Трофеј града Београда 2018 II ДАНБеоград

Адреса: Устаничка 125/А
Датум: 01.04.2018.

Такмичење "Трофеј града Београда 2018 II ДАН" одржано је 01.04.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

16

11

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинГачић

Старији дечаци -50кг

0

2.

МаркоМарјановић

Старији дечаци -60кг

0

3.

МаркоКорица

Старији дечаци -60кг

0

4.

ВасилијеЈововић

Старији дечаци -60кг

0

5.

АндријаСавић

Старији дечаци -60кг

0

6.

ВојинЋаловић

Старији дечаци -66кг

0

7.

ВукСталетовић

Старији дечаци +73кг

0

8.

ВукНоваковић

Старији дечаци +73кг

0

9.

ИлијаБунчић

Јуниори -73кг

0

10.

ЈованВулин

Јуниори -81кг

0

11.

ИлијаКаран

Јуниори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КатаринаМарић

Старије девојчице -57кг

0

2.

СараРужичић

Старије девојчице +63кг

0

3.

ИванаПавловић

Јуниорке -48кг

0

4.

ТеодораТраиловић

Јуниорке -70кг

0

5.

ЂурђинаРадмиловић

Јуниорке -70кг

0

2.

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарЈововић

Старији дечаци -34кг

0

2.

МатијаЈеремић

Старији дечаци -42кг

0

3.

ВукМилићевић

Старији дечаци -46кг

0

4.

МаркоЛојаничић

Старији дечаци -46кг

0

5.

СергејТодоров

Старији дечаци -50кг

0

6.

ФилипИвовић

Старији дечаци -55кг

0

7.

ВуканДурутовић

Старији дечаци -60кг

0

8.

МиљанРадуљ

Старији дечаци -73кг

0

9.

МилошМрдаковић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМилановић

Јуниорке -48кг

0

2.

АнђелаПоповић

Јуниорке -63кг

0

3.

ЦСМ Дробета

Турну Северин


Пријава

10

М

4

Ж

6

10

4

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданДумитру

Јуниори -55кг

0

2.

ЕмануелУнтару ионел

Јуниори -73кг

0

3.

ГабриелМатеи ливиу

Јуниори -73кг

0

4.

ЦристианЦхицин алеxандру

Јуниори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МариаАргинт диана

Старије девојчице -52кг

0

2.

СилвиаМитар

Старије девојчице -52кг

0

3.

ЦристианаВладу ана мариа

Јуниорке -48кг

0

4.

ФлорентинаИовита роберта

Јуниорке -52кг

0

5.

ГеоргианаЦовациу иасмина

Јуниорке -52кг

0

6.

МадалинаБоронтис андрееа

Јуниорке -57кг

0

4.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

10

М

8

Ж

2

10

8

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеКрсмановић

Јуниори -60кг

0

2.

СлободанЂорђевић

Јуниори -60кг

0

3.

МиркоПеришић

Јуниори -66кг

0

4.

ЂорђеСтанојевић

Јуниори -66кг

0

5.

АндрејМосић

Јуниори -73кг

0

6.

МилијаКрасојевић

Јуниори -73кг

0

7.

ВукАлексић

Јуниори -81кг

0

8.

ИванВидојевић

Јуниори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МирјанаПетровић

Јуниорке -57кг

0

2.

МилаЂорђевић

Јуниорке -63кг

0

5.

Винча

Београд


Пријава

9

М

3

Ж

6

9

3

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеПоповић

Старији дечаци -42кг

0

2.

АндријаПетровић

Старији дечаци -73кг

0

3.

ИванРатковић

Јуниори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЈовановић

Старије девојчице -52кг

0

2.

АњаСтевановић

Старије девојчице -52кг

0

3.

КатаринаНедељковић

Старије девојчице -57кг

0

4.

ЈованаГрујић

Старије девојчице +63кг

0

5.

ЉубицаСтојановић

Јуниорке -48кг

0

6.

МилаКраљевић

Јуниорке -52кг

0

6.

Вождовац

Београд


Пријава

8

М

4

Ж

4

8

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СаваБојанић

Старији дечаци -46кг

0

2.

МилошКузмановић

Старији дечаци -55кг

0

3.

ПетарКопривица

Старији дечаци -55кг

0

4.

ЛукаНедељковић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АницаМајсторовић

Старије девојчице -40кг

0

2.

РадаМајсторовић

Старије девојчице +63кг

0

3.

МартаМирков

Јуниорке -57кг

0

4.

ЗоранаГајић

Јуниорке -57кг

0

7.

8

7

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеПетровић

Старији дечаци -66кг

0

2.

СаваБућковић

Старији дечаци +73кг

0

3.

ДимитријеЈовић

Јуниори -55кг

0

4.

МладенЈовић

Јуниори -60кг

0

5.

АндрејЈовановић

Јуниори -60кг

0

6.

НиколаТодоровић

Јуниори -73кг

0

7.

МихаилоЋирић

Јуниори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЕленаКузмановић

Старије девојчице +63кг

0

8.

7

6

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаЈорданов

Старији дечаци -50кг

0

2.

РаткоКовачевић

Старији дечаци -55кг

0

3.

ЛазарРакита

Старији дечаци -60кг

0

4.

СергејСтјепановић

Старији дечаци -60кг

0

5.

АлександарЛончаревић

Старији дечаци -66кг

0

6.

МаријанМиленковић

Јуниори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаРаковић

Старије девојчице -48кг

0

9.

Словен Рума

Рума


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтефанАрбутина

Старији дечаци -60кг

0

2.

СтефанСимић

Старији дечаци -66кг

0

3.

СтефанЗубовић

Старији дечаци -73кг

0

4.

СтефанЋорковић

Старији дечаци +73кг

0

5.

МиланМилутиновић

Јуниори -66кг

0

6.

УрошМаџаревић

Јуниори -81кг

0

7.

СветозарВулин

Јуниори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

Макикоми

Београд


Пријава

6

М

5

Ж

1

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаПоповић

Старији дечаци -46кг

0

2.

ЛукаКрстајић

Старији дечаци -50кг

0

3.

ЂорђијеЂорђевић

Старији дечаци -55кг

0

4.

МаркоЈовановић

Старији дечаци -55кг

0

5.

ЛукаПоповић

Јуниори -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораРаонић

Старије девојчице -57кг

0

11.

Динамо

Панчево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирБогдановски

Старији дечаци -42кг

0

2.

ВидМилановић

Старији дечаци -42кг

0

3.

ОгњенЂуришић

Старији дечаци +73кг

0

4.

НиколаДостић

Јуниори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаРадуловић

Јуниорке -57кг

0

2.

АнђелаРанђеловић

Јуниорке -70кг

0

12.

Царина

Смедерево


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВластимирВранић

Старији дечаци -42кг

0

2.

НемањаСтанојевић

Старији дечаци -60кг

0

3.

ЈованСтефановић

Старији дечаци -60кг

0

4.

ЛазарСтанојевић

Јуниори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВасилијаГајић

Старије девојчице -52кг

0

2.

АнђелаРадојичић

Старије девојчице -63кг

0

13.

Борац

Београд


Пријава

6

М

4

Ж

2

6

4

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлександарШекуларац

Старији дечаци -34кг

0

2.

ЊегошИлић

Старији дечаци -66кг

0

3.

ЈованЈовановић

Старији дечаци -66кг

0

4.

МихајлоСтојковић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаДамјанић

Старије девојчице -57кг

0

2.

СараТановић

Старије девојчице -63кг

0

14.

6

5

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукашинЂерковић

Старији дечаци -60кг

0

2.

ИванРадовић

Старији дечаци -60кг

0

3.

АндрејРатковић

Старији дечаци -66кг

0

4.

СтефанЦарицић

Старији дечаци -73кг

0

5.

МилошЈевтић

Јуниори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДараСтојковић

Старије девојчице -57кг

0

15.

Партизан

Београд


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеГрујичић

Старији дечаци -46кг

0

2.

ЛукаБожић

Старији дечаци -50кг

0

3.

ЛазарЉубић

Старији дечаци +73кг

0

4.

СтефанМијатовић

Јуниори -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ВањаСтанисављевић

Старије девојчице -48кг

0

16.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

5

М

2

Ж

3

5

2

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СтрахињаМалеш

Старији дечаци -55кг

0

2.

АлексаОтић

Јуниори -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МаријаЛукић

Старије девојчице -48кг

0

2.

МаријаВуковић

Јуниорке -52кг

0

3.

ТијанаГајић

Јуниорке -78кг

0

17.

Јединство

Качарево


Пријава

5

М

1

Ж

4

5

1

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихајлоАнђеловић

Старији дечаци -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АндријанаКртенић

Старије девојчице -32кг

0

2.

МартаПешић

Старије девојчице -40кг

0

3.

АнаВелићковски

Старије девојчице -48кг

0

4.

АлександраДимитровски

Старије девојчице -52кг

0

18.

Сириг

Сириг


Пријава

5

М

-

Ж

5

5

5

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДејанаКеркез

Старије девојчице -32кг

0

2.

НађаВишнић

Старије девојчице -36кг

0

3.

ДаницаМарковић

Старије девојчице -48кг

0

4.

НевенаМихаљчић

Старије девојчице -48кг

0

5.

АњаЕрцег

Старије девојчице -63кг

0

19.

Олимп

Београд


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ПавлеДодевски

Старији дечаци -50кг

0

2.

МихаилСтрахинић

Старији дечаци -60кг

0

3.

ЛазарМаксимовић

Старији дечаци -73кг

0

4.

ТомоТадић

Јуниори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеДамњановић

Старији дечаци -60кг

0

2.

ПетарГордић

Старији дечаци -66кг

0

3.

АлексаГордић

Јуниори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДраганаДамњановић

Старије девојчице -52кг

0

21.

Цемент

Беочин


Пријава

4

М

4

Ж

-

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВељкоКнежевић

Јуниори -60кг

0

2.

ВелимирКосовић

Јуниори -66кг

0

3.

АлександарКалабић

Јуниори -100кг

0

4.

ВладимирКостић

Јуниори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Алексинац

Алексинац


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарСтанковић

Старији дечаци -46кг

0

2.

АлексејВасић

Старији дечаци -66кг

0

3.

ФилипСтанојев

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаНиколић

Старије девојчице -40кг

0

23.

4

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ТодорКрунић

Старији дечаци -46кг

0

2.

ФилипТраиловић

Старији дечаци -46кг

0

3.

ЂорђеДакић

Старији дечаци +73кг

0

4.

АлександарЈоцовић

Јуниори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЗоранКозомара

Јуниори -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаДуброја

Јуниорке +78кг

0

2.

АлександраДуброја

Јуниорке +78кг

0

25.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

М

2

Ж

1

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаАлексић

Јуниори -55кг

0

2.

ДимитријеАнтић

Јуниори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаЈовић

Старије девојчице -63кг

0

26.

3

2

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БориславСтанић

Јуниори -81кг

0

2.

МаркоГојковић

Јуниори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИваКончар

Јуниорке -57кг

0

27.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарМилошевић

Старији дечаци -42кг

0

2.

ЂорђеЖивковић

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

28.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЂорђеРадовић

Јуниори -55кг

0

2.

МихаилоГут

Јуниори -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

29.

Кучево

Кучево


Пријава

2

М

1

Ж

1

2

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиљанШулеић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТамараРајић

Старије девојчице -52кг

0

30.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанМомирски

Старији дечаци -55кг

0

2.

МихајлоВујовић

Јуниори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

31.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланМарковић

Старији дечаци -38кг

0

2.

БраниславЂурић

Старији дечаци +73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаБубало

Старији дечаци -46кг

0

2.

МихајлоСимин

Старији дечаци -50кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

33.

Пролетер

Прилеп


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоКироваков

Старији дечаци -46кг

0

2.

ЈорданчоГеоргиоски

Јуниори -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

34.

Џунс

Нови Сад


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоКајкара

Јуниори -81кг

0

2.

ДарјанНичић

Јуниори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

Црвена Звезда СТ

Београд


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВојинТањевић

Јуниори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

36.

Аја Парис XX

Париз


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГоранЈанковић

Јуниори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

37.

Тутин

Тутин


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЏенанАхматовић

Јуниори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МиленаКурузовић

Јуниорке -63кг

0

39.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаНађ

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаЈовановић

Старији дечаци -46кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

41.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЈаљуелинеДохор

Старије девојчице -48кг

0