Трофеј Београда 2023 II данБеоград

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 26.03.2023.

Такмичење "Трофеј Београда 2023 II дан" одржано је 26.03.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

29

I

8

II

2

III

4

V

6

VII

3

29

8

2

4

6

3

2.

Жандармерија

Београд


Пријава

9

I

2

II

3

III

2

V

VII

1

9

2

3

2

1

3.

Партизан

Београд


Пријава

11

I

3

II

1

III

2

V

2

VII

11

3

1

2

2

4.

11

1

4

2

1

1

5.

Сакура Катерини

Катерини


Пријава

8

I

2

II

1

III

1

V

2

VII

1

8

2

1

1

2

1

6.

Џунс

Нови Сад


Пријава

4

I

1

II

2

III

V

VII

1

4

1

2

1

7.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

3

I

II

3

III

V

VII

3

3

8.

Динамо

Панчево


Пријава

3

I

1

II

III

2

V

VII

3

1

2

9.

Бор

Бор


Пријава

5

I

1

II

III

1

V

1

VII

2

5

1

1

1

2

10.

Хóд Јудо СЕ

Хóдмезőвáсáрхелј


Пријава

4

I

II

1

III

2

V

VII

4

1

2

11.

Младост

Бечеј


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

12.

Раднички

Београд


Пријава

4

I

II

III

3

V

1

VII

4

3

1

13.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

4

I

II

1

III

1

V

1

VII

1

4

1

1

1

1

14.

Хајиме

Обреновац


Пријава

3

I

II

1

III

1

V

1

VII

3

1

1

1

15.

Југовић

Каћ


Пријава

2

I

1

II

III

V

1

VII

2

1

1

16.

4

1

1

1

17.

Тамиш

Панчево


Пријава

5

I

II

III

2

V

2

VII

1

5

2

2

1

18.

БОСНА

Сарајево


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

19.

Царина

Смедерево


Пријава

6

I

II

1

III

V

2

VII

2

6

1

2

2

20.

Брус

Брус


Пријава

4

I

II

III

2

V

1

VII

4

2

1

21.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

3

I

II

1

III

V

1

VII

3

1

1

22.

Обреновац

Обреновац


Пријава

4

I

II

III

2

V

VII

4

2

23.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

3

I

II

III

2

V

VII

3

2

24.

Јединство

Качарево


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

25.

Младост

Осијек


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

26.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

2

VII

4

1

2

27.

Џудока

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

2

VII

3

1

2

28.

Макикоми

Београд


Пријава

3

I

II

III

1

V

1

VII

3

1

1

29.

ВГСК

Велико Градиште


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

30.

13. мај

Уб


Пријава

2

I

II

III

1

V

1

VII

2

1

1

31.

Бачка

Сомбор


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

1

2

1

1

32.

Кучево

Кучево


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

33.

СУ Академија Њерш Иштван

Тотово Село


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

34.

Бамби

Пожаревац


Пријава

1

I

II

III

1

V

VII

1

1

35.

Винча

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

36.

Вождовац

Београд


Пријава

5

I

II

III

V

VII

1

5

1

37.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2