Трофеј Београда 2023Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 25.03.2023.

Такмичење "Трофеј Београда 2023" одржано је 25.03.2023. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

64

I

6

II

2

III

12

V

8

VII

64

6

2

12

8

2.

Рекорд Раковица

Београд


Пријава

29

I

7

II

2

III

5

V

1

VII

1

29

7

2

5

1

1

3.

Партизан

Београд


Пријава

37

I

3

II

5

III

7

V

6

VII

4

37

3

5

7

6

4

4.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

29

I

2

II

5

III

8

V

6

VII

29

2

5

8

6

5.

Жандармерија

Београд


Пријава

35

I

3

II

5

III

5

V

6

VII

2

35

3

5

5

6

2

6.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

16

I

3

II

6

III

4

V

2

VII

16

3

6

4

2

7.

Новосадски џудо клуб

Нови Сад


Пријава

21

I

3

II

3

III

6

V

6

VII

21

3

3

6

6

8.

Џудока

Београд


Пријава

34

I

2

II

2

III

8

V

4

VII

4

34

2

2

8

4

4

9.

18

3

2

3

4

10.

Фајтер

Обреновац


Пријава

18

I

3

II

1

III

5

V

2

VII

2

18

3

1

5

2

2

11.

УЏК Славија

Нови Сад


Пријава

7

I

3

II

1

III

1

V

2

VII

7

3

1

1

2

12.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

6

I

2

II

3

III

V

VII

6

2

3

13.

Хајиме

Обреновац


Пријава

15

I

1

II

2

III

1

V

5

VII

15

1

2

1

5

14.

АС

Београд


Пријава

17

I

2

II

III

1

V

2

VII

1

17

2

1

2

1

15.

Спартак

Суботица


Пријава

13

I

II

III

6

V

1

VII

2

13

6

1

2

16.

Макикоми

Београд


Пријава

7

I

1

II

1

III

2

V

VII

7

1

1

2

17.

Обреновац

Обреновац


Пријава

10

I

II

2

III

2

V

2

VII

10

2

2

2

18.

5

2

1

19.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

1

20.

Јединство

Качарево


Пријава

5

I

1

II

1

III

1

V

1

VII

5

1

1

1

1

21.

Звијезда

Бања Лука


Пријава

5

I

II

2

III

2

V

VII

5

2

2

22.

Вождовац

Београд


Пријава

15

I

II

2

III

1

V

3

VII

15

2

1

3

23.

Кучево

Кучево


Пријава

4

I

1

II

1

III

V

1

VII

4

1

1

1

24.

СО Кобра

Смедеревска Паланка


Пријава

11

I

1

II

III

2

V

VII

2

11

1

2

2

25.

13. мај

Уб


Пријава

8

I

II

1

III

2

V

2

VII

8

1

2

2

26.

Света Србија

Београд


Пријава

7

I

1

II

III

1

V

2

VII

7

1

1

2

27.

Динамо

Панчево


Пријава

11

I

II

III

3

V

2

VII

1

11

3

2

1

28.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

3

I

1

II

III

1

V

VII

3

1

1

29.

Раднички

Београд


Пријава

5

I

II

1

III

1

V

VII

5

1

1

30.

Словен Рума

Рума


Пријава

4

I

1

II

III

V

VII

4

1

31.

Сирмијум

Сремска Митровица


Пријава

7

I

II

III

2

V

1

VII

7

2

1

32.

Земун

Београд


Пријава

1

I

II

1

III

V

VII

1

1

33.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

1

4

1

1

34.

Винча

Београд


Пријава

4

I

II

III

1

V

VII

4

1

35.

Банат

Житиште


Пријава

3

I

II

III

1

V

VII

3

1

36.

Младост Царина

Смедерево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

37.

Партизан

Краљево


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

38.

Борац

Нови Сад


Пријава

2

I

II

III

1

V

VII

2

1

39.

Сириг

Сириг


Пријава

4

I

II

III

V

2

VII

4

2

40.

Партизан КОТ Кањиза

Кањижа


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

1

2

1

1

41.

СУ "Учимата"

Београд


Пријава

3

I

II

III

V

1

VII

3

1

42.

Чукарички

Београд


Пријава

9

I

II

III

V

VII

2

9

2

43.

6

1

44.

Рандори

Источно Сарајево


Пријава

5

I

II

III

V

VII

5

45.

Бамби

Пожаревац


Пријава

3

I

II

III

V

VII

3

46.

Павле Савић

Београд


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2

47.

Младост

Осијек


Пријава

2

I

II

III

V

VII

2