Трофеј Београда 2021Београд

Адреса: Устаничка 125/1
Датум: 19.06.2021.

Такмичење "Трофеј Београда 2021" одржано је 19.06.2021. године. На овој страници можете погледати све резултате и бодове, као и клубове и такмичаре који су учествовали.

Медаље са такмичења

 
Клуб
Пријава
I
II
III
V
VII
1.

Раковица

Београд


Пријава

18

I

7

II

3

III

8

V

1

VII

18

7

3

8

1

2.

Црвена Звезда

Београд


Пријава

43

I

5

II

3

III

10

V

8

VII

5

43

5

3

10

8

5

3.

Џудока

Београд


Пријава

18

I

3

II

5

III

1

V

4

VII

2

18

3

5

1

4

2

4.

Партизан

Београд


Пријава

13

I

5

II

III

3

V

1

VII

2

13

5

3

1

2

5.

Динамо

Панчево


Пријава

15

I

2

II

2

III

5

V

3

VII

15

2

2

5

3

6.

ОЏК Пролетер

Зрењанин


Пријава

16

I

3

II

1

III

5

V

VII

16

3

1

5

7.

12

2

2

4

4

8.

Ниш

Ниш


Пријава

9

I

4

II

1

III

1

V

VII

9

4

1

1

9.

Макикоми

Београд


Пријава

9

I

2

II

2

III

4

V

VII

9

2

2

4

10.

Жандармерија

Београд


Пријава

28

I

II

4

III

4

V

3

VII

3

28

4

4

3

3

11.

Алексинац

Алексинац


Пријава

8

I

2

II

2

III

1

V

1

VII

8

2

2

1

1

12.

Вождовац

Београд


Пријава

11

I

1

II

III

6

V

2

VII

11

1

6

2

13.

УЏК Кинезис

Ниш


Пријава

8

I

2

II

1

III

2

V

1

VII

8

2

1

2

1

14.

ОЏК Београд

Београд


Пријава

9

I

1

II

2

III

2

V

2

VII

9

1

2

2

2

15.

Академија Јочић

Старчево


Пријава

9

I

1

II

1

III

4

V

1

VII

9

1

1

4

1

16.

Сириг

Сириг


Пријава

7

I

II

3

III

3

V

1

VII

7

3

3

1

17.

Раднички

Београд


Пријава

7

I

2

II

1

III

1

V

1

VII

7

2

1

1

1

18.

Спартак

Суботица


Пријава

8

I

1

II

2

III

1

V

1

VII

1

8

1

2

1

1

1

19.

Света Србија

Београд


Пријава

5

I

1

II

2

III

1

V

1

VII

5

1

2

1

1

20.

11

1

3

3

21.

Хајиме

Обреновац


Пријава

5

I

II

3

III

V

VII

5

3

22.

Јединство

Качарево


Пријава

3

I

II

2

III

1

V

VII

3

2

1

23.

Џунс

Нови Сад


Пријава

6

I

II

2

III

V

3

VII

6

2

3

24.

Књаз Милош

Београд


Пријава

9

I

II

1

III

1

V

3

VII

1

9

1

1

3

1

25.

Банат

Житиште


Пријава

5

I

1

II

III

V

2

VII

5

1

2

26.

Омладинац

Степановићево


Пријава

3

I

II

III

3

V

VII

3

3

27.

СУ "Мија&Зорка"

Суботица


Пријава

5

I

II

III

2

V

3

VII

5

2

3

28.

3

1

1

29.

Панчево

Панчево


Пријава

2

I

1

II

III

V

VII

2

1

30.

Спортско џудо удружење

Пожаревац


Пријава

1

I

1

II

III

V

VII

1

1

31.

Словен Рума

Рума


Пријава

3

I

II

III

2

V

1

VII

3

2

1

32.

Филоктет

Зрењанин


Пријава

2

I

II

1

III

V

1

VII

2

1

1

33.

Обреновац

Обреновац


Пријава

2

I

II

III

2

V

VII

2

2

34.

Нови Београд

Београд


Пријава

3

I

II

1

III

V

VII

1

3

1

1

35.

Гоч

Врњачка Бања


Пријава

2

I

II

III

V

1

VII

2

1

36.

Партизан ВМЛ

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

1

VII

1

1

37.

Олимп

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1

38.

Свети Ђорђе

Београд


Пријава

1

I

II

III

V

VII

1