Трофеј града Београда 2019Београд

Адреса: Устаничка 125/А
Датум: 30.03.2019.

Такмичење "Трофеј града Београда 2019" одржано је 30.03.2019. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Динамо

Панчево


Пријава

14

I

2

II

4

III

4

V

1

VII

14

2

4

4

1

2.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

28

I

2

II

3

III

5

V

3

VII

3

28

2

3

5

3

3

3.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

12

I

2

II

3

III

4

V

VII

12

2

3

4

4.

16

2

2

5

2

1

5.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

12

I

2

II

2

III

4

V

2

VII

12

2

2

4

2

6.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

17

I

2

II

1

III

5

V

4

VII

17

2

1

5

4

7.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

15

I

3

II

2

III

1

V

1

VII

1

15

3

2

1

1

1

8.

Вождовац

Београд


Пријава

6

I

4

II

III

1

V

1

VII

6

4

1

1

9.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

12

I

4

II

III

1

V

VII

12

4

1

10.

Жандармерија

Београд


Пријава

12

I

1

II

2

III

4

V

2

VII

12

1

2

4

2

11.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

11

I

3

II

III

3

V

VII

1

11

3

3

1

12.

Јединство

Качарево


Пријава

6

I

4

II

III

V

1

VII

6

4

1

13.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

16

I

2

II

1

III

2

V

3

VII

1

16

2

1

2

3

1

14.

Партизан

Београд


Пријава

13

I

1

II

2

III

1

V

2

VII

1

13

1

2

1

2

1

15.

Рума

Рума


Пријава

7

I

1

II

2

III

1

V

2

VII

7

1

2

1

2

16.

Цемент

Беочин


Пријава

11

I

1

II

1

III

3

V

1

VII

1

11

1

1

3

1

1

17.

Винча

Београд


Пријава

16

I

1

II

1

III

2

V

2

VII

1

16

1

1

2

2

1

18.

Макикоми

Београд


Пријава

7

I

II

3

III

1

V

2

VII

7

3

1

2

19.

Миљаковац

Београд


Пријава

4

I

2

II

III

1

V

1

VII

4

2

1

1

20.

Партизан

Нови Сад


Пријава

7

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

7

1

1

1

2

21.

Институт за џудо

Београд


Пријава

16

I

1

II

III

2

V

3

VII

2

16

1

2

3

2

22.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

7

I

II

1

III

3

V

1

VII

1

7

1

3

1

1

23.

Обреновац

Обреновац


Пријава

7

I

II

2

III

1

V

1

VII

7

2

1

1

24.

Исхи

Београд


Пријава

7

I

II

1

III

3

V

VII

7

1

3

25.

Царина

Смедерево


Пријава

6

I

II

1

III

3

V

VII

6

1

3

26.

Бачка

Сомбор


Пријава

4

I

II

2

III

1

V

VII

4

2

1

27.

Словен Рума

Рума


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

28.

ЈУДОКАН

Пожега


Пријава

7

I

II

III

2

V

5

VII

7

2

5

29.

Борац

Београд


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

30.

Књаз Милош

Београд


Пријава

8

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

8

1

1

1

1

31.

Фајтер

Обреновац


Пријава

3

I

II

III

3

V

VII

3

3

32.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

I

1

II

III

V

1

VII

3

1

1

33.

Лесковац

Лесковац


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

VII

1

6

1

1

1

34.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

VII

3

1

1

35.

Горица

Подгорица


Пријава

5

I

II

III

2

V

2

VII

1

5

2

2

1

36.

Ниш

Ниш


Пријава

3

I

1

II

III

V

VII

3

1

37.

Спартак

Суботица


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

1

3

1

1

1

38.

Вук

Ниш


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

4

2

39.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

4

I

II

1

III

V

VII

4

1

40.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

3

1

41.

Панчево

Панчево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

42.

Света Србија

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

4

1

2

43.

Пролетер

Прилеп


Пријава

5

I

II

III

1

V

1

VII

1

5

1

1

1

44.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

I

II

III

1

V

1

VII

4

1

1

45.

Тиват

Тиват


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

46.

Безбедност

Инђија


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

47.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

48.

Чукарички

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

49.

ЦСМ Дробета

Турну Северин


Пријава

9

I

II

III

V

2

VII

1

9

2

1

50.

Тутин

Тутин


Пријава

5

I

II

III

V

2

VII

5

2

51.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

4

2

52.

Самбо 18

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

2

VII

2

2

53.

Џунс

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

54.

Олимп

Београд


Пријава

8

I

II

III

V

VII

2

8

2

55.

Олимп

Твер


Пријава

2

I

II

III

V

VII

1

2

1

56.

Храбро срце

Београд


Пријава

6

I

II

III

V

VII

6

57.

Црвена Звезда СТ

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2