Трофеј града Београда 2019 II ДАНБеоград

Адреса: Устаничка 125/А
Датум: 31.03.2019.

Такмичење "Трофеј града Београда 2019 II ДАН" одржано је 31.03.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

19

18

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаМилошевић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ВањаАврамовић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ФилипБенишек

Млађи дечаци -38кг

0

4.

НиколаСувара

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ВасилијеЗабуновић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

СтрахињаНоваковић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

МилошЈевтић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ВојиславБугарчић

Млађи дечаци -50кг

0

9.

МаркоМиловановић

Млађи дечаци -55кг

0

10.

АндрејШутиноски

Млађи дечаци -66кг

0

11.

МихајлоСавић

Кадети -66кг

0

12.

ОгњенПавловић

Кадети -73кг

0

13.

СтефанЈовановић

Кадети -73кг

0

14.

МилошПочуча

Кадети -73кг

0

15.

УрошПоповић

Кадети -81кг

0

16.

МиљанРадуљ

Кадети -81кг

0

17.

НиколаСтојнев

Кадети -81кг

0

18.

МаркоТрифуновић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМилановић

Кадеткиње -52кг

0

2.

16

12

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДрагишаЛукач

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ВукашинСокић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ДушанМанојловић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

АндријаМарић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

УрошЧолић

Млађи дечаци -50кг

0

6.

ДамјанМикић

Млађи дечаци -55кг

0

7.

ВукашинРадојковић

Млађи дечаци -60кг

0

8.

ВукшаЈововић

Млађи дечаци -60кг

0

9.

ЈанкоМарјановић

Млађи дечаци -60кг

0

10.

ВукашинГачић

Кадети -55кг

0

11.

НиколаМаричић

Кадети +90кг

0

12.

ВукБоговац

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаЛемајић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

ТеодораЂекић

Кадеткиње -57кг

0

3.

СараРужичић

Кадеткиње +70кг

0

4.

СветланаДакић

Сениорке -70кг

0

3.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

16

М

16

Ж

-

16

16

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РадованМеничанин

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МариоПетровић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ФилипТесла

Млађи дечаци -38кг

0

4.

МаркоМитрић

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ЈованТителац

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ЈованПавловић

Млађи дечаци -50кг

0

7.

ЛазарЋеран

Млађи дечаци +66кг

0

8.

ИванЛедјански

Кадети -55кг

0

9.

ВукашинАдамовић

Кадети -60кг

0

10.

СтрахињаМалеш

Кадети -60кг

0

11.

МаркоОтић

Кадети -66кг

0

12.

ЛукаМилеуснић

Кадети -73кг

0

13.

ДушанОстојић

Кадети -73кг

0

14.

БогданЗелић

Кадети -81кг

0

15.

МилошКоловић

Сениори -81кг

0

16.

ПетарСвичевић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

4.

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидВарга

Млађи дечаци -38кг

0

2.

МилутинПашић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

МаркоСтанојевић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЈакшаЧабаркапа

Млађи дечаци -50кг

0

5.

АљосаМрдаковић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

БожидарМихајловић

Кадети -73кг

0

7.

УрошЧевизовић

Кадети -81кг

0

8.

ДенисЈуракић

Сениори -73кг

0

9.

МаркоСимић

Сениори -100кг

0

10.

БожоЕлезовић

Сениори -100кг

0

11.

ТомоТадић

Сениори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаПетровић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ТамараЈовановић

Сениорке -57кг

0

3.

НедаОстојић

Сениорке -57кг

0

5.

Винча

Београд


Пријава

14

М

10

Ж

4

14

10

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатијаСекулић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

АлександарЛупулов

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ГвозденЦветковић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

МатејаПоповић

Кадети -50кг

0

5.

ВладимирПетровић

Кадети -60кг

0

6.

ОгњенЦветковић

Кадети -60кг

0

7.

АндријаПетровић

Кадети -66кг

0

8.

ВукашинТесла

Кадети -66кг

0

9.

ЂорђеБањац

Кадети -73кг

0

10.

ИванРатковић

Сениори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиаПавловић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

КсенијаПоповић

Млађе девојчице -44кг

0

3.

ИвонаИвановић

Млађе девојчице -48кг

0

4.

ВалеријаСавић

Млађе девојчице +56кг

0

6.

13

12

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈанкоДобриловић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВељкоВарницић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ВукашинСтосић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

СтефанСтосић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ПетарЈелић

Млађи дечаци -55кг

0

6.

АлексаЂорђевић

Кадети -55кг

0

7.

ЛукаЈорданов

Кадети -55кг

0

8.

ЂорђеДодевски

Кадети -60кг

0

9.

АлександарРаковић

Кадети -60кг

0

10.

РаткоКовачевић

Кадети -60кг

0

11.

НемањаМитровић

Кадети -60кг

0

12.

ФилипДраганић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаРаковић

Кадеткиње -52кг

0

7.

Цемент

Беочин


Пријава

12

М

10

Ж

2

12

10

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СрђанМиљић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ДушанЖижа

Млађи дечаци -50кг

0

3.

НиколаНиколић

Кадети -50кг

0

4.

ДамирКајић

Кадети -60кг

0

5.

СрђанАнтељ

Кадети -60кг

0

6.

ФилипШкамла

Кадети -60кг

0

7.

ВелимирКосовић

Кадети -66кг

0

8.

ЛукаМиљић

Кадети -73кг

0

9.

ВукПетковић

Кадети -73кг

0

10.

НиколаМикец

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаПролић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АнђелаГерманац

Кадеткиње -44кг

0

8.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланСимин

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ТеодорТепић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

СлободанАндрић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ВаскоКвргић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

РасткоБлашковић

Млађи дечаци -55кг

0

6.

АлексаБубало

Кадети -50кг

0

7.

МилошПопов

Кадети -60кг

0

8.

ВукашинОстојић

Кадети -66кг

0

9.

ЛукаКовчин

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕнаКупрешак

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АлександраАндрић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

ЕмилијаАндрић

Кадеткиње -57кг

0

9.

13. мај

Јагодина


Пријава

11

М

8

Ж

3

11

8

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипПавловић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ИлијаЈеремић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ДимитријеЂорић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ПетарМилановић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

АндријаСтанковић

Млађи дечаци +66кг

0

6.

АлексаОгњановић

Кадети -50кг

0

7.

ЂорђеЂокић

Кадети -81кг

0

8.

АндријаСтошић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаРајковић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

АндјелијаНићифоровић

Млађе девојчице -36кг

0

3.

МајаРајковић

Кадеткиње -48кг

0

10.

Партизан

Београд


Пријава

10

М

9

Ж

1

10

9

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаПоповић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ДамњанСимић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ЂорђеСтељић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

УрошМилекић

Млађи дечаци -66кг

0

5.

РељаМилекић

Кадети -66кг

0

6.

ВојинМандић

Кадети -73кг

0

7.

ЛазарЈоргић

Кадети -81кг

0

8.

ЗоранМиленовић

Кадети -90кг

0

9.

АлександарРистић

Сениори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораСтошић

Млађе девојчице -52кг

0

11.

10

7

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошИсаковић

Млађи дечаци -60кг

0

2.

ФилипТраиловић

Кадети -50кг

0

3.

ЂорђеМиланов

Кадети -66кг

0

4.

НиколаШапић

Кадети -81кг

0

5.

МатијаЈовановић

Кадети -81кг

0

6.

ПетарХирцл

Кадети -81кг

0

7.

ДимитријеЈовановић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ПетраМицановић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЈелисаветаМилић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

МашаЈовановић

Млађе девојчице -44кг

0

12.

Спартак

Суботица


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВуканСтокановић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ИлијаСтокановиц

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ФилипИвановић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

МихаилоМилошев

Кадети -66кг

0

5.

ВељкоЈегдић

Кадети -66кг

0

6.

ВукБошњак

Кадети -81кг

0

7.

АлександарСавић

Кадети +90кг

0

8.

ТиборОлах

Кадети +90кг

0

9.

НемањаНиколић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

13.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

9

М

9

Ж

-

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДантеКондић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

АндрејАнкић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НиколаМедан

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ВукБачикин

Кадети -55кг

0

5.

ДушанМомирски

Кадети -60кг

0

6.

РељаМомиров

Кадети -66кг

0

7.

НемањаКојчић

Кадети -66кг

0

8.

МаркоДелић

Кадети -90кг

0

9.

ПетарНиколин

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

14.

9

8

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтриборЧолић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

СтефанРакић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ЂорђеРадовић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЈованРистић

Млађи дечаци -46кг

0

5.

МихаилоЂурић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

МилошПетковић

Млађи дечаци -55кг

0

7.

ЈованРаденковиц

Млађи дечаци -55кг

0

8.

СтефанВасиљевић

Млађи дечаци +66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараПлавшић

Млађе девојчице -52кг

0

15.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаЈовановић

Кадети -66кг

0

2.

ДушанСтанковић

Кадети +90кг

0

3.

АлексаКрстић

Сениори -66кг

0

4.

АндрејМосић

Сениори -73кг

0

5.

ЂорђеПановић

Сениори -81кг

0

6.

ВукАлексић

Сениори -90кг

0

7.

НиколаЈеремић

Сениори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АницаДелић

Сениорке +78кг

0

16.

8

2

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданВеличковић

Млађи дечаци -55кг

0

2.

НиколаНикитовић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаСадику

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ТеодораБановачки

Млађе девојчице -36кг

0

3.

НевенаПавловић

Млађе девојчице -40кг

0

4.

ДуњаВукићевић

Млађе девојчице -44кг

0

5.

НиколинаНишавић

Кадеткиње -52кг

0

6.

ТамараДомазет

Кадеткиње -57кг

0

17.

Јединство

Качарево


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаЛехни

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ОгњенЈаћимовски

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ПетарНоваковић

Млађи дечаци -66кг

0

4.

РасткоАнђеловић

Кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаПејновић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МилицаПешић

Млађе девојчице -40кг

0

3.

АндреаЂаковић

Млађе девојчице -40кг

0

4.

КсениаАврамовски

Млађе девојчице -48кг

0

18.

Бачка

Сомбор


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДејанНоваковић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

СергејБорковић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

НемањаДрагојевић

Млађи дечаци -34кг

0

4.

АндрејВитковић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

ДушанТопић

Млађи дечаци -38кг

0

6.

ВељкоМарић

Кадети -55кг

0

7.

УгљешаВукобратовић

Кадети -73кг

0

8.

ЛазарЈухас

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

Пролетер

Прилеп


Пријава

8

М

7

Ж

1

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаСпиркоски

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЛеонидГесоски

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ТадејГалески

Млађи дечаци -42кг

0

4.

АндрејИлиоски

Млађи дечаци -46кг

0

5.

МихаилДимоски

Млађи дечаци +66кг

0

6.

ВладимирМилциноски

Млађи дечаци +66кг

0

7.

МартинМилциноски

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НинаНиколоска

Млађе девојчице -48кг

0

20.

Борац

Београд


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВањаРадоњић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МиланСтајић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НемањаЈовичић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

ЖељкоСимић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаИлић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

НевенаВујисић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

ЈеленаСтошић

Сениорке +78кг

0

21.

Омладинац

Степановићево


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоМилановић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ДимитријеЛатинкић

Кадети -90кг

0

3.

ДанилоСабатуш

Кадети +90кг

0

4.

ЛукаГаћеша

Сениори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиланаЧанковић

Млађе девојчице +56кг

0

2.

КатаринаНађ

Кадеткиње -57кг

0

3.

ИванаГордић

Кадеткиње +70кг

0

22.

Олимп

Београд


Пријава

7

М

6

Ж

1

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилорадГочић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

СтеванМилковић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

ДобривојеСтрахинић

Кадети -60кг

0

4.

НиколаБајић

Кадети -66кг

0

5.

МаркоКопривица

Кадети -73кг

0

6.

ПетарРанковић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИринаЖивковић

Кадеткиње -63кг

0

23.

Динамо

Панчево


Пријава

6

М

6

Ж

-

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЋирић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

НиколаМирковић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

АлексаЂуровић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ЛазарЂованели

Млађи дечаци -46кг

0

5.

ЛазарСтојановић

Кадети -73кг

0

6.

ДанијелМаравић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

6

1

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДаниловићСтрахиња

Млађи дечаци -30кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈанаАџић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

АнастасијаРанковић

Млађе девојчице +56кг

0

3.

ДуњаАџић

Млађе девојчице +56кг

0

4.

МашаМилановић

Кадеткиње +70кг

0

5.

ИваКончар

Сениорке -57кг

0

25.

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоДјуровиц

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ФилипСтојанов

Млађи дечаци -34кг

0

3.

АлексаМудрић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ЛукаЈовановић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаЈовановић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

НинаКнезевић

Млађе девојчице -40кг

0

26.

Словен Рума

Рума


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЋорковић

Млађи дечаци -60кг

0

2.

НемањаСимић

Млађи дечаци -60кг

0

3.

СтефанЋорковић

Кадети -81кг

0

4.

УрошМаџаревић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЖељанаПауновић

Кадеткиње -52кг

0

2.

МилицаТривковић

Кадеткиње -63кг

0

27.

Фајтер

Обреновац


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаВеличковић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

АрсенЖивковић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

СтефанКукољ

Млађи дечаци -60кг

0

4.

ЈованМунитлак

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСтојановић

Млађе девојчице -44кг

0

28.

Царина

Смедерево


Пријава

5

М

3

Ж

2

5

3

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаМартиновић

Кадети -55кг

0

2.

НемањаСтанојевић

Кадети -66кг

0

3.

УрошЂурић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаКојић

Млађе девојчице -52кг

0

2.

ЈованаПантић

Кадеткиње +70кг

0

29.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарМиловановић

Млађи дечаци -60кг

0

2.

ЂорђеЖивковић

Кадети -60кг

0

3.

СтефанОбрадовић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаМилошевић

Кадеткиње -44кг

0

30.

Панчево

Панчево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ЛазарАлбијанић

Кадети -60кг

0

3.

НемањаВељковић

Кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЂурђев

Млађе девојчице -48кг

0

31.

Бамби

Пожаревац


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеЈелисавац

Млађи дечаци -50кг

0

2.

АндријаАлексић

Кадети -66кг

0

3.

ДимитријеАнтић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Кадеткиње -48кг

0

32.

Тиват

Тиват


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипСтијепчевић

Кадети -66кг

0

2.

ЛукаРоћен

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиланаСтевановић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

ИванаМиловић

Сениорке -57кг

0

33.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МињаСтојановиц

Млађи дечаци -34кг

0

2.

АлексаЛазић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

НиколаЈекић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

АлександарПунда

Млађи дечаци -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Тутин

Тутин


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АхмедХаџић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

СамедШабановић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ИсмарДрековиц

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ЕмирРамовић

Кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

Макикоми

Београд


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПоповић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

СтефанПоповић

Млађи дечаци -55кг

0

3.

ЛукаПоповић

Кадети -55кг

0

4.

УрошЦуцић

Кадети -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

36.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаНоваковић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ПетарЦвијановић

Кадети -73кг

0

3.

ОгњенТрогрлић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаТрећаковић

Кадеткиње -70кг

0

37.

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеДамњановић

Кадети -73кг

0

2.

ВасилијеДамњановић

Кадети -81кг

0

3.

МаркоМиловановић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СлађанаТошић

Кадеткиње -57кг

0

38.

Змај

Српски Крстур


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндрејБерчек

Млађи дечаци -30кг

0

2.

СавоЗрим

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АлександраНиколичин

Кадеткиње -52кг

0

39.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованЋирић

Кадети -60кг

0

2.

ЛазарДуруз

Кадети -66кг

0

3.

МихаилоЋирић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Рума

Рума


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаТомић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВалентинаГагић

Кадеткиње -57кг

0

2.

ИсидораРадаковић

Кадеткиње +70кг

0

41.

Вождовац

Београд


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаваБојанић

Кадети -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АницаМајсторовић

Кадеткиње -44кг

0

2.

ЈованаЧакаревић

Кадеткиње -63кг

0

42.

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеРадовић

Сениори -66кг

0

2.

МихаилоГут

Сениори -73кг

0

3.

НиколаГут

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

ЦСМ Дробета

Турну Северин


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГабриелМатеи ливиу

Сениори -73кг

0

2.

ЛивиуЦопацеану

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараМолдовеану

Млађе девојчице +56кг

0

44.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаКостић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ДимитријеЦветић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаИвановић

Сениорке -70кг

0

45.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПетарСтојић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

МаркоКовацевиц

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НаталијаСтригић

Млађе девојчице +56кг

0

46.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарМаркићевић

Млађи дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛенаЈовановић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ТамараРајић

Кадеткиње -57кг

0

47.

Ипон

Сомбор


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанМаксић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

НемањаШуша

Млађи дечаци -66кг

0

3.

СпоменкоМаксић

Сениори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

48.

Горица

Подгорица


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоМараш

Млађи дечаци -38кг

0

2.

ВасилијеВујисић

Кадети -81кг

0

3.

ПавлеСвичевић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

49.

Партизан

Нови Сад


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ОлгаОрловић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

МилицаМилосављев

Млађе девојчице -44кг

0

50.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДраганБеговић

Сениори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

УнаТуба

Сениорке +78кг

0

51.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаЕрић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ДуњаЈовичић

Млађе девојчице -44кг

0

52.

Исхи

Београд


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарДрагановић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЧикарић

Млађе девојчице -44кг

0

53.

Фамос-Источно Сарајево

Сарајево


Пријава

2

М

-

Ж

2

2

2

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаЛубара

Кадеткиње -57кг

0

2.

ТамараЛубара

Кадеткиње -70кг

0

54.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаринкоГлишић

Сениори -73кг

0

2.

НиколаИвковић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

55.

Безбедност

Инђија


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаДутка

Сениори -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколијаДудаш

Кадеткиње -63кг

0

56.

Вук

Ниш


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БориславМилојевић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КристинаСтојичић

Кадеткиње -52кг

0

57.

Џунс

Нови Сад


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЈованМићић

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

58.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ГорданаБошњак

Кадеткиње +70кг

0

59.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараКојић

Млађе девојчице -32кг

0