Трофеј Браничева 2023Пожаревац

Адреса: Партизанска 1
Датум: 19.11.2023.

Такмичење "Трофеј Браничева 2023" одржано је 19.11.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Партизан

Београд


Пријава

28

I

4

II

4

III

6

V

3

VII

3

28

4

4

6

3

3

2.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

14

I

5

II

5

III

2

V

VII

14

5

5

2

3.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

11

I

3

II

4

III

3

V

VII

11

3

4

3

4.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

17

I

3

II

2

III

5

V

3

VII

17

3

2

5

3

5.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

11

I

2

II

5

III

3

V

1

VII

11

2

5

3

1

6.

Џудока

Београд


Пријава

16

I

5

II

III

3

V

3

VII

16

5

3

3

7.

Тамиш

Панчево


Пријава

10

I

3

II

2

III

4

V

1

VII

10

3

2

4

1

8.

11

4

1

3

1

1

9.

Жандармерија

Београд


Пријава

9

I

4

II

1

III

1

V

VII

9

4

1

1

10.

13. мај

Уб


Пријава

11

I

3

II

1

III

2

V

1

VII

1

11

3

1

2

1

1

11.

Царина

Смедерево


Пријава

11

I

1

II

2

III

2

V

3

VII

11

1

2

2

3

12.

СУ "Ипон 10"

Пирот


Пријава

8

I

II

2

III

5

V

VII

8

2

5

13.

Алексинац

Алексинац


Пријава

4

I

2

II

2

III

V

VII

4

2

2

14.

Ниш

Ниш


Пријава

9

I

1

II

1

III

3

V

3

VII

1

9

1

1

3

3

1

15.

13. мај

Јагодина


Пријава

11

I

1

II

2

III

1

V

2

VII

11

1

2

1

2

16.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

5

I

2

II

III

1

V

1

VII

5

2

1

1

17.

Вождовац

Београд


Пријава

12

I

1

II

1

III

2

V

VII

2

12

1

1

2

2

18.

Винча

Београд


Пријава

10

I

1

II

1

III

1

V

3

VII

10

1

1

1

3

19.

Машинац

Краљево


Пријава

12

I

II

2

III

1

V

5

VII

12

2

1

5

20.

Турија

Турија


Пријава

4

I

II

3

III

V

1

VII

4

3

1

21.

Кучево

Кучево


Пријава

4

I

1

II

1

III

1

V

VII

4

1

1

1

22.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

11

I

II

III

5

V

VII

1

11

5

1

23.

4

1

2

24.

Брус

Брус


Пријава

7

I

II

1

III

2

V

2

VII

7

1

2

2

25.

Обреновац

Обреновац


Пријава

8

I

II

1

III

1

V

4

VII

8

1

1

4

26.

Јединство

Качарево


Пријава

6

I

II

III

3

V

3

VII

6

3

3

27.

СУ "Академија Ивезић"

Ниш


Пријава

5

I

II

1

III

2

V

VII

5

1

2

28.

Фајтер

Обреновац


Пријава

2

I

1

II

III

1

V

VII

2

1

1

29.

Књаз Милош

Београд


Пријава

11

I

II

III

2

V

3

VII

2

11

2

3

2

30.

Бамби

Пожаревац


Пријава

6

I

II

III

2

V

1

VII

6

2

1

31.

Партизан

Краљево


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

32.

Жупа Александровац

Александровац


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

33.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

34.

СУ Круна

Бор


Пријава

2

I

II

1

III

V

VII

2

1

35.

Хајиме

Обреновац


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

36.

СУ "Еxтреме"

Крушевац


Пријава

6

I

II

III

1

V

2

VII

6

1

2

37.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

38.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

39.

Динамо

Брасхов


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

40.

Храбро срце

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

41.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

42.

Бор

Бор


Пријава

7

I

II

III

V

2

VII

7

2

43.

Павле Савић

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

44.

1

1