Трофеј Вождовца 2019Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 14.12.2019.

Такмичење "Трофеј Вождовца 2019" одржано је 14.12.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Динамо

Панчево


Пријава

21

I

6

II

6

III

1

V

6

VII

21

6

6

1

6

2.

Жандармерија

Београд


Пријава

34

I

4

II

3

III

9

V

7

VII

34

4

3

9

7

3.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

38

I

3

II

3

III

10

V

9

VII

38

3

3

10

9

4.

20

2

6

5

3

5.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

21

I

2

II

2

III

8

V

6

VII

1

21

2

2

8

6

1

6.

13. мај

Јагодина


Пријава

23

I

1

II

5

III

4

V

6

VII

1

23

1

5

4

6

1

7.

Фајтер

Обреновац


Пријава

26

I

2

II

2

III

4

V

10

VII

1

26

2

2

4

10

1

8.

Винча

Београд


Пријава

11

I

4

II

2

III

1

V

VII

11

4

2

1

9.

Нови Београд

Београд


Пријава

20

I

2

II

2

III

5

V

2

VII

1

20

2

2

5

2

1

10.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

17

I

3

II

1

III

3

V

4

VII

1

17

3

1

3

4

1

11.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

9

I

3

II

1

III

3

V

1

VII

9

3

1

3

1

12.

Обреновац

Обреновац


Пријава

8

I

2

II

2

III

3

V

VII

8

2

2

3

13.

Борац

Нови Сад


Пријава

11

I

II

3

III

5

V

VII

11

3

5

14.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

7

I

1

II

2

III

4

V

VII

7

1

2

4

15.

Света Србија

Београд


Пријава

11

I

II

3

III

4

V

2

VII

11

3

4

2

16.

Вождовац

Београд


Пријава

14

I

2

II

1

III

2

V

2

VII

14

2

1

2

2

17.

Царина

Смедерево


Пријава

8

I

2

II

1

III

2

V

1

VII

8

2

1

2

1

18.

Партизан

Београд


Пријава

17

I

1

II

2

III

1

V

6

VII

1

17

1

2

1

6

1

19.

Пролетер

Прилеп


Пријава

10

I

1

II

1

III

4

V

VII

1

10

1

1

4

1

20.

Исхи

Београд


Пријава

8

I

2

II

III

2

V

2

VII

8

2

2

2

21.

Књаз Милош

Београд


Пријава

14

I

II

1

III

4

V

5

VII

14

1

4

5

22.

Макикоми

Београд


Пријава

6

I

2

II

1

III

V

2

VII

6

2

1

2

23.

Кучево

Кучево


Пријава

5

I

1

II

1

III

3

V

VII

5

1

1

3

24.

13. мај

Уб


Пријава

14

I

1

II

III

4

V

1

VII

2

14

1

4

1

2

25.

Јединство

Качарево


Пријава

7

I

2

II

III

1

V

2

VII

7

2

1

2

26.

Лесковац

Лесковац


Пријава

5

I

2

II

III

1

V

1

VII

5

2

1

1

27.

Партизан

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

1

III

2

V

VII

4

1

1

2

28.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

7

I

II

2

III

2

V

VII

7

2

2

29.

5

1

1

1

30.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

5

I

II

III

5

V

VII

5

5

31.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

2

II

III

V

VII

2

2

32.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

9

I

II

2

III

1

V

1

VII

1

9

2

1

1

1

33.

Панчево

Панчево


Пријава

4

I

1

II

III

2

V

VII

4

1

2

34.

Брус

Брус


Пријава

3

I

1

II

1

III

V

VII

3

1

1

35.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

36.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

37.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

38.

Миљаковац

Београд


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

39.

Змај

Српски Крстур


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

40.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

41.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

42.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

43.

Цемент

Беочин


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

4

2

44.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

45.

Борац

Београд


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

5

1

1

46.

ЛСК Лаћарак

Лаћарак


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

47.

БОСНА

Сарајево


Пријава

5

I

II

III

1

V

VII

5

1

48.

Локомотива

Вршац


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

1

5

2

1

49.

Олимп

Београд


Пријава

4

I

II

III

V

1

VII

2

4

1

2

50.

Храбро срце

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

51.

Нови Београд-страни

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

52.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1