

-

3.

ЈованаВоркапић

Млађе девојчице -40кг

3

13.

Младост

Бечеј


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаПопадић

Старији полетарци -25кг

-

2.

ВањаЛепеш ковач

Старији полетарци -28кг

3

3.

ФилипПопов

Старији полетарци -28кг

5

4.

МартенГрцић

Старији полетарци -31кг

-

5.

ВојиславЈакшић

Старији полетарци -34кг

-

6.

ОгњенОстојић

Старији полетарци -42кг

3

7.

СтефанКекић

Старији полетарци +50кг

4

8.

МиланКекић

Млађи дечаци +66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаПерић

Старије полетарке -34кг

3

2.

МајаГајинов

Млађе девојчице -52кг

6

14.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

9

М

4

Ж

5

9

4

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаКостић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ТадијаРибић

Старији полетарци -34кг

-

3.

ЛукаДувњак

Старији полетарци -50кг

6

4.

МаркоРанђеловић

Старији полетарци -50кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаШтефановић

Старије полетарке -28кг

4

2.

МиаШтефановић

Старије полетарке -31кг

-

3.

МартинаМишколци

Старије полетарке -31кг

-

4.

ЛенкеБанко

Старије полетарке -38кг

4

5.

ЛанаЈоветић

Старије полетарке +43кг

7

15.

Вождовац

Београд


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеСтојковић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ВикторТурковић

Старији полетарци +50кг

2

3.

ПетарЈовановић

Млађи дечаци -42кг

-

4.

АлексаТатовић

Млађи дечаци -46кг

5

5.

ДушанКрстевски

Старији дечаци -55кг

5

6.

АндрејИсаиловић

Старији дечаци -60кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаНасковић

Млађе девојчице -32кг

3

2.

ЛенаПрљић

Старије девојчице -40кг

1

3.

ЈанаПрљић

Старије девојчице -40кг

3

16.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВицторДеган

Старији полетарци -28кг

-

2.

ДавидМестер

Млађи дечаци -34кг

-

3.

ДавидБилтиу

Млађи дечаци -38кг

7

4.

НиколасПирву

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИзабелаПредут

Старије полетарке -28кг

3

2.

ЕмилиаИон

Старије полетарке -34кг

4

3.

АнамариаПитиц

Млађе девојчице -40кг

6

4.

НатасаРусу

Млађе девојчице -48кг

5

17.

Хајиме

Обреновац


Пријава

8

М

2

Ж

6

8

2

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипБруић

Млађи дечаци -38кг

2

2.

МатејаСавић

Млађи дечаци -55кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаМарковић

Старије полетарке -34кг

6

2.

ВалентинаМатић

Старије полетарке -43кг

5

3.

МиаФилиповић

Млађе девојчице -32кг

1

4.

ИваМаринковић

Млађе девојчице -40кг

1

5.

ТеодораСтајчић

Млађе девојчице -48кг

4

6.

ИвонаЛукић

Млађе девојчице +56кг

4

18.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоЛончаревић

Старији полетарци -25кг

1

2.

СрђанШврака

Старији полетарци -42кг

4

3.

АлександарШтајнфелд

Млађи дечаци -42кг

1

4.

МатејНемет

Старији дечаци -42кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтеаНемет

Старије полетарке -31кг

5

2.

МашаПајић

Старије девојчице -44кг

3

3.

СараШтајнфелд

Старије девојчице -52кг

2

19.

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МомчилоГргаревић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ТилбертЧерномаз

Старији полетарци -42кг

-

3.

ЈанкоВучинић

Млађи дечаци -50кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЏакула

Старије полетарке -25кг

2

2.

ИваГргаревић

Млађе девојчице -44кг

1

3.

ЛенаРистић

Млађе девојчице -48кг

7

4.

ТамараЖивковић

Старије девојчице -63кг

1

20.

Раднички

Београд


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АрсенијеПеришић

Старији полетарци -28кг

2

2.

МихаилоЈовановић

Млађи дечаци -42кг

5

3.

ТодорСтанисављевић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваШикопарија

Старије полетарке -31кг

2

2.

ДаријаПеришић

Старије полетарке -31кг

6

3.

ДуњаШикопарија

Старије девојчице -52кг

6

4.

ПетраПеришић

Старије девојчице -57кг

4

21.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеСтанковић

Старији полетарци -25кг

2

2.

ЂорђеСтанојевић

Старији полетарци -28кг

1

3.

АлексаКукаљ

Старији полетарци -31кг

2

4.

МихајлоЗлатановић

Старији полетарци -31кг

3

5.

ФилипАрсић

Старији полетарци -31кг

5

6.

ДимитријеДејановић

Старији полетарци -38кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МашаРадосављевић

Старије полетарке -25кг

1

22.

СУ "Раднички НС 021"

Нови Сад


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукКнежевић

Старији полетарци -46кг

-

2.

УрошНићетин

Млађи дечаци -42кг

-

3.

АлександарДобромиров

Млађи дечаци -55кг

4

4.

МатијаГецић

Старији дечаци -55кг

3

5.

МихајлоМладеновић

Старији дечаци -60кг

7

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СофијаКнежевић

Старије девојчице -57кг

3

23.

Макикоми

Београд


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејНинић

Старији полетарци -34кг

2

2.

АндријаМисимовић

Млађи дечаци -50кг

3

3.

НиколаРаданов

Старији дечаци -55кг

7

4.

ТодорЈовановић

Старији дечаци -73кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаЈанковић

Старије полетарке -34кг

7

2.

ХанаВукмировић

Млађе девојчице -32кг

4

24.

Оками НС

Нови Сад


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошКотрљановић

Старији полетарци -31кг

8

2.

МихајлоЛатиновић

Старији полетарци -34кг

8

3.

ИгорБреберина

Старији полетарци -34кг

-

4.

ВукБреберина

Старији полетарци -38кг

4

5.

ДушанНиколић

Старији дечаци -50кг

3

6.

ЈованБубуљ

Старији дечаци -66кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

25.

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидМарковић

Старији полетарци -31кг

4

2.

АндрејСтојановић

Млађи дечаци -42кг

8

3.

МихаилоЈовановић

Млађи дечаци -46кг

6

4.

МињаСтојановиц

Старији дечаци -46кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаАлексић

Старије полетарке -38кг

3

2.

ХанаАлексић

Старије девојчице -57кг

2

26.

Локомотива

Вршац


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТомиславСухецки

Старији полетарци -38кг

3

2.

СтрахињаПоткоњак

Старији полетарци -46кг

-

3.

ВладимирБркљач

Млађи дечаци -55кг

5

4.

ЈованДеспотовић

Млађи дечаци -66кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈеленаТанацков

Млађе девојчице -32кг

2

2.

МаријаТанацков

Старије девојчице -36кг

1

27.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоМилановић

Старији полетарци -25кг

4

2.

ИлијаЋирић

Старији полетарци -25кг

5

3.

СтрахињаПопов

Старији полетарци -25кг

6

4.

МирославНадлачки

Старији полетарци -28кг

8

5.

МихајлоИсаков

Млађи дечаци +66кг

3

6.

МихајлоМилановић

Старији дечаци -50кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

Царина

Смедерево


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВојинМудрић

Млађи дечаци -66кг

2

2.

УгљешаПауновић

Млађи дечаци -66кг

5

3.

АлександарМарковић

Старији дечаци -66кг

7

4.

БогданЈевремовић

Старији дечаци -73кг

3

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АдријанаСтанимировић

Старије девојчице -36кг

2

29.

Џунс

Нови Сад


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РељаМилосављевиц

Старији полетарци -42кг

2

2.

ЛукаМијаиловић

Старији полетарци -46кг

4

3.

НемањаБркљац

Млађи дечаци -30кг

1

4.

АндрејКертес

Млађи дечаци -55кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МасаДраца

Старије полетарке -43кг

8

30.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтеванМиловановић

Старији полетарци -38кг

6

2.

ИванМиловановић

Млађи дечаци -34кг

4

3.

СтеванЂурић

Старији дечаци -66кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаЈовановић

Старије девојчице -52кг

4

31.

АС

Београд


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСтојковић

Старији полетарци -42кг

6

2.

ВукДраговић

Старији полетарци -50кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТијанаМаксимовић

Старије полетарке -43кг

6

2.

ПетраОстојић

Млађе девојчице +56кг

3

32.

ПАНТЕР

Бијељина


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеПерушиновић

Старији полетарци -50кг

8

2.

ВасилијеХржић

Старији дечаци -55кг

-

3.

МаксимПетровић

Старији дечаци -60кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВераПавличевић

Старије девојчице -52кг

5

33.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатејаСтефановић

Старији полетарци -38кг

-

2.

ВукФуруновић

Старији полетарци -42кг

-

3.

МиланСмиљкић

Старији полетарци -50кг

2

4.

ПетарЖижић

Млађи дечаци -42кг

4

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Брус

Брус


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаПоповић

Старији полетарци -31кг

-

2.

ВукашинТачић

Млађи дечаци -30кг

2

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаМаринковић

Старије девојчице -44кг

1

2.

АнђелаТерзић

Старије девојчице -63кг

3

35.

Српски Соко

Зворник


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоЗекић

Млађи дечаци -38кг

8

2.

НиколаЧворак

Старији дечаци -55кг

8

3.

АлексаЗекић

Старији дечаци -73кг

5

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

36.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукЈевтић

Старији полетарци -28кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаИвановић

Млађе девојчице +56кг

1

2.

АнастасијаИвановић

Старије девојчице +63кг

2

37.

Змај

Српски Крстур


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаОбрадов

Млађи дечаци -55кг

8

2.

ПредрагНовковић

Старији дечаци -50кг

2

3.

НиколаЦветићанин

Старији дечаци -60кг

8

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

Партизан

Краљево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СергејВучковић

Старији полетарци -31кг

-

2.

АлександарСавић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараВоштанић

Млађе девојчице -40кг

5

39.

Борац

Чачак


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданЛазаревић

Старији полетарци -50кг

1

2.

АлексаЈелић

Старији полетарци +50кг

3

3.

ЂорђеБојовић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Звијезда

Бања Лука


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукОбрадовић

Старији полетарци -28кг

-

2.

ФилипДелић

Старији полетарци -31кг

-

3.

КристијанЂурђевић

Млађи дечаци -42кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

41.

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарЗимовић

Старији полетарци -28кг

7

2.

НовакРатковић

Старији полетарци -28кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаКрстициц

Старије полетарке -31кг

8

42.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДанилоПап

Старији полетарци -25кг

7

2.

ПламенСаравија

Старији полетарци -34кг

-

3.

МатијаПавловић

Старији полетарци -42кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

Бамби

Пожаревац


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеДимић

Старији полетарци -46кг

5

2.

ИлијаДедовић

Старији полетарци -46кг

6

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

44.

Лесковац

Лесковац


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипДодеровиц

Млађи дечаци +66кг

1

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СањаМиљковић

Млађе девојчице -48кг

2

45.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеРадивојевић

Млађи дечаци -34кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

Тори

Врбас


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МитарБулатовић

Старији дечаци -66кг

-

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.