Трофеј града Београда 2018Београд

Адреса: Устаничка 125/А
Датум: 31.03.2018.

Такмичење "Трофеј града Београда 2018" одржано је 31.03.2018. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Пријаве клубова

 
Клуб
Пријава
Мушки
Женски
Пријава
1.

24

18

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИлијаПешић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

СергејСкорић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

МаркоМилићевић

Млађи дечаци -42кг

0

4.

ПавлеТравица

Млађи дечаци -42кг

0

5.

ВојиславБугарчић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

МаркоОстојић

Млађи дечаци -50кг

0

7.

НемањаЈовановић

Кадети -50кг

0

8.

ВуканСтанимировић

Кадети -50кг

0

9.

НиколаСтевановић

Кадети -66кг

0

10.

МихајлоСавић

Кадети -66кг

0

11.

НиколаСтојнев

Кадети -66кг

0

12.

ОгњенПавловић

Кадети -73кг

0

13.

ДимитријеНедељковић

Кадети -73кг

0

14.

СтефанЛојаничић

Кадети -73кг

0

15.

МаркоЂорђевић

Кадети -73кг

0

16.

ДимитријеНиколић

Сениори -81кг

0

17.

ФилипЂиновић

Сениори -100кг

0

18.

ЛукаНоваковић

Сениори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БојанаСавић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЈованаЈововић

Млађе девојчице -32кг

0

3.

ИваМилошевић

Млађе девојчице -32кг

0

4.

АнастасијаЋопић

Млађе девојчице -36кг

0

5.

МилицаМилановић

Кадеткиње -48кг

0

6.

ЈованаДеспотовић

Кадеткиње -52кг

0

2.

21

16

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанМарјановић

Млађи дечаци -30кг

0

2.

АндријаМарић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

ЛукаБранковић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЈованЈововић

Млађи дечаци -50кг

0

5.

СтефанСтефановић

Млађи дечаци -55кг

0

6.

НиколаЋировић

Млађи дечаци -55кг

0

7.

ДамјанБлагојевић

Кадети -55кг

0

8.

ЖељкоШипчић

Кадети -55кг

0

9.

УрошДубаић

Кадети -66кг

0

10.

ВукашинНововић

Кадети -73кг

0

11.

СиниШаМенићанин

Кадети -73кг

0

12.

РистоГрујић

Кадети -81кг

0

13.

МатијаИлић

Сениори -73кг

0

14.

МихаилМорохојев

Сениори -73кг

0

15.

БојанДошен

Сениори -100кг

0

16.

СветозарСтајковац

Сениори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаЛолић

Млађе девојчице -48кг

0

2.

КатаринаЈочић

Кадеткиње +70кг

0

3.

ЈеленаОстојић

Сениорке -57кг

0

4.

СветланаДакић

Сениорке -63кг

0

5.

КатаринаДенић

Сениорке -70кг

0

3.

16

12

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилутинПашић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

АљосаМрдаковић

Млађи дечаци -66кг

0

3.

НиколаПауновић

Кадети -50кг

0

4.

МатејаСтошић

Кадети -60кг

0

5.

УрошЧевизовић

Кадети -73кг

0

6.

МатијаПолексић

Кадети -73кг

0

7.

ОгњенХадзовић

Кадети +90кг

0

8.

ЈованРажнатовић

Сениори -73кг

0

9.

НиколаГајић

Сениори -73кг

0

10.

РадованЖугић

Сениори -81кг

0

11.

АлександарНерандзић

Сениори -81кг

0

12.

МаркоСимић

Сениори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТатјанаПетровић

Млађе девојчице -32кг

0

2.

МагдаленаВарга

Млађе девојчице -44кг

0

3.

МилицаМилетић

Кадеткиње -70кг

0

4.

ТамараЈовановић

Сениорке -57кг

0

4.

Партизан

Београд


Пријава

14

М

11

Ж

3

14

11

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарПурић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

ВељкоПантелић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

УрошМилекић

Млађи дечаци -60кг

0

4.

ВањаКрчмар

Млађи дечаци -66кг

0

5.

ПавлеСтанисављевић

Кадети -60кг

0

6.

АлексаДојчиновић

Кадети -60кг

0

7.

ЛазарЈоргић

Кадети -73кг

0

8.

АлександарРајчић

Кадети -73кг

0

9.

ЗоранМиленовић

Кадети -81кг

0

10.

ДенисЈуракић

Сениори -66кг

0

11.

АлександарРистић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИсидораМишковић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

ТеодораСтошић

Млађе девојчице -48кг

0

3.

ЈанаДугоњић

Кадеткиње -63кг

0

5.

Винча

Београд


Пријава

12

М

9

Ж

3

12

9

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

УрошСпасић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МатијаГрујић

Млађи дечаци -46кг

0

3.

ЛазарЂокиц

Млађи дечаци -50кг

0

4.

МатејаПоповић

Кадети -50кг

0

5.

ОгњенЦветковић

Кадети -60кг

0

6.

ЛазарНедељковић

Кадети -66кг

0

7.

ЂорђеЂоловић

Кадети -66кг

0

8.

ЂорђеБањац

Кадети -73кг

0

9.

ИванЂукановић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаПоповић

Млађе девојчице -40кг

0

2.

КристинаЂорђевић

Млађе девојчице -52кг

0

3.

ИсидораПетровић

Млађе девојчице -56кг

0

6.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

11

М

7

Ж

4

11

7

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ИванЛедјански

Кадети -50кг

0

2.

ВукашинАдамовић

Кадети -55кг

0

3.

УрошПоповић

Кадети -60кг

0

4.

МилошСамарџић

Кадети -60кг

0

5.

МаркоОтић

Кадети -66кг

0

6.

ЛукаМилеуснић

Кадети -66кг

0

7.

МиланЦвијић

Кадети -66кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаМладеновић

Кадеткиње -48кг

0

2.

МилицаЦвијић

Кадеткиње -70кг

0

3.

КатаринаИванић

Кадеткиње -70кг

0

4.

ТеаТинтор

Сениорке -63кг

0

7.

Динамо

Панчево


Пријава

11

М

9

Ж

2

11

9

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НиколаМирковић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

АлексаЂуровић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

МатејаЗубовић

Млађи дечаци -46кг

0

4.

ЂорђеЈакимовски

Млађи дечаци -50кг

0

5.

МилошСтојановић

Млађи дечаци -60кг

0

6.

МаркоМарковић

Кадети -66кг

0

7.

МилошСекуловић

Кадети -81кг

0

8.

УрошТашић

Кадети -90кг

0

9.

ОгњенЦветиновић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаСекуловић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

АнђелаРадуловић

Сениорке -57кг

0

8.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

11

М

11

Ж

-

11

11

 
 
Такмичар
Носилац
1.

СлободанЂорђевић

Кадети -60кг

0

2.

СтефанРадовановић

Кадети -66кг

0

3.

ВељкоЈовановић

Кадети -73кг

0

4.

МилијаКрасојевић

Кадети -73кг

0

5.

ВасилијеДинић

Кадети -81кг

0

6.

ПавлеКрсмановић

Сениори -60кг

0

7.

ЂорђеСтанојевић

Сениори -66кг

0

8.

АндријаМиленковић

Сениори -73кг

0

9.

ФилипМосић

Сениори -73кг

0

10.

ВукАлексић

Сениори -81кг

0

11.

ИванВидојевић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

9.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

10

М

10

Ж

-

10

10

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БранкоБореновић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

МиланСимин

Млађи дечаци -34кг

0

3.

МирославБасара

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ТеодорТепић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

НиколаСтанковић

Млађи дечаци -42кг

0

6.

СергејКовачевић

Млађи дечаци -42кг

0

7.

ВаскоКвргић

Млађи дечаци -46кг

0

8.

ДушанГраховац

Млађи дечаци -50кг

0

9.

ВукашинОстојић

Кадети -60кг

0

10.

ЛукаКовчин

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

10.

9

9

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоРадовановиц

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ДусанАнтонић

Млађи дечаци -34кг

0

3.

СтеванРадујковић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

МиљанТрајковић

Млађи дечаци -38кг

0

5.

БорисРутовић

Млађи дечаци -46кг

0

6.

ТодорМујезиновић

Млађи дечаци -50кг

0

7.

МихаилоКрстић

Млађи дечаци -60кг

0

8.

ФилипКомазец

Млађи дечаци +66кг

0

9.

АлександарРаковић

Кадети -55кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

11.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

9

М

6

Ж

3

9

6

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукБачикин

Кадети -50кг

0

2.

РељаМомиров

Кадети -55кг

0

3.

НемањаКојчић

Кадети -66кг

0

4.

НиколаБлешић

Кадети -73кг

0

5.

ДушанЛудошки

Кадети -81кг

0

6.

ПетарНиколин

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

МилицаМилекић

Кадеткиње -63кг

0

2.

НиколинаТривуновић

Кадеткиње -70кг

0

3.

ГорданаБошњак

Кадеткиње +70кг

0

12.

Борац

Београд


Пријава

9

М

5

Ж

4

9

5

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЈовичић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

АлексаСтојковић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ЛукаЈовановић

Млађи дечаци -55кг

0

4.

АлександарПриљева

Кадети -81кг

0

5.

ЖељкоСимић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаРанђеловић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

БојанаДармановић

Млађе девојчице +56кг

0

3.

ТеодораЂекић

Кадеткиње -57кг

0

4.

МилицаЦветковић

Кадеткиње -57кг

0

13.

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаВељков

Млађи дечаци -55кг

0

2.

СтефанМандић

Млађи дечаци -66кг

0

3.

АлексаСтијовић

Кадети -55кг

0

4.

ЂорђеМиланов

Кадети -66кг

0

5.

УрошРадосављевић

Кадети -73кг

0

6.

МатијаЈовановић

Кадети -73кг

0

7.

ИвоМартиновић

Кадети -81кг

0

8.

ВукашинСекуловић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

14.

Цемент

Беочин


Пријава

8

М

8

Ж

-

8

8

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МаркоМатијевић

Кадети -50кг

0

2.

ДамирКајић

Кадети -50кг

0

3.

ФилипШкамла

Кадети -60кг

0

4.

ВељкоКнежевић

Кадети -60кг

0

5.

ВелимирКосовић

Кадети -66кг

0

6.

АленКајић

Кадети -66кг

0

7.

ВукПетковић

Кадети -66кг

0

8.

ВладимирКостић

Сениори +100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

15.

Панчево

Панчево


Пријава

8

М

6

Ж

2

8

6

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛазарВаневски

Млађи дечаци -30кг

0

2.

ВукВељковић

Млађи дечаци -30кг

0

3.

ВукБабић

Млађи дечаци -38кг

0

4.

ЛазарАлбијанић

Кадети -55кг

0

5.

СтеванВишекруна

Кадети -73кг

0

6.

ЛукаСтанишић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

СараЂурђев

Млађе девојчице -40кг

0

2.

КатаринаПутич

Кадеткиње -70кг

0

16.

Словен Рума

Рума


Пријава

7

М

4

Ж

3

7

4

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаБјелић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

СтефанЗубовић

Кадети -73кг

0

3.

ВладимирУшљебрка

Кадети -81кг

0

4.

СтефанБјелић

Сениори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаБјелић

Кадеткиње -44кг

0

2.

БраниславаБјелић

Кадеткиње -52кг

0

3.

МилицаТривковић

Кадеткиње -57кг

0

17.

Царина

Смедерево


Пријава

7

М

3

Ж

4

7

3

4

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АдамМилојевић

Кадети -50кг

0

2.

ПетарРаковић

Кадети -73кг

0

3.

СтефанМилић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НиколинаСтанимировић

Млађе девојчице -36кг

0

2.

ВањаБендић

Млађе девојчице +56кг

0

3.

МараПавловић

Кадеткиње -57кг

0

4.

МаријаСтанојевић

Кадеткиње -70кг

0

18.

Макикоми

Београд


Пријава

7

М

7

Ж

-

7

7

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВукПоповић

Млађи дечаци -34кг

0

2.

ЈованЂорђевић

Млађи дечаци -38кг

0

3.

СтефанПоповић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

УрошЦуцић

Кадети -50кг

0

5.

ЛукаПоповић

Кадети -55кг

0

6.

ЂорђијеЂорђевић

Кадети -55кг

0

7.

МихаилоПејић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

19.

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаИњац

Млађи дечаци -38кг

0

2.

МихајлоАлемпијевић

Млађи дечаци -42кг

0

3.

ЛукаМуљаић

Млађи дечаци -50кг

0

4.

НемањаБрковић

Млађи дечаци -60кг

0

5.

НиколаДобрица

Кадети -73кг

0

6.

УрошДобродолац

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

20.

Бамби

Пожаревац


Пријава

6

М

3

Ж

3

6

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АндријаАлексић

Кадети -55кг

0

2.

ДимитријеАнтић

Кадети -73кг

0

3.

ИлијаВасић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнђелаВасиљевић

Кадеткиње -40кг

0

2.

МилицаМанојловић

Кадеткиње -63кг

0

3.

КатаринаСимоновић

Кадеткиње -70кг

0

21.

6

6

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РасткоНикачевић

Млађи дечаци -38кг

0

2.

СтефанЂиновић

Млађи дечаци -50кг

0

3.

ЈованЋирић

Кадети -55кг

0

4.

ЛазарДуруз

Кадети -60кг

0

5.

ИлијаДракулић

Кадети -73кг

0

6.

МиркоПоповић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

22.

Олимп

Београд


Пријава

5

М

4

Ж

1

5

4

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РадеЗдравковић

Млађи дечаци -42кг

0

2.

ДобривојеСтрахинић

Кадети -55кг

0

3.

ЂорђеДодевски

Кадети -66кг

0

4.

ЂорђеМилошевић

Сениори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИринаЖивковић

Кадеткиње -63кг

0

23.

Машинац

Краљево


Пријава

5

М

5

Ж

-

5

5

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БогданСладоје

Кадети -55кг

0

2.

ЛукаЂорђевић

Кадети -55кг

0

3.

ЈанкоКликовац

Кадети -66кг

0

4.

БогданМарковић

Кадети -73кг

0

5.

ДалиборПавловић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

24.

Јудо Пхоениx

Тимисоара


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РобертБулаи

Млађи дечаци -30кг

0

2.

СоринДурнеа

Млађи дечаци -34кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

БрианаСперлеа

Млађе девојчице -32кг

0

2.

ЈаљуелинеДохор

Млађе девојчице -44кг

0

25.

Омладинац

Степановићево


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДимитријеЛатинкић

Кадети -90кг

0

2.

ЈованСимић

Сениори -66кг

0

3.

СтрахињаЧетник

Сениори -100кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ИванаГордић

Кадеткиње +70кг

0

26.

Партизан

Кикинда


Пријава

4

М

2

Ж

2

4

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛукаСпасић

Кадети -50кг

0

2.

СлободанБакић

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НевенаМилић

Кадеткиње -48кг

0

2.

МинаКозић

Кадеткиње -52кг

0

27.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МиланЋирковић

Млађи дечаци -46кг

0

2.

МатијаМилошевић

Млађи дечаци -66кг

0

3.

ЛазарЛазаревић

Кадети -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнаМилошевић

Кадеткиње -44кг

0

28.

Вождовац

Београд


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошПјевић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ДуњаРадукић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АњаСтанковић

Млађе девојчице -56кг

0

3.

ЈованаЧакаревић

Кадеткиње -63кг

0

29.

ЈУДОКАН

Пожега


Пријава

4

М

1

Ж

3

4

1

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

РафаелСкелеџић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АнтонелаПећи

Млађе девојчице -40кг

0

2.

ВероникаХеиг

Млађе девојчице -40кг

0

3.

МатеаЧуљак

Млађе девојчице -52кг

0

30.

Пролетер

Прилеп


Пријава

4

М

3

Ж

1

4

3

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДавидСпиркоски

Кадети -50кг

0

2.

ЈорданчоГеоргиоски

Кадети -66кг

0

3.

ДавидТалески

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ТеодораДимеска

Кадеткиње -48кг

0

31.

Спартак

Суботица


Пријава

3

М

3

Ж

-

3

3

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ДушанВукас

Кадети -60кг

0

2.

МихаилоМилошев

Кадети -66кг

0

3.

ВукБошњак

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

32.

Кучево

Кучево


Пријава

3

М

1

Ж

2

3

1

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

АлексаПетровић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

КсенијаКоцић

Млађе девојчице -44кг

0

2.

АнастасијаСтојковић

Млађе девојчице -48кг

0

33.

Јединство

Качарево


Пријава

3

М

-

Ж

3

3

3

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

НедаОстојић

Сениорке -57кг

0

2.

КристинаБјелчевић

Сениорке -63кг

0

3.

ИванаНовковић

Сениорке +78кг

0

34.

ДОЈО

Загреб


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЛеоЋелић

Кадети +90кг

0

2.

ТомиславДраговић

Сениори -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

35.

Младост

Бечеј


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

НемањаЖивков

Кадети -66кг

0

2.

АлександарСтојков

Кадети +90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

36.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ФилипЈовановић

Сениори -73кг

0

2.

БошкоБореновић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

37.

Тутин

Тутин


Пријава

2

М

2

Ж

-

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ЕдинХасић

Кадети -81кг

0

2.

АднанЏековић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

38.

2

2

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВладимирИгњатијевић

Кадети -73кг

0

2.

НиколаШапић

Кадети -73кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

39.

Аја Парис XX

Париз


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ГоранЈанковић

Сениори -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

40.

ТСК Темерин

Темерин


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

ЛанаМрдаљ

Кадеткиње -52кг

0

41.

Вук

Ниш


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

БориславМилојевић

Сениори -90кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

42.

Самураи

Будимпешта


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МатеГодер

Млађи дечаци -60кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

43.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МихаилоЂурић

Млађи дечаци -42кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

44.

Атхлете М

Добој


Пријава

1

М

-

Ж

1

1

1

 
 
Такмичар
Носилац

Нема података.

 
 
Такмичарка
Носилац
1.

АњаПетровић

Млађе девојчице -40кг

0

45.

Партизан Лесковац

Лесковац


Пријава

1

М

1

Ж

-

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

МилошМилашевић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.

46.

1

1

 
 
Такмичар
Носилац
1.

ВасилијеДамњановић

Кадети -81кг

0

 
 
Такмичарка
Носилац

Нема података.