Трофеј Браничева 2022Пожаревац

Адреса: Партизанска 1
Датум: 04.12.2022.

Такмичење "Трофеј Браничева 2022" одржано је 04.12.2022. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

39

I

9

II

7

III

9

V

2

VII

1

39

9

7

9

2

1

2.

Жандармерија

Београд


Пријава

25

I

4

II

5

III

8

V

4

VII

25

4

5

8

4

3.

Џудока

Београд


Пријава

27

I

3

II

3

III

7

V

4

VII

1

27

3

3

7

4

1

4.

13. мај

Јагодина


Пријава

16

I

2

II

1

III

6

V

3

VII

16

2

1

6

3

5.

Турија

Турија


Пријава

8

I

3

II

3

III

1

V

VII

1

8

3

3

1

1

6.

СУ "Академик СД"

Смедерево


Пријава

8

I

2

II

3

III

1

V

2

VII

8

2

3

1

2

7.

9

1

4

2

1

8.

Џудо удружење Карађорђевић

Сокобања


Пријава

9

I

3

II

1

III

1

V

VII

9

3

1

1

9.

Ниш

Ниш


Пријава

9

I

2

II

2

III

1

V

VII

9

2

2

1

10.

Тамиш

Панчево


Пријава

10

I

2

II

III

4

V

1

VII

10

2

4

1

11.

13. мај

Уб


Пријава

9

I

2

II

III

3

V

3

VII

9

2

3

3

12.

Партизан

Београд


Пријава

15

I

1

II

III

5

V

3

VII

15

1

5

3

13.

Хајиме

Обреновац


Пријава

6

I

1

II

3

III

V

1

VII

1

6

1

3

1

1

14.

Бор

Бор


Пријава

6

I

1

II

2

III

2

V

VII

6

1

2

2

15.

Локомотива

Вршац


Пријава

4

I

3

II

III

V

1

VII

4

3

1

16.

Фајтер

Обреновац


Пријава

7

I

2

II

III

2

V

1

VII

7

2

2

1

17.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

8

I

1

II

1

III

2

V

3

VII

8

1

1

2

3

18.

Раднички

Београд


Пријава

5

I

1

II

2

III

1

V

VII

5

1

2

1

19.

Кучево

Кучево


Пријава

9

I

II

1

III

4

V

2

VII

9

1

4

2

20.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

4

I

2

II

III

1

V

1

VII

4

2

1

1

21.

Лесковац

Лесковац


Пријава

4

I

1

II

1

III

2

V

VII

4

1

1

2

22.

Алексинац

Алексинац


Пријава

6

I

1

II

1

III

1

V

2

VII

6

1

1

1

2

23.

Вождовац

Београд


Пријава

5

I

1

II

III

2

V

2

VII

5

1

2

2

24.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

13

I

II

III

2

V

7

VII

13

2

7

25.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

26.

Брус

Брус


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

27.

Борац

Чачак


Пријава

2

I

1

II

1

III

V

VII

2

1

1

28.

Царина

Смедерево


Пријава

6

I

II

1

III

1

V

3

VII

6

1

1

3

29.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

5

I

II

III

3

V

1

VII

5

3

1

30.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

4

1

1

1

31.

Јединство

Качарево


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

32.

Црногорац

Цетиње


Пријава

2

I

II

1

III

1

V

VII

2

1

1

33.

4

2

1

1

34.

Омладинац

Степановићево


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

35.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

36.

Динамо

Брасхов


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

37.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

38.

Павле Савић

Београд


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

39.

Бамби

Пожаревац


Пријава

6

I

II

III

V

2

VII

2

6

2

2

40.

Храбро срце

Београд


Пријава

6

I

II

III

V

1

VII

1

6

1

1

41.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

1

3

1

1

42.

Панипиротикос

Иоаннина


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

43.

Академија Тодоровић

Зајечар


Пријава

6

I

II

III

V

1

VII

6

1