Трофеј Вождовца 2021Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 11.12.2021.

Такмичење "Трофеј Вождовца 2021" одржано је 11.12.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

58

I

5

II

4

III

10

V

7

VII

3

58

5

4

10

7

3

2.

Партизан

Београд


Пријава

45

I

1

II

4

III

9

V

5

VII

6

45

1

4

9

5

6

3.

Жандармерија

Београд


Пријава

29

I

4

II

2

III

3

V

5

VII

29

4

2

3

5

4.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

16

I

2

II

5

III

4

V

1

VII

16

2

5

4

1

5.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

25

I

4

II

3

III

1

V

5

VII

25

4

3

1

5

6.

Макикоми

Београд


Пријава

9

I

3

II

1

III

2

V

3

VII

9

3

1

2

3

7.

Фајтер

Обреновац


Пријава

12

I

2

II

2

III

3

V

2

VII

12

2

2

3

2

8.

17

2

1

4

2

9.

Винча

Београд


Пријава

15

I

1

II

2

III

4

V

4

VII

1

15

1

2

4

4

1

10.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

12

I

3

II

III

3

V

1

VII

12

3

3

1

11.

Цемент

Беочин


Пријава

9

I

3

II

III

3

V

VII

9

3

3

12.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

8

I

1

II

2

III

3

V

1

VII

8

1

2

3

1

13.

Хајиме

Обреновац


Пријава

7

I

3

II

III

1

V

2

VII

7

3

1

2

14.

13. мај

Јагодина


Пријава

17

I

II

3

III

3

V

2

VII

2

17

3

3

2

2

15.

Ниш

Ниш


Пријава

6

I

1

II

2

III

2

V

VII

6

1

2

2

16.

Динамо

Панчево


Пријава

8

I

2

II

III

1

V

1

VII

1

8

2

1

1

1

17.

Тамиш

Панчево


Пријава

7

I

2

II

III

1

V

1

VII

7

2

1

1

18.

Спартак

Суботица


Пријава

7

I

II

2

III

2

V

2

VII

7

2

2

2

19.

Света Србија

Београд


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

1

20.

Раднички

Београд


Пријава

9

I

II

3

III

V

1

VII

9

3

1

21.

13. мај

Уб


Пријава

10

I

II

1

III

3

V

2

VII

1

10

1

3

2

1

22.

Нови Београд

Београд


Пријава

9

I

1

II

1

III

1

V

VII

9

1

1

1

23.

Сакура Катерини

Катерини


Пријава

9

I

II

1

III

3

V

1

VII

1

9

1

3

1

1

24.

Обреновац

Обреновац


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

25.

Царина

Смедерево


Пријава

7

I

1

II

III

V

3

VII

1

7

1

3

1

26.

8

1

1

2

27.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

I

II

III

3

V

VII

6

3

28.

Југовић

Каћ


Пријава

5

I

1

II

III

V

1

VII

1

5

1

1

1

29.

Младост

Бечеј


Пријава

7

I

II

1

III

1

V

VII

7

1

1

30.

Књаз Милош

Београд


Пријава

11

I

II

III

V

8

VII

11

8

31.

Кучево

Кучево


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

1

3

1

1

32.

Јединство

Качарево


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

4

1

33.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

34.

Локомотива

Вршац


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

35.

Тори

Врбас


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

36.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

1

3

1

1

37.

Ермис

Лептокариа


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

38.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

39.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

40.

Пролетер

Прилеп


Пријава

6

I

II

III

1

V

2

VII

1

6

1

2

1

41.

Вождовац

Београд


Пријава

11

I

II

III

1

V

2

VII

11

1

2

42.

4

1

43.

Романија

Пале


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

44.

Рума

Рума


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

45.

АС

Београд


Пријава

9

I

II

III

V

VII

2

9

2

46.

Борац

Чачак


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

47.

Земун

Београд


Пријава

5

I

II

III

V

VII

5

48.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

49.

2

50.

1